مقدار افزایش حقوق کارمندان بهمن 94

مقدار افزایش حقوق کارمندان بهمن 94

افزایش 30 درصدی حقوق کارمندان در سال 95

میزان افزایش حقوق کارمندان در سال 95 چقدر است؟

رئیس سازمان مدیریت به اجرای تبصره 10 قانون خدمات کشوری اشاره کرد و گفت: بر اساس این قانون به منظور افزایش حقوق ثابت مشاغل حاکمیتی حقوق ثابت کارکنان وزارت کشور از امسال 35 درصد افزایش خواهد داشت.
خبرگزاری فارس: محمدباقر نوبخت بعدازظهر امروز در دومین همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور که با حضور وزرای اقتصادی در وزارت کشور برگزار شد، به اجرای تبصره 10 قانون خدمات کشوری اشاره کرد و گفت: بر اساس این قانون به منظور افزایش حقوق ثابت مشاغل حاکمیتی حقوق ثابت کارکنان وزارت کشور از امسال 35 درصد افزایش خواهد داشت.

وی با اشاره به محدودیت منابع دولت طی ماه‌های اخیر خاطرنشان کرد: این مشکلات به استان‌ها هم انتقال یافته، اما سعی کردیم تخصیص‌ را به گونه‌ای توزیع کنیم که هم چرخ اقتصاد کشور گردش داشته باشد و هم صرفه‌جویی در هزینه‌ها داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه دولت برنامه‌هایی را برای بودجه دو ماه پایانی امسال در دستور کار قرار داده افزود: پیش‌بینی ما این است که تا سقف 220 هزار میلیارد تومان برای بودجه سال جاری حدود 90 درصد تحقق درآمد داشته باشیم.

وی افزود: برای پرداخت‌های جاری تا سقف 162 هزار میلیارد تومان پرداخت انجام می‌شود که 7 هزار میلیارد تومان آن هزینه‌های استانی است که به استان‌ها ابلاغ شده است.

نوبخت همچنین در مورد طرح‌های تملک دارایی سرمایه‌ای گفت: پیش‌بینی ما این است که 32 تا 34 هزار میلیارد تومان پرداخت برای طرح‌های عمرانی گذاشته داشته‌ایم و اگر چه آهنگ پرداخت طرح‌های عمرانی اندکی کند شد اما اکنون 18 هزار و 700 میلیارد تومان به صورت نقدی به طرح‌های عمرانی بنا بر گزارش خزانه پرداخت شده است و اکنون 1700 میلیارد تومان طرح تملک دارایی سرمایه‌ای پرداخت شده است.

وی همچنین خاطر نشان کرد که بیش از 4 هزار میلیارد تومان پرداخت‌های عمرانی از طریق اوراق‌ مالی و خزانه صورت گرفته که اگر 2100 میلیارد تومان مبلغ مهار آب‌های مرزی را به این رقم اضافه کنیم، بیش از 26 هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی پرداخت شده است.

نوبخت با اشاره به اینکه عمده تمرکز ما برای سال گذشته است خاطر نشان کرد: در 3 روز گذشته همزمان با رفع تحریم‌ها و باز شدن زنجیری از دست و پای اقتصاد ایران بودجه سال 95 و برنامه ششم توسعه را طی دو لایحه به مجلس تقدیم کردیم که امسال بر خلاف روال گذشته بودجه را با تاخیر به مجلس دادیم، در حالی که بودجه آبان ماه آماده بود، اما مبنای محاسباتی ما بر پایه رفع تحریم و فروش 2میلیون 250 هزار بشکه نفت در بودجه در نظر گرفته شده که از نظر مصالح ملی به صلاح نبود، طرف‌های خارجی بدانند که این گونه است و همه کارهایمان را بر اساس رفع تحریم انجام دادیم.

سخنگوی دولت بودجه کشور برای سال 95 را 950 هزار میلیارد تومان اعلام کرد که حدود 12.5 درصد نسبت به سال قبل رشد دارد و گفت: بودجه در دو بخش عمومی و بودجه شرکت‌ها، بانک‌ها و موسسات انتفاعی تقسیم شده است که 307 هزار میلیارد تومان بودجه عمومی دولت و همچنین 682 هزار میلیارد تومان بودجه شرکت‌ها است و با همه اینها تلاش شده که ترکیب بودجه در راستای اقتصاد مقاومتی باشد.

نوبخت بر این نکته تاکید کرد: که در ترکیب ‌درآمدهای دولت سعی کرده‌ایم به سمت درآمدهای مالیاتی برویم و از وابستگی بودجه به نفت بکاهیم اکنون سهم نفت در بودجه عمومی 22.3 درصد است که نسبت به سنوات گذشته بسیار مناسب است.

وی همچنین به این نکته اشاره کرد که رشد اعتبارات جاری 12.9 درصد و اعتبارات عمرانی 18 درصد است.

وی با ا شاره به سخنران رئیس جمهور در ابتدای سال مبنی بر اینکه سعی می‌کنیم تا نابرابری در پرداخت‌ها و شکاف را کم کنیم افزود: یک میلیون و 260 هزار بازنشسته کشوری درایم که بیش از یک میلیون نفر از این افراد کمتر از 1.5 میلیون تومان و چیزی بین 750 هزار تومان تا یک میلیون تومن حقوق می‌گیرد چون زمانی که این افراد بازنشسته شده‌اند فوق‌العاده شغل نصیبشان نشده و برای جبران این عقب‌افتادگی دولت سعی کرده به طور متوسط تا 20 درصد به سمت حقوق 750 هزار تومان افزایش داشته باشد تا در سال 95 این رقم به یک میلیون تومان برسد.

وی در پایان همچنین از تزریق یک هزار و 100 میلیارد تومان برای تقویت معیشت در استان‌ها در سال 95 خبر داد.

حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال ۹۴ | «ای استخدام

www.e-estekhdam.com/حداقل-حقوق-و-دستمزد/

۱ روز پیش – جزئیات کامل افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال ۹۴ ….. تورم بهمن ماه بین ۱۰ تا ۱۱ درصد اعلام شود، بنابراین وضعیت افزایش حداقل مزد ممکن …

افزایش ۱۷ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۴ – شبکه خبر

www.irinn.ir/news/…/افزایش-۱۷-درصدی-حقوق-کارکنان-دولت-در-سال-۹۴

۱۰ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – طبق این تحلیل احتمال اینکه میزان افزایش حقوق کارمندان دولت کمتر از 15 درصد محتمل‌ است. همچنین از …. مجید. iran چهار شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ – ۱۷:۱۶ …. به نظرمن افزایش حقوق با توجه به تورم در سال 94 باید 40 درصد باشد.چون ماهیانه ما 200 …

برچسب ها – افزایش حقوق

www.fardanews.com/fa/tag/1/افزایش%20حقوق

افزایش حقوق ثابت مشاغل حاکمیتی حقوق ثابت کارکنان وزارت کشور… از امسال 35 درصد افزایش … ۹۵ در لایحه بودجه و افزایش ۱۲ درصدی حقوق کارمندان… درصد برای سال …

میزان افزایش حقوق کارمندان در سال 94 تصویب شد – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/…/میزان-افزایش-حقوق-کارمندان-در-سال-94-تصویب-ش…

۱۹ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سخنگوی دولت با اشاره به مصوبه امروز هیات وزیران در باره میزان افزایش حقوق کارمنداندر سال 94 گفت:در بودجه سال آینده حقوق کارکنان 14 درصد …

افزایش حقوق کارمندان در سال 94 – نمناک

namnak.com/9833-حقوق-کارگران.html

حقوق کارگران و حقوق کارگران در سال 94 و جدیدترین خبر از حقوق 94 و حقوق کارگران 94 را در نمناک بخوانید.

افزایش حقوق – khouznews.ir | اخبار خوزستان

www.khouznews.ir/fa/tag/1/افزایش%20حقوق

میزان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان. ۹۵ در لایحه … در لایحه بودجه و افزایش ۱۲ درصدی حقوق کارمنداندولت. … شود بهمن ماه چالش های حقوقی و تب افزایش حقوق.

افزایش 17 درصدی حقوق در سال 94 – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/…/افزایش-17-درصدی-حقوق-در-سال-94

۱۱ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – توضیح داد: دولت افزایش حقوق کارمندان در سال آینده را حدود 17 درصد در نظر گرفته …. چه فايده ازبرج بهمن ماه93 تاحالانه حقوق نه عيدي هنوزپرداخت نشده .

برچسب ها – افزایش حقوق

www.bartarinha.ir/fa/tag/1/افزایش%20حقوق

میزان افزایش حقوق کارمندان در سال 95. گفت حقوق … 14 درصد نسبت به سال 94 افزایش یافته است سخنگوی… کد خبر: … نظر گرفته شود بهمن ماه چالش های حقوقی و تب.

میزان افزایش حقوق کارگران سال 94 چقدر است؟

www.dailysun.ir/94-years-how-much-is-increasing-amount-of-workers-r…

۱۰ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – افزایش حداقل دستمزد کارگران و مشمولان قانون کار که بیش از ۶۰ درصد کل … از افزایش حقوق کارمندان دولت در سال ۹۴ به اندازه نرخ تورم خبر داده است. … اگر نرخ تورم۱۶ درصد برسد، میزان افزایش حقوق ۹۷ هزار تومان و حداقل … بهمن ۲۲ام, ۱۳۹۳.

برچسب ها – افزایش حقوق – عصر ایران

www.asriran.com/fa/tag/1/افزایش%20حقوق

2 درصد افزایش حقوق کارمندان 14 درصد 12 درصد 2-. … این رقم 14 درصد نسبت به سال 94 افزایش یافته. … با اعلام افزایش ۱۲ درصدی حقوق سال ۹۵ کارمندان وزیر… کار می …

میزان افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان این …

www.bultannews.com › اقتصادی › بانک و بیمه

۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان و پرداخت آن از ابتدای سال برای اولین … یکی دیگر از برنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی در سال 94 ایجاد مسکن امید برای …… ها هزينه دانشگه رايگان يا حداقل كم بشه و مشكل مسكن نداشته باشيم. بهمن.

برچسب ها – افزایش حقوق – بولتن نیوز

www.bultannews.com/fa/tag/1/افزایش%20حقوق

بسته روزانه بولتن نیوز در حوزه فرهنگ/ 24 دی 94 … خبرهایی داد از جمله درباره میزان افزایش حقوق کارمنداندر. … افزایش ۱۲ درصدی حقوق کارمندان دولت برای سال ۹۵.

برچسب ها – افزایش حقوق – سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار …

https://www.tabnak.ir/fa/mobile/tag/1/افزایش%20حقوق

میزان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان. ۹۵ در لایحه بودجه و … به نسبت مصوب سال 94 به میزان 13 درصدافزایش. … در نظر گرفته شود بهمن ماه چالش های حقوقی و.

عیدی 94 کارمندان، عیدی کارمندان چقدر است، مقدار عیدی …

inar.ir/?tag=عیدی-94-کارمندان،-عیدی-کارمندان-چقدر-است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از واریز عیدی فرهنگیان همزمان با حقوق بهمن ماه آنها خبر داد. سیدمحمد بطحائی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره زمان …

جزئيات كامل افزايش حقوق كارمندان و بازنشستگان در سال 94 …

home.abrarnews.com/7680-جزئيات-كامل-افزايش-حقوق-كارمندان-و-بازن…

معاون اول رئيس جمهور، مصوبه هيات وزيران درباره تعيين ضريب حقوق كارمندان و بازنشستگان براي سال 1394 را ابلاغ كرد. به گزارش مهر، اسحاق جهانگيزي عاون اول رئيس …

ایسنا – افزایش 14 درصدی حقوق کارمندان در سال 94 /انجام …

isna.ir/fa/news/…/افزایش-14-درصدی-حقوق-کارمندان-در-سال-94-انجام

۱۷ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – افزایش 14 درصدی حقوق کارمندان در سال 94 /انجام استخدام‌های تعهد شد‌ه‌ در سال … قیمت نفت را صد دلار تعیین کردیم که نرخ روز بالاتر از این مقدار بود و …

میزان افزایش حقوق کارمندان در سال 94 – شفاف

shafaf.ir/fa/news/294557/میزان-افزایش-حقوق-کارمندان-در-سال-94

۱۶ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – کسب اطلاع از جزئیات لایحه بودجه سال 94 نشان می‌دهد، قیمت هر بشکه نفت … حقوق کارمندان دولت سال آینده به میزان 14 درصد افزایش خواهد یافت که سال …

خبرهای سخنگوی دولت درباره کاهش نرخ تورم، افزایش حقوق …

www.khabaronline.ir/detail/330357/Politics/government

۱۱ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. – افزایش حقوق کارکنان دولت در سال آینده ، 18 درصد است … از این صرفه‌جویی و بهره‌وری را در راستای افزایش حقوق کارمندان خود به کار بگیرند و نسبت به این موضوع یعنی افزایش حقوق کارمندان خود اقدام کنند. ….. اگه آخر 93 شد 25% اونوقت افزایش حقوق 94 باید بشه 25%. …. علیرضا یکشنبه 27 بهمن1392 – 08:16:38.

برچسب ها – افزایش حقوق – عصر خبر

www.asrkhabar.com/fa/tag/1/افزایش%20حقوق

فارس محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در رورهای اخیر برنامه افزایشحقوق کارمندان دولتی در سال آینده را اعلام کرد و… قرار است حقوق شاغلان در بدنه دولت در سال ۹۵.

اقتصادی » جزئیات افزایش حقوق کارمندان در سال 94 – اخبار

www.khabar.pichak.net/…/جزئیات_افزایش_حقوق_کارمندان_در_سال_94

در اسمی بهمن این به اتفاق ما در هم بازار که در ارز متوسط رقم دلار مربوط همواره د سال ماهه … 4- سقف افزایش حقوق کارمندان مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت، نهادها و مؤسسات …

برچسب ها – افزایش حقوق – آفتاب

aftabnews.ir/fa/tag/1/افزایش%20حقوق

به قابلیت تجربه و تحصیلات از حقوقی یکسانی برخوردار شوند… پرداخت حقوق و ناهماهنگی در نظام پرداخت ها در بین… کشوری تا حدودی موجبات افزایش حقوق کارمندان را …

حقوق کارمندان در سال 94 به 702 هزار تومان می‌رسد؟/ دولت خواهان …

www.khabaronline.ir/detail/388248/Economy/market

۱۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – قادری گفت: دولت باید به نحوی حقوق کارمندان را افزایش دهد که بتواند منابع آن را تامین کند زیرا اگر حقوق افزایش … اولین رایزنی ها درباره دستمزد کارگران در سال 94: حداقل افزایش 15 درصد! …. مجید چهارشنبه 15 بهمن 1393 – 22:28:54.

میزان حقوق کارمندان در سال 95 چقدر هست؟ | دانلود آهنگ | …

download2016movie.ir/…/میزان-حقوق-کارمندان-در-سال-95-چقدر-هست؟/

۱۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دلیل تاثیر میزان افزایش حقوق کارمندان دولت بر حداقل دستمزد کارگران آن است که مزد هر … سالگذشته حقوق کارمندان در بودجه 94 متناسب با همان نرخ تورم اسفند 93 که … …. سخنگوی دولت گفت عیدی کارکنان همراه با حقوق بهمن پرداخت.

جزئیات افزایش حقوق و عیدی سال 95 “کارمندان دولت”

axahang.rozblog.com/…/جزئیات-افزایش-حقوق-و-عیدی-سال-95-کارمندان

۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – میزان افزایش حقوق و عیدی کارمندان در سال 95 + جزئیات ….. ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. …. عیدی تامین اجتماعی 94، مقدار عیدی امسال، میزان افزایش حقوق کارکنان …

تعیین دستمزد کارگران در سال ۹۴ | استخدام

www.estekhtam.com/تعیین-دستمزد-کارگران-در-سال-۹5/

رتبه: ۵ – ‏بازبینی توسط استخدام – estekhtam.com

۱۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حداقل دستمزد 94 کارگران تعیین شد … حقوق کارمندان و عقب ماندگی‌های دستمزد کارگرانافزایش ۱۸ درصدی حداقل دستمزد سال ۹۴ نزدیک‌ترین گزینه خواهد بود. ….. وی با بیان اینکه به تعهد خود در پرداخت عیدی‌ها در بهمن و افزایش حقوق از …

جزئیات کامل افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 94

www.iranjib.ir/…/جزئیات-کامل-افزایش-حقوق-کارمندان-و-بازنشستگان-…

۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ۲- ضریب حقوق شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، کارمندان مشمول قانون نظام … ۴- سقف افزایش حقوق کارمندان مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت، نهادها و مؤسسات عمومی …… فروش نقد و اقساط کلیه محصولات گروه بهمن – دی ماه 94.

اقتصاد آنلاین – حقوق کارمندان 14 درصد افزایش یافت

www.eghtesadonline.com/fa/…/حقوق-کارمندان-14-درصد-افزایش-یافت

۲۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 از افزایش میزان مالیات … حقوق کارمندان 14 درصد افزایش یافت … هشدار درباره حقوق بهمن ماه کارکنان دولت.

افزایش حقوق فرهنگیان در سال 94 – سرزمین تیک تاک

wiki.tiktak.info/176/2015/03/04/افزایش-حقوق-فرهنگیان-در-سال-94/

۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – میزان افزایش حقوق کارمندان و فرهنگیان سال 94 …. واریز «عیدی» فرهنگیان با حقوق بهمن … با توجه به مبنای محاسباتی، مبلغ عیدی کارمندان برای …

میزان‌ افزایش‌ حقوق‌ کارمندان 94 اعلام شد – دانلود آهنگ جدید …

downloadahangaa.blogsky.com/…/میزان‌-افزایش‌-حقوق‌-کارمندان-94-اعلام…

کارمندان 94 اعلام شد. سه‌شنبه 28 بهمن 1393 ساعت 15:23 …. افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 94 به اندازه نرخ تورم در حالی اعلام شد که در حال … که این میزان با توجه به …

زمان واريز عیدی سال 94 – صفحه اصلی – شما نیوز

shomanews.com/newsdetail/39782/زمان-واريز-عیدی-سال-94

۱۷ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – وی درباره افزایش حقوق بازنشستگان در سال آینده بیان داشت: حقوق بازنشستگان براساس ماده‌های 111 و 96 قانون …. قرار بود از23 بهمن عیدی ها رو بریزن چی شد …. تورو قرآن حقوق مستمری بگیران رو افزایش دهید با این مقدار کم چه میشه کرد خودتون تصور کنید …. حرف مرد یه کلام است افرایش ندادن عیدی سال قبل کارمندان.

الف – بخشنامه جهانگیری برای افزایش حقوق برخی کارمندان

alef.ir/vdcd9z0x5yt09k6.2a2y.html?260567

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۱. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات … مگر در سالهاي كه تورم بيش از 50% بود افزايش حقوق كارمندان بيش از 50% شد!

برچسب ها – افزایش حقوق – پارسینه

www.parsine.com/fa/tag/1/افزایش%20حقوق

حقوق بازنشسته های دولت ۱۲ تا ۲۰ درصد زیاد می شود … افزایش حقوق کارمندان را برای سال آینده 12درصد و برای. … گرفته شود بهمن ماه چالش های حقوقی و تب افزایش.

افزایش 35درصدی حقوق کارمندترها – قدس

qudsonline.ir/detail/News/269987

۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – از “افزایش 35درصدی حقوق کارمندترها” تا “94، سال افشاگری است” … اين بخشنامه از اول بهمن اجرايي شده و حقوق كارمندان ستادي و وزارتخانه‌هاي دولت …. یا بانکیها چه مقدار حقوق میگیرند اما اگر به فرض محال هم برای بنده افزایش حقوق سی و …

میزان افزایش حقوق کارمندان در سال 94 مشخص شد

www.vareshnews.ir/detail/News/6008

۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – افزایش نرخ حقوق کارمندان همیشه برای آنها مسئله ای جدی بوده است. حالا سخنگوی گیلانی دولت از افزایش حقوق همه کارمندان دولت به اندازه نرخ تورم سخن …

افزايش حقوق كاركنان صنعت نفت در سال جديد – نفتون نیوز

naftoonnews.ir/index.php?option=com…view…94

بر اساس آخرين اخبار شنيده شده فوق العاده جذب کارکنان نفتی افزایش یافت. لازم به ذکر است تاریخ اعمال فوق العاده جذب از 13 بهمن ماه 1392 بوده و میزان افزایش حقوق دو ماه بهمن و … همچنین میزان افزایش عمومی حقوقکارکنان نفت مانند سایر کارمندان دولتی از … ابلاغ اضافات سال 94 کارکنان نفت (1) · پرداخت حق الزحمه به نيروهاي ارکان ثالث …

جزئیات حداقل حقوق و دستمزد ها در سال 94 | ایران استخدام

iranestekhdam.ir/اخبار-حقوق-و-دستمزد/

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها در سال 94 جزئیات افزایش دستمزد سال ۹۵ میزان عیدی کارمندان دولت در سال ۹۵ حقوق و دستمزد فرهنگیان در سال ۹۴ حقوق. … جزئیات کامل افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال ۹۴ … پیش بینی مقدار افزایش حقوق کارگران ….. این میزان افزایش بستگی به این دارد که تا پایان بهمن ماه که نرخ تورم آن ملاک …

میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 94 | دیارمیرزا

diyarmirza.ir/tag/میزان-افزایش-حقوق-کارمندان-دولت-در-سال-9/

حداقل حقوق سال ۹۴ کارمندان دولت چه مقدار خواهد بود؟ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در حالی نوبخت معاون برنامه ریزی رئیس جمهور از افزایش حقوق کارمندان دولت در …. اولتیماتوم ۲۰روزه دولت به ۱۸ ساله ها به بالا/یارانه نقدی ۳میلیون نفر از بهمن حذف …

خبر خوش درباره افزایش حقوق کارمندان دولت – ازاده کلیبر …

donyayejadval.persianblog.ir/post/854

۱۸ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – وی افزود: اگر بناست حقوق کارکنان دولت به میزان تورم افزایش یابد، می‌ … کرد: هم‌اکنون که لایحه بودجه 94، خارج از انتظار نمایندگان به مجلس تقدیم شده …

برچسب ها – افزایش حقوق – ایران اکونومیست

iraneconomist.com/fa/tag/1/افزایش%20حقوق

۹۵ در لایحه بودجه و افزایش ۱۲ درصدی حقوق کارمندان. … کارمندان دولت و بازنشستگان 12 درصد افزایش می یابد به. … گرفته شود بهمن ماه چالش های حقوقی و تب افزایش.

نوبخت: حقوق کارمندان مشاغل حاکمیتی 35 درصد اضافه می شود |

www.ghatreh.com/…/نوبخت-حقوق-کارمندان-مشاغل-حاکمیتی-درصد-اضا…

۶ ساعت پیش – رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور حقوق کارمندان مشاغل حاکمیتی 35 درصد اضافه می شود … استخدام کابینت ساز | پنجشنبه 1 بهمن 94 …

حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی 94 95 چند درصد اضافه …

khafan.blog.ir/…/حقوق-بازنشستگی-تامین-اجتماعی-94-95-چند-درصد-ا…

۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حقوق سربازان ….. تامین اجتماعی 94 و 95 چند درصد اضافه میشود از کی قابل پرداخت است | ر †گ … … جزئیات کامل افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال ۹۴ . …. واریز ٨٠ میلیارد ریال سهم الشرکه فرهنگیان بازنشسته بهمن ٩٣ .

مبلغ و زمان دقیق واريز عیدی سال 94

3030pa.com/481-مبلغ-و-زمان-دقیق-واريز-عیدی-سال-94.html

۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – کارفرمایان می توانند این مبلغ را از ابتدای بهمن ماه تا پایان اسفند به نیروهای …. با وجود اینکه شایعات زیادی مبنی بر افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارمندان دولت … دولت در آذر ماه تقدیم مجلس شد، مقدارتورم موجود در کشور ۱۷ درصد اعلام شده بود.

توضیح دولت درباره افزایش حقوق کارمندترها – همشهری آنلاین

www.hamshahrionline.ir/details/289258/Economy/employment

۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – در همين زمينه و نيز افزايش حقوق در سال 94 با دكترمحمدباقر نوبخت، … ميزان افزايش حقوق كارمندان دولت در سال آينده و مبناي اين افزايش چگونه است؟ … حتي در ميزان فوق‌العاده شغل كارمندان دولت در سال آينده براساس مصوبه 12 بهمن هيأت …

حقوق سال ۹۴ کارمندان دولت چقدر است؟ – سال 94

norouz94.ir/6217/حقوق-سال-94-کارمندان-دولت-چقدر-است؟

افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 94 به اندازه نرخ تورم در حالی اعلام شد که در حال حاضر بانک مرکزی و … 3,012 views; بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۳; اخبار و اطلاعات عمومی و دانستنیها …

اخبار افزایش حقوق – تی نیوز

tnews.ir/Tags/افزایش-حقوق

افزایش 35 درصدی حقوق ثابت مشاغل حاکمیتی/اجرا در وزارت کشور از امسال افزایش … از تقلید صدای جنتی/افزایش 63درصدی حقوق نهاد ریاست جمهوری/ زنجانی مرد «دَبه»! ….. بودجه حقوق و مزایای نهاد ریاست جمهوری ۶۳ درصد بالا رفت، حقوق کارمندان ۱۲ درصد! … های مردم در موسسه ثامن الحجج از 10 بهمن افزودن نظر جدید · کنسرت ارکستر سمفونیک …

تعیین میزان افزایش حقوق کارگران در سال 94 – كارمندان و …

mostakhdeman.blogfa.com/post-611.aspx

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – كارمندان و كارگران -employees & workers – تعیین میزان افزایش حقوق کارگران در سال 94 (جزئیات افزایش 17 درصدی حقوق اداره کار در سال 1394) …

توضیحاتی در خصوص افزایش حقوق سال 1394 و فوق العاده …

shenasname.ir › اخبار و اندیشه › مصاحبه و دیدگاه ها

۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – در همین زمینه و نیز افزایش حقوق در سال 94 دکترمحمدباقر نوبخت، سخنگوی … میزانافزایش حقوق کارمندان دولت در سال آینده و مبنای این افزایش چگونه است؟ … برخی مصوبه بهمن ماه امسال هیأت وزیران در مورد میزان افزایش حقوق و فوق العاده …

افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 94 – parsilog

www.parsilog.com/news/…/افزایش-حقوق-کارمندان-دولت-در-سال-94.html

میزان افزایش حقوق کارمندان دولت همین ۱۴درصد است اما پرداختی به کارکنان دولت … این بخشنامه از اول بهمناجرایی شده و حقوق کارمندان ستادی و وزارتخانه‌های دولت افزایش …

مجوز ویژه به همه اعضای کابینه برای پرداخت «فوق العاده ویژه …

sobhanehonline.com/…/مجوز-ویژه-به-همه-اعضای-کابینه-برای-پرداخت-ف…

۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – بر اساس این اختیار قانونی، هیئت دولت در جلسه 12 بهمن خود به پیشنهاد سازمان … العاده ویژه»/ تصویب افزایش حقوق 25 درصد از کارمندان و مدیران +سند.

احتمال تصویب افزایش ۱۸ درصدی حداقل مزد ۹۴ – فارس

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931223000474

۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – … و با توجه به افزایش 14 درصدی حقوق کارمندان و عقب ماندگی‌های دستمزد کارگرانافزایش 18 درصدی حداقل دستمزد سال 94 نزدیک‌ترین گزینه خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>