مدل مانتو 2016 | رنگ سال ۲۰۱۶

مدل مانتو 2016 | رنگ سال ۲۰۱۶

مدل مانتو 2016 ,مدل مانتو 95 ,رنگ سال 2016 ,رنگ سال 95 ,مدل مانتو رنگ سال 2016 ,مدل مانتو رنگ سال 95 ,مدل مانتو رنگ سال 1395 ,مدل لباس رنگ سال 2016 1395

اگر به جای مانتوهای فاخر و کار شده که در کارهای اغلب طراحان ایرانی دیده می‌شود، دنبال مانتوهایی ساده و صمیمی می‌گردید، با انار گل آشنا شوید. یک برند ایرانی که کار خودش را از سال ۱۳۹۲ با تولید مانتو شروع کرد و حالا یک تولیدکننده کامل است که شلوار،  مدل مانتو، شال، کیف، کفش و. . . زنانه و مردانه تولید می‌کند و در نمایندگی‌هایش به فروش می‌رساند. طرح‌های انار گل بیشتر مطلوب دختران جوان و کسانی است که پوشیدن لباس‌های راحت و سبک را ترجیح می‌دهند. در مجموعه انار گل وجود پارچه‌هایی‌ با گل‌های ریز چشمگیر است

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

نگار حسینی: من به این جمله معتقدم که لباس پوشیدن در قضاوت افراد نسبت به شما موثر است. شاید به خاطر همین وجه اشتراکم با نگین معتضدی است که وقتی صحبت از لباس پوشیدن می‌شود، هر دوی ما هیجان‌زده می‌شویم و ساعت‌ها در مورد تاثیر پوشش روی خلق و خوی خودمان و قضاوت دیگران صحبت می‌کنیم.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

نگین معتقد است نحوه پوشش افراد و سلیقه آنها در انتخاب لباس تا حد زیادی اکتسابی است و اعتراف می‌کند خودش همواره در لباس پوشیدن از مادرش الگو گرفته است. وقتی صحبت‌هایش به اینجا می‌رسد، ناخودآگاه هیجان‌زده می‌شود. می‌گوید من عاشق مادرم هستم و او همیشه برای من یک الگوی تمام عیار است. از دوران کودکی به لباس پوشیدن او و دوستانش دقت می‌کردم.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

به همین خاطر در دوران نوجوانی وقتی به خودم آمدم، دیدم ناخودآگاه شبیه مادرم لباس می‌پوشم؛ لباس‌های گشاد و رنگی که پر از حس سرخوشی است و به نوعی شناسنامه زنان خانواده ما به شمار می‌رود. حرف‌هایش که به اینجا می‌رسد، مکث می‌کند؛ انگار خاطراتی جلوی چشمش رژه می‌رود و بعد ادامه می‌دهد مادرم همیشه دوست داشت به دلیل علاقه‌ا‌م به لباس در دانشگاه، طراحی لباس بخوانم اما عشق من به بازیگری باعث شد که بین این دو سراغ بازیگری بروم.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

تاثیر لباس روی قضاوت دیگران
مدتی قبل در جایی خواندم که وقتی فردی را برای اولین بار می‌‎بینیم، نحوه لباس پوشیدن‌مان به او این امکان را می‌دهد که در ۳۰ ثانیه ما را آنالیز کند؛ به همین خاطر نمی‌توانیم نسبت به نحوه لباس پوشیدن‌مان بی‌تفاوت باشیم چون افراد به راحتی سعی می‌کنند از این طریق افکار، جایگاه اجتماعی و شرایطی را که در آن قرار داریم، مورد بررسی و تحلیل قرار دهند.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

طراحی لباس با چادر
از همان دوران کودکی علاقه خاصی به طراحی لباس داشتم، به همین خاطر همیشه چادر نماز مادرم را می‌گرفتم و رو به روی آینه می‌ایستادم. سعی می‌کردم با گره زدن‌های مختلف برای خودم لباس جدیدی درست کنم و مادر هم همیشه من را به خاطر این کار تشویق می‌کرد. به خاطر همین روحیه هم بود که وقتی بزرگ شدم و تصمیم گرفتم در دانشگاه هنر درس بخوانم، او انتظار داشت که رشته طراحی لباس را دنبال کنم اما علاقه من به بازیگری باعث شد که در رشته بازیگری تحصیل کنم.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

پانچو، میراث مادرم است
نمی‌توان این نکته را نادیده گرفت که همه ما ناخودآگاه از پوشش اطرافیان‌مان تاثیر می‌‌گیریم و سلیقه آنها اثر زیادی روی انتخاب‌های ما دارد. شاید به همین خاطر است که از همان دوران کودکی جذب نحوه لباس پوشیدن مادرم و دوست‌هایش شدم. مادرم سلیقه خاص خودش را در لباس پوشیدن دارد. او همیشه مانتو‌های گشاد رنگی با دامن بلند می‌پوشد. همین موضوع باعث شد من از همان دوران کودکی دوست داشته باشم شبیه او لباس بپوشم. از طرفی دوستان مادرم اهمیت زیادی به رنگ لباس می‌دادند و مدام سعی می‌کردند از پارچه‌های رنگی استفاده کنند؛ ترکیب این دو موضوع باعث شد وقتی به دوران نوجوانی رسیدم، بدون اینکه در این مورد چندان فکر کنم شبیه مادرم لباس بپوشم و در واقع به میراث‌دار او در پوشیدن پانچو بدل شدم.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

لباسی برای ورجه وورجه کردن
آدم به‌شدت فعالی هستم و به همین دلیل همیشه دنبال لباس‌هایی می‌روم که آزادی عمل بیشتری را به من بدهند و این امکان را در اختیارم قرار دهند که آزادانه فعالیت بدنی‌ام را انجام دهم. اگر لباس رسمی و اتو کشیده‌ای را بپوشم، بدون تردید نمی‌توانم به اندازه زمانی که لباس گشاد و راحت می‌پوشم، حرکت بدنی داشته باشم. به همین خاطر این سبک پوشش به من امکان ورجه وورجه کردن بیشتری را می‌دهد و از این طریق آزادی عمل بیشتری دارم.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

مشکی همیشه رنگ عشق نیست
سال‌ها سلیقه عام مردم جامعه ما را رنگ مشکی تامین می‌کرد و آنها ترجیح می‌دادند در انتخاب رنگ لباس‌های‌شان سراغ نوع تیره آن بروند، البته علاقه به پوشیدن رنگ مشکی صرفا مختص به کشور ما نیست؛ می‌گویند زنان فراعنه مصر هم علاقه زیادی به پوشیدن این رنگ داشتند و معتقد بودند رنگ مشکی به آنها جذابیت و شکوه بیشتری می‌دهد. این گرایش و علاقه در میان شرقی‌ها شدت بیشتری دارد و بخشی از آن به خاطر نوع چهره، رنگ پوست و چشم، ابرو و موهای مشکی آنهاست که ترجیح می‌دهند از این طریق جذابیت بیشتری به خودشان ببخشند اما من در لباس، مشکی را رنگ عشق نمی‌دانم و معتقدم اگر مردم بخواهند از این رنگ صرفا استفاده کنند، روی روحیه عمومی جامعه تاثیر زیادی می‌گذارد.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

شما تصور کنید وقتی صبح سر کار می‌روید و همه کارکنان لباس تیره پوشیده‌اند، ناخودآگاه دل‌تان می‌گیرد اما اگر همه از لباس‌هایی با رنگ شاد بهره بگیرند، بدون اینکه احساس کنید، این موضوع روی روحیه‌تان تاثیر می‌گذارد. شما نمی‌توانید انرژی که به‌طور مثال رنگ نارنجی دارد، با رنگ مشکی مقایسه کنید و تاثیر این دو را روی روحیه افراد نادیده بگیرید.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

هنوز پولدار نشده ام که لباس ارزان بخرم

یک ضرب‌المثل قدیمی انگلیسی است که می‌گوید«هنوز آنقدر پولدار نشدم که لباس ارزان بخرم». من هم به دنبال تبعیت از این ضرب‌المثل همیشه سعی می‌کنم لباس‌هایم را از برندهایی خریداری کنم که به کیفیت آن مطمئن هستم. شاید خرید لباس ارزان باعث شود مثلا با پولی که برای خرید یک عدد مانتو کنار گذاشتید. بتوانید دو عدد مانتو بخرید اما بی‌شک کیفیت دو مانتویی که شما خریداری می‌کنید، قابل مقایسه نیست.
به همین خاطر همیشه سعی می‌کنم در این مورد سختگیرانه عمل کنم و سراغ برندی بروم که ضمن داشتن زیبایی از کیفیت خوبی برخوردار باشد. از بین برندهای ایرانی هم کارهای لوسین داوودیان را می‌پسندم و خیلی وقت‌ها مانتوهایم را از آنجا خریداری می‌کنم. ضمن اینکه یکی از دوستانم مزونی با نام« انار» دارد و خرید از او هم همیشه برایم جذاب است.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

تاثیر سریال‌های ترک روی لباس پوشیدن ما
این روزها کشور ترکیه تاثیر زیادی روی سلیقه پوشش مردم جامعه ما گذاشته است. اصلا قصد قضاوت خوب یا بد بودن فرهنگ پوششی مردم این کشور را ندارم. حرف من این است که آنها هرقدر خوب یا بد، فرهنگ پوششی خاص خودشان را دارند و ما نباید اجازه دهیم که آنها تا این حد روی ما نفوذ پیدا کنند. طی سال‌های اخیرآنها باهوش و ذکاوت خاصی از طریق سریال‌های‌شان روی سلیقه مخاطب ایرانی تاثیر گذاشتند و با تبلیغات سعی کردند فرهنگ رفتاری و پوششی خودشان را به ما منتقل کنند.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

طراحی لباس ژیلا مهرجویی بی‌نظیر بود
از بین طراحان لباس مختلف همواره علاقه خاصی به کارهای ژیلا مهرجویی داشتم. او در طراحی لباس به ویژه مانتو تبحر خاص داشت و در این راه به نوعی پیشرو بودند. طی سال‌های اخیر طراحی لباس در سینما و تلویزیون ما معنایش را از دست داده و بیشتر طراحان لباس، نقش انتخاب‌کننده را دارند؛ مثلا به ما می‌گویند چند دست لباس بیاوریم و از آنها چند دست را انتخاب می‌کنند. در حالی که من اعتقاد دارم کمد لباس نگین معتضدی متعلق به اوست و شخصیت او را نشان می‌دهد؛ اما اگر بخواهد در کاری نقش زنی را بازی کند که همسرش را از دست داده و زندگی غم‌انگیزی دارد، این کمد لباس سنخیتی با او ندارد. کمبود بودجه و مسائلی از این دست باعث می‌شود این مهم نادیده گرفته شود.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

بلندبالا باشید
مدل و جنس پارچه این مانتو ریزش‌دار است و بدون آستر یا لایی دوخته شده است ولی برای اینکه این مانتو بیش از حد ساده و معمولی به نظر نرسد و در عین حال شیک و خاص باشد، طراحان سانامدا دور تا دور مانتو را با پارچه گیپور مشکی با ظرافت اپلیکه دوزی کرده‌اند. پارچه گیپور به کار رفته که از گل‌های ریز و درشت تشکیل شده و به همین دلیل زیبایی فراتری از پارچه‌های گیپور متداول دارد. جنس پارچه این مانتو از شانتون ابریشم است.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

در تمام مانتو از برش‌های عمودی استفاده شده که فرد را لاغرتر نشان می‌دهد و خانم‌هایی که هیکل درشتی دارند می‌توانند از این مانتو استفاده کنند زیرا قسمت جلو و پشت مانتو کاملا آزاد است و برجستگی‌های شکم و پهلو را کاملا می‌پوشاند. لازم نیست به علت بلند بودن مانتو به کفش‌هایی با پاشنه‌های خیلی بلند رو بیاورید چون جلوی این مانتو کوتاه‌تر از پشت آن است و این باعث می‌شود به هیچ وجه کوتاه به نظر نرسید. پیشنهاد می‌شود این مانتو را با رنگ مشکی ست کنید تا رنگ قرمز جذابیت خود را حفظ کند.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

شیفته طراحی لباس «گذر از رنج‌ها» شدم
از بین کارهایی که تاکنون در آن حضور داشتم، شیفته طراحی لباس سریال «گذر از رنج‌ها» شدم چون در آن همه لباس‌ها حساب شده و درست انتخاب شده بود. یادم است حین کار شیفته پیراهنی شده بودم که طراح لباس برایم در نظر گرفته بود. من اصرار داشتم که این لباس را که رنگ شادی دارد، تنها در یک سکانس نپوشم و حداقل در دو سکانس از آن بهره ببرم اما طراح لباس کار با این تصمیم مخالفت کرد و به من گفت که این لباس را چون رنگ و طرحی شاد دارد، باید در سکانس آشتی‌کنان با همسرت بپوشی؛ شاید آن سکانس کوتاه باشد اما زیبایی که این لباس دارد، این حس را به مخاطب القا می‌کند که در آشتی و دلجویی با همسرت پیشقدم شدی. انصافا حرف‌شان هم کاملا درست بودم چون پوشیدن این لباس به من کمک زیادی در بازی حسی در آن سکانس کرد.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

تاثیر هامون روی لباس پوشیدن دانشجوهای هنر
از بین فیلم‌هایی که در سینمای ما پخش شد بدون شک بیشترین تاثیر را فیلم «هامون» در سلیقه پوششی جامعه هنری داشت. اگر در آن سال‌ها سری به دانشگاه هنر می‌زدید، بی‌شک شاهد هامون‌های زیادی بودید که تا سال‌ها دانشجوهای رشته هنر متاثر از این فیلم لباس می‌پوشیدند.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

هنر مهران مدیری در طراحی لباس
مهران مدیری علاوه بر اینکه کارگردان توانایی است، در طراحی لباس هم ذوق و سلیقه دارد. در سریال «ویلای من» که کار طراحی لباس بر عهده ایشان بود، ما شاهد یک کار متفاوت بودیم. در این سریال من نقش هنگامه مهاجر را بازی می‌کردم و می‌دیدم که ایشان چطور با دقت برای سکانس به سکانس حضور من و سایر بازیگران کار طراحی لباس انجام می‌دهند.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

فاطمه معتمد آریا، آرتیست شیک‌پوش
نمی‌توان نحوه لباس پوشیدن هنرمندان داخلی را با خارجی مقایسه کرد چون برای حضور در هر مراسمی، طراح لباس ویژه‌ای به کمک آنها می‌رود و برایشان لباس طراحی می‌کند ولی در ایران همه چیز به شکل خودجوش وجود دارد اما با این حال از بین بازیگران علاقه زیادی به لباس پوشیدن فاطمه معتمد آریا دارم چرا که در عین سادگی و زیبایی بسیار شیک است.

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95
جدیدترین مدل مانتو های دخترانه مدل نوروز سال ۹۵

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

مدل لباس و مدل مانتو دخترانه و زنانه رنگ سال ۹۵

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

مدل مانتو ۲۰۱۶ + مدل مانتو ۱۳۹۵

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

مدل مانتو مجلسی رنگ سال ۲۰۱۶ + رنگ سال ۲۰۱۶ + رنگ … – جزقل

jezghel.com/mod-world/model-manto/cocktail-manto-color-of-2016

جدیدترین مدل مانتو رنگ سال ۲۰۱۶, مانتو ۲۰۱۶, مدل مانتو جدید, جدیدترین مانتو ۲۰۱۶, مانتو ۲۰۱۶ شیک,مانتو سال ۹۴, مدل مانتو جدید ۲۰۱۶, مانتو ۲۰۱۶ خارجی, مانتو ۲۰۱۶ مدل …

مدل مانتو 2016 + مدل مانتو 1395 + رنگ سال 2016 + رنگ سال 95

rouzegar.com/mode/…/model-manto-2016-1395-color-year-2015-1396

مدل مانتو 2016 ,مدل مانتو 1395 ,رنگ سال 2016 ,رنگ سال 95 ,مدل مانتو رنگ سال 2016 ,مدل مانتو رنگ سالمدل مانتو ۲۰۱۶ + مدل مانتو ۱۳۹۵ + رنگ سال ۲۰۱۶ + رنگ سال ۹۵.

مدل مانتو ۲۰۱۶ + مدل مانتو ۱۳۹۵ + رنگ سال ۲۰۱۶ + رنگ سال ۹۵

litemode.ir/post/…/model-2016-and-model-manto-manto-1395-95.html

1395,مدل مانتو 2016,مدل مانتو رنگ سال 1395,مدل مانتو رنگ سال 2016,مدل مانتو رنگ۲۰۱۶ + رنگ سال ۹۵,مجله زیبایی لایت مد,سرگرمی,اس ام اس,مدل,دکوراسیون,آرایش و …

مانتو سال ۹۵+مانتو رنگ سال ۲۰۱۶/معرفی رنگ سال ۹۵-۲۰۱۶

cafeseven.net/mode/model-manto/mantoo2016/

مانتو سال 2015,رنگ سال 2016,مانتو رنگ سال 2016,مدل مانتو سال 95,مدل مانتو رنگ سال 1395,مدل مانتودخترانه رنگ سال 95,مانتو دخترانه عید نوروز95,مانتو نوروز95.

مدل مانتو جدید دخترانه و زنانه مزون ایرانی 95 – 2016 Model

www.amazing.ir/category/dresses-model/model-manto/

طرح مانتو جدید مانتو 95 مدل مانتو 2016 مانتو تابستانی آخرین مدل مانتو زنانه از مزون های … مدل مانتو ، پالتو کت زمستانی و پاییزی کره ایی ۲۰۱۶ زنانه مدل هایی از مانتو … ۹۴ خرید پستی مانتو آیسان برای سال ۹۴ – فروشمانتو آیسان طرح سنتی ادامه مطلب.

مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ – بیتوته

www.beytoote.com/mode/dress-formal/manto2014-fashion2-colors.html

رنگ سال 2014 رنگ مد سال 2014,مدل مانتو 2014,مدل مانتو رنگ مد,آشنایی با رنگ 2014,رنگ 2014 موسسه پنتون,مانتو رنگ قهوه ای,مدل مانتو قهوه ای,مانتو رنگ مد سال 2014 …

مدل های شیک و جدید مانتو سال 2016 – فان ها

funha.com/مدل-های-شیک-و-جدید-مانتو-سال-2016.html

مدل های شیک و جدید مانتو سال 2016,مانتو,مدل مانتو,جدیدترین مدل مانتو,شیک ترین … جدیدترین مدل های مانتوشیک و مد روز دخترانه و زنانه سری سال ۲۰۱۶ را در این مطلب از …

مدل سال مانتو رنگ سال ۲۰۱۶ – ۹۵

www.modelss.ir/2015/10/manto-color-year-2016-95/

مانتو,رنگ سال,2016 – 95,سایت مدل,پوشاک بانوان, … مانتو زنانه ۲۰۱۶ – ۹۵. manto-color-year-2016-95 (11). مدل مانتومدل مانتو دخترانه رنگ سال ۲۰۱۶ – ۹۵.

مدل مانتو مجلسی رنگ سال ۲۰۱۶ + رنگ سال ۲۰۱۶ + رنگ سال ۹۵

fun-bibak.rzb.ir/sms/205

۳ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مدل مانتو 2016 ,مدل مانتو 1395 ,رنگ سال 2016 ,رنگ سال 95 ,مدل مانتو رنگ سال 2016 ,مدل مانتو رنگ سالمدل مانتو ۲۰۱۶ + مدل مانتو ۱۳۹۵ + رنگ سال …

رنگ سال ۲۰۱۶-(مدل مانتو-ناخن-روسری) | سایت آرایش و زیبایی

jaleben.com/رنگ-سال-۲۰۱۶/

۲۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – 1000مدل آرايش عروس ,شیک ترین لباس عروس,عکس عروس, مدل مو وشنيون عروس,ميکاپ خيلي خوشگل و جديد عروس,ناخن عروس و…

مدل مانتو سنتی ایرانی 2016 – 1395 رنگ سال – اس ام اس

www.keder.ir › دنیای مد

۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مدل مانتو سنتی ایرانی 2016 – 1395 رنگ سال. مانتو سنتی تابستان ۹۵ | مانتو سنتی ۲۰۱۶| مدل مانتو سنتی ۲۰۱۶ | عکس مانتو سنتی ۲۰۱۶ | مدلهای …

مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ – مجله اینترنتی تاپ ناز

www.topnaz.com › سرگرمی › اختصاصی تاپ ناز

۱۸ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – مانتو رنگ قهوه ای,مدل مانتو قهوه ای,مانتو رنگ مد سال 2014,مانتو رنگ سال 2014,مدل مانتو خاکستری, مدل مانتو مجلسی,مانتو مجلسی 2014,,مانتو بهار 2014 …

color 2016 – رنگ سال 2016 – 95 چیست

jadide.ir/color-2016-رنگ-سال-2016-95-چیست/

رنگ سال ۲۰۱۶ (رنگ سال ۹۵) دو رنگ آبی ِ بنفش Rose Quart و صورتی ملایم … مدل های جدید مانتو و پالتو زنانه دخترانه رنگ سال ۲۰۱۶ صورتی کمرنگ و آبی کمرنگ.

مدل مانتو و رنگ مد سال ۲۰۱۴ – مجله اینترنتی

asemaniha90.com/?p=17333

۱۸ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – مدل مانتو و رنگ مد سال ۲۰۱۴. رنگ مد سال 2014, مانتو رنگ سال 2014. مدل مانتو ورنگ مد سال ۲۰۱۴. رنگ مد سال 2014, مانتو رنگ سال 2014. مدل مانتو و رنگ …

مدل مانتو رنگ مد سال 2014 سری دوم – فان پاتوق

www.funpatogh.com/مدل-مانتو-رنگ-مد-سال-2014-سری-دوم.html

مدل مانتو,مانتو رنگ مد سال 2014,مدل مانتو رنگ قهوای خاکستری,مانتو مد روز,موسسه … موسسه پنتون رنگقهوه ای (خاکستری) را به برای آغاز سال ۲۰۱۴ میلادی پیشنهاد داده …

جدیدترین مدلهای مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ – مجله اینترنتی دلگرم

www.delgarm.com/albume-gallery/slack…/32529-مانتو-رنگ-مد-سال-۲۰۱

۱۹ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – جدیدترین مدلهای مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ -مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴-جدیدترین مدل مانتو-مدل مانتو 2014-مانتو جدید-مدل لباس جدید.

مدل مانتو دخترانه و زنانه رنگ سال ۱۳۹۵ برند اورگانزا

www.parsnaz.ir/sweatshirts-for-girls-and-women-of-color-model-year-1…

شیکترین مدل مانتو های دخترانه رنگ سال ۲۰۱۶. مدل مانتو دخترانه و زنانه رنگ سال ۱۳۹۵ برند اورگانزا. جدید ترین مدل مانتو رنگ سال نوروز ۱۳۹۵. مدل مانتو دخترانه و زنانه …

مدل مانتو جدید رنگ سال ۲۰۱۴ – مجله ابرتازه ها

www.abartazeha.ir/news/21382/مدل-مانتو-جدید-رنگ-سال-۲۰۱۴/

مدل مانتو جدید رنگ سال ۲۰۱۴مدل مانتو های جدید رنگ سال – عکس های مدل مانتو های جدید رنگ سال ۲۰۱۴– ۹۳ – موسسه پنتون رنگ قهوه ای (خاکستری) را به برای …

جدیدترین مدلهای مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ – جديدترين اخبار ايران …

www.momtaznews.com/جدیدترین-مدلهای-مانتو-رنگ-مد-سال-۲۰۱۴/

جدیدترین مدلهای مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴. به اشتراک بگذارید. گردآوری توسط گروه مد ممتازنیوز. موسسه پنتونرنگ قهوه ای (خاکستری) را به برای آغاز سال ۲۰۱۴ میلادی …

گالری مدل مانتو جدید |مانتو مجلسی |مدل مانتو کتی

www.campfa.ir/post/3104/مدل-مانتو-2014-جدید-مانتو-مجلسی-مدل-مانتو/

آپدیت مدل مانتو های جدید و شیک از مزون سال 94 و 2015 تمام مدل مانتو سنتی مانتو کتی مانتو دانشجویی مانتوجدید مانتو … نمونه و مدل مانتو با طرح و رنگ های ایرانی ۲۰۱۴.

مدل مانتو های رنگ مد سال ۲۰۱۴ – سرگرمی،مد،گردشگری،علمی …

www.nazweb.ir/10748-model-lady-fashion-color-in-2014.html

موسسه پنتون رنگ قهوه ای خاکستری را به برای آغاز سال ۲۰۱۴ میلادی پیشنهاد داده است مدل مانتو رنگ مد سال۲۰۱۴مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴مدل مانتو.

جدیدترین مدل مانتو اسپرت پاییزه 2016 | مجله اینترنتی آراس …

www.araas.ir › مدل

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خانه » مدل » جدیدترین مدل مانتو اسپرت پاییزه ۲۰۱۶. فروشگاه اینترنتی آراس · آراس شاپ … رنگ سال ۲۰۱۶+مدل لباس و ناخن رنگ سال ۲۰۱۶. آذر ۱۸, ۱۳۹۴ …

شیک ترین مدل مانتو 2016 زنانه و دخترانه ایرانی | مجله …

www.araas.ir › مدل

۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در این پست برای شما نمونه هایی از شیک ترین مدل مانتو ۲۰۱۶ را قرار دادیم. این مدل ها انتخاب … رنگ سال ۲۰۱۶+مدل لباس و ناخن رنگ سال ۲۰۱۶. آذر ۱۸, ۱۳۹۴ …

مدل مانتو جدید (رنگ مد سال ۲۰۱۴) – جدید 94 -گهر

gahar.ir/مدل-مانتو-جدید-رنگ-مد-سال-۲۰۱۴/

۱۹ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – مدل مانتو جدید (رنگ مد سال ۲۰۱۴)Reviewed by Baran on Dec 10Rating: … برچسب زده شده با :بروزترین سایت مد ایرانی عکس مدل مانتو رنگ مد سال …

جدیدترین و شیکترین مدل مانتو های ایرانی 2016 و 95 – جهانی‌ها

www.jahaniha.com/cat/model-mantoux

مدل مانتو,مدل مانتو سال 95,مدل مانتو 2016,مدل مانتو مجلسی,مدل مانتو تابستانه,مدل مانتو نخی,مدل مانتواسپرت,مدل مانتو کتی,مدل مانتو اداری,مدل مانتو ایرانی,مدل مانتو اریکا …

رنگ سال 2015 چیست؟ لباس رنگ مد در سال 94 – تازه نو

www.tazeno.ir/1393/…/what-is-the-color-of-2015-fashion-colors-of-201…

این مانتو رو دیدی که رنگ سال 2015 رنگ مدل لباس 2015 رنگ سال 94 همین رنگ. … موسسه پنتون امسال هم همانند سال ۲۰۱۴ در روز های ابتدایی ماه دسامبر رنگ سال ۲۰۱۶ رو اعلام …

مدلهای مانتو بنفش رنگ مد سال ۲۰۱۴ – مداک

www.modak.ir › مدل لباس

مدلهای مانتو بنفش رنگ مد سال ۲۰۱۴, جديدترين مدلهاي مانتو بنفش رنگ مد سال 93, رنگ مد سال 1393, رنگ مدسال 93, عکسهاي جديدترين مدلهاي مانتو بنفش رنگ مد سال 93.

مدل های جدید و بسیار شیک مانتو و پالتو زنانه دخترانه سال ۲۰۱۶

achalia.ir › مدل

۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – جدیدترین مدل مانتو کتی 2016, مانتو ,مانتو 2016 ,مانتو بسیار شیک ,مانتو ساده2016 ,مدل مانتو ,مدل مانتو زنانه کتی 2016 ,مدل مانتو کتی 2016 ,مدل …

مدل رنگ مو سال زمستان 2016 – جدید 95,بهترین 2016

new95.imageaf.com › دانلود

… و پالتو یاس گروپزیباترین مدلهای پالتو رنگ سال ۹۳ مدل مانتو زمستانی به سبک … رنگ مو رنگ سال 95 رنگ سال 2016 ۲۰۱۶ ۹۵ این مجموعه بیشتر شامل مدل های مانتو …

مدل مانتو دخترانه سال ۹۵ + مدل مانتو ۲۰۱۶ +مدل مانتو ۹۵ – اس ام …

fun-bibak.alpgroup.ir/page-122922.html

مدل مانتو 2016 ,مدل مانتو 1395 ,رنگ سال 2016 ,رنگ سال 95 ,مدل مانتو رنگ سال 2016 ,مدل مانتو رنگ سال 95 ,مدل مانتو رنگ سال 1395 ,مدلمدل مانتو ۲۰۱۶ + مدل مانتو ۱۳۹۵ …

مدل مانتو جدید – مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴

shahnazbanoo.rozblog.com/post/388

(خاکستری) را به برای آغاز سال ۲۰۱۴ میلادی پیشنهاد داده است . مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ مدل مانتو رنگ مدسال ۲۰۱۴ …,مدل مانتو جدید – مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴, گالری …

رنگ سال ۹۵ چه رنگی است؟/ مدل رنگ سال ۲۰۱۶ – عکس جدید 94

pixmodel.ir/رنگ-سال-95-چه-رنگی-است؟-مدل-رنگ-سال-2016/

۱۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مدل مانتو ۲۰۱۶ ,مدل مانتو ۱۳۹۵ ,رنگ سال ۲۰۱۶ ,رنگ سال ۹۵ ,مدل مانتو رنگ سال ۲۰۱۶ … و رنگی که پر از حس سرخوشی است و به نوعی شناسنامه زنان خانواده …

مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ -سری اول – مجله اینترنتی پارسی وان

www.parsi1.com/archive/20275/anto2014-fashion-colors/

مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ -سری اول. کد مطلب: ۲۰۲۷۵. تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۰. مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ -سری اول. مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴.

جدیدترین مدل های شلوار دخترانه ۲۰۱۴ و ۹۳ رنگ سال – مجله …

www.nazbahar.com/post/newest-girls-jeans-model-2014-year-93

مدل شلوار دخترانه ۲۰۱۴,مدل جدید شلوار رنگ سال ۹۳ …. جدیدترین گالری مدل مانتو | مدل مانتو ۲۰۱۶-۹۵ ایرانی · زمان واریز یارانه اسفند۹۲ · عکس های اینستاگرامی جدید و جذاب …

مدل مانتو رنگ سال ۲۰۱۶ + مدل مانتو رنگ سال نوروز ۹۵ – مد روز

modroz.vistablog.ir/post/325

۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مدل های مانتو 2016 جدید. جدیدترین مدل مانتو کتی نوروز ۹۵. مدل مانتو رنگ سال ۲۰۱۶ , مانتو ۲۰۱۶, مدل مانتو جدید, جدیدترین مانتو ۲۰۱۶, مانتو ۲۰۱۶ شیک, …

رنگ سال 2016 مدل لباس زنانه 1395 – مجله اینترنتی تک موج

www.takmoj.com/17736/rang-sal-2016-lebas-zanane-1395.html

صفحه اصلی دنیای مد رنگ سال ۲۰۱۶ مدل لباس زنانه ۱۳۹۵ … مدل مانتو رنگ سال ۹۵,رنگ سال ۹۵,رنگ سال۹۶ در ایران,رنگ سال ۹۵ چیست,رنگ سال ۹۵ چه رنگی است,. رنگ سال …

مدل مانتو جدید رنگ سال ۲۰۱۴ – com-c.ir

www.com-c.ir/مدل-مانتو-جدید-رنگ-سال-۲۰۱۴/

مدل مانتو جدید رنگ سال ۲۰۱۴مدل مانتو های جدید رنگ سال – عکس های مدل مانتو های جدید رنگ سال ۲۰۱۴– ۹۳ – موسسه پنتون رنگ قهوه ای (خاکستری) را به برای …

مدل مانتو دخترانه و زنانه رنگ سال ۱۳۹۵ برند اورگانزا | پارس‌ناز

vista.ir/page/…/مدل-مانتو-دخترانه-و-زنانه-رنگ-سال-۱۳۹۵-برند-اورگانزا

مدل مانتو مجلسی ۲۰۱۶ مدل مانتو دخترانه و زنانه رنگ سال ۱۳۹۵ شیکترین مدل مانتو دخترانه و زنانه رنگ سال ۲۰۱۶ مدل مانتو و مدل لباس رنگ سال ۲۰۱۶ مدل مانتو ۲۰۱۶ مدل لباس …

مدل های جدید و شیک مانتو پاییزی دخترانه ۲۰۱۶ – مرجع کامل …

www.rk7.ir/1394/09/13/post-1595/

۱۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – MANTO Pa3zi Modak 7 مدل های جدید و شیک مانتو پاییزی دخترانه ۲۰۱۶مدل مانتو | جدیدترین مدل مانتوهای ایرانی پاییزی سال 2016 مدل مانتو جدید …

مدل مانتو ۲۰۱۶ ، مدل مانتو زنانه ۱۳۹۵،۲۰۱۶،مانتو رنگ ۲۰۱۶

sibfun.ir/model-manto-2016-modelmanto-1395-color-manto-95.html

۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مجموعه جدید مدل مانتو 2016 ، عکس های جدید مدل مانتو 2016 ، مدل های جدید مانتو زنانه و دخترانه در طرح های زیبا طرح 2016 ، عکس مانتو زنانه طرح 2016.

مدل کاپشن و پالتو دخترانه سال 2016

www.asemoona.com/1394/07/13/jackets-and-coats-girls-model-2016/

مدل لباس زمستانه دخترانه سال 2016 لباس گرم دخترانه مدل پالتو دخترانه 2016 مدل … در این قسمت برای شما عزیزان مدل کاپشن و پالتو دخترانه سال ۲۰۱۶ را قرار داده ایم.

مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴

enfun.ir/cat/270

مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴. سه شنبه 24 آذر 1394. اين سايت در ستاد ساماندهي کشور به ثبت رسيده و فعاليت ان طبق قوانين کشور مي باشد براي بهتر ديدن سايت لطفا از …

مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴- شرکت زرین ساحل آریا – بنیامین

benyaminworld.com/Farsi/Pages.aspx?CatId=221

به دنیای بنیامین خوش آمدید. موسسه پنتون رنگ قهوه ای (خاکستری) را به برای آغاز سال ۲۰۱۴ میلادی پیشنهاد داده است . مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴. رنگ مد سال 2014, مانتو …

جدیدترین مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴

www.wikinaz.ir/post/1361/جدیدترین-مدل-مانتو-رنگ-مد-سال-۲۰۱۴.html

مانتو رنگ سال ۲۰۱۴|مدل مانتو رنگ سال ۹۳|مدل مانتو نوروز ۹۳. مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴. رنگ مد سال2014, مانتو رنگ سال 2014. مدل مانتو رنگ مد سال ۲۰۱۴ · رنگ مد سال …

مدل مانتو رنگ سال ۲۰۱۴ | مجله اینترنتی فارسی گذر

farsigozar.com/مدل-مانتو-رنگ-سال-۲۰۱۴/

مدل لباس مردانه ۲۰۱۵ – مدل لباس تابستان ۹۴ ” لطفا با نظرات مهربونتون تو بهتر شدن فارسی گذر ، کمکـ مون کنید … مرسی “ مدل لباس مردانه ۲۰۱۵ – مدل لباس تابستان ۹۴ …

مدل مانتو رنگ سال 2014 – سایت خبری تفریحی دزلا

www.dezla.ir › مدل لباس › مدل مانتو

مدل ژست مهناز افشار و آنا نعمتی در ماشین. 305,666 نمایش … اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ اعل… بیشتر بخوانید · خانه » مدل لباس » مدل مانتو » مدل مانتو رنگ سال ۲۰۱۴ …

مدل های جدید مانتو رنگ سال ۹۳-۲۰۱۴ – چت روم ایرانسلی ها

www.ramsarsms.com/tag/مدل-های-جدید-مانتو-رنگ-سال-۹۳-۲۰۱۴

مدل مانتو دخترانه شیک و جدید سال ۹۳ + مدل مانتو ۲۰۱۴ http://www.ramsarsms.com در این مطلب عکس از مدل مانتو ۲۰۱۴ دخترانه شیک در طرح های گوناگون و رنگ بندی های …

مدل جدید مانتو دخترانه رنگ مد سال 95

www.dailysun.ir/the-new-model-color-fashion-sweatshirts-for-girls-95.ht…

مدل جدید مانتو دخترانه رنگ مد سال 95 | The new model color fashion sweatshirts for girls 95. …مدل جدید مانتو رنگ سال ۹۵ _ ۲۰۱۶ · جدیدترین مدل مانتوهای مد سال 95 …

عکس مدل مانتوهای مد سال 94 – اس ام اس , مدل , تقویم 94 , رنگ موی …

www.dailysun.ir/photo-fashion-model-manto-94-years.html

عکس مدل مانتوهای مد سال 94 | Photo Fashion Model manto 94 years. … جدیدترین مدل مانتو زنانهرنگ سال ۲۰۱۶ _ ۹۵ · جدیدترین مدل مانتوهاي کوتاه فروردین 94 جدیدترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>