عکس ها و خبر تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه همدان

عکس ها و خبر تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه همدان

تصادف ساوه , تصادف ساوه همدان , تصادف زنجیره ای , تصادف زنجیره ای تصادف ساوه همدان , آخرین خبر از تصادف ساوه همدان

تصادف ساوه ، تصادف ساوه همدان

تصادف زنجیره ای در اتوبان برفی ساوه همدان دو کشته و 10 مجروح بر جای گذاشت. تصادف زنجیره ای بین 50 خودرو در گردنه دخان اتوبان ساوه همدان رخ داد.

تاریخ انتشار : 15 آذر 1394
بازدید : 329 نفر

 

تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه همدان

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت : تصادف زنجیره ای بیش از 50 خودرو در گردنه دخان اتوبان ساوه -همدان دو کشته و 10 مجروح بر جای گذاشت.

عباس خیراندیش افزود: دو فوتی این تصادف زنجیره ای یک زن حدودا 40 ساله و یک کودک 12 ساله بودند که در دم کشته شدند.
وی ادامه داد: 10 مصدوم این سانحه مرگبار توسط نیروهای 115 و 112 شهرستان فامنین استان همدان به مراکز درمانی این استان منتقل شده اند.
خیراندیش افزود: به علت وجود ترافیک سنگین آمبولانس های 115 و 112 شهرستان ساوه نتوانستند به موقع به محل حادثه برسند، در نتیجه از نیروهای امدادی شهرستان فامنین کمک گرفته شد.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه بیان کرد: به دلیل اعزام مصدومان به شهرستان فامنین اطلاع دقیقی از وضعیت حال عمومی آنان در اختیار نیست.
وی تصریح کرد: بارش برف و کولاک در گردنه دخان موجب بروز این تصادف زنجیره ای شده بود که برای ساعاتی منجر به مسدود شدن این شاهراه مواصلاتی کشور شد.
به گفته وی کارشناسان پلیس راه عدم توجه کافی رانندگان به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه و مه غلیظ و لغزندگی جاده را علت وقوع این سانحه عنوان کردند.
گردنه دخان مرز بین استان مرکزی و همدان است.

12 کشته و زخمی در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان

عباس خیراندیش مسئول روابط عمومی حوادث و فوریت های پزشکی ساوه به خبرنگار نارخبر گفت: در اثر تصادف زنجیره ای امروز اتوبان ساوه- همدان دو نفر کشته و 10 نفر مجروح شدند.

وی افزود: در این تصادف زنجیره ای حدود 62 خودرو بر اثر بارش برف و کولاک در گردنه دخان و کاهش دید افقی با یکدیگر تصادف کردند.
خیراندیش با اشاره به دو جان باخته بیان کرد: در این تصادف زنجیره ای یک زن حدود40 ساله و یک کودک 12 ساله در دم کشته شدند.
وی با اشاره به اعزام 3 خودروی امدای به صحنه تصادف از ساوه افزود: پس از اطلاع، 3 آمبولانس 115 و 3 خودروی امدادی هلال احمر اعزام شدند که در اثر مسدود شدن مسیر و عدم بازگشایی راه برای گذر خودروهای امدادی از اورژانس فامنین کمک گرفته شد تا از جهت خلاف مسیر اتوبان به محل برسند.
مسئول روابط عمومیحوادث و فوریت های پزشکی ساوه اظهار کرد: مصدومان حادثه برای درمان به مراکز درمانی فامنین اعزام شدند.
سرگرد حسن وند پلیس راهور اتوبان ساوه- همدان نیز به خبرنگار نارخبر گفت: پس از بارش برف و کولاک، راهداری شهرستان ساوه بلافاصله مسیر را برای عبور امن خودروها آماده کرد و تصادف پس از گردنه رخ داد.
وی افزود: اما مسیر پس از گردنه دخان در مرز ساوه و همدان به علت لغزنده بودن و سرعت ناایمن خودروها شاهد تصادف بود.
حسن وند بیان کرد: عدم توجه کافی رانندگان به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه و مه غلیظ و لغزندگی جاده علت وقوع این سانحه بود.


دو کشته و 10 مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان

www.yjc.ir/…/news/…/دو-کشته-و-10-مجروح-در-تصادف-زنجیره-ای-اتوبا

۵ ساعت پیش – در برخورد زنجیره ای بیش از 50 خودرو در اتوبان برفی ساوه -همدان دو نفر کشته و … به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک،مدیر روابط …

گزارش تصویری/تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان

dana.ir/News/564702.html

۳ ساعت پیش – وی افزود: در این تصادف زنجیره‌ای حدود 62 خودرو بر اثر بارش برف و کولاک در گردنه دخان و کاهش دید افقی با یکدیگر تصادف کردند. عکس تصادف …

تصادف زنجیره‌ای 40 خودرو در اتوبان ساوه – همدان

www.fardanews.com/…/news/…/تصادف-زنجیره‌ای-40-خودرو-در-اتوبان-…

۷ ساعت پیش – بر اثر برخورد زنجیره ای حدود 40 خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر کشته و تعدادی مجروح شده اند. این در حالی است که جاده به علت کولاک و تصادف مسدود شده و روند … کد خبر: ۴۷۰۳۳۴ … کمدین های محبوب ایرانی و دخترانشان + عکس.

فارس گزارش می‌دهد وقوع تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ساوه همدان …

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940915000959

۸ ساعت پیش – Fars News Agency …. وقوع تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ساوه همدان/ برخورد 40 خودرو با یکدیگر. در اتوبان ساوه همدان بیش از 40 خودروی سواری و سنگین به دلیل لغزنده بودن جاده به … اقا نه خودرو هاایرانی هستند نه اتوبان اتوبان تهران ساوه است به امید روزی که ما هم دارای … کشته شدن 2 دانشجو در حادثه واژگونی اتوبوس+عکس.

تصادف زنجیره ای در بزرگراه ساوه – همدان – شبکه خبر

www.irinn.ir/news/138973/تصادف-زنجیره-ای-در-بزرگراه-ساوههمدان

۱ روز پیش – در تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه ۶۲ خودرو در نزدیکی دخان بایکدیگر برخورد … عکس / مرور برخی از رویدادهای جهان … به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بارش برف و لغزندگی جاده باعث برخورد دهها خودرو در اتوبان ساوههمدان شد.

تصاویر/ تصادف زنجیره‌ای اتوبان ساوه- همدان – صراط

www.seratnews.ir/fa/news/…/تصاویر-تصادف-زنجیره‌ای-اتوبان-ساوه-همدا

۲ ساعت پیش – وی افزود: در این تصادف زنجیره‌ای حدود 62 خودرو بر اثر بارش برف و کولاک در گردنه دخان و … محمد رضایی رییس جمعیت هلال احمر ساوه گفت: در اثر تصادف زنجیره ای امروز اتوبان ساوه- همدان دو نفر کشته و 10 نفر مجروح شدند. … آخرین اخبار اختصاصی را در صفحات زیر بخوانید. … عکس های بی حجاب خود را اینجا ببینید!

تصادف زنجیره‌ای ۴۰ خودرو در اتوبان ساوه-همدان +عکس – شهدای …

shohadayeiran.com/…/news/…/تصادف-زنجیره‌ای-۴۰-خودرو-در-اتوبان-سا

۵ ساعت پیش – بر اثر برخورد زنجیره ای حدود ۴۰ خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر … این در حالی است که جاده به علت کولاک و تصادف مسدود شده و روند … کد خبر: ۱۰۰۵۱۹ … استان همدان جاده ها لغزنده است و تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

12 کشته و زخمی در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان – نارخبر

narkhabar.ir/news/5629-12-کشته-و-زخمی-در-تصادف-زنجیره-ای-اتوبان-…

۴ ساعت پیش – مسئول روابط عمومیحوادث و فوریت های پزشکی ساوه به خبرنگار نارخبر گفت: در اثر تصادف زنجیره ای امروز اتوبان ساوه- همدان دو نفر کشته و 10 نفر …

بیش از 10 کشته و زخمی در تصادف زنجیره ای اتوبان همدان – …

tnews.ir/news/86EB53324766.html

۲ ساعت پیش – آخرین اخبار. تصادف زنجیره ای 62 خودرو در اتوبان همدانساوه+تصاویر … مسئول روابط عمومی حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خبر داد: بیش از 10 کشته …

تصادف ساوه | تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه همدان – نمناک

namnak.com/23921-تصادف-زنجیره-ای-ساوه.html

۴ ساعت پیش – تصادف ساوه و تصادف زنجیره ای ساوه همدان و تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه همدان و کشته های تصادف اتوبان ساوه و آخرین خبر از تصادف زنجیره ای ساوه …

12 کشته و مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه همدان | مدیر

www.ghatreh.com/news/…/کشته-مجروح-تصادف-زنجیره-اتوبان-ساوه-همدا

۸ ساعت پیش – فارس گزارش می دهد وقوع تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه همدان/ برخورد 40 خودرو با …اخبار نرخ ارز … خیراندیش افزود: به علت وجود ترافیک سنگین آمبولانس های 115 و 112 … عکس: عروسکهای مشکوک به بمب گذاری در بین زائران اربعین …

وقوع تصادف زنجیره ای در آزادراه ساوه – همدان/برخورد 60 خودرو – …

www.ghatreh.com/news/…/وقوع-تصادف-زنجیره-آزادراه-ساوه-همدان-برخور…

۷ ساعت پیش – فارس گزارش می دهد وقوع تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه همدان/ برخورد 40 خودرو با یکدیگر … ای در دست نیست و آمار و اخبار جدید به محض دریافت در اختیار رسانه ها قرار داده خواهد شد … جنون دوری از عشق مرد گیلانی را غار نشین کرد! (عکس) …

دو کشته و 10 مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان

www.rcamp.ir/…/دو-کشته-و-10-مجروح-در-تصادف-زنجیره-ای-اتوب.html

۶ ساعت پیش – 3 hours ago – 12 کشته و مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه همدان … واقع در محورساوه -همدان و کشته شدن دو نفر مصدومیت 10 نفر دیگر در روز یکشنبه خبر داد. … آرزوی زنجیره‌ای ها برای انشقاق در اصولگرایان/ سونامی جدید در … feedgah.ir/. … عکس و فیلم |تصادف زنجیره ای در خراسان جنوبی 14 مجروح .

برچسب ها – تصادف زنجیره ای – عصر ایران

www.asriran.com/fa/tag/1/تصادف%20زنجیره%20ای

تصادف زنجیره ای 200 خودرو در آزادراه قزوین – کرج … کرج بر اثر بارندگی های روز گذشته خبر داد سرهنگ. … (+عکس). زیاد با خودروهای گذری و پارک شده در حاشیه بلوار… برخورد کرد و باعث به وجود آمدن … ساوه گفتتصادف زنجیره ای در اتوبان ساوههمدان.

تصادف زنجیره‌ای 60 خودرو در اتوبان ساوه – همدان/ 2 … – عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی

۶ ساعت پیش – مرکز فوریت های پزشکی ساوه از تصادف زنجیره ای خودروها در گردنه دخان واقع در محور ساوه -همدان و کشته شدن دو نفر و مصدومیت 10 نفر دیگر در روز یکشنبه خبر داد. به گزارش ایرنا و … ورود نخستین تویوتا لندکروز 2016 به ایران (+عکس).

تصادف زنجیره ای در بزرگراه ساوه – همدان / شبکه خبر

khabarfarsi.com/ext/15117520

۱ روز پیش – در تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه ۶۲ خودرو در نزدیکی دخان بایکدیگر برخورد … برف و لغزندگی جاده باعث برخورد ده ها خودرو در اتوبان ساوههمدان شد.

تصادف زنجیره‌ای 40 خودرو در اتوبان ساوه – همدان … – صد خبر

sadkhabar.ir/…/news/…/تصادف-زنجیره‌ای-40-خودرو-در-اتوبان-ساوه-همدان-…

۷ ساعت پیش – بر اثر برخورد زنجیره ای حدود 40 خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر … تصادف زنجیره‌ای 40 خودرو در اتوبان ساوههمدان/ تاکنون یک کشته و مسدود شدن راه به علت کولاک و تصادف ….عکس/ خیابان گردی سردار در خیابان های مونیخ.

تصادف زنجیره‌ای 40 خودرو در اتوبان ساوه – همدان – جوان

javanonline.ir/fa/news/…/تصادف-زنجیره‌ای-40-خودرو-در-اتوبان-ساوه-همدا

۷ ساعت پیش – بر اثر برخورد زنجیره ای حدود 40 خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر کشته و تعدادی مجروح شده اند. این در حالی است که جاده به علت کولاک و …

تصادف زنجیره‌ای 60 خودرو در اتوبان ساوه – همدان شب یکشنبه …

khabarche.ir/خبر/…/تصادف-زنجیره-ای-60-خودرو-در-اتوبان-ساوههمدان

۲ ساعت پیش – پزشکی همدان کشته خودرو تصادف شب یکشنبه پانزدهم آذر ماه 1394 خبر … مرکز فوریت هایپزشکی ساوه از تصادف زنجیره ای خودروها در گردنه دخان واقع …

گزارش تصویری از تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان …

diyareaftab.ir/…/22517-گزارش-تصویری-از-تصادف-زنجیره-ای-اتوبان-…

در این تصادف زنجیرهای حدود 62 خودرو بر اثر بارش برف و کولاک در گردنه دخان و کاهش دید … تاریخ انتشار : امروز, 20:14 | نسخه چاپی این خبر … هلال احمر ساوه به خبرنگار نارخبر گفت: در اثر تصادف زنجیره ای امروزاتوبان ساوه- همدان دو نفر … عکس تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه همدان … فراموشی آرمانها با بهره کشی از جنبش های دانشجویی.

تصادف زنجیره‌ای ۶۲ خودرو در اتوبان ساوه – همدان – SPI News

spinews.ir/car/2727-تصادف-زنجیره-ای-۶۲-خودرو-در-اتوبان.html

۳ ساعت پیش – اخبار خودرو\nبر اثر برخورد زنجیره‌ای حدود ۶۲ خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر کشته و … برچسب ها:اتوبان ساوههمدان, تصادف زنجیره‌ای.

دو کشته و ١٠ مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان

googleup.mihanblog.com/post/347

۴ ساعت پیش – دو کشته و 10 مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان. … جوان از اراک،مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت : تصادف زنجیره ای . … واقع در محور ساوه -همدانو کشته شدن دو نفر مصدومیت ١٠ نفر دیگر در روز یکشنبه خبر داد. …. عکس و فیلم |تصادف زنجیره ای در خراسان جنوبی ١٤ مجروح .

شبکه‌خبر – تصادف زنجیره ای در بزرگراه ساوه – همدان – صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/news/9626919/تصادف-زنجیره-ای-در-بزرگراه-ساوه-همدان

۴ ساعت پیش – در تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه ۶۲ خودرو در نزدیکی دخان بایکدیگر … اخبار حادثه منا در مکه + فیلم و عکس … به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بارش برف و لغزندگی جاده باعث برخورد ده هاخودرو در اتوبان ساوههمدان شد.

برچسب ها – تصادف زنجیره ای – آفتاب

aftabnews.ir/fa/tag/1/تصادف%20زنجیره%20ای

زنجیره ای در آزادراه قزوین – کرج خبر داد و. … تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج-قزوین 9 کشته و زخمی بجا گذاشت …. ساوه گفت تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوههمدان. … کد خبر: ۳۰۸۹۸۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۲۹. تصادف زنجیره‌ای 10 خودرو در مشهد!/ عکس.

تصادف زنجیره‌ای ۶۲ خودرو در اتوبان ساوه – همدان – پدال نیوز

pedalnews.ir/fa/news/…/تصادف-زنجیره‌ای-۶۲-خودرو-در-اتوبان-ساوه-همدان

۴ ساعت پیش – عکس/ خودروی دست ساز و عجیب یک ایرانی. کد خبر: ۱۱۹۲۰ … پدال نیوز: بر اثر برخوردزنجیره‌ای حدود ۶۲ خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر کشته و تعدادی مجروح شده‌اند. این در حالی است که جاده به علت کولاک و تصادف مسدود شده و روند امدادرسانی به کندی صورت می‌گیرد. … پربازدیدترین ها; پربحث ترین ها …

۱۲ کشته و زخمی در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان+ …

ahvaznovin.ir/?p=107595

از همسر «ابوبکر البغدادی» چه می‌دانید؟ +عکس …. تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , آذر, ۱۳۹۴ | ۲۰:۴۰:۰۷ … ۱۲ کشته و زخمی در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان+ جزئیات … های پزشکی ساوه به خبرنگار نارخبر گفت: در اثرتصادف زنجیره ای امروز اتوبان ساوه- همدان …

تصادف زنجیره‌ای ۶۲ خودرو در اتوبان ساوه – همدان – اخبار خودرو

www.donyayekhodro.com/تصادف-زنجیره‌ای-۶۲-خودرو-در-اتوبان-سا/

۶ ساعت پیش – بر اثر برخورد زنجیره‌ای حدود ۶۲ خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر کشته و تعدادی مجروح شده‌اند. … به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس، ساعتی قبل حدود ۶۲ خودرو سواری … جنسیس، پیکان را نصف کرد! (+عکس) · تصادف زنجیره‌ای ۵ دستگاه خودرو در بزرگراه صدر … برچسب ها:اتوبان ساوههمدان,تصادف زنجیره‌ای.

دو کشته و ۱۰ مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان

yjc.irwordpress.com/…/دو-کشته-و-۱۰-مجروح-در-تصادف-زنجیره-ای-ات/

۵ ساعت پیش – به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک،مدیر روابط … کد خبر: 96691 … دو کشته و ۱۰ مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان.

تلفات تصادف زنجیره ای در جاده ساوه، به ۲ نفر رسید

www.iq9.ir/ssearch/8270/تلفات-تصادف-زنجیره-ای-در-جاده-ساوه،-به-۲/

۵ ساعت پیش – ایرنا نوشت: مرکز فوریت های پزشکی ساوه از تصادف زنجیره ای خودروها در گردنه دخان … تلفاتتصادف زنجیره ای در جاده ساوه، به ۲ نفر رسید – اخبار روز … در گردنه دخان واقع در محور ساوه -همدان و کشته شدن دو نفر مصدومیت ۱۰ نفر دیگر در … ….. مرگ ۴ تبعه غیرمجاز در تصادف اتوبان قم/ ۱۰ نفر در داخل پژو گرفتار بودند.

پایتخت – تصادف زنجیره‌ای 40 خودرو در اتوبان ساوه – همدان

www.paytakhtpress.ir/…/news/…/تصادف-زنجیره-ای-40-خودرو-اتوبان-سا

۷ ساعت پیش – کلمات کليدی: تصادف زنجیره‌ای ،اتوبان ساوههمدان،کولاک ،اخبار جامعه،پایتخت. >ساير عناوين … كمپين ارادت ايرانی ها به حاج حسين همدانی/عكس.

تصادف زنجیره‌ای 62 خودرو در اتوبان ساوه – همدان – خبر پو

khabarpu.com/n.php?u=تصادف-زنجیره-ای-62-خودرو…اتوبان-ساوه

کاریکاتور/ مهاجران!!! عکس/ دختر ابوبکر بغدادی · در آماده باش کلیه سایت های برف روبی · زنان بیشتر به این بیماری مبتلا می شوند · عکس/ قتل دختر دانشجو پس از …

تصادف زنجیره‌ای ۶۲ خودرو در اتوبان ساوه – همدان

zendegifarsi.ir/تصادف-زنجیره‌ای-۶۲-خودرو-در-اتوبان-سا/

۲ ساعت پیش – بر اثر برخورد زنجیره‌ای حدود ۶۲ خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر کشته و تعدادی مجروح شده‌اند. … به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس، ساعتی قبل حدود ۶۲ خودرو سواری … جنسیس، پیکان را نصف کرد! (+عکس) · تصادف زنجیره‌ای ۵ دستگاه خودرو در بزرگراه صدر … برچسب ها:اتوبان ساوههمدان,تصادف زنجیره‌ای.

جردن نیوز » جزئیات تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه همدان – خانه

jordannews.ir/جزئیات-تصادف-زنجیره-ای-در-اتوبان-ساوه-ه/

۳ ساعت پیش – کد خبر: 43968 | … ۱۲ کشته و زخمی در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان […] … مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت : تصادف زنجیره ای بیش از … گزارش گاتزتا دلو اسپورت/ حمله سارقان به کاپیتان اینترمیلان (عکس) …

تصادف زنجیره‌ای 60 خودرو در اتوبان ساوه – همدان – خبر

khabargozari.xyz/news/57731

۵۱ دقیقه پیش – مرکز فوریت های پزشکی ساوه از تصادف زنجیره ای خودروها در گردنه دخان واقع در محور ساوه -همدان و کشته شدن دو نفر و مصدومیت 10 نفر دیگر در روز یکشنبه خبر داد. به گزارش … شرایط فروش «هایما S7» ایران‌خودرو +عکس · 12 کشته و زخمی …

ایسنا – تصادف

www.isna.ir/fa/tag/b45a1eeb6120d998/تصادف

آخرین اخبار مرتبط با: «تصادف» … تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ساوههمدان ‌ …. یک مقام مسئول از کاهش 50 درصدی تصادفات شهری منجر به فوت در سمنان خبر داد. ….. استان آذربایجان‌شرقی خبر داد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با تویوتا های لوکس، در محور تسوج – سلماس، 9 … محور یاسوج- اصفهان باز هم قربانی گرفت+عکس.

تصادف زنجیره ای شدید در اتوبان همدان ساوه :برخورد ۴۰ خودرو با …

www.payamsalam.ir/تصادف-زنجیره-ای-شدید-در-اتوبان-همدان-سا/

وقوع تصادف زنجیره‌ای در مسیر تهران به همدان در حد فاصل ۱۲۰ کیلومتری ساوه همدان و نزدیکی روستای جوشقان منجر به … تصادف زنجیره ای شدید در اتوبان همدان ساوه :برخورد ۴۰ خودرو با هم و ۱۲ نفر کشته و مجروح تا این لحظه. اخبار | ۱۵ آذر۱۳۹۴ | 50 بازدید | نظرات … ۱۵ آذر۱۳۹۴; مصاحبه ای خواندنی با گریمور معمای شاه خلق چهره های داستان

اُاُجوو (OojoO) – تصادف همدان

www.oojoo.ir/posts/تصادف%20همدان

خانگی عظیم الجثه (21 عکس) همه آلبوم ها حوادث تصادف مرگبار تریلی در همدان (20 عکس) 174 … تصادف زنجیره ای در آزادراه ساوه- همدان/ 15کشته و 25مجروح در 6تصادف … اخبار: 224 تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ساوههمدان » سرویس: استان ها – مرکزي کد خبر: …

تصادف زنجیره ای در آزادراه ساوه- همدان/ 15کشته و 25مجروح در …

www.khabaronline.ir/detail/365977/society/events

۲۸ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – در 6 تصادف که طی 24 ساعت گذشته در جاده های ایران رخ داد، 15 نفر کشته و 25 … «ال جی ری»؛ گوشی 5.5 اینچی ویژه عاشقان سلفی / عکس · این خوردنی‌های خوش‌ترکیب را … تصادف زنجیره ای در آزادراه ساوه- همدان/ 15کشته و 25مجروح در 6تصادف … متاسفانه اخبار تصادفات و تلفات جاني حاصل از آن ديگه برايمان عادي شده است .

وقوع تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه همدان/ محور ساوه و آوج …

roodavar.ir/news/…/وقوع-تصادف-زنجیره-ای-در-اتوبان-ساوه-همدان-محور-س

۱ ساعت پیش – وقوع تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه همدان/ محور ساوه و آوج بسته است/ رانندگان از … و رانندگان تصمیم به ترک شهر نکنند و در این مکان ها اسکان یابند.

گزارش تصویری/تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان – دبلیو خبر

wwwkhabar.com/5065705

در این تصادف زنجیره‌ای حدود 62 خودرو بر اثر بارش برف و کولاک در گردنه دخان و کاهش دید افقی … عمومیحوادث و فوریت های پزشکی ساوه به خبرنگار نارخبر، گفت: در اثر تصادف زنجیره ای امروز اتوبان ساوه-همدان دو نفر کشته و 10 نفر مجروح شدند. … کلیدواژه: عکس تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان · عکس تصادف زنجیره‌ای ساوه همدان · عکس …

گزارش تصویری از تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان

markazirss.ir/95904

۱ ساعت پیش – گزیده اخبار » … گزارش تصویری از تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان … در این تصادف زنجیره‌ای حدود ۶۲ خودرو بر اثر بارش برف و کولاک در گردنه دخان و … عکس تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه همدان … حوادث و فوریت های پزشکی ساوه.

تصادف زنجیره‌ای 60 خودرو در اتوبان ساوه – همدان/ 2 … – وکیل ملت

vakilemelat.ir/…/news/…/تصادف+زنجیره‌ایاتوبان+ساوه+-+همدان/+2+کش…

۳ ساعت پیش – تصادف زنجیره‌ای 60 خودرو در اتوبان ساوههمدان/ 2 کشته و 10 مصدوم ,مرکز فوریت هایپزشکی ساوه از تصادف زنجیره ای خودروها در گردنه دخان واقع در محور ساوه -همدان و کشته شدن دو نفر و مصدومیت 10 نفر دیگر در روز یکشنبه خبر داد. … تغییر آرم شبکه 3 پس از 22 سال+عکس · ترکیه: از موضع ایران شگفت زده شده ایم.

دو کشته و 10 مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان

monitor.shafaqna.com/FA/IR/2706063

دو کشته و 10 مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان. … هشدار: این سایت صرفا یک خبرخوان خودکار است و در انتخاب عناوین اخبار آن نیروی … نظارت مدیریت شهری بر نحوه دفع پساب و پسماند بیمارستان ها … Android 6.0 براي HD2 پورت شد +عکس.

هفت کشته و چهار مجروح در تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان

saveh125.ir/…/هفت-کشته-و-چهار-مجروح-در-تصادف-زنجیره-ای-اتوبان-سا

نصرت الله احمدی مدیرعامل آتش نشانی ساوه ضمن اعلام این خبر گفت: ساعت 22:11 روز گذشته طی تماسی مبنی برتصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه همدان مامورن این سازمان …

تصادف زنجیره‌ای ۴۰ خودرو در اتوبان ساوه-همدان – خبرگزاری دانشجو

www.snn.ir/detail/News/467128/9018

۷ ساعت پیش – بر اثر برخورد زنجیره ای حدود ۴۰ خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر کشته و تعدادی مجروح شده اند. این در حالی است که جاده به علت کولاک و تصادف مسدود شده و روند امدادرسانی به … مسیرهای استان همدان جاده ها لغزنده است و تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است. … انتهای خبر / خبرگزاری دانشجو / کدخبر ۴۶۷۱۲۸ …

تصادف زنجیره‌ای ۶۲ خودرو در اتوبان ساوه – همدان – شهر خبر

www.per30ka.ir/470917/تصادف-زنجیره‌ای-۶۲-خودرو-در-اتوبان-سا.html

۳ ساعت پیش – اخبار خودرو بر اثر برخورد زنجیره‌ای حدود ۶۲ خودرو در اتوبان ساوههمدان، تاکنون یک نفر کشته و … برچسب ها:اتوبان ساوههمدان, تصادف زنجیره‌ای.

گزارش تصویری/تصادف زنجیره ای اتوبان ساوه- همدان …

rahanew.ir/گزارش-تصویریتصادف-زنجیره-ای-اتوبان-سا/

آذر 15, 1394 admin اخبار بدون دیدگاه … در این تصادف زنجیره‌ای حدود 62 خودرو بر اثر بارش برف و کولاک در گردنه دخان و کاهش دید … پزشکی ساوه به خبرنگار نارخبر، گفت: در اثر تصادف زنجیره ای امروز اتوبان ساوه-همدان دو … گزارش بدهی های دولت روی میز طیب نیا/ دول. … توپ کوچکی که انبساط همیشگی جهان را نشان می‌دهد/عکس روز ناسا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>