لیست کالاها و اجناس فروشگاه های مشمول وام خرید کالا 10 میلیون تومانی

جزئیات کالاها و اجناس فروشگاه های مشمول وام خرید کالا 10 میلیون تومانی

,وام خرید کالا | همه چیز درباره وام خرید کالا 10 میلیون تومانی

,جزئیات خرید کالای ایرانی با وام 10 میلیونی

,فهرست خرید 7 گروه کالایی با وام 10 میلیون تومانی + جدول

,اعلام جزییات کارت خرید 10 میلیونی کالای ایرانی

,فهرست خرید 54 گروه کالایی با وام 10 میلیون تومانی منتشر شد

,این کالاها را می توانید با وام 10 میلیون تومانی بخرید

بر اساس اعلام مشترک بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرایط خرید کالایی ایرانی و وام خرید کالا و اسامی کالاها و آدرس فروشگاه های طرح خرید اقساطی کالای ایرانی اعلام شد.

وام خرید کالا 10 میلیونیبا اعلام آغاز طرح خرید اقساطی کالای ایرانی فهرست کالا و فروشگاه های مشمول طرح خرید کالای ایرانی اعلام شد.

بنا بر این گزارش کارت خرید کالای ایرانی، ابزاری اعتباری است که توسط بانک های کشور برای عموم مردم که درآمد مشخص و ثابتی دارند، صادر شده و دارنده آن می تواند تا سقف تعیین شده که متناسب با درآمد ماهیانه و حداکثر معادل یکصد میلیون ریال است.

تصویر: http://files.namnak.com/users/sf/aup/9408/111_pics/%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7.jpg

در فاز اول اجرای طرح، حسب تقاضای امور اداری دستگاه ها، شرکت ها و صندوق های بازنشستگی از بانک های عامل پرداخت حقوق کارکنان، فرم هایی در اختیار آنان قرار می گیرد که به کارکنان و مستمری بگیرانی که مایل به دریافت کارت خرید کالای ایرانی هستند، ارائه شود.پس از تکمیل و ارسال فرم های درخواست متقاضیان توسط دستگاه ها، شرکت ها و صندوق های بازنشستگی، بانک های عامل کارت ها را صادر کرده و از طریق دستگاه های مربوطه در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

کارت ها از زمان تحویل به متقاضیان، قابلیت خرید در مراکز فروش حضوری و اینترنتی مشخص شده را خواهد داشت. برای دارندگان کارت در هر ماه شمسی و متناسب با زمان صدور کارت، صورتحسابی از طریق پیامک ارسال می شود که شامل ریز اقلام خرید در هر دوره به علاوه مجموع تسهیلات اعطایی قبلی است. مشتریان می توانند با اطلاعات پیامک فوق، نسبت به بازپرداخت اقساط تسهیلات خود همانند سایر قبوض خدماتی اقدام کنند.

در مراحل بعدی طرح، امکان درخواست کارت خرید کالای ایرانی برای عموم مردم به صورت انفرادی از طریق مراجعه به شعب بانک ها و موسسات اعتباری وجود خواهد داشت.

در این طرح، برای هر شهروند ایرانی حداکثر می تواند یک کارت خرید کالای ایرانی صادر شود. بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی، تسهیلات به دارندگان کارت اعتباری خرید کالاهای مصرفی بادوام ایرانی، با نرخ سود سالانه 12 درصد و در قالب تسهیلات با اقساط حداکثر هجده ماهه ارایه خواهد شد.

در لینک های زیر می توانید فایل مربوط به فهرست کالا و فروشگاههای مشمول طرح خرید کالای را مشاهده کنید:

صنابع برق و الکترونیک فروشگاه

صنایع برق و الکترونیک کالا

صنایع معدنی کالا

صنایع نساجی و پوشاک فروشگاه

صنایع نساجی و پوشاک کالا

لوازم خانگی ( کالا )

لوازم خانگی ( فروشگاه )

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>