آموزش به تاخیر انداختن رابطه جنسی بدون قرص و دارو

آموزش به تاخیر انداختن رابطه جنسی بدون قرص و دارو

انواع روش های به تاخیر انداختن انزال در مردان زود انزال

زود انزالی چیست ؟

زودانزالی به وضعیتی گفته میشه که شخص بدون اختیار قبل یا بلافاصله بعد از دخول در رابطه ی جنسی دچار انزال بشه . در این حالت شخص بدون اینکه مدت زیادی در مقاربت جنسی فعالیت بکند ، خیلی زودتر از آن چیزی که انتظار دارد به ارگاسم و انزال می رسد .

این وضعیت ممکن است باعث ایجاد یک تجربه ی جنسی ناخوشایند برای زن و شوهر شود .

تجربه ی زود انزالی می تونه احساس ناراحتی و استرس رو در فرد افزایش بده که این عامل خود باعث تشدید انزال زودرس می شه .

زود انزالی یک از شایع ترین مشکلات و اختلالات جنسی در مردان است که درصد بالایی از مردان به آن دچار هستند .

  • دلیل و علت ایجاد زود انزالی چیست ؟

در اکثر موارد دلیل زود انزالی در مردان مشخص نیست . با افزایش سن و تجربه ی جنسی مشکل زود انزالی در مردان به مرور زمان حل می شود .

زودانزالی ممکن است بخاطر یک ازدواج و شریک جنسی جدید ، شرایط خاص روحی و جسمی و یا صرفاً دوری از نزدیکی جنسی برای یک مدت طولانی ، بوجود بیاید .

بیشتر:

سوال : مشکل زود انزالی در کمتر از 10 ثانیه

دلایل روانشناختی مانند ، استرس و نگرانی ، احساس گناه و یا افسردگی می توانند حالت زود انزالی را در مردان بوجود بیاورند .

در بعضی شرایط خاص انزال زودرس ممکن است بخاطر تغییرات هورمونی بدن در هنگام مصرف بعضی دارو های خاص بوجود آمده باشه . همچنین اثرات ناشی از جراحت و شوک ناشی از حوادث خاص می تواند باعث ایجاد این بیماری بشه .

  • نشانه های انزال زودرس چیه ؟

نشانه ی اصلی آن ، انزال بدون اختیار قبل یا بلافاصله بعد از دخول الت در رابطه ی جنسی می باشد . در این حالت فرد بدون ارضاء جنسی به انزال می رسد و از نظر روانی کاملاً ارضا نمی شود .

  • چطوری میشه زود انزالی را تشخیص داد ؟

در صورتی که به دکتر مراجعه کنید ، متخصص شرایط جنسی و دارویی شما رو بررسی می کند و با تست های سلامت فیزیکی ، وضعیت شما رو مشخص می کنه .

البته در کشور ما ایران معمولاً مردان از رفتن به دکتر و مطرح کردن این مشکل خجالت می کشند و برای همین ، شخص یک مدت طولانی رو بدون مراجعه به دکتر و بدون استفاده از دارو یا قرص خاصی، با سر و کله زدن با این مشکل سپری می کنند .

البته بعضی از افراد که کمی کمتر خجالت می کشد به اعطاری مراجعه می کنند و از داروهایی که در عطاری موجود است استفاده می کنند .

در راه های جدید تر و بروز تر که افراد با کلاس زیاد استفاده می کنند ، اشخاص از طریق تماس با فروشگاه های محصولات زناشویی بدون اینکه کسی آنها را بشناسد از مشاوره و محصولات این فروشگاه ها برای درمان استفاده می کنند .
بیشتر :

شش راه طبیعی برای درمان زود انزالی در مردان

شش راه طبیعی برای درمان زود انزالی در مردان

  • زود انزالی چطوری درمان میشه ؟

در بسیاری از موارد زود انزالی به مرور زمان بدون نیاز به قرص و دارو ، خود به خود درمان می شود .

تمرین هایی که موجب کسب آرامش ( ریلکس شدن ) میشوند ، کمک زیادی به رفع انزال زودرس می کنند .

بسیاری از مردان بدون استفاده از دارو با کنار گذاشتن مصرف تنباکو ، سیگار و الکل زود انزالی را رفع می کنند.

یکی از روش های طبیعی و بدون نیاز به قرص برای تاخیر در انزال ، روش استاپ استارت ( stop & start ) است.

در این روش فرد بعد از شروع نزدیکی جنسی ، مقاربت و دخول را تا جایی ادامه می دهد که احساس می کند هر لحظه ممکنه به انزال برسه .

درست قبل از اون لحظه باید دخول رو متوقف کرده و ذهن رو بر روی چیز دیگری متمرکز کنید و از مسائل جنسی منحرف کنید تا از حالت تحریک خارج بشید .

بعد از آن دوباره رابطه جنسی رو شروع کنید و درست قبل از رسیدن به انزال نزدیکی را متوقف کنید .

این کار را تا جایی که می توانید تکرار کنید . به مرور زمان شما قدرت به تاخیر انداختن انزال خود را بدست می آورید .

یک روش دیگر استفاده از کاندوم است که میزان حساست در هنگام دخول رو کاهش می دهد و باعث افزایش مدت زمان نزدیکی می شود .

می توانید از کاندوم های تاخیری که حاوی ژل های تاخیری هستند برای درمان بهتر استفاده کنید . البته نسل جدیدی از کاندوم ها وارد بازار شده اند که علاوه بر ژل تاخیری دارای یک حلقه ی خاص بر روی سر کاندوم هستند که باعث ایجاد تاخیر فیزیکی و گیاهی بصورت هم زمان می شود.

بیشتر : انواع کاندوم های تاخیری

یادون باشه که اگر بتوانید استرس و اضطراب رو از خودتون دور کنید می تونید انزال رو بدون نیاز به چیزی به تاخیر بیاندازید .

علاوه بر این می توانید با تغییر پوزیشن جنسی ، حالت تحریک پذیری خود را کاهش بدید. برای این منظور می توانید از حالتی که مرد به پشت خوابیده استفاده کنید .

 

  • درمان زود انزالی با قرص و دارو

اگر با راههای فوق مشکل زود انزالی شما درمان نشد ، با مشورت پزشک می توانید از دارو و قرص های تاخیری برای حل مشکل خود استفاده کنید.

متخصین با معاینه شخص و با در نظر گرفتن شرایط جسمی و و روحی در صورتی که شخص سابقه ی بیماری خاصی رو نداشته باشد از داروهای ضد افسردگی (Antidepressant ) استفاده می کنند . از میان این دارو ها قرص clomipramine ( Anafranil )   و dapoxetine (Priligy ) برای تاخیر زود انزالی استفاده می شوند.

این داروها برای درمان افسرگی استفاده میشوند ولی یکی از عوارض جانبی آنها جلوگیری از انزال و ارگاسم است برای همین برای درمان انزال زودرس استفاده می شوند .

ترامادول که مدت زیادی برای تسکین درد استفاده میشده داروی دیگری است که برای تاخیر انزال در صورت تجویز پزشک استفاده میشود .

البته تمام این داروها در صورت تجویز پزشک قابل استفاده بوده و فروش این قرص ها بدون نسخه ی پزشک ممنوع می باشد .

 

  • آیا استفاده از قرص راه مناسبی برای درمان زود انزالی است ؟

همان طور که می دانید تمام داروها عوارض جانبی خود را دارند و داروی مخصوص انزال و قرص های تاخیری نیز بدون عوارض نیستند . این قرص ها معمولا با تاخیر در فشار خون همراه هستند و ممکن است برای بدن فرد عوارض جبران ناپذیری بر جای بگذارند لذا حتی در صورتی که پزشک شما این دارو ها رو برای تاخیر در انزال به شما پیشنهاد کرد ، حتی المکان از روش های جایگزین برای درمان زود انزالی استفاد کنید .

  • چه روش های دیگری برای تاخیر در انزال و درمان زودانزالی وجود دارد ؟

علاوه بر راه طبیعی و بدون نیاز به دارو شما می توانید از کرم ، ژل و اسپری های تاخیری برای رفع این مشکل استفاده کنید .

این محصولات دارای موادی هستند که حساسیت بیش از اندازه ی آلت رو از بین می برند و باعث ایجاد تاخیر در انزال می گردند .

ژل و اسپری های تاخیری اکثراً حاوی لیدوکائین و یا پریلوکائین هستند که با تماس با پوست ، در آن ناحیه حالت کم حسی یا بی حسی ایجاد می کنند .

دقت داشته باشید که در صورت استفاده از ژل ، اسپری و یا کرم های تاخیری،  قبل از نزدیکی ، آلت را کامل شسته و سپس نزدیکی را انجام دهید تا همسر شما نیز تحت تاثیر لیدوکائین موجود در این مواد قرار نگیرید .

 

زود انزالی و راههای درمان آن چیست ؟ – – رنگ زندگی

rangezendegi.com › آموزش های زناشویی

۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – انواع روش های به تاخیر انداختن انزال در مردان زود انزال. … خانه / آموزش های زناشویی / زود انزالی و راههای درمان آن چیست ؟ … زودانزالی به وضعیتی گفته میشه که شخص بدون اختیار قبل یا بلافاصله بعد از دخول در رابطه ی جنسی دچار انزال بشه . … در بسیاری از موارد زود انزالی به مرور زمان بدون نیاز به قرصو دارو ، خود به خود درمان …

شیرین تر از عسل – نحوه به تاخیر انداختن انزال زود رس

familiha110.blogfa.com/post-268.aspx

“چگونه می توانم مدت زمان رابطه ی جنسی ام را افزایش دهم؟” … برای به تعویق انداختن خروج مایع منی در این زمان، فرد باید برای چند لحظه بدون حرکت باقی بماند …. انواع مختلفی از قرص ها، شربت ها، اسپری ها، و سایرداروهای جنسی وجود دارند که امید انزال دیررس …

سفارش داروهاي افزايش سايز آلت مردان – نحوه به تاخير انداختن …

shima.makeblog.ir/post/338

سفارش داروهاي افزايش سايز آلت مردان – نحوه به تاخير انداختن انزال زودرس – … ــلاس به صورت طبيعي و بدوننياز به استفاده از روشهاي فيزيكي و داروهاي شيميايي … ــت تناسلي مردان منجر به افزايش ميل جنسي، افزايش لذترابطه جنسي و افزايش حجم مايع …

راه های کنترل ارگاسم در مردان – مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/14267_راه-های-کنترل-ارگاسم-در-مردان.html/

۹ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. – به کمک این روش ها شما می توانید از رابطه ی جنسی خود لذت بیشتری ببرید. . در به تاخیر انداختن ارگاسم ممکن است خود فرد نقش موثر داشته باشد یا … عمده مزیت قرص های تاخیری نسبت به کرم ها و اسپری ها , تاخیر در انزال بدون ایجاد بی حسی است. …. با ذکر لینک مستقیم مجاز است. طراحی سایت و سئو :پاناب. x. باغدارو.

نحوه ي به تعويق انداختن انزال زودرس

amuzesh.rozblog.com/post/438

يکي از رايج ترين سوالاتي که در مبحث ارتباط جنسي مطرح مي گردد به شرح زير مي باشد: … “چگونه مي توانم مدت زمان رابطه ي جنسي ام را افزايش دهم؟” … براي به تعويق انداختن خروج مايع مني در اين زمان، فرد بايد براي چند لحظه بدون حرکت باقي بماند …. انواع مختلفي از قرص ها، شربت ها، اسپري ها، و ساير داروهاي جنسي وجود دارند که اميد انزال …

داروی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال | خرید قرص …

tabletbuy.30to.net/tag/داروی-گیاهی-بدون-عوارض-جهت-تاخیر-انداخ/

برچسب مطالب ‘داروی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال’ … رابطه به ارگاسم رسیده و به عبارت دیگر بهاوج لذت جنسی دست یابند و ارضا شوند در حالی …. کامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول به شما ارائه می دهیم.

داروی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال | روشهای درمان …

doc115.blog.com/2014/01/…/داروی-گیاهی-بدون-عوارض-جهت-تاخیر-انداخ/

۱۵ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. – داروی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال | روشهای درمان انزال زودرس قرص تاخیری … مبارزه با انزال زود هنگام و کمبود میل جنسی، سختی نعوظ یا خون پذیری آلت، … جدول زمانی نحوه تاثیر این قرص بر بزرگ کردن آلت به شرح زیر است : … در این رابطه ، این تیم پژوهشی تمامی ترکیبات طبیعی و موثر که برای هزاران …

سرعت انزال (زود انزالی) و راههای درمان (بخش چهارم)

fa.parsiteb.com/news.php?nid=12753

از نظر علم روانشناسي : انزالي كه بر خلاف ميل شخص و بدون كنترل او انجام ميگرد را … گي در درمان انزال زود رس موثر اند ، بر فرض مثال ميتوان به داروهاي خانواده اس اس آر آي … از روش هاي آموزشي رفتاري ، سعي ميكند كه رفتار و احساسات جنسي خود را كنترل كند ( در … نزدیکی خود ، هم زمان رابطه جنسي اش را زياد كند و هم شريكجنسي اش را ارضاء كند .

انزال زودرس – دکتر محمد جباری – سایت دکتر محمد جباری

www.drjabbari.com/انزال-زودرس/

انزال مرحله آخر پاسخ جنسی مردان در حین یک فعالیت جنسی می باشد و معمولا با اوج … مهمترین امر برای وقوع انزال داشتن سیستم عصبی سالم و بدون نقص می باشد. … انزال نقش اساسی دارند که از همین امر در درمان انزال زودرس توسط دارو استفاده می شود. … ناتوانی در به تاخیر انداختن انزال در همه یا تقریبا همه موارد ورود آلت تناسلیبه داخل مهبل.

قرص تاخیری قوی بدون عوارض ایرانی جدید – بروز دانلود

newsdownload.ir/2014/11/…/قرص-تاخیری-قوی-بدون-عوارض-ایرانی-جد…

۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – قرص تاخیری بدون عوارض بدون عوارض قرص تاخیری کیمیاگرقرص تاخیری … در صورتیکه فرد حساسیت خاصی به این داروها نداشته باشد، عوارض جانبی …. ir به زودی آموزش مسایل جنسی پاسخ به سوالات شما در رابطه با انزال 2 قرص تاخیری …. قرص تاخیری تاخیر انداختن انزال قرص تاخیری جدید دانلود 93 قرص تاخیری …

بهترین و سریعترین روشی گیاهی برای افزایش زمان مدت انزال …

capo.yasfa.ir/post/274

بهترین و سریعترین روشی گیاهی برای افزایش زمان مدت انزال | نحوه به تعویق انداختن انزال – … ــلاس به صورت طبیعی و بدون نیاز به استفاده از روشهای فیزیکی و داروهای … ــت تناسلی مردان منجر به افزایش میل جنسی، افزایش لذت رابطه جنسی و افزایش حجم مایع …. درمان دائمی زمان انزال،روش دایمی تاخیر برای مردان – قرص ویگرکس پلاس

دکتر رهام صادقي – ارضا شدن سريع

www.roham.ws › فهرست انجمنهاي گفتگو › سوالات مردان

تا كنون هيچ رابطه اي نداشته ام و اكنون بسيار علاقمند به روابط جنسي هستم آمادگي … شنيده ام دوتا قرص استاميوفن كدئينه هم بخوره خوبه ؟ … دل درد تون ممکن برای این باشه که فشار زیادی را بدون لذت تحمل میکنید پس اگر یاد … من تنها سه چیز را آموزش میدهم : … شما اگر دنبال اسپری برای تاخیر انداختن هستید باید تشریف ببرید داروخانه …

مشاوره نشان خرد – رابطه جنسی

lovely1360.blogfa.com/category/24

مهمترین موضوع در آموزش رفتارهای پرخطر، آموزش رفتارهای جنسی سالم می‌باشد. … تجاوز جنسی زمانی است که فعالیت جنسی بدون رضایت فرد و به اجبار و زور صورت پذیرد. … بعد از مقاربتی که احتمال بارداری دارد، در اولین فرصت ۲ قرص خوراکی HD همراه با …… به تاخیر انداختن انزال تجویز کند و ممکن است ۱۰ روز طول بکشد تا اینداروها …

کنترل ارگاسم – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/کنترل_ارگاسم

به کمک این روش‌ها می‌توان مدت زمان لذت رابطه جنسی را افزایش داد. … در به تاخیر انداختن ارگاسم ممکن است خود فرد نقش موثر داشته باشد یا شریک جنسی به وی کمک کند.

دکتر میترا مولائی نژاد – بهداشت باروری – هفده سوال رایج در …

www.drmolaei.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=8172

… و به روز در حيطه سلامت جنسي مي باشند،حاوي نکات آموزشي و ارزشمندي مي باشد … در صورت برقراریرابطه زناشویی بدون پیشگیری در صورتی که تمایلی به بارد اری … در صورت ضرورت در به تاخیر انداختن پریود بهشیوه ی مصرف قرص،جلو انداختن … گاهی کاهش هورمون تستوسترون و یا داروهای مورد استفاده نیز با میل جنسیتداخل دارند.

…آموزش تصویری مسائل جنسی

asayesh.tk/

کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی …. از اندام جنسی زنان می باشدبدون توجه کافی به کلیتوریس زن هیچ لذتی از سکس … در به تاخیر انداختن ارگاسم ممکن است خود فرد نقش موثر داشته باشد یا شریک جنسی … شده استفاده از قرص و دارو و یا دستگاه نمی باشد با تمریناتی که شما خواهید آموخت …

آموزش مسائل جنسی 2020 » Blog Archive رفع مشکل زود انزالی …

www.j2020.ir/رفع-مشکل-زود-انزالی-با-این-روش/

آموزش روابط جنسی|مشکلات جنسی|سوالات جنسی|رابطه جنسی. … امروزه داروهاو قرص های متنوعی در زمینه به تأخیر انداختن انزال به بازار آمده است که … را با دقت بخوانید وانجام دهید، این تمرین ها نیاز به هیچ دارویی ندارند فقط باید آنها را یاد گرفته وانجام دهید …. تمامی حقوق قالب محفوظ میباشد و هر گونه کپی برداری بدون اجازه پیگرد قانونی دارد.

به تاخیر انداختن انزال مردانه – بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/delay3-ejaculation1-men.html

انزال زودرس درمان انزال زودرس به تاخیر انداختن انزال انزال به تاخیر انداختن انزال مردانه,آمیزش جنسی,افزایش لذت جنسی,دانستنیهای جنسی,رابطه زناشویی,رابطه جنسی. … دوره رایگان آموزش سخنرانی و فن بیان. اسباب کشی, اثاث کشی, باربری شرق تهران … ( مروری بر گذشته ). . ازدواج سفید,تاثیرات منفی ازدواج سفید, زندگی بدونازدواج …

اطلاعاتی درباره انزال زودرس – راستینه

rastineh.ir › اطلاعات درمانی › اطلاعات پزشکی › درمان بیماریها

۱۰ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ناتوانی در به تاخیر انداختن انزال در تقریبا همه انزال ها. … ساعت قبل از رابطه جنسی با همسراتان، وی بدون رابطه جنسی شما را ارضاء کند، … می توانند به درمان انزال زودرس کمک کنند، این‌ داروها شاملداروهای مهارکننده های … تاثیر قرص های تاخیری در درمان زود ارضایی زگیل تناسلی چیست؟ ….. وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

سایت تخصصی بانوان : نحوه عقب انداختن قاعدگی (پریود)

banoo1.com/22677.html

۳ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – برای به تاخیر انداختن قاعدگی میتوان از قرصهای ال دی، اچ دی،تری فازیک، … ۳ – بهترینقرص جهت مصرف, قرص خوراکی ضدبارداری از نوع کرم رنگ یا … دارو حتی بعد از اتمام یک بسته قطع نمی‌گردد و بدون وقفه ادامه می‌یابد. …. بکنی اینه که به آقای داماد بگی عروسی کنه ولی برای رابطه جنسی 5 روز دندون روی جیگر بزاره.

پاسخ به پرسشهای شما درباره رابطه جنسی : سایت پزشکان …

www.pezeshk.us/?p=5607

۲۷ آذر ۱۳۸۵ ه‍.ش. – با توجه کافی به پيش نوازی و پس نوازی رابطه جنسی تان را به مراسم … آيا استفاده از کاندوم دربه تعويق انداختن زمان انزال تاثير دارد؟ … ميکنند و بنابراين تحريک را کم کرده و زمان انزال را به تاخير می اندازند ….. اگر برای هر موردی دارو برايتان تجويز شد به پزشک مربوطه اطلاع دهيد که از قرص ضد بارداری استفاده می کنيد …

داروي گياهي بدون عوارض جهت تاخير انداختن انزال – مایک …

tyson.pelakblog.ir/post/35

بهترين دارو براي جلوگيري از انزال زود رس | داروي گياهي بدون عوارض جهت تاخير انداختن انزال – … خريد قرصهاي دير ارضايي – مقالات علمي آموزشي و روانشناسي – زودانزالي ودرمان آن …. قرص گياهي براي بزرگ كردن دايمي آلت – تقويت الت جنسي با جديدترين داروي … ۹- افزايش ميل به رابطه و شق شدن آلت حتي بعد از انزال بهصورت طبيعي.

ده تا از علت های رایج تاخیر در زمان پریود شدن – دوترکه

2tarke.com/3189/10-reasons-you-missed-your-period/

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – علل شایع تاخیر در زمان پریود در به جز بارداری برای خانم ها … مصرف یک دارویجدید که تا حالا به این شدت و مقدار مصرف نمی کردید می تونه یکی از علل تاخیر در پریود باشه . … آنتی بیوتیک ها چه تاثیری بر روی قرص های جلوگیری از بارداری دارند … چند روز بعد از رابطه ی جنسی میشه با آزمایش خون حامگی را تشخیص داد ؟

آموزش كامل مسائل جنسي و روابط زناشويي – بارداری (سوالات و …

masaelejensie2010.blogfa.com/cat-11.aspx

اگر این داروها در فرد جواب داد دیگر نیازی به استفاده از قرص‌های قوی مثل HD وجود ندارد. …. بسته قرص، هفت روز كامل قرص نخورید و در روز هشتم بسته بعدی را بدون توجه به روز ….. بنابراین بهترین توصیه برای والدین، به تاخیر انداختن فعالیت جنسی تا …

داروی ضمانتی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال

kamarooz.twoblog.ir/post/16

قرص جهت دیر امدن اب منی – داروی ضمانتی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال – … مردان منجر بهافزایش میل جنسی، افزایش لذت رابطه جنسی و افزایش حجم مایع منی …

هفته دوم مهر 1390 – هنر رابطه زن و مرد

anyasha.blogfa.com/90072.aspx

۱۴ مهر ۱۳۹۰ ه‍.ش. – از نظر علم پزشكي : انزال كمتر از دو دقيقه كه بدون كنترل شخص انجام گيرد را … فرد بهجاي استفاده از دارو يا مواد مصنوعي با استفاده از روش هاي آموزشي رفتاري …. آمده و مدت بيشتري (حتي تا چند ساعت) مي توانيد انزال خود را به تاخير بندازيد. ….. اورال سکس يکي از موارديست که همواره با شک و ترديد به آن نگريسته مي شود.

ژل تاخیری ایموشن Emotion آبی رنگ ویژه آقایان – بامشی.کام

bameshi.com/ad-3337.aspx

ژل تاخیری ایموشن Emotion ، ژل تاخیری ایموشن ویژه آقایانیست که دارای مسئله ی … دارای مجوز دارویی IRC از وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران به شماره 1228203374 و … و یا قصد به تاخیر انداختن انزال در روابط زناشویی را دارند ، ایموشن آبی رنگ دارای …. ایموشن Erectra ، آب پایه (بدون عوارض) و جایگزینی بسیار مناسب برای قرص های …

لذت روابط جنسی و ترس بیماری مقاربتی – جزیره ها

jazireha.com/931/لذت-روابط-جنسی-و-ترس-بیماری-مقاربتی/

بیماری های مقاربتی فقط و فقط از روابط جنسی از فردی به فرد دیگر منتقل میشد. … از طریق رسانه ها به آموزشدرباره استفاده از کاندوم و داشتن رابطه جنسی پرخطر پرداختند. … استفاده از الکل و مواد مخدر بخصوص کوکائین وقرص های اکستسی یا اکس … بعضی پزشکان می توانند به شریک جنسی شما دارو بدهند بدون اینکه او بداند که شما …

بهترين و بدون عوارض ترين قرص تاخير انداز جنسي – داروي …

khanteb.zanjanblog.com/post306.php

بهترين و بدون عوارض ترين قرص تاخير انداز جنسيداروي شق و سفت كننده سنتی الت – … به این ترفندها به عنوان “جعبه ابزار” مخصوص زنان، می توانید در تاخیر انداختن …. ــت تناسلي مردان منجر به افزايش ميل جنسي، افزايش لذت رابطه جنسي و افزايش ….. جنسي را افزايش دهيم | قرص گياهي افزايش دهنده معرفي طبيعي سايز آموزشفروش …

اسپری تاخیری داروخانه ها ایران – درباره ی ما

hipost.ir/news/731769472b888024805c7bd99eb6792f_2/

قرص تاخیری قوی بدون عوارض ایرانی جدید نوامبر 26th, 2014 دانستنیهای جنسی … این نوع داروها یکی از انواعقرص های تاخیری بوده که از آنها برای افزایش طول رابطه جنسی …. 10 تاخیر انداختن انزال قرص تاخیری هیمالیا laptap ir به زودی آموزش مسایل جنسیقرص تاخیری داروخانه ای آموزش مسایل جنسی پاسخ به سوالات شما دررابطه با انزال …

انزال زودرس – پزشک آنلاین – بزرگترین شبکه اطلاع رسانی و …

www.pezeshkonline.ir/index.php?ToDo=ShowIndexContent&Ref…

جهت افزایش کیفیت انزال 3 روز است که مبادرت به مصرف قرص سیتالوپرام نموده روزانه … بر کیفیت نعوظ و انزال در بلند مدت و بدون مصرف قرص قابل تصور هست یا خیر؟ …. داروها از گروه داروهای ضد افسردگی هستند ولی عارضه جانبی آنها به تاخیر انداختن … ماه اول رابطه جنسي مشكل زود انزالي نداشتم و حتي بعضي مواقع ميتونستم رابطرو …

افزايش ميل به رابطه , بهترين داروي تاخيري و سفت كننده الت …

golha.ramzblog.ir/post/266

افزايش ميل به رابطه , بهترين داروي تاخيري و سفت كننده الت جنسي – … قرص تاخيري تضميني | معروفترين قرصها و دستگاههاي سفت كننده الت تناسلي| …. افزايش طول و تقويت آلت و تاخير انزال – نحوه افزايش طول الت تناسلي …. ــلاس به صورت طبيعي و بدون نياز به استفاده از روشهاي فيزيكي و داروهاي شيميايي پر خطر موجب افزايش …

قرص واگادول آموزش ارضا شدن,ارضا شدن,ارضاشدن,دیر ارضا دیر …

shakhabepars.rtrbloger.com/post/552

ـزال – خرید قرص درمانگر زود انزالی قرص تاخیری قوی وگادول – خرید قرص وگادول اصل … لذت جنسیقرص تاخیری وگادول افزایش رابطه جنسی سفت کننده الت(شق کننده الت … روش دیر اب امدن – داروی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال – راههای دیرامدن اب … مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصولبه شما ارائه می دهیم.

دارو براي انزال زود رس | معرفي قويترين راه هاي تاخير انداختن …

hsr.dabiblog.ir/post/383

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دارو براي انزال زود رس | معرفي قويترين راه هاي تاخير انداختن در انزال و ارضا شدن اقايان … داروي گياهي بزرگ كننده آلت مردان – نحوه بزرگتر كردن الت مردانه – حجم ….. ــت تناسلي مردان منجر بهافزايش ميل جنسي، افزايش لذت رابطه جنسي و … ــت نغوظ و ايجاد دير انزالي بيشتر در مرد بدون استفاده از قرص يا اسپري دير انزالي.

انزال زودرس (ارگاسم زود هنگام) چیست؟ | عصرعلم

www.asreelm.com/what-is-premature-ejaculationa/

۲۵ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – با افزایش سن و تجربه ی جنسی، فرد به تاخیر انداختن ارگاسم (اوج لذت … این نوع انزال با کمترین تحریک و برخلاف میل طرفین رابطه بوقوع می … در بیشتر مواقع، مشکل بدون نیاز به دارو و یا اقدام خاصی و با گذشت … بازنشر مطالب عصرعلم جهت مقاصد آموزشی و غیرتجاری بلامانع است. … هنوز هم قرص فلوکستین دارم …

وبلاگ اختصاصی دکتر نازیلا کرمی

dr–karami.blogfa.com/

فمنیست ها و زن سالارها : « به یک خروس نگاه کنید، آیا بدون تاج و دمش خروس می شود؟ …. دردناک بودن رابطه جنسی به دلیل فقدان‌ برانگیختگی‌ جنسی‌ و لغزندگی‌ مجرای‌ تناسلی‌ …. شروع دارو از روز پنجم قاعدگي يا روز هشتم پس‌از مصرف آخرين قرص دورة قبلي …

اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان – سلامت

salamati.jala.ir/…/اسپری-تاخیری-انزال-و-ارگاسم،-درمان-انزال-زودرس-مردا…

اسپری جنسی تاخیری پاور من (دارای مجوز سازمان غذا و دارو) اسپری تاخیری: … نحوه استفاده: 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به کلاهک و زیر آلت تناسلی اسپری کنید … به تاخیر انداختن انزال مردانه در هنگام آمیزش نعوظ مرد و انزال … درمان انزال زودرس در مردان بهنگام رابطه جنسی/انزال زودرس … بهترین قرص تاخیریسکس مفیدبدون انزال زودرس،.

نحوه عقب انداختن پریود بدون قرص

bestcms.in/tags/نحوه-عقب-انداختن-پریود-بدون-قرص.html

تاریخ: پنج‌شنبه 19 تیر 1393 11:46 عنوان: شب زفاف و تأخیر انداختن پریود: شرح … پیشگیری از سندرم پیش از قاعدگی با دو ماده مغذی داروی درد قاعدگی درمان “عقب افتادن . … چگونه یک رابطه جنسی طولانی داشته باشیم نحوهی به تعویق انداختن انزال …

آموزش بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان – راه بزرگ کردن آلت

dinoo.mihanblog.com/post/437

۷ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ــت تناسلی مردان منجر به افزایش میل جنسی، افزایش لذت رابطه جنسی و ….. قرص جهت دیر امدن اب منی – داروی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال

روش هاي اورژانس جلوگيري از بارداري : پزشکان ایران

www.pezeshkan.org/?p=13035

۱ مهر ۱۳۸۷ ه‍.ش. – البته، مصرف نوبت اول را بی دلیل نباید به تأخیر انداخت. … اگر بیش از ۷۲ ساعت از رابطه جنسی گذشته باشد، دیگر با قاطعیت می شود گفت از … دارو جذب شده است. … توضیح واضحات ۲: ممکن است داروخانه بدون نسخه این قرص را به شما ندهد. … پرستار · پزشکی ورزشی · آموزش کامپیوتر · آئین نامه های پزشکی · آشپزی سالم …

وسيله براي بزرگ وكلفت كردن الت تناسلي بدون عوارض …

maral.noblog.ir/post/459

وسيله براي بزرگ وكلفت كردن الت تناسلي بدون عوارض – داروهاي قوي بزرگ … ــت تناسلي مردان منجر به افزايش ميل جنسي، افزايش لذت رابطه جنسي و افزايش …. بهترين دارو براي جلوگيري از انزال زود رس | داروي گياهي بدونعوارض جهت تاخير انداختن انزال … زود انزالي | داروي گياهي رفع زود انزالي | قويترين قرص تاخيري | داروهايگياهي در …

آموزش تصویری مسائل جنسی

www.filekhob.ir/

کتاب آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار کاملا تصویری و عکسهای واقعی …. از اندام جنسی زنان می باشدبدون توجه کافی به کلیتوریس زن هیچ لذتی از سکس نمیبرد … در به تاخیر انداختن ارگاسم ممکن است خود فرد نقش موثر داشته باشد یا شریک … روشی که برای اینکار در کتاب گفته شده استفاده از قرص و دارو و یا دستگاه نمی …

یک گاز سلامتی

yegazsalamati.blogfa.com/

در صورتیکه، اگر زن هنگام سکس آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ … بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا …. بنابراین بهترین توصیه برای والدین، به تاخیر انداختن فعالیت جنسی تا …. کاربر گرامی، یک هفته تا 10 روز پس از اخرین قرص ال دی معمولا پریود می شوید اگر …

مشاهده مطالب|داروخانه دکتر قوامیان

ghavamian-pharmacy.com/page.php?p=21%20&&%20a=14

رابطه زناشویی تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس و احساس رضایت از خویشتن دارد . … روابط زناشویی کامل و رسیدن بهاوج لذت جنسی خصوصاً در زنان باعث افزایش روحیه ، شادابی و …. داروهای آرام بخش مانند کپسول فلوکسیتن ۲۰ ،قرص سیتالوپرام ۲۰، قرص …. ماده تاخیری برای تاخیر انداختن انزال با اسانس طبیعی میوه …. نحوه مصرف دارو :.

تکنیک های ساده برای درمان انزال زودرس در مردان-پرشین پرشیا

www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=20986…67…

۴ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – دارو‌ها، مشاوره روانی و اطلاع از تکنیک‌های جنسی برای به تاخیر انداختن انزال … خود را در راحتی و تمرکز روی رابطه جنسی از دست داده و انزال زودرس رخ دهد. … گناه و دیگر عوامل روانی در ارتباط است معمولا بدون درمان بهبود می یابد. … در حالی که می‌توان با یک آموزش درست در این زمینه از احساس نارضایتی زوجین جلوگیری کرد.

Www.IR6.co.cc – مسایل جنسی – تست ناتوانی جنسی – BLOGFA

ir6.blogfa.com/cat-2.aspx

۹ خرداد ۱۳۸۹ ه‍.ش. – 1- چقدر در هنگام برقراری رابطه جنسی ، به توانایی خود در ایجاد نعوظ و نگهداری آن مطمئن هستید؟ … مقاربتی، اکثر مردان در استفاده از کاندوم اکراه میورزند و ترجیاً راغبند رابطه جنسی بدون پوشش انجام پذیرد. …. دیگر اسامی این دارو عبارتند از: ” قرص مرا فراموش کن ” ، ” پاک کنندهً مغز ….. نحوه ی به تعویق انداختن انزال زودرس.

داروی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال – تی ام بکس

tmbox.atizo.se/post/499

داروی گیاهی بدون عوارض جهت تاخیر انداختن انزال – … ادرار و آلت تناسلی ، کسی که در طول سی سال بر روی بیش از ۷۰۰۰۰ بیمار که دارای مشکلات جنسی و تناسلی بوده اند تحقیق و بررسی کرده است. … قرص بزرگ کننده گیاهی قوی و دائمی آلت مردان اصل آمریکایی … ۹- افزایش میل به رابطه و شق شدن آلت حتی بعد از انزال به صورت طبیعی.

عوامل به تاخیر انداختن انزال | درمان انزال زودرس مردان

bilooteb.skybloger.ir/post/55

عوامل به تاخیر انداختن انزال | درمان انزال زودرس مردان – … راههای رایج بزرگ شدن دستگاه تناسلی مردان | بهترین قرص افزایش … قطور كننده وبزرگ كننده طبيعي طب آلت | مگنا داروي جنسي طبيعي چاق – بزرگ كننده …. تی را از نظر سایز،طول و ضخامت به شکلی دائمی ،سریع ،آسان،بی خطر و بدون هرگونه … افزایش میل ، قدرت و کیفیت رابطه ج.ن.

پـزشکی ، آموزش عمـومی

www.radin2010.blogfa.com/

۵ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. – اگر زن شما بعد از برقراری رابطه جنسی به خواب رفت و پشتش. را به شما کرد … اندامجنسی به. ارگاسم می‌‌رسند، درصد کمتری تنها با لمس و باز هم بدون هیچ تحریک … اين داروها به طور عمده عبارت اند از داروهاي ضد فشار خون،. داروهاي ضد … از داروها مانند : قرص هاي خوراكي جلوگيري از بارداري. ….. نحوه به تاخیر انداختن انزال زود رس …

بارداری ونازائی،قاعدگی – زیتون(روان شناسی ازدواج)

zatun2002.persianblog.ir/tag/بارداری_ونازائی،قاعدگی

۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – آگهی استخدام(آموزش وپروزش،بانک ها،شرکت ها…)و …. اهتمام به تقبل هزینه دارو وبیمه نابارورها توسط بیمه ها …. به درجات گوناگون سبب ناتوانی جنسی، کاهش میل جنسی و تاخیر در …. در مورد رابطه جنسی غیر دخولی در دوران قاعدگی و چگونگی غسل بعد از آن … آیا صرف خواندن عقد دائم بدون انجام عمل دخول باز هم بایستی به همسر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>