عکس ها و تلفات انفجار گاز در منطقه پردیس اهواز

عکس ها و تلفات انفجار گاز در منطقه پردیس اهواز

عکس های انفجار گاز در منطقه پردیس اهواز 25 ابان

انفجار گاز در منطقه پردیس اهواز 26 آبان 1394

عکس های انفجار گاز در منطقه پردیس اهواز

از اهواز ، صدای انفجار به حدی بوده که اهالی از ترس به خیابانها هجوم آوردند.

گفتنی است ، هم اکنون خیابان های منتهی به منطقه پردیس پر از آمبولانس و خودروهای آتش نشانی است.

همچنین بر اثر این انفجار یک مجتمع مسکونی دو واحده کاملا تخریب شده است.

در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی  در دست نیست.

انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز
انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز
انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز


انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز+عکس – باشگاه …

www.yjc.ir/fa/news/…/انفجار-مهیب-گاز-در-منطقه-پردیس-اهوازعکس

۵ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی در دست نیست. انفجار مهیب گاز …

انفجار مهیب گاز در اهواز عکس – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/…/انفجار-مهیب-گاز-در-اهواز-عکس

۴ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. تصویر انفجار … هنوز از میزان تلفات جانی و خسارت مالی گزارشی نشده است.

بهار نیوز – انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز

www.baharnews.ir/news/94690/

۳ ساعت پیش – گروه حوادث: انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز حدود ساعت 21:30 دقیقه دوشنبه شب، … به گفته شاهدان عینی، صدای انفجار در منطقه پردیس اهواز به حدی بود که اهالی این منطقه از ترس به خیابان ها هجوم آوردند. … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست ولی برخی گزارشها … عکس سلفی تروریست‌ها!

انفجار مهیب گاز در اهواز، شهروندان را به خیابان ها کشاند – قطره

www.ghatreh.com/news/…/انفجار-مهیب-گاز-اهواز-شهروندان-خیابان-کشان…

۴ ساعت پیش – انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز حدود ساعت 21:30 دقیقه دوشنبه شب، جمعی از اهالی این …انفجار در منطقه پردیس اهواز به حدی بود که اهالی این منطقه از ترس به خیابان ها هجوم آوردند. … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست. … انفجار گاز در پردیس اهواز، چهارکشته و مصدوم برجای گذاشت+عکس …

انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز+تصاویر / باشگاه …

khabarfarsi.com/ext/14904616

۴ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

عکس: انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز / برترین ها

khabarfarsi.com/ext/14904686

۳ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز – ایرانیان

namehpress.ir/index.php/about/84-sj-world-news.html?page=news…

۲ ساعت پیش – پردیس اهواز. در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست. انفجار مهیب گاز … رزمنده جوان حزب الله در شمال سوریه آسمانی شد + عکس …

ایرنا – انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، شهروندان را به خیابان ها …

www.irna.ir/fa/News/81841546/

۴ ساعت پیش – اهواز-ایرنا- انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز حدود ساعت 21:30 دقیقه دوشنبه … به گزارش ایرنا به گفته شاهدان عینی، صدای انفجار در منطقه پردیس اهواز به حدی بود که اهالی این منطقه از ترس به خیابان هاهجوم آوردند. … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست ولی برخی … فیلم; |; عکس; |; پادکست.

انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز+تصاویر – صراط نیوز – پارسی …

khabar.parsijoo.ir/…/showpost?…انفجارگازپردیس+اهواز%2Bتصاوی…

۳ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

عکس/انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز – تی نیوز

tnews.ir/news/78F052128010.html

۳۱ دقیقه پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

اجتماعی » عکس: انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز

www.khabar.pichak.net/اجتماعی/عکس_انفجار_مهیب_گاز_در_پردیس_اهواز

۴ ساعت پیش – … در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

عکس: انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز – فیدوس

feydus.ir/ShowNews-677542.aspx

در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … حال حاضر اطلاعاتی از میزانتلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست X Share Google Plus …

انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز+تصاویر – سی ای سی نیوز

seeisee.ir/fa/news/…/انفجار-مهیب-گاز-در-منطقه-پردیس-اهوازتصاویر/

۴ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

عکس انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز-ایرایگان|خبرپو

khabarpu.com/n.php?u=عکس-انفجار-مهیب-گاز-در-پردیس-اهواز

۳ ساعت پیش – عکس انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز-ایرایگان|خبر پو,مرجع اخبار و نيازهاي اينترنتي. … گفتنی است ، هم اکنون خیابان های منتهی به منطقه پردیس پر از آمبولانس … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز+تصاویر | ایراتو

irato.ir/fa/news/…/انفجار-مهیب-گاز-در-منطقه-پردیس-اهوازتصاویر/

۳ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز+عکس – آخرين اخبار روز

www.bwinnerharbor.com/…/3066420-انفجار-مهیب-گاز-در-منطقه-پردی

۴ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

انفجار مهیب در اهواز+تصاویر – آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/331384/انفجار-مهیب-در-اهوازتصاویر

۴ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … به گزارش باشگاه خبرنگاران، در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و …

سایت جماران – انفجار مهیب گاز در اهواز، شهروندان را به خیابان ها …

www.jamaran.ir/…های…/انفجار_مهیب_گاز_در_اهواز__شهروندان_را_به_خیا…

۴ ساعت پیش – انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز حدود ساعت 21:30 دقیقه دوشنبه شب، جمعی از اهالی اینمنطقه را روانه خیابان کرد. … پردیس اهواز به حدی بود که اهالی این منطقه از ترس به خیابان ها هجوم آوردند. … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست. … بازیگری که نقش حضرت عباس (ع) را بازی نکرد + عکس …

انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز+تصاویر – دبلیو خبر …

wwwkhabar.com/4844306

۳ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

حوادث/ انفجار مهيب گاز در پرديس اهواز، شهروندان را به خيابان ها …

iruni.ir/news/50522

۳ ساعت پیش – ايرنا/ انفجار مهيب گاز در منطقه پرديس اهواز حدود ساعت 21:30 دقيقه دوشنبه، جمعي از اهالي اين … انفجار در منطقه پرديس اهواز به حدي بود که اهالي اين منطقه از ترس به خيابان ها هجوم آوردند. … اطلاعاتي از ميزان دقيق تلفات جاني و مالي اين حادثه در دست نيست. …. پوسترهایی که فرانسوی ها برای فجایع پاریس طراحی کردند+عکس.

انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز/ تصاویری از محل حادثه – پارست

www.parset.com/FaNews/…mhib…/_tasaoiry_az_mahl_hadseh.html

۳۹ دقیقه پیش – به گفته شاهدان عینی، صدای انفجار در منطقه پردیس اهواز به حدی بود که اهالی این منطقه از ترس به خیابان ها هجوم آوردند. گفته می شود، … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست.عکس‌ها: باشگاه خبرنگاران ۴۷۴۷.

انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز تصاویری از محل حادثه

vapasin.com/…/انفجار-مهیب-گاز-در-پردیس-اهواز–تصاویری-از-محل-حادثه

جامعه > حوادث – ایرنا نوشت: انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز حدود ساعت 21:30 دقیقه دوشنبه، جمعی از اهالی این منطقه را … به گفته شاهدان عینی، صدای انفجار در منطقه پردیس اهواز به حدی بود که اهالی این منطقه از ترس به خیابان ها هجوم آوردند. … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست. عکس‌ها: باشگاه خبرنگاران.

عکس-انفجار-مهیب-گاز-در-پردیس-اهواز – IranFollow

iranfollow.com/index.php/view/…/عکس-انفجار-مهیب-گاز-در-پردیس-اهوا

۲۲ دقیقه پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز تصاویری از محل حادثه

www.rahta.com/…/انفجار_مهیب_گاز_در_پردیس_اهواز_تصاویری_از_محل…

۲ ساعت پیش – به گفته شاهدان عینی، صدای انفجار در منطقه پردیس اهواز به حدی بود که اهالی این منطقه از ترس به خیابان ها هجوم آوردند. گفته می شود، … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست.عکس‌ها: باشگاه خبرنگاران. ۴۷۴۷.

انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز/ تصاویری از محل حادثه – …

safiranesolhnews.com › اجتماعی

۲ ساعت پیش – جامعه > حوادث – ایرنا نوشت: انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز حدود ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه دوشنبه، جمعی از اهالی این منطقه را روانه خیابان کرد. … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست. عکس‌ها: باشگاه خبرنگاران.

انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز+تصاویر

vous.ir/news/seratnews/item/…/انفجار-مهیب-گاز-در-پردیس-اهوازتصاویر

۲ ساعت پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

صراط‌نیوز – انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز+تصاویر – صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/news/9213397/انفجار-مهیب-گاز-در-پردیس-اهواز-تصاویر

۴۲ دقیقه پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز نیمه شب سه شنبه 26 آبان 94 …

khabarche.ir/خبر/3542852/انفجار-مهیب-گاز-در-پردیس-اهواز

۳ ساعت پیش – ایرنا نوشت: انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز حدود ساعت 21:30 دقیقه دوشنبه، جمعی از اهالی این منطقه را روانه خیابان کرد. … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست. عکس‌ها: باشگاه خبرنگاران. ۴۷۴۷ …

انفجار گاز در شهرداری اهواز – Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

kredikartiborcutaksitlendirme-tumturkiye.com/+انفجار+گاز+در+شهرداری…

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز > اخبــــار شهرداری انفجار مهیب گاز در پردیس اهوازانفجار گاز در منطقهخشایار اهواز انفجار گاز در يك ساختمان مسکونی در کوی مجاهد اهواز برچسب ها … شهردار اهواز: تلفات جانی نداشتیم ،علت انفجار ،گاز بوده است. … انفجار گاز در منطقه خشایار اهواز / عکس ایسنا: امین نظری انفجار گاز درمنطقه خشایار اهواز .

انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز+تصاویر – به روز نیوز

berooznews.net/انفجار-مهیب-گاز-در-منطقه-پردیس-اهوازتص/

۱۳ دقیقه پیش – در پی انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز، اهالی این منطقه روانه خیابان ها شدند. … در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و خسارت مالی در دست نیست.

انفجار مهیب گاز در اهواز – شهرخبر

www.shahrekhabar.com/analysis/1447706100253214

۴ ساعت پیش – انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز حدود ساعت 21:30 دقیقه دوشنبه، جمعی از اهالی این منطقهرا … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست. … دست نوشته جديد بر روي بمب هايائتلاف آمريكا عليه داعش (+عکس).

انفجار مهیب در اهواز+تصاویر | نیان نيوز – آفتاب

niyan.ir › خانه › حوادث

۲ ساعت پیش – گفتنی است ، هم اکنون خیابان های منتهی به منطقه پردیس پر از آمبولانس و … به گزارش باشگاه خبرنگاران، در حال حاضر اطلاعاتی از میزان تلفات جانی و … مهیب گاز در اهواز عکس جام جم آنلاین,انفجار مهیبگاز در پردیس اهواز تصاویری از …

انفجار مهیب گاز در پردیس اهواز/ تصاویری از محل حادثه | آفتاب

www.aftabir.com/news/article/view/2015/11/17/1031990

۲ ساعت پیش – ایرنا نوشت: انفجار مهیب گاز در منطقه پردیس اهواز حدود ساعت 21:30 دقیقه دوشنبه، جمعی از اهالی این منطقه را روانه خیابان کرد. … اطلاعاتی از میزان دقیق تلفات جانی و مالی این حادثه در دست نیست. عکس‌ها: باشگاه خبرنگاران. ۴۷۴۷. انفجار.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>