خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی در حلب آذر 94

خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی در حلب  آذر 94

زخمی شدن قاسم سلیمانی در حلب

اخرین وضعیت سردار سلیمانی در حلب سوریه

خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی در حلب

شبکه سعودی العربیه با انتشار خبری مدعی شد سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران در سوریه به شدت زخمی شده است.

این شبکه به نقل از یکی از پایگاه های فارسی زبان ضد انقلاب مدعی شد: قاسم سلیمانی 12 روز پیش با دو نفر از همراهانش در درگیری های حلب و در پی شلیک موشک تاو به شدت زخمی شد. العربیه در ادامه مدعی شد: طبق گزارشهای رسیده، ژنرال سلیمانی پس از امدادهای اولیه به تهران منتقل شد و هم اکنون در یکی از بیمارستانهای پایتخت بستری است.

این شبکه در ادامه افزود: جاش ارنست، سخنگوی کاخ سفید در گفتگو با العربیه تصریح کرد: ما از گزارشهایی که درباره زخمی شدن قاسم سلیمانی منتشر شده است، اطلاع داریم؛ اما اکنون نمی توانیم آنها را تأیید کنیم.

ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدن سردار

العربیه در ادامه ادعاهای خود اعلام کرد: طبق گزارش این پایگاه، در پی زخمی شدن قاسم سلیمانی و انتقال وی به تهران، هفته گذشته یکی از فرماندهان ارشد سپاه قدس رهبری نیروهای ایرانی را در سوریه برعهده گرفت. العربیه در ادامه به نقل از یکی از فرماندهان سپاه پاسداران در تهران مدعی شد: تأکید شده است خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی مخفی بماند؛ چرا که انتشار این خبر سبب یأس و ناامیدی نیروهای ایرانی در سوریه خواهد شد.

العربیه در ادامه ادعاهای واهی خود افزود: تا کنون شمار زیادی از افسران سپاه پاسداران ایران در درگیری های کنونی سوریه کشته شده اند که از مهم ترین آنها ژنرال حسین همدانی، از مشاوران ارشد سپاه پاسداران و فرمانده تیپ محمد رسول الله بود. قاسم سلیمانی پس از کشته شدن ژنرال حسین همدانی، شخصا فرماندهی نیروهای ایرانی را در سوریه برعهده گرفت. اما با وجود این که به تازگی 2000 نیروی اضافی به سوریه اعزام شده اند و کمک های مادی و نظامی به گردان “حزب الله” عراق،  “گردان فاطمیون،” متشکل از برادران افغان، “زینبیون” از پاکستانی ها و حزب الله لبنان افزایش یافته است، این نیروها که از حمایت هوایی روسیه برخوردارند، نتوانسته اند عملیات زمینی را به نفع خود تغییر دهند.

در ادامه ادعاهای این شبکه سعودی آمده است: ژنرال سلیمانی تلاش کرد پس از بازگشت از مسکو در ماه اوت (مرداد ماه) پیروزی های میدانی به دست آورد. از این رو ژنرال سلیمانی و حسین همدانی 5 اکتبر 2015 (13 مهر) با رهبر انقلاب دیدار و طرح “ماه محرم” را به منظور بازپس گیری حلب از معارضان سوری مطرح کردند. اما کشته شدن سردار همدانی در 8 اکتبر (16 مهر) سبب شد سردار سلیمانی شخصا فرماندهی نیروهای حاضر در سوریه را برعهده گیرد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که جنگ رسانه‌ای- روانی سعودی‌ها با ایران به داستانی عادی و تکراری بدل شده‌است. خبر زخمی شدن و شهادت سردار سلیمانی در هفته‌های اخیر بار‌ها در رسانه‌های سعودی و عربی منتشر شده است؛ اما این ماجراجویی رسانه‌ای تا حدی نخ‌نما شده که مقامات کشورمان دیگر حتی وقت خود را برای تکذیب آن تلف نمی‌کنند.

قاسم سلیمانی زخمی شده و در تهران بستری است | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/25099

۴ ساعت پیش – شبکه العربیه مدعی شد قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده و هم اکنون در یکی از … پاسداران در تهران مدعی شد: تأکید شده است خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی …

سردار سلیمانی|خبر زخمی شدن سردار سلیمانی در حلب سوریه امروز

nemonesoal.blog.ir/…/سردار-سلیمانی-خبر-زخمی-شدن-سردار-سلیمانی-د

۱ ساعت پیش – 4 hours ago – شبکه العربیه مدعی شد قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده و هم اکنون در یکی از . … را در خصوص زخمی شدن سردار قاسم سلیمانی در ریف حلب بی اساس خواندند. ….. آیا فردا سه شنبه 3 آذر 94مدارس و دانشگاه ها تعطیل است؟ ۹۴/۰۹/۰۲.

ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ … – …

khabarche.ir/خبر/…/ادعای-العربیه–قاسم-سلیمانی-در-حلب-زخمی-شده-اس…

۵ ساعت پیش – تهران شبکه صبح سه شنبه سوم آذر ماه 1394 خبر ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدن سردار.

خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی در حلب | کلیشه

www.kelishe.com/خبر-زخمی-شدن-قاسم-سلیمانی-در-حلب.html

خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی در حلب. آذر ۳ام, ۱۳۹۴; دسته‌بندی نشده … عکس هایش با دوست پسرهایش را منتشر کرد · آیا فردا سه شنبه 3 آذر 94 مدارس تهران تعطیل است؟

ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است … – آکاایران

www.akairan.com/havades-akhbar/titre1/news20151124915078202.html

۴ ساعت پیش – شبکه العربیه مدعی شد قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده و هم اکنون در یکی از … ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدن سردارسند …. آخرین تاریخ بروز رسانی 3آذر 94 ساعت 05:44.

بازتاب گسترده عکس اخیر حاج قاسم میان فعالان رسانه‌ای دنیا …

fa.abna24.com/service/archive/2014/10/08/642990/story.html

۱۶ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – (دوشنبه 15:58 به وقت تهران): العالم: هلاکت و زخمی شدن شماری از عناصر داعش در حمله … خبرگزاری فرانسه خاطرنشان کرد: «به ندرت در رسانه‌های ایران از سلیمانی نام برده می‌شود با … این پایگاه خبریادامه داد: قاسم سلیمانی همچنین با نیروهای پیشمرگه کردستان در …. 2 آذر 94 21:35 … حمله خمپاره‌ای به شهرهای شیعه‌نشین “حلب“.

وعده رئیس جمهور جدید آرژانتین/ لغو توافق با ایران در خصوص …

www.yjc.ir/…/news/…/وعده-رئیس-جمهور-جدید-آرژانتین-لغو-توافق-با-ای…

۴ ساعت پیش – آرژانتین23 نوامبر 2015 (2 آذر 94) شاهد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بود. … قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر …

لادیز – قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال …

ladiez.ir/detail/News/1955/2

۲ ساعت پیش – سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ … شبکه العربیه مدعی شد قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده و هم اکنون در یکی از … خبر زخمی شدن و شهادت سردار سلیمانی در هفته‌های اخیر بار‌ها در رسانه‌های سعودی و …… روزنامه آرمان امروز که در اهالی رسانه به روزنامه خانواده هاشمی شهرت دارد، امروز دوشنبه 94/7/13 در مطلبی با عنوان «دخترکو ندارد نشان از پدر!

مخفی نگاه داشتن خبر زخمي شدن پاسدار جنایتکار قاسم سليماني

iran-spring.org/fa/iran/8-iran/9237

۲۲ ساعت پیش – پشت پرده: با زخمي شدن قاسم سليماني پروژه محرم در سوريه ناكام شد سرلشگر … دوشنبه, 02 آذر1394 ساعت 10:12; نوشته شده توسط بهار ایران; اندازه قلم کاهش … 2015 (13 مهر 94) با خامنه اي ديدار كردند و پروژه محرم براي خارج كردن حلب از …

آخرین اخبار مهم ایران و جهان – مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/live/

ویترینی از مطبوعات امروز(سه‌شنبه 3 آذر ماه) – . … شوهانی: امیدوارم تندروها نبض انتخابات 94 را به دست نگیرند/ تشکیل جبهه اعتدال جدی است – مجلس … قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدن سردار+سند – شبکه …

برچسب ها – قاسم سلیمانی – عصر ایران

www.asriran.com/fa/tag/1/قاسم%20سلیمانی

به روز شده در: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ – ۱۷:۱۷. عصر ایران … تکذیب خبر شهادت سردار “قاسم سلیمانی ” فرمانده نیروهای قدس… ملاقات و هم … قاسم سلیمانی را در شرق استان حلب مورد اصابت موشک. … دهان به دهان شدن خرازی با مقامات اردنی بر سر سردار قاسم سلیمانی (+عکس).

آخرین اخبار حوادث ایران و جهان,اخبار حوادث روز,روزنامه خبر های …

khabarpu.com/cat/events-news.html

آخرین اخبار حوادث ایران و جهان,اخبار حوادث روز,حوادث در تهران,اخبارحوادث,عکس حوادث امروز,خبر … و پرورش; ☜ آخرین اخبار یارانه ها; ☜ اخبار توافق هسته ای; ☜ اخبار انتخابات مجلس 94 دهم … تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر (نود 2 آذر) …. قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است …. اعترافات عجیب و هولناک برای گم شدنمادر جوان و دختر سه ساله اش.

جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا

iruni.ir/

قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدن سردار+سند … در گالری خیام بابل اغاز و تا چهارم آذر ماه جاری برای بازدید علاقه مندان دائر است. … عروسی و نامزدی 2015 ، مدل لباس نامزدی، لباس نامزدی جدید، لباس نامزدی 94-آکا.

الف – سیاسی

alef.ir/political

بخش خبری الف، 2 آذر 94 …. ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است ….. شمال پاریس خبر دادند منجر به زخمی شدن چندین پلیس و کشته شدن ۳ مظنون حملات اخیر …

خبرهای توصیه شده | خبر فارسی

khabarfarsi.com/top_recommended_news

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه خبری …. ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمیشده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدن …. به گزارش خبرنگار مهر ، روز گذشته مصادف با اول آذر ماه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی …

قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال … – بونیز

booniz.ir/intpage.php?p=news/world/1448314786e66eu

شبکه العربیه مدعی شد قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده و هم اکنون در یکی از … شوهانی: امیدوارم تندروها نبض انتخابات 94 را به دست نگیرند/ تشکیل جبهه اعتدال جدی … کد مطلب: 1448314786, تاریخ انتشار: 2 آذر 1394, دسته: خارجی, الف+ الف- چاپ. قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدنسردار+سند.

تحولات سوریه – گزارش آخرین تحولات میدانی از … – صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/subject/103274/تحولات-سوریه

پایگاه خبری صاحب خبر یک وب‌گاه اطلاع رسانی عام‌المنفعه برای سهولت دستیابی … ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدن سردار … شبکه العربیه مدعی شد قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده و هم اکنون در یکی از … با چین، از مهم ترین عناوین روزنامه پاکستان در روز سه شنبه، سوم آذراست.

ادعای زخمی شدن سردار سلیمانی در حلب!

khabarontime.ir/news/26266669/ادعای-زخمی-شدن-سردار-سلیمانی-در-حلب-

۲ ساعت پیش – به روز شده در: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ – ۱۲:۰۴ … ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال … شد: تأکید شده است خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی مخفی بماند؛ چرا که انتشار …. بامزه ترین نوشته های طنز شبکه های اجتماعی آذر 94 …

فیلم‌ دیدنی از درگیری با داعش در تکریت – ‍Qasem Soleimani

qasemsoleimani.ir/article/2055.html

۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سرلشکرقاسم سلیمانی | ‍Qasem Soleimani. ویدیو ها · در باره ی حاج قاسم … سردارسلیمانی در خط مقدم جنگ علیه تروریست ها در حلب + تصاویر …

بهار ایران – صفحه اصلی

iran-spring.com/

مخفی نگاه داشتن خبر زخمي شدن پاسدار جنایتکار قاسم سليماني ! … زخمي شدن قاسم سليماني پروژه محرم در سوريه ناكام شد سرلشگر پاسدار قاسم سليماني فرمانده سپاه قدس حدود 10 روز قبل در جبهه حلب با دو نفر از همراهانش …. دوشنبه 2 آذر 94 ( 23 نوامبر 15).

ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است … – جهان خبر

www.jahanekhabar.com/news/317601

جهان خبر اخبار ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدنسردار.

ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید …

tadbir24.ir/…/news?…%20قاسم%20سلیمانی%20در%20حلب%20زخمی%2…

قطعنامه پایانی راهپیمایی 13 آبان94 …. تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ – ۱۰:۴۸ … شبکه العربیه مدعی شد قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده و هم اکنون در یکی از … پاسداران در تهران مدعی شد: تأکید شده است خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی مخفی بماند؛ چرا که انتشار …

صفحه اول روزنامه های صبح سه شنبه ۳ آذر – خبرگزاری ندای هفتکل

nedaehaftkel.ir/index.php/world/12350-2015-11-24-09-08-30

۴۷ دقیقه پیش – قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدن سردار +سند – سه شنبه, 03 آذر 1394 12:51 · صفحه اول روزنامه های صبح …

ادعای زخمی شدن سردار قاسم سلیمانی توسط داعش – بخند فان

bekhandfun.bekhandfun.in/pbek11482_ادعای-زخمی-شدن-سردار-قاسم-سل

ادعای زخمی شدن سردار قاسم سلیمانی توسط داعش – بخند فان در این باره نوشت: ادعای زخمی … به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز شبکه العربیه خبر داد گزارش ها از زخمی شدن قاسم. … ادعای حضور سردار سلیمانی در حلب هلاکت 1900 تروریست طی اکتبر اغاز ….. استخدامی گیلان گلستان مازندران سه شنبه 3 اذر 94, استخدام شرکت ها در 3 اذر 94, …

قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است – نکستروب

nextrob.in/pnext2091432_قاسم-سلیمانی-در-حلب-زخمی-شده-است

۳ روز پیش – قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است – نکستروب در این باره نوشت: قاسم سلیمانی درزخمی شدن43 مامور در اتفاقات و و خبرگزاری کرد پرس Kurdpress News Aganecy … جدید 94 اخبار ورزشی فال روزانه و احسان علیخانی در ممنوع و نامه سردار …. فیلم دیدار مهم رییس جمهور روسیه با رهبر انقلاب · استخدام شرکت ها در 3 اذر 94 …

هدف / سه شنبه 3 آذر 94

vous.ir/news/tabnak/item/549593/هدف-سه-شنبه-3-آذر-94

۶ ساعت پیش – ادعای العربیه: قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدن سردار · ورود محیط زیست به این شهر ممنوع است!

کلیپ و خبر کشته شدن مصطفی صدرزاده محافظ حرم در … – جدید …

new94.ir/2015/10/24/کلیپ-و-خبر-کشته-شدن-مصطفی-صدرزاده-محافظ/

۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – آیا مدارس امروز دوشنبه 2 اذر 94 تعطیل است ؟ عکس و کلیپ کشته شدن 27 … شب عاشورا در حرم رضوی … سی ان ان: کشته و زخمی شدن 11 نظامی مصری در شمال سینا … …. ساعت 24 – شهید مصطفی صدرزاده در کنار قاسم سلیمانی+عکس … … کشته شدن دو … و میلاد مصطفوی در جنوب حلب “همزمان با ایام تاسوعا و عاشورا” خبر دادند.

سردار سلیمانی زخمی شد | تراز

www.taraznews.com/content/129602

تراز: مسئول روابط عمومی کل سپاه تاکید کرده که سردار سلیمانی بر خلاف تمام … 3 آذر 1394 – 10:41 … که ژنرال قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در جبهه های حلب به شدت زخمی شده است. … «تاو» ضد زره مقر قاسم سلیمانی را هدف قرار دادند که این مسئله به زخمی شدن شدید وی انجامید»(!) به ادعای این سایت خبری؛ این ژنرال ایرانی هم اینک در یکی از …

معمای سلامت سردار

ostanha.tabnak.ir/fa/news/134321/معمای-سلامت-سردار

تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۴ – ۱۲:۵۶ … براساس این گزارش سردار سلیمانی در اثر اصابت موشک های ضد تانک تاو آسیب دیده و پس از دریافت کمک های اولیه … و روابط بین الملل ایران در صفحه فیس بوک خود از زخمی شدن سردارسلیمانی خبر داده است. … حاج قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده است/ کاخ سفید در حال پیگیری خبر زخمی شدنسردار+سند.

اخبار داعش لحظه به لحظه » ادعای حضور سردار سلیمانی در حلب …

www.daesh.ir/1393/09/…/ادعای-حضور-سردار-سلیمانی-در-حلب-گزارش-ت/

۱۷ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ادعای حضور سردار سلیمانی در حلب/ گزارش تحولات میدانی … دو طرف و کشته و زخمی شدن شماری از تروریست‌های مسلح شد باشد که در میان آنها یک سرکرده گروهک تروریستی نیز مشاهده می‌شد. … اما روزنامه فرامنطقه‌ای «الحیات» در مقاله‌ای مدعی شد، سردار «قاسم سلیمانی» شخصا … آذر ۱۷, ۱۳۹۳ در ۱:۳۲ ب٫ظ … سررسيد و سالنامه 94

شایعه جدید رسانه ها: سردار سلیمانی به شدت زخمی شده است …

wwwkhabar.com/4932629

۱۷ دقیقه پیش – … و گلخانه های جیرفت دیدن کردند – دبلیو خبر نمایه روزنامه های اصفهان سوم آذر 94 – دبلیو خبر … تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ – ۰۳ آذر ۱۳۹۴ – 24 November 2015 … شبکه العربیه نیز مدعی شد قاسم سلیمانی در حلب زخمی شده و هم اکنون در یکی از … شد: تأکید شده است خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی مخفی بماند؛ چرا که انتشار اینخبر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>