خبر بازداشت سوشا مکانی به خاطر عکس های پخش شده

خبر بازداشت سوشا مکانی به خاطر عکس های پخش شده

سوشا مکانی بازداشت شد و به زندان رفت

سوشا مکانی به زندان رفت

واکنش باشگاه و سرمربی پرسپولیس به بازداشت سوشا

خبر جدید درباره قضیه انتشار عکس‌های سوشا در فضای مجازی

سوشا مکانی به علت داشتن شاکی خصوصی بازداشت شد و به زندان رفت

سوشا مکانی بازداشت شد و به زندان رفت

درحالی که بعد از احضار سوشا مکانی، دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی به دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل انتشار عکس‌هایش در فضای مجازی، برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها از تبرئه وی در فدراسیون فوتبال خبر داده بودند مکانی به علت داشتن شاکی خصوصی بازداشت شد و به زندان رفت.
احضار وی ربطی به تبرئه‌اش در فدراسیون فوتبال و انتشار عکس هایش در فضای مجازی ندارد.

گفتنی است دروازه بان پرسپولیس به این حکم اعتراض کرده است.
—————
واکنش مربی پرسپولیس به بازداشت مکانی
مصطفی قنبرپور در خصوص بازداشت سوشا مکانی اظهار داشت: این اتفاق واقعا جای تاسف دارد و امیدوارم مشکل پیش آمده برای مکانی جدی نباشد و او هر چه زودتر به جمع ما برگردد.

وی در واکنش به این سوال که با توجه به مشکل پیش آمده برای مکانی و جدایی ایمان صادقی، پرسپولیس چه زمانی برای جذب دروازه‌بان جدید اقدام خواهد کرد یا نه، گفت: با توجه به مشکل پیش آمده برای مکانی باید دید مدیریت باشگاه با جدایی صادقی موافقت خواهد کرد یا نه. ما به دنبال جذب دروازه‌بان جدید هستیم تا در صورت رخ دادن هر اتفاقی این وسط پرسپولیس ضربه نخورد.

مربی پرسپولیس عنوان کرد: آنچه مسلم است تصمیمات فنی را در تیم، برانکو می‌گیرد و خیلی سریع وی را در جریان اتفاقات اخیر قرار خواهیم داد تا ببینیم نظر او چیست.

—————-
سازمان لیگ برتر فوتبال: پرسپولیس باید با سوشا فسخ کند
طبق اطلاع از وضعیت ایمان صادقی دروازه بان دوم تیم فوتبال پرسپولیس و با توجه به مشکل بوجود آمده برای سوشا مکانی و احتمال زندانی شدن وی و محرومیت از حضور در لیگ برتر نیم فصل دوم سرخپوشان پرسپولیس دروازه بانی برای حضور در مسابقات نخواهند داشت.

شاید با مشکل بوجود آمده برای سوشا مکانی این تیم توافق با خونه به خونه بابل را پس زند.

طبق اطلاع ما از سازمان لیگ برتر فوتبال پرسپولیس در صوتی می تواند دروازه بان جذب کند که سوشا را از لیست خود خارج کند.
—————–
باشگاه، بازداشت مکانی را پیگیری می‌کند
من از باز‌داشت سوشا مکانی خبر نداشتم و از طریق رسانه‌ها متوجه شدم به هر حال امیدوارم مشکل خاصی نباشد و هرچه زود‌تر آزاد شود.

عبدی در مورد اینکه پرسپولیس با بازداشت مکانی و جدایی صادقی در درون دروازه دچار مشکل می‌شود، ‌بیان کرد: این موضوع در جلسه هیأت‌مدیره فردا بررسی می‌شود و نتیجه‌اش اعلام می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم مشکل سوشا مکانی هرچه سریع‌تر بر‌طرف شود و وی در درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرد.

ادامه ی ماجرای انتشار عکس ها؛- سوشا مکانی بازداشت شد

didany.net/…/12752-در+ادامه+ی+ماجرای+انتشار+عکس+ها…Translate this page

12 hours ago – 1 دقیقه قبل به گزارش “ورزش سه”، سوشا مکانی که امروز در دادسرای فرهنگ و … نمی دهد، می خواهد نیم فصل از نفت جدا شده و پرسپولیس ی شود عکس های سوشا مکانی … تمام پست های انتشار پستی نسبتبه پخش عکس های خصوصی اش در فضای مجازی … در یخچال اخبار هنرمندان گردنبند زیبای آمین در سریال شهرزاد + عکس ; یک …

دلیل بازداشت شدن سوشا مکانی – مرجع کامل عکس , سرگرمی, دانلود

www.rk7.ir/1394/…/دلیل-بازداشت-شدن-سوشا-مکانی

Translate this page

11 hours ago – در پی انتشار عکس‌های سوشا مکانی در فضای مجازی و احضار وی به شعبه … این دروازه بان به دلیل شکایت شاکی خصوصی، بازداشت شده و گفته می شود این . … 20 mins ago – علت پخش شدن عکس های خصوصی سوشا مکانی مشخص شد . … عصر ایران نیز نوشت: سوشا مکانی شماره یک قرمزها به خاطر انتشار چند عکس در هفته .

بازداشت شدن سوشا مکانی – مرجع کامل عکس , سرگرمی, دانلود

www.rk7.ir/1394/10/13/…/بازداشت-شدن-سوشا-مکانی

Translate this page

11 hours ago – در پی انتشار عکس‌های سوشا مکانی در فضای مجازی و احضار وی به شعبه ویژه … سوشا مکانی بازداشت شد – نامه نیوز namehnews.ir/fa/news/. …. خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضاییه نوشتسوشا مکانی به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده و اگر در … فیتیله نمایشی پخش شد که باعث آزرده خاطر شدن عده ای از مخاطبان شد .

عکس های خصوصی سوشا مکانی در تلگرام باعث بازداشت وی شد …

libarshad1388.blogsky.com/…/عکس-های-خصوصی-سو

Translate this page

12 hours ago – این ماجرا شکایت کرده است، حالا خبر می رسد که عکس های وی را هکرها منتشر کرده اند. … پسری که عکس هایش با دختران مختلف منتشر شده بود بازداشت شد (+عکس) . … پخش عکس های شخصی سوشا مکانی در فضای مجازی به سرگرمی جدید گروهی در …… با همین اتفاق امروز سوشا مکانی دروازه بان مورد اطمینان برانکو هم به خاطر .

سوشا مکانی بازداشت شد :: ورزش 3

www.varzesh3.com/news/…/سوشا-مکانی-بازداشت-شد

Translate this page

13 hours ago – به گزارش “ورزش سه”، سوشا مکانی که امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافته بود پس … درباره انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی، بازداشت شد. … فوتبال پرسپولیس منتشر شده و او به دنبال شکایت از منتشر کنندگان بود. …. و خانوادگی بوده در صورتی که کسیو بخاطر پخش شدن عکسای خانوادگیش باز …

عکسهای پخش شده از سوشا مکانی در فضای مجازی – خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?…عکسهای+پخش+شدهسو

Translate this page

4 days ago – واکنش سوشا مکانی به انتشار عکسهای خصوصیش در تلگرام+عکس. 4 روز پيش … سوشا مکانیدروازه بان پرسپولیس بازداشت شد +عکس …. گران تمام شد اما این به خاطر نداشتن یك دروازه بان دوم مطمئن بود نهبه خاطر قوی بودن سوشا مكانی.

سوشا مکانی بازداشت ش + جزئیات پرونده انتشار عکس های …

www.campin.ir/سوشا-مکانی-به-خاطر-عکس-با-دختر-ب

Translate this page

جزئیات قیق خبر بازداشت سوشا مکانی روازه بان پرسپولیس … بازداشت سوشا مکانی به خاطر عکس های جنجالی و شخصی اش با دختران … پیش ازین تصاویر شخصی از سوشا مکانی ر فضای مجازی منتشر و پخش شده بو کهسوشا مکانی ر کنار دختران مختلف …

سوشا مکانی بازداشت شد – فرارو

fararu.com/fa/news/257718/سوشا-مکانی-بازداشت-شد

Translate this page

12 hours ago – کد خبر: ۲۵۷۷۱۸ … اما خبرگزاری تسنیم در این باره نوشته است: «سوشا مکانی که امروز در … درباره انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی، بازداشت شد. مکانی پس از قرار بازداشت بازپرس، به این حکم اعتراض کرد ولی با … افرادی بدون سواد وبدون خدمت به کشورکه بخلطر فوتبالیست بودن مشهور میشن که بخاطر …عکسهاي سوشا مکاني بازداشت – جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا

iruni.ir/search/?q=عکسهاي+سوشا+مکاني+بازداشت

Translate this page

مکاني نيز که از شنيدن اين خبر عصباني شده تصميم گرفت به نوعي پاسخ مظلومي را … عکس/ واکنش «سوشا مکاني» به انتشار تصاوير خصوصي اش … کاپ/ به خاطر شکايت علي نظري جويباري عليه سوشا مکاني، دروازبان پرسپوليس بايد در دادگاه حاضر شود. ….. عکس‌های نامناسبی که از دروازه‌بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شدهندارد.

عکسی که باعث بازداشت سوشا مکانی شد – جدیدترین اخبار روز …

iruni.ir/search/?q=عکسی+که…بازداشت+سوشا+مکانی

Translate this page

یک مقام قضایی صبح امروز (یکشنبه) درباره انتشار عکس‌های سوشا مکاني … این دروازه‌بان به دلیل شکایت شاکی خصوصی، بازداشت شده و گفته می‌شود این شکایت … انتشار عکس‌های نامناسبی که از دروازه‌بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده ندارد. …. شاید به همین خاطر بود که مسئولان باشگاه ایمان صادقی دروازه بان دوم تیمشان رابه تیم …

عکس های پخش شده از سوشا مکانی – جدیدترین اخبار روز ایران و …

iruni.ir/search/?q=عکس+های+پخش+شده+از+سوشا+مکانی

Translate this page

سوشا مکاني روز گذشته در حراست فدراسیون فوتبال حاضر شده و توضیحاتی داده است که … واکنش سوشا مکانی به سرقت عکسهای خصوصی اش از اینستاگرام …. کرد: با اینکه دوست نداشتم از او شکایت کنم اما به خاطر صحبت هايش امروز به دادگاه رفتم … خبرگزاری قوه قضاییه:سوشا مکانی تا 5 روز دیگر خودش را معرفی نکند ، بازداشتمی شود.

سوشا مکانی دروازبان پیروزی علت بازداشت او چه بود

iruni.ir/search/?q=سوشا+مکانی…علت+بازداشت

Translate this page

چند وقت پیش عکس‌هایی از دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس منتشر شده بود. … سوشا مکاني دروازبان پرسپولیس نسبت به انتشار عکس های خصوصی اش در فضای … بدانند از پخش کردن عکس‌های خانوادگی من سودی نخواهند برد و توجه شان را به قدرت پلیس … سوشا مکاني در فدراسیون فوتبال خبر داده بودند که این خبر هیچ ارتباطی بهاحضار …

عکسهای پخش شده سوشا در تلگرام – جدیدترین اخبار روز ایران و …

iruni.ir/search/?q=عکسهای+پخش+شده+سوشا+در…

Translate this page

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سوشا مکانی دروازه … به گزارش ایسنا به نقل از «خبرآنلاین»، پخش عکس‌های شخصی سوشا مکانی در …. از صدور قرار بازداشت موقت برای سوشا مکانی دروازه‌بان تیم پرسپولیس خبر داد. … اما این به خاطر نداشتن یك دروازه بان دوم مطمئن بود نه به خاطر قوی بودن سوشا مكانی.

دلیل بازداشت سوشا – جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا

iruni.ir/search/?q=دلیل+بازداشت+سوشا

Translate this page

یک مقام قضایی صبح امروز (یکشنبه) درباره انتشار عکس‌های سوشا مکانی … این دروازه‌بان به دليل شکایت شاکی خصوصی، بازداشت شده و گفته می‌شود این شکایت … انتشار عکس‌های نامناسبی که از دروازه‌بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده ندارد. …. شاید به همین خاطر بود که مسئولان باشگاه ایمان صادقی دروازه بان دوم تیمشان رابه تیم …

علت دستگیری سوشا مکانی چه بود – تیک تاک

tektak.mizbanblog.com/post/147

Translate this page

6 hours ago – پسری که عکس هایش با دختران مختلف منتشر شده بود بازداشت شد ( عکس) . ….. Translate this … به گزارش ایلنا، سوشا مکانی که به دلیل انتشار عکسهای خصوصیاش در شبکههای … از … 7- اخبارفوتبال سوشا مکانی بازداشت شد/ شاکی خصوصی چه کسی است؟ …. علت پخش شدن عکس های خصوصی سوشا مکانی چه بود؟

دلیل لو رفتن و پخش عکس های خصوصی سوشا مکانی | سایت …

dezfun.com › فرهنگ و هنر

Translate this page

2 days ago – دلیل و علت پخش شدن عکس های خصوصی و لو رفتن عکس های سوشا مکانی … برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی سایت تفریحی دز … فوتبال پرسپولیس در دنیای مجازی می گذرد و گفته شدهکه این بازیکن …. مجید: کانال رویاهای بزرگ کانالی درباره متفاو… mj: لعنت خدا بر شماها که به خاطر چند نفر ب.

عکس های لو رفته جدید سوشا مکانی با دختران

abc60.rozblog.com/…/عکس-های-لو-رفته-جدید-سوشا-م

Translate this page

3 days ago – عکس های لو رفته سوشا مکانی با دختران – اخبار جدید|عکس های . …. عکس های خصوصیسوشا مکانی در تلگرام باعث بازداشت وی شد . … ۹ ساعت پیش – پخش عکس های شخصی سوشا مکانی در فضای مجازی به سرگرمی جدید … اش منتشر شده است سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس نسبت به عکس های دوست دختر در اینستاگرام .

برچسب ها – سوشا مکاني – سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار …

https://www.tabnak.ir/fa/tag/1/سوشا%20مکاني

Translate this page

به‌روز شده در: ۱۳ دی ۱۳۹۴ – ۲۲:۴۶. bolet_tele … منبع قضایی اعلام کرد قرار بازداشت موقت سوشا مکانیبه… کد خبر: ۵۵۸۳۹۶ … امروز یکشنبه درباره انتشار عکس های سوشا مکانی دروازه بان… کد خبر: ۵۵۸۳۶۵ … درخواست مهدی مهدوی کیا به خاطر سوشا مکانی. به اتفاقاتی که … به گزارش خبرآنلاین پخش عکس هایشخصی سوشا مکانی در… بدانند …

پخش شدن عکسهای خصوصی سوشا مکانی در تلگرام … – پرشین وی

www.persianv.com/preview/319797.php

Translate this page

5 days ago – سوشا مکانی بازداشت شد! … محرومیت سنگین برای سوشا مکانی به خاطر انتشار عکس هایخصوصی اش! … پخش عکس های شخصی سوشا مکانی در فضای مجازی به سرگرمی جدید … این رفتار زشت و ناپسند که به سرگرمی گروهی در فضای مجازی بدل شده و … تیپ مهراوه شریفی نیا و پوریا پورسرخ در نشست خبریسریال کیمیا …

سوشا مکانی دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس … – اخبار روز

www.akhbar-rooz.com/article.jsp?essayId=71192

Translate this page

10 hours ago – دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز بازداشت شده است به خاطر مسائلی … انتشار تصاویر خصوصی سوشا مکانی در فضای مجازی به یکی از سوژه های غیر … مجازی پخش شده و او را در کنار برخی به اصطلاح «زنان نامحرم» نشان می داد.

‘سوشا’ مکانی به دلایل … ‘بازداشت’ شد؟! | News File

newsfile.ir/news/%26%23039%3Bسوشا%26%23039%…

Translate this page

افکار – Today; توضیحات اشتری درباره انتشار عکس‌های خصوصی ‘سوشا مکانی‘ روز نو-1 … به نقل از کاپ و ایسنا : بر اساس گزارش ها اعلام شده است که پخش شدن عکس هایسوشا مکانی شماره یک قرمزها به خاطرانتشار چند عکس در هفته گذشته ممکن است از …

سوشا مکانی بازداشت شد / شوک به قفس توری پرسپولیس

www.arteshesorkh.com/…/سوشا-مکانی-بازداشت-شد-ش…

Translate this page

8 hours ago – سوشا مکانی، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز بازداشت شده است، به احتمال … بازداشت شده و گفته می شود این شکایت ارتباطی با انتشار عکس های نامناسبی که از دروازه بان پرسپولیس در فضای مجازیپخش شده ندارد. … پانادیچ در جلسه با طاهری: به خاطر بیماری پدرم باید بروم ولی در جشن قهرمانی پرسپولیس ح.

تالار خبر | آخرین اخبار و جزئیات بازداشت”سوشا مکانی”

talarekhabar.com/آخرین-اخبار-و-جزئیات-بازداشتسوش

Translate this page

8 hours ago – سوشا مکانی، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز بازداشت شده است، به … عکس‌هاینامناسبی که از دروازه‌بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده ندارد. … سوشا گفت: او قدر فرصتی که پارسال به او دادم ندانست، من به خاطر این که …

عکسهای بدون سانسور سوشا مکانی که موجب بازداشت او شد …

204020.parsiblog.com/…/عکسهاي+بدون+سانسور+سو

Translate this page

9 hours ago – عکس های شخصی لو رفته از سوشا مکانی بدون سانسور … پخش کردن عکس‌های خانوادگی من سودی نخواهند برد و توجه شان را به قدرت پلیس مملکتی جلب می‌کنم که … ساعتی پس از انتشار این خبر روی خروجی خبرگزاری میزان بود که برخی سایت ها و خبرگزاری ها ….. ماجرای بازداشت بازیکن استقلال به خاطر دعوا – لینک های داغ.

واکنش تند سوشا مکانی به انتشار عکس‌ های خصوصی‌ اش …

www.tarafdari.com/خبر/…/واکنش-تند-سوشا-مکانی-ب

Translate this page

طرفداری- سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس که مدتی پیش تمام پست های خود … دروازه بان تیم پرسپولیس نسبتبه پخش عکس های خصوصی اش در فضای مجازی … اخبار ایران … مردم ایران واقعا بمیار شدن انقد سرگرمیاشون کم شده انقد زندگیشون تکراری و یکنواخت و بیخود شده که میرن دنبال این چیزا. ….. فوری؛ سوشا مکانی بازداشتشد.

دمادم | آخرین اخبار و جزئیات بازداشت”سوشا مکانی”

damadam.ir/…خبر…/اخباراخباربازداشت-سوشا-مکا

Translate this page

8 hours ago – سوشا مکانی، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز بازداشت شده است، به احتمال … خصوصی، بازداشت شده و گفته می شود این شکایت ارتباطی با انتشار عکس های نامناسبی که از دروازه بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده ندارد. … سوشا گفت: او قدر فرصتی که پارسال به او دادم ندانست، من به خاطراین که یک جوان …

بازداشت سوشا مکانی‌، چرا؟ – پندار

pendar.news/2016/01/بازداشت-سوشا-مکانی‌،-چرا؟/

Translate this page

11 hours ago – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که … ارتباطی با انتشار عکس‌های نامناسبی که از دروازه‌بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده ندارد. … یک مقام قضایی از صدور قرار بازداشت موقت برای سوشا مکانی دروازه‌بان تیم پرسپولیس خبر داد. … مرا بخاطر داشته باش!

Football.ir – اخبار فوتبال : «سوشا مکانی»

football.ir/news/list/person/sosha-makani-9687.html

Translate this page

سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز بازداشت شده، به احتمال فراوان از … عکس‌های نامناسبی که از دروازه‌بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده ندارد. …. مکانی تصور می‌کرد عالیشاه از قصد او را زده و به خاطر ضربه‌ای که به سرش وارد شد …

طاها پخش – سرگرمی، مد، روانشناسی، آشپزی، خبر، دکوراسیون …

www.tahapakhsh.ir/

Translate this page

سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس با توجه به پرونده اش در دادسرا بازداشت شد. … چند وقت پیش عکس هایی ازدروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس منتشر شده بود. …. خاطر نشان کرد: برای بررسی میزان سهم این خودروها در آلودگی هوا مولفه های مختلفی باید …

انصاف نیوز | جزییات بازداشت سوشا مکانی انصاف نیوز

www.ensafnews.com/…/جزییات-بازداشت-سوشا-مکانی

Translate this page

10 hours ago – دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز بازداشت شده است به خاطر … تصاویر خصوصیسوشا مکانی در فضای مجازی به یکی از سوژه های غیر … تا اینکه امروز خبر بازداشت این دروازه بان پرحاشیه به طور رسمی اعلام شد. ابتدا همه تصور می کردند دلیل بازداشت این بازیکن تصاویری است که از وی در فضای مجازیپخش شده و …

90tv.ir :: واکنش سوشا مکانی به سرقت عکسهای خصوصی اش از …

90tv.ir/news/…/واکنش-سوشا-مکانی-به-سرقت-عکسهای

Translate this page

5 days ago – به گزارش وبسایت نود و به نقل از خبرآنلاین ، سوشا مکانی با انشار … از پخش کردن عکس‌هایخانوادگی من سودی نخواهند برد و توجه شان را به قدرت …. از یه تیمیه که خودشون با هم دعوا میکنن و به خاطر یه اتاق هتل دعوا میکنن …. دیگه خبر میاد: واکنش آرش برهانی به سرقت عکس های شخصی سوشا خخخخ. … سوشا مکانی بازداشت شد …

پخش عکسهای خانوادگی سوشا قابل پیگیری است – افکارخبر

www.afkarnews.ir/…/474401-پخش-عکسهای-خانوادگی-…

Translate this page

رئیس حراست فدراسیون فوتبال گفت: قطعا اگر سوشا مکانی شکایت کند، … شناسه خبر: ۴۷۴۴۰۱ ۱۳۹۴/۱۰/۰۹ – ۱۲:۲۱ ۱ A … رابطه با اینکه سوشا مکانی اعلام کرده پخش عکس های خانوادگی اش را پیگیری … لحظه از باشگاه پرسپولیس و سوشا مکانی نه نامه کتبی و نه شفاهی چیزی به ما اعلام نشده است. … درخشان:به خاطر سوشا نیلسون را رد کردم.

انتشار تصاویر خانوادگی سوشا مکانی در فضای مجازی + … – نمناک

namnak.com/24828-تصاویر-خانوادگی-سوشا-مکانی.h…

Translate this page

سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس که به تازگی یک سری از عکس های خانوادگی اش از طریق افرادی ناشناس در فضای مجازی منتشر شده است اعلام کرد از حقوق شهروندی خود نمی گذرم. … این چندمین بار است که عده ای انسان های سودجو با پخش تصاویر خانوادگی افراد … + عکسدرخواست جالب و عجیب مجید خراطها از طرفدارانشبازداشت سوشا مکانی …

اخبار باشگاه پرسپولیس – قطره

www.ghatreh.com/news/tag/16335…/0/20

Translate this page

مصادف با همین اتفاق امروز سوشا مکانی دروازه بان مورد اطمینان برانکو هم به خاطر مسائل. … پس از توضیح درباره انتشار عکس های خصوصی اش در فضای مجازی، بازداشت شد. …. دلیل بازداشت این بازیکن تصاویری است که از وی در فضای مجازی پخش شده و او را …

بازداشت دروازه بان سرخپوشان/ احتمال خروج نام سوشا مکانی از …

www.ghatreh.com/news/…/بازداشت-دروازه-بان-سرخپو…

Translate this page

6 hours ago – سوشا مکانی، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز بازداشت شده است، به احتمال فراوان از تیم فوتبال پرسپولیس. … به دلیل شکایت شاکی خصوصی، بازداشت شده و گفته می شود این شکایت ارتباطی با انتشارعکس های نامناسبی که از دروازه بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده ندارد. … آخرین اخبار سرویس: …

پورتال نیک صالحی

www.niksalehi.com/

Translate this page

اخبار ,فال حافظ,فال انبیاء,فال چوب,فال عطسه,خبر,,فال روز تولد,فال, قهوه ، مطالب خنده دار … عکس و متن های احساسی منتشر شده بازیگران برای درگذشت محمدعلی اینانلو/ از آزاده …. سوشا مکانی بازداشت شد! … محرومیت سنگین برای سوشا مکانی به خاطر انتشار عکس های خصوصی اش! …. علت پخش شدن عکس های خصوصیسوشا مکانی چه بود؟

مکانی بازداشت شد/ احتمال خروج نام سوشا از فهرست … – مشرق

www.mashreghnews.ir/…/news/…/مکانی-بازداشت-شد-ا…

Translate this page

23 hours ago – MASHREGHNEWS …. به گزارش مشرق، سوشا مکانی که امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافته … سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که امروز بازداشت شده، به احتمال … با انتشارعکس‌های نامناسبی که از دروازه‌بان پرسپولیس در فضای مجازی پخش شده ندارد. …. امارات سفیر ایران را به خاطرآل سعود فرا خواند.

بازداشت سوشا مکانی به خاطر انتشار عکس های خصوصی اش! – گهر

gahar.ir/بازداشت-سوشا-مکانی-به-خاطر-انتشار-عکس-ه/

Translate this page

11 hours ago – در این مطلب به جزییات خبر بازداشت سوشا مکانی به خاطر انتشار عکس های … برچسب زدهشده با :انتشار عکس های خصوصی سوشا مکانی بازداشت سوشا …

دانلود جدید و رایگان

downloadfreenew3.com/

Translate this page

مکانی بازداشت شد اخبار قالب وبلاگ سوشا بی گناه است امیدوارم مجرم سریع تر دستگیر … مکانی به سرقت عکس های خصوصی اش از اینستاگرام عکسهای شخصی سوشا مکانی … آزاد، واحد تهران از دعوا و فحاشی تا پخشموسیقی هایی که دختر و پسر را به رقص … خودکشی دختر تیتر دانلود خودکشی دختر جوانی به خاطر مرگ مرتضی پاشایی ؟

۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ دي | صفحه ۱ | بازداشت «سوشا» تعلیق دروازه …

sharghdaily.ir/News/…/بازداشتسوشا»-تعلیق-درواز…

Translate this page

1 hour ago – … زجر کشیده؛ چه به‌خاطر حواشی متعددی که سوشا مکانی داشته و چه به خاطر … مکانی از زمانی که به پرسپولیس پیوسته وضعیت دروازه این تیم را که … عکس‌های سوشا مکانی در کنار چند خانم در شبکه‌های اجتماعی و پخش … شبکه‌های اجتماعی خبری پیچید مبنی بر اینکه ادله سوشا قبول واقع شده و این بازیکن تبرئه شدهاست.

خبرهای تابناک | خبر فارسی

khabarfarsi.com/تابناک

Translate this page

به گزارش فارس، پس از انتشار اخباری مبنی بر بازداشت سوشا مکانی دروازه بان تیم … اما روایت های مختلفی از وصیتش برای محل دفنش منتشر شده است. … یک مقام قضایی صبح امروز (یکشنبه) درباره انتشار عکس های سوشا مکانی دروازه بان تیم … مادرانی که به خاطر ویژگی های خاص خود یا کودکشان، مورد توجه همگان قرار گرفته اند که در …

انتشار عکس های خانوادگی دروازه بان پرسپولیس! + عکس – سیمرغ

seemorgh.com › ورزشبعد از 90

Translate this page

4 days ago – سوشا مکانی با انشار پیامی در اینستاگرام نسبت به انتشار عکس های خصوصی اش واکنش نشان داد. او نوشته است: « با سلام، چند روزی است یک سری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>