برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد فجر 34 پرویز پرستویی

برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد فجر 34 پرویز پرستویی

بهترین بازیگر نقش اول مرد فجر 34 پرویز پرستویی

برنده جایزه بهترین بازیگر مرد پرویز پرستویی در فیلم بادیگارد

*بهترین کارگردانی: سعید روستایی برای کارگردانی ابد و یک روز

نامزدها: کمال تبریزی برای کارگردانی فیلم “امکان مینا”، سعید روستایی برای کارگردانی فیلم “ابد و یک روز”، فرزاد موتمن برای کارگردانی فیلم “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”، محمد حسین مهدویان برای کارگردانی فیلم “ایستاده در غبار”، سید رضا میرکریمی برای کارگردانی فیلم “دختر”

سیمرغ ویژه هیات داوران نیز به هومن سیدی برای فیلم خشم و هیاهو اهدا شد.

*بهترین فیلمنامه: سعید روستایی برای فیلمنامه ابد و یک روز

نامزدها: فرهاد توحیدی و مرتضی اصفهانی برای فیلمنامه “امکان مینا”، سعید روستایی برای فیلمنامه “ابد و یک روز”، امیر عربی برای فیلمنامه “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”، مهران کاشانی برای فیلمنامه “دختر”، محمد حسین مهدویان برای فیلمنامه “ایستاده در غبار”

*بهترین فیلم: حبیب والی نژاد برای تهیه کنندگی فیلم ایستاده در غبار

نامزدها: منوچهر محمدی برای تهیه کنندگی فیلم “امکان مینا”، سعید ملکان برای تهیه کنندگی فیلم “ابد و یک روز”، فرزاد موتمن برای تهیه کنندگی فیلم “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”، سید رضا میرکریمی برای تهیه کنندگی فیلم “دختر”، حبیب والی نژاد برای تهیه کنندگی فیلم “ایستاده در غبار”

*بهترین بازیگر نقش اول زن: پریناز ایزدیار برای فیلم ابد و یک روز

نامزدها: پریناز ایزدیار برای فیلم “ابد و یک روز”، ساره بیات برای فیلم “عادت نمی کنیم”، مینا ساداتی برای فیلم “امکان مینا”، طناز طباطبایی برای فیلم “خشم و هیاهو”، الهام کردا برای فیلم ” به دنیا آمدن”

*بهترین بازیگر نقش اول مرد: پرویز پرستویی برای فیلم بادیگارد

نامزدها: فرهاد اصلانی برای فیلم “دختر”، پرویز پرستویی برای فیلم “بادیگارد”، رضا کیانیان برای فیلم “کفش هایم کو”، پیمان معادی برای فیلم “ابد و یک روز”، نوید محمد زاده برای فیلم “خشم و هیاهو”

*بهترین بازیگر نقش مکمل زن: شبنم مقدمی برای فیلم های زاپاس و نفس

نامزدها: بهنوش بختیاری برای بازی در فیلم “من”، مریلا زارعی برای فیلم “دختر”، ژاله صامتی برای فیلم “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”، شبنم مقدمی برای فیلم های “زاپاس” و “نفس”، شیرین یزدان بخش برای فیلم “ابد و یک روز”

*بهترین نقش مکمل مرد: نوید محمد زاده برای ابد و یک روز

نامزدها: حمیدرضا آذرنگ برای فیلم “عادت نمی کنیم”، امیر جدیدی برای فیلم “من”، سیامک صفری برای فیلم “آخرین بار کی سحر را دیدی؟”، آذرخش فراهانی برای فیلم “مالاریا”، نوید محمد زاده برای فیلم “ابد و یک روز”

*بهترین فیلمبرداری: پیمان شادمان فر برای خشم و هیاهو

نامزدها: حمید خضوعی ابیانه برای فیلم “دختر”، هومن بهمنش برای فیلم “اژدها وارد می شود”، پیمان شادمان فر برای فیلم “خشم و هیاهو”، محمود کلاری برای فیلم “بادیگارد”، فرشاد محمدی برای فیلم “امکان مینا”

*بهترین تدوین: بهرام دهقانی برای ابد و یک روز

نامزدها: سجاد پهلوان زاده برای فیلم “ایستاده در غبار”، بهرام دهقانی برای فیلم “ابد و یک روز”، سپیده عبدالوهاب برای فیلم “به دنیا آمدن”، هایده صفی یاری برای فیلم “لانتوری”، محمد رضا موئینی و هدی موئینی برای فیلم “امکان مینا”

*بهترین موسیقی متن: محمد رصا علیقلی برای امکان مینا و دختر

نامزدها: کریستف رضایی برای فیلم “اژدها وارد می شود”، مسعود سخاوت دوست برای فیلم “نفس”، محمد رضا علیقلی برای فیلم “امکان مینا” و “دختر”، کارن همایونفر برای فیلم “بادیگارد”، پیمان یزدانیان برای فیلم “به دنیا آمدن”

*بهترین صدا: سعید بجنوردی و محمد رضا دلپاک برای فیلم لانتوری

نامزدها: بهمن اردلان و سید علیرضا علویان برای فیلم “بادیگارد، سعید بجنوردی و محمد رضا دلپاک برای فیلم “لانتوری”، حسین بشاش و آرش قاسمی برای فیلم “خشم و هیاهو”، امین میرشکاری و سید علیرضا علویان برای فیلم “ابد و یک روز”، مهرشاد ملکوتی برای فیلم “ایستاده در غبار”

*بهترین طراح صحنه و لباس: محمدرضا شجاعی برای فیلم ایستاده در غبار

نامزدها: محمد رضا شجاعی برای فیلم “ایستاده در غبار”، امیر حسین قدسی و نگار نعمتی برای فیلم “اژدها وارد می شود”، بهزاد کزازی برای فیلم “امکان مینا”، محسن نصراللهی و رعنا امینی برای فیلم “خشم و هیاهو”، اصغر نژاد ایمانی برای فیلم “نفس”

*بهترین چهره پردازی: سعید ملکان برای ابد و یک روز

نامزدها: ایمان امیدواری برای فیلم های “زاپاس” و “بادیگارد”، عبدالله اسکندری و مهرداد میرکیانی برای فیلم “لانتوری”، شهرام خلج برای فیلم “ایستاده در غبار”، مهرداد میرکیانی برای فیلم های “نفس” و اژدها وارد می شود”، سعید ملکان برای فیلم های “ابد و یک روز” و امکان مینا”

جلوه های ویژه بصری: سید هادی اسلامی برای فیلم بادیگارد –  جلو های میدانی:ایمان کرمیان برای ایستاده در غبار

نامزدها: سید هادی اسلامی برای فیلم “بادیگارد (جلوه های بصری)، ایمان کرمیان برای فیلم ایستاده در غبار (جلوه های میدانی)، فرید ناظر فصیحی برای فیلم “نفس” (جلوه های بصری)، محمد رضا نجفی امامی برای فیلم رسوایی 2 (جلوه های بصری)

**بخش نگاه نو (فیلم اولی ها):

سیمرغ بهترین کارگردانی: سعید روستایی برای فیلم ابد و یک روز

سیمرغ بهترین فیلم: سعید ملکان برای تهیه کنندگی فیلم ابد و یک روز

سیمرغ جایزه ویژه هیات داوران: محمد حسین مهدویان برای کارگردانی فیلم ایستاده در غبار

**بخش مستند:

بهترین فیلم: A157 به تهیه کنندگی بهروز نورانی پور

بهترین کارگردانی: مهرداد اسکویی برای کارگردانی فیلم رویاهای دم صبح

دستاورد فنی و هنری: رضا تیموری برای تصویربرداری مستند اهالی یک طرفه

** بخش هنر و تجربه:

بهترین فیلم: «نیمرخ‌ها» زنده‌یاد ایرج کریمی

بهترین کارگردانی: سروش محمدزاده برای فیلم «چهارشنبه»

**بخش انیمیشن:

* انیمیشن برگزیده: «فهرست مقدس» به کارگردانی محمدامین همدانی

ضمن تقدیر از مجید اسماعیلی برای ساخت انیمیشن « پادشاه آب»، از حامد کاتبی برای «در مسیر باران» تقدیر شد.

حاشیه های مراسم :

18:50 درب های سالن اصلی همایش های برج میلاد به روی حاضران باز شده است و پیش بینی می شود تا دقایقی ذیگر مراسم پایانی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر آغاز شود.

19:05 مراسم اختتامیه با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد.

اجرای مراسم اختتامیه جشنواره سی و چهارم را محمد سلوکی برعهده دارد.

مادر زنده یاد ایرج کریمی با حضور روی سن جایزه ویژه فیلم بخش هنر و تجربه برای فیلم «نیمرخ ها» را از دستان تهیه کننده این فیلم دریافت کرد.

پس از معرفی برگزیدگان بخش های مستند، انیمیشن و هنر و تجربه، محمد معتمدی خواننده مطرح موسیقی سنتی کشورمان به اجرای زنده پرداخت.

بهرام رادان در کنار محمد سلوکی برای معرفی برگزیدگان بخش سودای سیمرغ روی سن حاضر شده است.

در بخش پایانی با حضور حجت‌الله ایوبی، علی جنتی و محمد حیدری سیمرغ «نگاه ملی» جشنواره‌ی فیلم فجر به «نفس» نرگس آبیار تعلق گرفت.

با حکم حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، محمد حیدری دبیر این دوره جشنواره، به عنوان دبیر دوره سی و پنجم جشنواره فیلم فجر که بهمن سال 1395 برگزار خواهد شد انتخاب شد.

همچنین سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگزان جشنواره فیلم فجر به فیلم ابد و یک روز تعلق گرفت.

برندگان سیمرغ بلورین نقش اول زن و مرد جشنواره فیلم فجر 94

namnak.com/26887-برنده-سیمرغ-بلورین-نقش-اول-زن.html

۲ ساعت پیش – برندگان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد و زن در اختتامیه جشنواره فیلم فجر 94 معرفی شدند و پرویز پرستویی و خانم پریناز ایزدیار موفق به کسب سیمرغ بلورین شدند. … هیات داوران تشکر می کنم چون یک بار دیگر مرا شایسته گرفتن این جایزه دانستند. …. اسامی نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 34.

جشنواره فیلم فجر – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/جشنواره_فیلم_فجر

پرویز پرستویی اولین جوانی بود که جایزه سیمرغ گرفت. … جوانترین بازیگری که سیمرغ نقش اول را گرفته حسین عابدینی است. … قرمز تنها زوجهای سینمایی می‌باشند که برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد و زن سال در یک فیلم شده‌اند. … پرش به بالا ↑ حاتمی کیا رکورددار دریافت سیمرغ میان کارگردانان جشنواره 34 .

لحظه به لحظه با اختتامیه جشنواره فجر/ پریناز ایزدیار و …

www.bartarinha.ir › اخبار روز › اخبار فرهنگی

۵ ساعت پیش – برندگان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در مراسم اختتامیه این رویداد سینمایی … 21:50: فیلم «ابد و یک روز» با 9 سیمرغ پرافتخارترین فیلم جشنواره 34 شد … را دریافت کرد و پریناز ایزدیار برای این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن شد. … 21:12: پرویز پرستویی بهترین بازیگر نقش اول مرد روی سن.

برندگان سیمرغ بازیگر نقش اول زن و مرد جشنواره فیلم فجر …

libarshad1388.blogsky.com/…/برندگان-سیمرغ-بازیگر-نقش-اول-زن-و-م

۲ روز پیش – نامزدهای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر 94. فرهاد اصلانی برای فیلم «دختر». پرویز پرستویی برای فیلم «بادیگارد» …. Jump to ۴ آمار جالب برندگان جایزه سیمرغ – آمار جالببرندگان جایزه سیمرغ[ویرایش] . … 2015 – رضا کیانیان و مجید مظفری ، جشنواره فیلم فجر 94 ، سودای سیمرغ34.

چه کسی بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم فجر شد؟ | پرویز …

www.ghatreh.com/news/…/کسی-بهترین-بازیگر-مرد-جشنواره-فیلم-ف

۳ ساعت پیش – پرویز پرستویی برای فیلم بادیگارد توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر … این جایزه گفت: منپرویز پرستویی بازیگر نقش حیدر در بادیگارد هستم. … سیمرغ را اول به حاتمی کیا تقدیم می کنم و بعد به رسم ادب به استادان سینمای … خبر کامل/ معرفی برندگان فیلم فجر 34/ «ایستاده در غبار» بهترین فیلم شد …

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد بر شانه پرویز پرستویی | -

www.ghatreh.com/…/سیمرغ-بلورین-بهترین-بازیگر-مرد-شانه-پرویز

۳ ساعت پیش – سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد به “پرویز پرستویی” برای “بادیگارد” · سیمرغ بلورینبهترینپرویز پرستویی بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم فجر شد … سیمرغ داران «نگاه نو» معرفی شدند؛ دوجایزه برای «ابد و یک روز» … خبر کامل/ معرفی برندگان فیلم فجر 34/ «ایستاده در غبار» بهترین فیلم شد …

برندگان “سیمرغ بلورین” نقش اول زن و مرد جشنواره فیلم فجر 94

rekor.rozblog.com/post/429

۲۹ دقیقه پیش – برندگان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و مکمل زن و مرد … از هیات داوران تشکر می کنم چون یک بار دیگر مرا شایسته گرفتن این جایزه دانستند. … پرویز پرستویی بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم فجر….. برچسب ها : سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و مکمل زن و مرد جشنواره فیلم فجر 34 برندگان , نوید …

گزارش کامل مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر + …

fa.abna24.com/service/fajr-international-film-festival/…/story.html

۳ ساعت پیش – گزارش لحظه به لحظه مراسم اختتامیه سی و چهرمین جشنواره فیلم فجر …. سخن برنده: همدانی پس از دریافت جایزه گفت: همه از وجود پویا نمایی در …. بهترین بازیگر نقش اول مرد: … سخن برنده: پرویز پرستوییبعد از دریافت جایزه اش گفت: من پرويز پرستويی بازيگر نقش حيدر ذييحی ….. نگاه دینی به سیمرغ سی و یکم /34.

جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره فجر 94 پریناز …

download2016movie.ir/…/جایزه-بهترین-بازیگر-نقش-اول-زن-جشنواره/

۳ دقیقه پیش – برنده بهترین بازیگر زن فیلم فجر 34 پریناز ایزدیار شد. در این دوره از … *بهترین بازیگر نقش اول مرد: پرویز پرستویی برای فیلم بادیگارد.

برندگان “سیمرغ بلورین” نقش اول زن و مرد جشنواره فیلم فجر 94

www.newphoto95.ir/2016/…/برندگان-سیمرغ-بلورین-نقش-اول-زن-و-مر…

۲۴ دقیقه پیش – برندگان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و مکمل زن و مرد جشنواره فیلم فجر … تشکر می کنم چون یک بار دیگر مرا شایسته گرفتن این جایزه دانستند. … پرویز پرستویی بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم فجر… سیمرغ بلورین ، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و مکمل زن و مرد جشنواره فیلم فجر 34.

گزارش لحظه به لحظه اختتامیه جشنواره فیلم فجر/ پریناز …

www.salamcinama.ir/…/گزارش-لحظه-به-لحظه-اختتامیه-جشنواره-فیلم-ف

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن رسید به پریناز ایزدیار برای فیلم “ابد و … جایزه ویژه هیئت داوران بخش نگاه نو جشنواره فجر 34 اهدا شد به «ایستاده در غبار» به … که مهم برنده شدن نیست و بیاموز که اصلا بردی و باختی وجود ندارد، سینما المپیک … بادیگارد, اول مردپرویز پرستویی, فیلم برداری محمود کلاری, بادیگارد – کارن …

اسامی نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 34 | نوروز 95

www.newphoto95.ir/2016/02/…/اسامی-نامزدهای-سودای-سیمرغ-جشنواره-ف…

۲ روز پیش – پرویز پرستویی برای فیلم “بادیگارد”. رضا کیانیان برای … *بهترین نقش مکمل مرد حمیدرضا آذرنگ برای …. برندگان سیمرغ بازیگر نقش اول زن و مرد جشنواره فیلم فجر … … 66 – حذف جایزه بهترین پژوهش ازفجر 34 … 56 – اسامی 22 …

بیوگرافی “پرویز پرستویی” | پایگاه خبری ریشه

rishe.ir/news/13664

۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وی برای بازی در این نقش سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره …بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر ۱۳۸۲ و تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد … و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم سان فرانسیسکو ۲۰۱۴، جایزه …. فجر پرویز پرستویی جشنواره فجر جشنواره فجر 34جشنواره فجر 94 …

برندگان سیمرغ بلورین نقش اول زن و مرد جشنواره فیلم فجر 94

timnews.in/news/19995

۱ ساعت پیش – برندگان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و مکمل زن و مرد جشنواره … من از هیات داوران تشکر می کنم چون یک بار دیگر مرا شایسته گرفتن این جایزه دانستند. … پرویز پرستویی بهترین بازیگر مردجشنواره فیلم فجر … سیمرغ بلورین ، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و مکمل زن و مرد جشنواره فیلم فجر 34.

نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 94 معرفی شدند

behtarinha.nasrblog.com/…/نامزدهای-سودای-سیمرغ-جشنواره-فیلم-فجر-9…

۲ روز پیش – پرویز پرستویی برای فیلم “بادیگارد” … *بهترین بازیگر نقش مکمل زن …. جشنواره فيلم فجر سال 93 در بخش هاي مختلف بدين شرح معرفي شدند: نامزدهای جایزه بهترین فیلم ۱- فرز. … نامزدهای بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 34 معرفی شدند . … برندگان سیمرغ بازیگر نقش اول زن و مرد جشنواره فیلم فجر 94 .

برندگان “سیمرغ بلورین” نقش اول زن و مرد جشنواره فیلم فجر 94

morix.ir/news/40251

۹ دقیقه پیش – برندگان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و مکمل زن و مرد … تشکر می کنم چون یک بار دیگر مرا شایسته گرفتن این جایزه دانستند. … پرویز پرستویی بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم فجر … حاتمی کیافجر 34 اختتامیه.

پرویز پرستویی بهترین بازیگر مرد شد؛ پریناز … – تاپ ناز

www.topnaz.com › فرهنگ و هنر › اخبار هنرمندان

۲۴ دقیقه پیش – برگزیدگان جشنواره 34 فیلم فجر مشخص شد. … فخیم زاده و نیکی کریمی برندگان بخش سودای سیمرغ را انتخاب کردند. … همچنین جایزه ویژه هیات داوران در این بخش به هومن سیدی برای فیلم «خشم و هیاهو» تقدیم شد. … سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد به پرویز پرستویی برای بازی در فیلم «بادیگارد» اهدا شد.

پرویز پرستویی بهترین بازیگر نقش اول مرد شد | پایگاه …

vakilemelat.ir/fa/…/پرویز-پرستویی-بهترین-بازیگر-نقش-اول-مرد-شد…

۲ ساعت پیش – پرویز پرستویی بهترین بازیگر نقش اول مرد شد ,پرویز پرستویی … وکیل ملت: مراسم اختتامیه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر با پخش سرود جمهوری اسلامی و تلاوت قرآن مجید در برج میلاد همزمان با 22 بهمن ماه برپا شد. … در میان برندگان جوایز بخش اصلی جشنواره اسامی زیر دیده می‌شود: سیمرغ … استخدام 34 هزار فارغ‌التحصیل.

لیست برندگان جایزه سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 34 همه …

www.75download.ir/نامزدهای-سیمرغ-جشنواره-فیلم-فجر-94.html

۲ روز پیش – *بهترین بازیگر نقش اول مرد. فرهاد اصلانی برای فیلم “دختر”. پرویز پرستویی برای فیلم “بادیگارد”. رضا کیانیان برای فیلم «کفش هایم کو؟».

پرویز پرستویی چگونه پا به عرصه سینما گذاشت؟ + تصاویر

www.akharinnews.com/…/92154-پرویز-پرستویی-چگونه-پا-به-عرصه…

۲۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پرویز پرستویی متولدزاده 2 تیر 1334 روستای چارلی کبودرآهنگ، … سال بعد برای بازی در نمایش « تسلیم شدگان » جایزه کاخ جوانان را گرفت. … افتخار بازیگر نقش مکمل را در دومین جشنواره فیلم فجردریافت کرد. زندگینامه. او همچنین برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در چهاردهمین … 34 – سازمان 4 (1366)

پرویز پرستویی بهترین بازیگر مرد شد؛ پریناز … – جوونی

new.fastcamp.ir/news/25650

۳ دقیقه پیش – برگزیدگان جشنواره 34 فیلم فجر مشخص شد. … فخیم زاده و نیکی کریمی برندگان بخش سودای سیمرغ را انتخاب کردند. … همچنین جایزه ویژه هیات داوران در این بخش به هومن سیدی برای فیلم «خشم و هیاهو» تقدیم شد. … سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد به پرویز پرستویی برای بازی در فیلم «بادیگارد» اهدا شد.

ناکام ترین و پر افتخارترین های جشنواره فجر | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/36003

۶ ساعت پیش – در متن زیر آمار تفضیلی و مشروحی از «ترین» های فجر آماده کردیم. … جشنواره فیلم فجر 34برنده ترین تهیه کننده / کارگردان در بخش بهترین فیلم: …. پرسیمرغ ترین بازیگر نقش اول مرد: … های سوم و ششم کنار بگذاریم (در دوره های چهارم و پنجم بهترین بازیگر زن جایزه ای نداشت) پرویز پرستویی تنها بازیگر ایرانی …

لحظه به لحظه با اختتامیه جشنواره فجر/ پریناز ایزدیار و …

vous.ir/…/لحظه-به-لحظه-با-اختتامیه-جشنواره-فجر-پریناز-ایزدیار-و-پر

۴ دقیقه پیش – 21:49: سعید روستایی پدیده جشنواره فجر 34. لحظه به لحظه … 21: 48: هومن سیدی برنده جایزهویژه هیت داوران در کارگردانی برای فیلم خشم و هیاهو. لحظه به لحظه … 21:12: پرویز پرستویی بهترین بازیگر نقش اول مرد روی سن. لحظه به لحظه …

راوی | جستجوگر اخبار – جوایز اصلی جشنواره به چه کسانی رسید؟

raavi.ir/news.aspx?id=572742

۳۸ دقیقه پیش – برندگان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در مراسم اختتامیه این رویداد … سعید روستایی کارگردان فیلم “ابد و یک روز” به عنوان پدیده جشنواره فجر 34 شنخته شد. … پرویز پرستویی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای …

نسخه چاپی – خبرگزاری میزان

www.mizanonline.ir/fa/print/117505

۲۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خبرگزاری میزان – پرویز پرستویی متولدزاده 2 تیر 1334 روستای … سال بعد برای بازی در نمایش « تسلیم شدگان » جایزه کاخ جوانان را گرفت. … افتخار بازیگر نقش مکمل را در دومین جشنواره فیلم فجردریافت کرد. زندگینامه. او همچنین برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در چهاردهمین … 34 – سازمان 4 (1366)

جوایز اصلی جشنواره به چه کسانی رسید؟ – سرتیتر

www.sartitr.net/News/144290

۱۵ دقیقه پیش – برترین ها: برندگان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در مراسم اختتامیه … سعید روستایی کارگردان فیلم “ابد و یک روز” به عنوان پدیده جشنواره فجر 34 شنخته شد. … پرویز پرستویی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای …

برگزیدگان جشنواره‌ی فیلم فجر چه گفتند؟

dana.ir/News/646385.html

۵۷ ثانیه پیش – برگزیدگان جشنواره‌ی فیلم فجر پس از دریافت سیمرغ‌هایشان به روال … شد، در این بخش سروش محمدزاده برنده جایزه کارگردانی جایزه‌اش را به پدر، مادر …. پریناز ایزدیار برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن نیز … مرد را دریافت کرد، در سخنانی گفت: من پرویز پرستویی بازیگر نقش حیدر فیلم بادیگارد هستم.

برندگان سیمرغ بلورین نقش اول زن و مرد جشنواره فیلم فجر 94 …

newsfile.ir/…/برندگان+سیمرغ+بلورین+نقش+اول+زن+و+مرد+جشنواره+…

برندگان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد و زن در اختتامیه جشنواره فیلم … و جایزه ی ویژه کارگردانی این بخش به محمد حسین مهدویان برای فیلم ایستاده در . … گزارش کامل اختتامیه فیلم فجر 34 ایستاده در غبار بهترینفیلم شد آیین پایانی سی و … قطره – 15 دقیقه پیش; سیمرغ ها صاحبان خود را شناختند پرویز پرستویی و …

متن جایزه – فان سیتی

f30t.ir/search/?q=متن%20جایزه&page=5

۲۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – فهرست کامل برندگان جوایز انتخاب منتقدان: بهترین فیلم كانون توجه بهترین بازیگر نقش اول مرد لئوناردو دی‌کاپریو برای “بازگشته” بهترین بازیگر نقش اول زن … پرستویی که برای فیلم “دیار عاشقان” لوح زرین بهترین بازیگر نقش دوم را از … صحبت های جنجالی پرویز پرستویی در آستانه جشنواره فجر 34 بنا به …

خبرایران – پرویز پرستویی برای بادیگارد سیرغ گرفت …

khabareiran.ir/…/پرویز-پرستویی-برای-بادیگارد-سیرغ-گرفت-پرین…

۲ ساعت پیش – اعلام برندگان بخش های مختلف جشنواره 34 فیلم فجر؛ … کرمیان با دریافت جایزه جلوه‌های ویژه میدانی گفت: از همه عوامل و همکارانم در تولید فیلم ایستاده در غبار به … پرویز پرستویی بهترین بازیگر مردجشنواره فیلم فجر. پرویز پرستویی برای بازی در فیلم بادیگارد سیمرغ بلورین نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را از …

مردان ستاره‌دار سینمای ایران در دهه 60 – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/1345283789951522392

گزارشی از برندگان 10 سال اول برگزاری جشنواره فیلم فجر … اهدا می شود، جایزه بهترین بازیگر مرد و زن سینمای ایران است که این جوایز در تعیین … در این دوره از جشنواره لوح زرین بازیگر نقش اول مرد به حسین پرورش برای فیلم “نقطه ضعف” اهدا شد. همچنین پرویز پرستویی برای فیلم سینمایی “دیار عاشقان” لوح زرین بهترین بازیگر دوم …

بیوگرافی پرویز پرستویی، بیوگرافی و عکس های … – …

www.akairan.com/biography/actor1/2015520164251.html

سیمرغ بلورین بازیگر برتر برای فیلم مارمولک از جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین … پدر از جشنواره فیلم فجر تندیسبهترین بازیگر نقش اول مرد هشتمین جشن خانه سینمابرای فیلم مارمولک (شهریور ۱۳۸۳) ….. پرویز پرستویی برنده جایزه بین المللی شد +عکس … مانکن جذاب آمریکایی در 34 سالگی بخاطر سکته مغزی درگذشت!! عکس …

mohsen – بیوگرافی

www.mohsen462kh.blogfa.com/post-13.aspx

بیوگرافی پرویز پرستویی. نام اصلي: پرویز نام خانوادگي اصلي: پرستویی … “دکه” و یک سال بعد برای بازی در نمایش “تسلیم شدگان” جایزه کاخ جوانان را گرفت. … او همچنین برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در چهاردهمین جشنواره فیلم فجر … سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره بیست و سوم فیلم فجر …

مهر – معرفی برندگان فیلم فجر ۳۴/ «ایستاده در غبار» بهترین …

sahebkhabar.ir/…/معرفی-برندگان-فیلم-فجر-۳۴-ایستاده-در-غبار-بهتر

۳۳ دقیقه پیش – برندگان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در مراسم اختتامیه این رویداد سینمایی … اختتامیه جشنواره34 فیلم فجر روی موج رادیو ایران …. برندگان بخش «هنر و تجربه» …. بهترین بازیگر نقش اول مرد. پرویز پرستویی برای فیلم «بادیگارد» سیمرغ گرفت. پرویز پرستویی جایزه خود را به ابراهیم حاتمی کیا تقدیم کرد.

مدعیان سیمرغ جشنواره فیلم فجر 94 + تصاویر – مجله شاپرک

shaparakmag.ir/1394/10/مدعیان-سیمرغ-جشنواره-فیلم-فجر-94-تصاویر/

۲۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پرویز پرستویی در فیلم بادیگارد ، سودای سیمرغ 34 ، فیلمهای جشنواره فیلم …. کدام یک ازبازیگران مرد برنده سیمرغ جشنواره فیلم فجر ۹۴ می شوند؟ ….. برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره فیلم فجر شد.

شهاب حسینی برنده سیمرغ بلورین نقش اول مرد+گزارش تصویری

seemorgh.com › فرهنگ و هنر › سینما › چهره های سینمایی

۳۰ بهمن ۱۳۸۷ ه‍.ش. – جشنواره فجر 34 : مدل لباس بازیگران روی فرش قرمز در هفتمین روز سی و چهارمین … کاندیدای جایزه بهترین بازیگر نقش دوم از جشنواره بیست و دوم می‌شود . … برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از بیست و هفتمین … درگوشی مریلا زارعی و پرویز پرستویی + عکس عجیب بهنوش بختیاری در جشنواره فجر.

گزارش كامل بيوگرافي پرويز پرستويي – نیک صالحی

www.niksalehi.com/learn/archives/001077.php

ايران اكتور: نام: پرويز پرستويي تاريخ تولد: 1334 (همدان) مدرك تحصيلي: ديپلم … او همچنين برنده ديپلم افتخاربهترين بازيگر نقش اول مرد در چهاردهمين جشنواره فيلم فجر براي فيلم … يكي از دو جايزه بهترين بازيگر مرد را از « جشن ماهنامه دنياي تصوير » دريافت كرد. ….. استایل های متفاوت حامد کیملی در جشنواره فیلم فجر34+تصاویر …

پرکارترین بازیگران زن و مرد جشنواره 34 – تدبیر و امید

tadbirvaomid.ir/fa/news/…/پرکارترین-بازیگران-زن-و-مرد-جشنواره-34

۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – همواره و در طول ادوار مختلف برگزاری جشنواره فیلم فجر بازیگرانی بوده اند که … کور» به بازی پرداخته توانسته برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و … فیلم «امروز» از سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر جایزه دریافت کرد … می شود)، همایون غنی زاده (اژدها وارد می شود)، پرویز پرستویی(بادیگارد)، فرهاد …

تصاویر و بیوگرافی پرویز پرستویی | پی سی ان

www.p30n.ir/bu-parastooi/

بیوگرافی کامل پرویز پرستویی بازیگر مشهور و محبوب ایرانی را در سایت …۱۰۰_sal_be_in_salha_30nema_34_1115 … در سال ۱۳۵۳ برای بازی در نمایش « دکه » و یک سال بعد برای بازی در نمایش « تسلیم شدگان » جایزه کاخ جوانان را گرفت. … او همچنین برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در چهاردهمین جشنواره فیلم فجر …

TURK

www.cloob.com/c/setare_kanakh/119354580/TURK

۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تولد پرویز پرستویی ، بازیگر سینما و تلویزیون (1334ش) … و یك سال بعد برای بازی در نمایش « تسلیم شدگان » جایزه كاخ جوانان را گرفت. … دیار عاشقان » دیپلم افتخار بازیگر نقش دوم را در دومین جشنواره فجر گرفت. او همچنین برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در چهاردهمین … چهارشنبه 3 تیر ، 12:34.

بازیگران سینمای ایران – پرویز پرستویی

ebh-cinama.blogfa.com/tag/پرویز-پرستویی

پرویز پرستویی در سال 1381 فیلم نچندان موفق عزیزم من کوک نیستم را با بازی خوبش … که در همان سال یکی از دو جایزه بهترین بازیگر مرد را از جشن ماهنامه دنیای تصویر دریافت کرد. … برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد از چهاردهمین جشنواره فیلم فجر برای … چهارشنبه هفدهم خرداد 1391 :: 18:34 :: نويسنده : عرفان بهاءلو هوره …

مشاهده مطالب کاربر – سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

www.tebyan.net/newmobile.aspx?PageSize=10&USERID…13…

پرویز پرستویی در سال 1381 فیلم نچندان موفق “عزیزم من کوک نیستم” را با بازی خوبش … در همان سال یکی از دو جایزه بهترین بازیگر مرد را از “جشن ماهنامه دنیای تصویر” دریافت کرد. … بیست و دوم فیلم فجر (بهمن 1382) و تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد هشتمین جشن … برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد (به نام پدر).

کافه سینما – پرافتخارترین بازیگر تاریخ جشنواره فجر …

www.caffecinema.com/…/12060-پرافتخارترین-بازیگر-تاریخ-جشنوا…

۲۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پرویز پرستویی که امسال در جشنواره فیلم فجر «بادیگارد» به …. رادان برای این فیلم برندهسیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از بیست … این اثر همچنین جایزه بهترین فیلم و جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را به … گفته‌ها، مشخصات، گالری عکس، و حاشیه نگاری “کافه سینما” از فیلم‌های جشنواره 34 فجر-17 …

جوایز اصلی جشنواره به چه کسانی رسید؟

www.chaharah.com/News/…/جوایز-اصلی-جشنواره-به-چه-کسانی-رسید؟

۳۸ دقیقه پیش – برترین ها:برندگان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در مراسم اختتامیه … سعید روستایی کارگردان فیلم “ابد و یک روز” به عنوان پدیده جشنواره فجر 34 شنخته شد. … پرویز پرستویی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای …

اسامی نامزدهای سودای سیمرغ 34 | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/2016/02/09/اسامی-نامزدهای-سودای-سیمرغ-34/

۲ روز پیش – سامی نامزدهای بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 34 | اتاق … *بهترین بازیگر نقش اول مردفرهاد اصلانی برای فیلم “دختر”. پرویز پرستویی برای فیلم “بادیگارد” ….. ایفای نقش پرداخته است و در چند فیلم نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول زن … نامزدهاي سوداي سيمرغ جشنواره فيلم فجر معرفي شدند برندگان سیمرغ …

اجتماعی » جوایز اصلی جشنواره به چه کسانی رسید؟

www.khabar.pichak.net/…/جوایز_اصلی_جشنواره_به_چه_کسانی_رسید

برترین ها: برندگان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در مراسم اختتامیه این رویداد … سعید روستایی کارگردان فیلم “ابد و یک روز” به عنوان پدیده جشنواره فجر 34 شنخته شد. … سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد اهدا شد به پرویز پرستویی برای …

اسامی نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 34 | khabar95

mixfott-rzb.khabar95.ir/page-324320.html

۲ روز پیش – پرویز پرستویی برای فیلم “بادیگارد” رضا کیانیان … *بهترین نقش مکمل مرد حمیدرضا …. 66 – حذف جایزه بهترین پژوهش از فجر 34 … 56 – اسامی 22 …. که برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد و زن سال در یک فیلم شده‌اند.

اسامی نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 34 | تودی

mixfott.yudi.ir/page-485199.html

۲ روز پیش – *بهترین بازیگر نقش اول مرد فرهاد اصلانی برای فیلم “دختر” پرویز پرستویی برای فیلم “بادیگارد” رضا کیانیان برای … اسامی نامزدهای بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 34 | اتاق . … 66 – حذف جایزه بهترین پژوهش از فجر 34 . …. نامزدهاي سوداي سيمرغ جشنواره فيلم فجر معرفي شدند برندگان سیمرغ های جشنواره 33 .

برچسب ها – بازیگر نقش

www.fardanews.com/fa/tag/1/بازیگر%20نقش

گزینه های مسلم دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد… هنر خود را … را شکسته و برنده جایزه اسکاربهترین بازیگر نقش اول… تا به پاس … ۱۳۹۴/۱۱/۱۷. حواشی روز پنجم جشنواره فیلم فجر 34 ؛ … می شود و از همین رو پرویز پرستویی بازیگر نقش.

“ابد و یک روز” بهترین شدند/ “ابد و یک روز” – خبرگزاری برنا

www.bornanews.ir/…/372292-ایستاده-در-غبار-ابد-یک-روز-بهترین-شد…

آئین پایانی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر در برج میلاد برگزار شد. … جایزه ویژه بهترین کارگردانی به ” محمد حسین مهدویان بابت ساخت”ایستاده در غبار”اهدا شد که … برنده سیمرغ بلورین سیمرغ از داوران ضمن تشکر از داوران بخش نگاه نو و سودای سیمرغ و … سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد به پرویز پرستویی بابت فیلم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>