دانلود کلیپ مصاحبه برنامه دید در شب با حمید رسایی

دانلود کلیپ مصاحبه برنامه دید در شب با حمید رسایی

قسمت 24 برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی،دانلود برنامه دید در شب حمید رسایی، دانلود مصاحبه رضا رشیدپور با حمید رسایی در برنامه دید در شب، دانلود مصاحبه حمید رسایی در برنامه دید در شب، دانلود قسمت بیست و چهارم برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی ،برنامه دید در شب،قسمت 24 دید در شب حمید رسایی ،حمید رسایی و رضارشید پور ،برنامه دید در شب رضا رشیدپور و حمید رسایی ، دانلود قسمت24 برنامه اینترنتی دید در شب با گفتگویی رضا رشیدپور و حمید رسایی و ….

دانلود گفتگو رضا رشیدپور و حمید رسایی در برنامه دید در شب

دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی

حمید رسایی در برنامه دید در شب,مصاحبه برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی

.دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی

تولید: 1394

مجری : رضا رشیدپور

پخش : پنج شنبه هر هفته ساعت 22:00

مهمان : حمید رسایی

خلاصه برنامه : حمید رسایی در برنامه دید در شب برنامه جدید دید در شب رضا رشیدپور با مصاحبه های جنجالی هر هفته مهمانی خاصی را دعوت میکند این هفته مهمان این برنامه حمید رسایی میباشد که میتوانید با لینک مستقیم رایگان از سایت پیکس لاو دریافت کنید

برای دانلود با لینک مستقیم اینجا کلیک کنید

بیوگرافی حمید رسایی :

“حمید رسایی” در اولین روز مرداد ماه سال ۱۳۴۷ در یکی از محله‌های جنوب تهران به دنیا آمد. دوره دبستان و متوسطه را در خیابان ایران که یکی از محلات مذهبی تهران بود، به پایان رساند و وارد هنرستان شد.

رفت و آمدها به پایگاه بسیج او را به جبهه‌های جنگ تحمیلی کشاند. حضور ممتد ۱۶ماهه در جبهه‌های جنگ و همنشینی با دوست طلبه‌ای، او را به حضور در کلاس‌های درس طلبگی علاقه‌مند کرد. مهرماه سال ۱۳۶۵ وارد حوزه علمیه قم شد اما به دلیل حضور در جبهه‌های دفاع مقدس و کسب افتخار جانبازی، تحصیل دروس حوزوی را به طور جدی از سال ۱۳۶۷ آغاز کرد.

دروس مقدمات حوزه را در مدرسه علمیه کرمانی‌ها و نزد اساتید محترمی چون حجج اسلام عالی، موسی گرگانی و … آغاز کرد و سپس دروس فقه واصول را در مدرسه علمیه معصومیه ادامه داد.

دوره سطح را نزد اساتید معظمی چون آیت الله استادی، سید احمد خاتمی، موسوی تهرانی، مسعودی خمینی و محمدی خراسانی به پایان رساند. با آغاز دوره درس خارج از آیات عظام مکارم شیرازی، تبریزی، فاضل لنکرانی و علیدوست بهره برد. در همین ایام با تدریس دورس دوره مقدمات در مدارس علمیه قم، به تکمیل اندوخته‌های خود پرداخت.

در طول این مدت در کنار تحصیل و تدریس، در ایام تبلیغی به شهرها و مناطق مختلف کشور هجرت کرد و به دلیل آشنایی با زبان عربی به مدت بیش از دو سال برای تدریس و تبلیغ در کشورهای اوگاندا، لبنان، بلغارستان، فلیپین، پاکستان و … حضور پیدا کرد. از سال ۱۳۷۱ با حضور در مرکز تحقیقات سپاه و سپس ورود به موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث با کار علمی در مورد حدیث آشنا شد و در مقطعی مسئولیت یکی از مدیریت‌های آن را به عهده داشت.

 فعالیت‌های سیاسی

“رسایی” فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی را به صورت عام و فراگیر از سال ۱۳۷۴ با تالیف اولین کتاب سیاسی خود با عنوان “روحانیت و سلامت انتخابات” آغاز کرد. وی در طول هشت سال گذشته با دعوت مجامع مختلف مردمی و نهادهای انقلابی و دانشگاهی در بیش از ۲۵۰ جلسه سخنرانی، میزگرد و مناظره شرکت داشته که بخش عمده آن به موضوعات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی روز اختصاص داشته است.

وی که با سخنرانی‌ها و ارتباطات خود، توانست در جریان انتخابات ریاست جمهوری مددکار جریان عدالت‌طلب در کشور باشد، پس از روی کار آمدن دولت نهم با دعوت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئولیت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را پذیرفت.

“حمید رسایی” در انتخابات هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد و نهایتا جبهه متحد اصولگرایی، پس از بررسی کاندیداهای متعدد جریان اصولگرای کشور در تهران، وی را به عنوان یکی از ۳۰ کاندیدای مورد حمایت خود انتخاب شد.

گفتنی است که وی در دوره نهم مجلس شورای اسلامی نیز نمایندگی مردم تهران را برعهده دارد.

دیدگاه‌های  سیاسی “رسایی”

پس از تغییر و تحولات سیاسی در بدنه اجرایی کشور و حاکمیت جریان مشهور به اصلاحات، برخی انحرافات فکری و سیاسی را در لایه‌های این جریان مشاهده و به آگاه سازی سیاسی وفرهنگی در این خصوص پرداخت. در این دوره بود که تمام تلاش خود را به نقد مکتوب جریان ناسالم در جبهه اصلاحات اختصاص داد و همزمان با راه اندازی و تاسیس دفتر جریان شناسی تاریخ معاصر، بیش از ۱۴ عنوان کتاب در موضوعات مختلف سیاسی روز و آسیب شناسی فرهنگی به چاپ رساند.

وی در ماجرای بازداشت مهدی هاشمی و اعتراض به روند پیگیری این پرونده توسط قوه قضائیه در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۱ سخنانی را ایراد کرد که مورد اعتراض قوه قضائیه قرار گرفت.

لیست کتاب هایی که به قلم “حمید رسایی” تالیف شده است:

روحانیت و سلامت انتخابات / انتشارات دفتر تبلیغات / ۱۳۷۴
سیمای خوشبختی (چاپ چهارم) / انتشارات دفتر تبلیغات / ۱۳۷۶
انتخاب ششم / انتشارات دفتر تبلیغات/ ۱۳۷۸
انتخابات و دانشگاهیان / نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها / ۱۳۷۸
تحصن چرا و چگونه (چاپ سوم) / فیضیه/
پایان داستان غم انگیز ج ۱ (چاپ پنجم) / انتشارات کیهان/ ۱۳۷۹
پایان داستان غم انگیز ج ۲ (چاپ چهارم) / انتشارات کیهان/ ۱۳۸۰
بازی ترور (چاپ سوم) / انتشارات کیهان/ ۱۳۸۰
شیک پوش کهنه گو (چاپ ششم) / پرتو ولایت/ ۱۳۸۱
آغاز یک پایان (چاپ چهارم) / همای غدیر/ ۱۳۸۱
مجلس ششم از نگاه اصلاح طلبان (چاپ ششم) / همای غدیر/ ۱۳۸۱
ناقوس انحطاط (چاپ دوم) / پرتو ولایت/ ۱۳۸۲
کارنامه نقد عملکرد مجلس ششم / کار علمی گروهی / همای غدیر/۱۳۸۲
مثل مدرس (چاپ پنجم) / همای غدیر/۱۳۸۳

اعتراف بزرگ حمید رسایی درباره احمدی نژاد

حمید رسایی از حامیان محمود احمدی نژاد در مصاحبه ای اعتراف نمود احمدی نژاد از سوم تیر یا همان جریان حزب اللهی جدا شده است.

به گزارش «فردا»، حجت الاسلام حمید رسایی در این گفتگو که با سایت “رجانیوز” انجام شده است با بیان اینکه احمدی نژاد به قبول پیش فرضهای غلط برخی کاندیداهای انتخابات در سال ۸۴ گرایش پیدا کرده، در تشریح این پیش فرض بیماری گونه می گوید: بیماری این بود که فکر می‌کردند اکثریت مردم از انقلاب و عوارض حفظ انقلاب و هزینه دهی برای آن خسته شده اند. بنا بر این به یک ائتلاف نانوشته ای رسیده بودند که نباید شعارهای انقلابی سر دهند و نباید آرمانی سخن بگویند بلکه باید دو پهلو حرف بزنند و از شخصیت هایی که منتقد آرمانگرایی نظام هستند، استفاده کنند.
وی درباره نقش جریان اصولگرایی در نتیجه انتخابات سال ۸۴ می گوید: احزاب و بسیاری از شخصیت های این جریان نقشی نداشتند، مگر می توانیم این را انکار کنیم ؟ ولی بدنه جریان اصولگرایی یا همان ۲۰ درصد رای سفید واقعا موثر بود. در حقیقت احمدی نژاد مدیون احزاب و شخصیت ها و ژنرال های جریان اصولگرایی نبود ولی مدیون این بدنه بود. این بدنه در بسیج بود در سپاه بود در میان قشر کارگر کارمند در حوزه های علمیه در میان دانشجویان در همه جا بود.

رسایی در ادامه با تکید بر اینکه احمدی نزاد قدر حمایت شخصیت هایی همچون آیت الله مصباح یزدی را نداست می گوید: بویژه شخصیت هایی مانند آیت الله مصباح که به یاد دارم در روز بعد از انتخابات تیتر گویا نیوز این بود که آیت الله مصباح و شاگردان وی، در یک هفته نتیجه انتخابات را تغییر دادند.
این نماینده مجلس بدون اشاره به اظهارات برخی افراد مبنی بر یکی بودن تفکرات احمدی نژاد و گروهی خاص در اطراف وی، وسوسه خناسان را عامل به خطا افتادن احمدی نژاد دانسته است.
رسایی در ادامه به تفکر نزدیک ترین فرد به رئیس جمهور اشاره می کند و می گوید: بارها از مشایی و اطرافیانش بویژه پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری شنیدم که می گفتند: چرا جامعه را تقسیم می کنید، مگر بچه حزب اللهی ها و متدینین یا به اصطلاح خواص جامعه چقدر هستند؟ اینها حدود چهار پنج میلیون رای در جامعه دارند! و با این میزان آرا ما نمی توانیم برای خدمت در قدرت بمانیم! بعدها ما این استدلال را از احمدی ن‍ژ‍اد هم شنیدیم.

کاندیدای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی در خصوص نگاه انتخاباتی مشایی می گوید: مشایی می خواهد برای دور بعدی ریاست جمهوری به قدرت برسد و اهدافش را دنبال کند، برای همین از الان برنامه ریزی کرده تا آرای بیشتری را به دست بیاورد. مشایی معتقد است که چون توانسته احمدی نژاد را تصاحب کند، پس اکثریت این بیست و پنج میلیون رای هم با اشاره احمدی نژاد مال او خواهد شد

حمید رسایی با اشاره ضعف دولت دهم نسبت به دولت نهم و وقوع انحراف بزرگ در آن می گوید: متاسفانه در دولت دهم از همان ابتدا مسیری که در دولت نهم آغاز شده بود با یک انحراف بزرگ متزلزل شد. انتصاب مشایی به معاون اولی در حقیقت یک گام انتخاباتی برای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری بود و این یعنی عقبگرد از آرمانی که دولت نهم بر اساس آن شکل گرفته بود. متاسفانه روز به روز هم این عقب گرد بیشتر شد، برای همین ما شاهدیم که روند خدمت رسانی در دولت دهم بسیار کمتر و کندتر از دولت نهم است.

حمید رسایی در ادامه با اشاره به دفاع قاطع احمدی نژاد از جریان انحرافی و خانه نشینی در برابر رهبری و رضایت و خشنودی دشمنان نشان دار اسلام و انقلاب از این اقدامات در پاسخ به سوال رجانیوز مبنی بر اینکه آیا از رای خود پشیمان هستید، اگر در شرایط انتخابات بازگردید چه خواهید کرد، می گوید: ما باز هم به احمدی نژاد رای می دهیم.

حمید رسایی در پاسخ به سوال رجانیوز مبنی بر اینکه “بسیاری از سایت ها و نشریات این جریانات در این ایام تلاش کردند تا فضای یاس و ناامیدی را بر این بدنه تحمیل کنند و به قول خودشان موج توبه کردن از رای به احمدی نژاد را راه انداخته بودند” تاکید کرد: بدنه حزب اللهی با همه ارتباط و علاقه ای که به دکتر احمدی نژاد داشت وقتی دید که احمدی نژاد بین رهبری و مشایی، هنوز به مشایی علاقه مند است، او را رها کرد و راهش را که از سوم تیر آغاز کرده بود ادامه داد.
وی با تاکید بر اینکه احمدی نژاد باید از انحرافات عبور کند و خود را کاروان سوم تیر برساند می گوید: احمدی نژاد از ما جدا شده و کنار مشایی مانده.

متن کامل نطق توهین‌آمیز حمید رسایی درباره سید محمد خاتمی

آفتاب: حجت‌الاسلام حمید رسایی، نماینده تهران که از فهرست حامیان دولت به مجلس راه‌یافته است، امروز در نطق میان‌دستور خود به انتقاد شید از سید محمد خاتمی، رئیس‌جمهور سابق ایران پرداخت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی آفتاب، این انتقادات که در برخی موارد به توهین نزدیک‌تر بود، اعتراض بسیاری از نمایندگان مجلس، به خصوص نمایندگان فراکسیون اقلیلت مجلس را برانگیخت، به گونه‌ای که به دلیل همین اعتراض‌ها جو مجلس برای دقایقی متشنج شد.

متن کامل نطق میان‌دستور حمید رسایی به شرح زیر است:

«ضمن تبریک فرا رسیدن ‌ایام الله دهه فجر و گرامیداشت سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب و یاد شهیدان و‌امام شهیدان.

نمایندگان محترم ملت شریف ‌ایران؛ اکنون که در آستانه ورود به دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی‌ایران قرار گرفته‌ایم، طبعا انتظار‌این است که نتایج پربار انقلاب اسلامی‌مورد توجه همه نخبگان قرار گیرد ‌اما متاسفانه شاهدیم که برخی با بداخلاقی‌های سیاسی در حالی که باید خود پاسخگوی فرصت‌هایی باشند که با بی‌تدبیری در دولت شان، آنها را به تهدید تبدیل کردند، مهمترین ‌امتیازات دولت نهم را مورد هدف قرار داده‌اند!

بنده‌امروز در فرصت ‌این نطق علی‌رغم میل باطنی‌ام‌، نه در دفاع از دولت مردمی، ولایت‌مدار، مکتبی، پرکار‌، استکبار ستیز‌، عدالت طلب و حامی‌ محرومان‌، بلکه در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌هایی که در هشت سال حاکمیت تندروترین نیروهای یک جریان سیاسی و در قالب شعار اصلاح‌طلبی مورد بدترین بی‌مهری‌ها قرار گرفت‌، سخن بگویم.

گفته‌اید که در‌این چند سال شهیدان مظلوم واقع شدند و بیشترین هزینه را داده‌اند! گفته‌اید که ‌امروز کسانی که روحشان‌، جانشان و سابقه‌شان با شهادت‌، مقاومت و ‌ایثار رابطه‌ای ندارد به ارزش‌ها متوسل می‌شوند!

در پاسخ از‌ این جماعت پرمدعا باید پرسید بای ذنب تهمت؟ یادتان رفته که در دوره شما بود که سرور و سالار شهیدان به سخره گرفته شد و یار با وفای شما که‌امروز به دلیل مواضع ضد دینی‌اش حتی شرم دارید نامش را بر زبان آورید، خشونت کربلا را نتیجه خشونت جنگ بدر دانست!

یادتان رفته که ارمغان آزادی شما به انتحاری نامیدن شهادت طلبی انجامید. شهادت طلبان بسیجی که جرمی ‌جز حرکت در خط ولایت فقیه ندارند، در برابر شما با شلاق «توپ تانک بسیجی دیگر اثر ندارد»، نواخته شدند و شما نه تنها سکوت که با لبخندتان شعار دهندگان را تشویق کردید.

روزنامه دولتی‌ ایران که در دوره شما خط‌شکن ارزش‌ها و حاکم ساختن سکولاریسم بود‌، هر ساله در آستانه ماه محرم با درج مقالاتی با زیر سئوال بردن عزاداری از‌ اینکه چرا ما ملتی غم‌ناک هستیم، قلم‌فرسایی می‌کرد و از افزدون دهه صفر‌، دهه فاطمیه‌، دهه محسنیه بر دهه عاشورا گله‌مند بود.

راستی ‌اینها در زیر عبای چه کسی پنهان شدند و دل خانواده شهدا را خون کردند ؟!

هنوز از یاد نبرده‌ایم افاضات وزیر لندن نشینتان را که در به‌کار بردن واژه مقدس برای دوره دفاع مقدس تردید داشت‌، همو که ‌امروز در آن سوی مرزها به العربیه و شرق الوسط سرویس می‌دهد و روزگاری در خصوص تخریب مقدسات چنان عمل کرد که حوزه مقدسه قم به نشانه اعتراض برای اولین بار در تاریخ انقلاب اسلامی ‌با راه‌اندازی تحصنی عظیم در مسجد اعظم قم خروشید‌، تحصنی که حضور مراجع تقلید و علمای بزرگی همچون‌ آیت الله مشکینی‌، ‌آیت الله یزدی و ‌آیت‌الله جوادی ‌املی را به دنبال داشت و رهبری معظم انقلاب در وصف خدمات ‌این وزیر مورد حمایت شما فرمود: «برخی طوری عمل می‌کنند که دشمن برایشان کف می‌زند».

آیا غیر از‌این بود که مردی با عبای شکلاتی خود پناهگاه آنها شد و کار را رساند به آنجا که ‌امروز حتی شیخ غیرت‌مند اصلاحات هم طاقتش طاق شده و از هم نشینی با شما اعلام برائت می‌کند؟!

البته از یک منظر شما درست فرموده‌اید، در دولت نهم شهدایی مانند شهید آبراهام لینکلن که شما آنها را خوب می‌شناختید و در مصاحبه با خبرنگار CNN از او به‌این تعبیر یاد کرده‌اید و بعدها برای بازماندگانش نامه نوشتید و شروط ذلت باری همچون عدم حمایت از حماس و کمک در خلع سلاح حزب‌الله و تعلیق غنی‌سازی هسته‌ای را پیشنهاد دادید تا ما را محور شرارت ندانند، مظلوم واقع شدند !

ما معنی مقاومت را از ‌این مواضع «شاه سلطان حسینی» شما و وکیل الدوله‌های اصلاح طلبتان به ویژه در مجلس ششم فهمیدیم‌، آنگاه که حقیرانه و با پذیرش ترس در برابر دشمن در همین مجلس و از پشت همین تریبون نطق کردند و به رهبری معظم انقلاب نامه نوشتند و پیشنهاد سر کشیدن جام زهر و پذیرفتن شروط آمریکای جنایت‌کار را دادند.

دانلود مصاحبه حمید رسایی در برنامه دید در شب | آبان موزیک

www.abanmusic.org/دانلود-مصاحبه-حمید-رسایی-در-برنامه-دید/

۷ ساعت پیش – دانلود مصاحبه حمید رسایی در برنامه دید در شب با لینک مستقیم و چهار کیفیت عالی و متوسط دانلود مصاحبه جنجالی رضا رشید پور با حمید رسایی در …

دانلود دید در شب حمید رسایی + لینک مستقیم آپارات / مصاحبه …

mahramzean94.blog.ir/…/دانلود-دید-در-شب-حمید-رسایی-لینک-مستقیم…

۳ ساعت پیش – دانلود برنامه دید در شب رضا رشیدپور با حضور حمید رسایی برنامه دید در شب حمید رسایی و رضا رشیدپور مصاحبه با حمید رسایی در برنامه دید در شب …

ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺭﺿﺎ ﺭﺷﯿﺪﭘﻮﺭ ﺑﺎ ﺣﻤﯿﺪ ﺭﺳﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺩﯾﺪ ﺩﺭ ﺷﺐ ﻗﺴﻤﺖ 24 :: ام …

mrweb.blog.ir/post/hamiddiddarshab

۲ ساعت پیش – ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺎ ﺣﻤﯿﺪ ﺭﺳﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺩﯾﺪ ﺩﺭ ﺷﺐ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺭﺿﺎ ﺭﺷﯿﺪﭘﻮﺭ ﺑﺎ ﺣﻤﯿﺪ ﺭﺳﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺩﯾﺪ ﺩﺭ ﺷﺐ ﺣﻤﯿﺪ ﺭﺳﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺩﯾﺪ ﺩﺭ ﺷﺐ : ﻧﯿﻤﻪ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﺁﻗﺎﯼ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺩﯾﺪ ﺩﺭ …

دانلود فیلم دید در شب حمید رسایی – کلکسیون

collections.rozblog.com/tag/دانلود-فیلم-دید-در-شب-حمید-رسایی

۱ ساعت پیش – مصاحبه رضا رشیدپور با حمید رسایی, دید در شب رضا رشیدپور حمید رسایی لینک مستقیم آپارات,دیددر شب حمید رسایی, دانلود قسمت 24 برنامه

دانلود دید در شب حمید رسایی + لینک مستقیم آپارات – دانلود …

libarshad1388.blogsky.com/…/دانلود-دید-در-شب-حمید-رسایی-لینک-مس…

3 hours ago – دانلود مصاحبه حمید رسایی در برنامه دید در شب با لینک مستقیم و چهار کیفیت عالی و متوسطدانلود مصاحبه جنجالی رضا رشید پور با حمید رسایی در .

دانلود برنامه دید در شب قسمت 24 با حضور حمید رسایی با …

www.pixlove.ir/دانلود-مصاحبه-حمید-رسایی-در-برنامه-دید-در-شب.html

۵ ساعت پیش – دانلود قسمت 24 برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی،دانلود برنامه دید در شب حمید رسایی،دانلود مصاحبه رضا رشیدپور با حمید رسایی در برنامه

ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ رضا رشیدپور با ﺣﻤﯿﺪ ﺭﺳﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺩﯾﺪ ﺩﺭ ﺷﺐ – بهترین

behtarin.avablog.ir/…/ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ+ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ+رضا+رشیدپور+با+ﺣﻤﯿﺪ+ﺭﺳﺎﯾﯽ+ﺩﺭ+ﺑﺮﻧ

۵ ساعت پیش – دانلود برنامه دید در شب حمید رسایی، دانلود مصاحبه رضا رشیدپور با حمید رسایی در برنامه دیددانلود مصاحبه برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی.

دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی

behtarinha.nasrblog.com/…/دانلود-برنامه-دید-در-شب-با-حضور-حمید-رسا

۶ ساعت پیش – دانلود مصاحبه حمید رسایی در برنامه دید در شب | آبان موزیک … دانلود فیلم کلیپ مناظره دادکان ورسایی در ورزش از نگاه دو 28 … www.yeknice.com/post/ …

دانلود قسمت 24 برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی

behtarinha.nasrblog.com/…/دانلود-قسمت-24-برنامه-دید-در-شب-با-حضور…

۴ ساعت پیش – دانلود قسمت 24 برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی،دانلود برنامه دید در شب حمید رسایی،دانلود مصاحبه رضا رشیدپور با حمید رسایی در برنامه دید در …

مصاحبه دید در شب با حمید رسایی | دانلود روزانه

dlroozane.ir/tag/مصاحبه-دید-در-شب-با-حمید-رسایی/

۵ ساعت پیش – دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی · برنامه, دید در … دانلود گفتگو رضا رشیدپور و حمید رسایی در برنامه دید در شب. دانلود مصاحبه …

دانلود رایگان کامل برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی …

www.cooldownload.ir/دانلود-کامل-برنامه-دید-در-شب-حمید-رسایی.html

۲ ساعت پیش – دانلود رایگان برنامه جدید دید در شب با حضور حمید رسایی نسخه کامل برنامه دید در شب رضا … برچسب ها : دانلود,رایگان,کامل,برنامه,مصاحبه,آپارات,لینک مستقیم,کیفیت بالا … دانلود کلیپ تست گریم یکتا ناصر برای سریال ابله.

دانلود مصاحبه دید در شب حمید رسایی بایگانی – یاس کمپ …

yascamp.ir/tag/دانلود-مصاحبه-دید-در-شب-حمید-رسایی

خلاصه برنامه : حمید رسایی در برنامه دید در شب برنامه جدید دید در شب رضا رشیدپور با مصاحبه های جنجالی هر هفته مهمانی خاصی را دعوت میکند این هفته مهمان این برنامه …

دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی – تکتا مووی

www.taktamovie.com/دانلود-برنامه-دید-در-شب-با-حضور-حمید-رسا/

۸ ساعت پیش – دانلود حمید رسایی دید در شب٬ دانلود مصاحبه حمید رسایی در دید در شب 94٬ دانلود برنامه دید درشب با حضور حمید رسایی , دانلود مصاحبه حمید رسایی در …

ویدئو ها بایگانی – دید در شب

www.diddarshab.com/video_type/

آنونس بیست و چهارم؛ حمید رسایی: رفسنجانی باید رد صلاحیت می شد! ….. الاسلام شجونی در قسمتی از مصاحبهخود در برنامه دید در شب لینک های مرتبط حمید رسایی … نام موزیک: زندگی دانلود تیتراژ پایانی برنامه دید در شب،با صدای امیر تاجیک دانلود …

دانلود مصاحبه رضا رشیدپور با حمید رسایی در برنامه دید در …

heatleap.ir › اخبار جدید و تازه

۲ ساعت پیش – دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی پنج شنبه 22 بهمن در آپارات. حجت الاسلام حمید رسایی، میهمان بیست و چهارم برنامه دید در شب، میهمانی …

دانلود مصاحبه دید در شب با حمید رسایی – کوبیسم

www.cubisme.ir/tag/دانلود-مصاحبه-دید-در-شب-با-حمید-رسایی

دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی آپارات, دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی ,دانلود دیددر شب حمید رسایی, دانلود…,دانلود مصاحبه دید در شب با حمید …

دانلود مصاحبه رضا رشیدپور با حمید رسایی در برنامه دید در …

tafrihy.net/…/26905-دانلود+مصاحبه+رضا+رشیدپور+با+حمید+رسایی+در+…

۳ ساعت پیش – دید در شب با اجرای رضا رشید پور. 20 دقیقه قبل دانلود مصاحبه جنجالی رضا رشید پور با حمید رسایی در برنامه دید در مهمان قسمت ۲۴ : (۲۹بهمن ۱۳۹۴) …

دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی | دانلود فیلم …

zar3film.ir/tag/دانلود-برنامه-دید-در-شب-با-حضور-حمید-رسا

دانلود برنامه جدید و فوق العاده زیبای دید در شب با کیفیت عالی. قسمت بیست و چهارم (با حضور حمید رسایی) اضافه شد. دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی.

دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی | دانلود فیلم و …

mbaxchat.ir/دانلود-برنامه-دید-در-شب-با-حضور-حمید-رسا.html

۷ ساعت پیش – دانلود برنامه جدید و فوق العاده زیبای دید در شب با کیفیت عالی. قسمت بیست و چهارم (با حضورحمید رسایی) اضافه شد. دانلود برنامه دید در شب با …

برنامه دید در شب رضا رشیدپور با حضور حمید رسایی | نوروز 95

www.newphoto95.ir/…/برنامه-دید-در-شب-رضا-رشیدپور-با-حضور-حمی/

۵ دقیقه پیش – دانلود مصاحبه با حمید رسایی در برنامه دید در شب 29 بهمن 94 با لینک مستقیم. حمید رسایی دربرنامه دید در شب : نیمه پنهان آقای نماینده. دانلود برنامه …

سحر قریشی: لیدی گاگا نیستم ولی متفاوتم – آپارات

www.aparat.com/…/سحر_قریشی%3A_لیدی_گاگا_نیستم_ولی_متفاو…

۱۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دید در شب سحر قریشی: لیدی گاگا نیستم ولی متفاوتم – پخش اختصاصی از سایت آپارات …برنامه دید در شب … سلام چرا لینک دانلود نداره ممنون میشم راهنمایی کنینن. … خیلی مصاحبه ی باحالی بود … آنونس – دید در شب با حمید رسایی.

دادگاه، زندان، رمزگشایی از زندگی پر رمز و راز شهرام جزایری

www.aparat.com/…/دادگاه،_زندان،_رمزگشایی_از_زندگی_پر_رمز_و_راز…

۲۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دید در شب – گفتگوی بی سابقه با شهرام جزایری! … یه سری از کامنت هایی منفی که برایبرنامه ی دید در شب گذاشته میشه خیلی مشکوک , معلومه هدف …

دانلود برنامه دید در شب حمید رسایی با لینک مستقیم | تیک …

tikfilm.ir/tag/دانلود-برنامه-دید-در-شب-حمید-رسایی-با-لی/

۴ ساعت پیش – دانلود برنامه دید در شب حمید رسایی با حجم کم و لینک مستقیم. دانلود برنامه دید در شب حمید رسایی. ژانر: مصاحبه. فرمت:MP4. حجم: ۱۵۰ مگابایت.

دید در شب قسمت 24 بیست و چهارم – مصاحبه جنجالی رشیدپور …

2oorbin.ir › فیلم و سریال › برنامه های تلویزیونی

دید در شب قسمت 24 بیست و چهارم – مصاحبه جنجالی رشیدپور با حمید رسایی. بهمن 29, 1394 … حمید رسایی).دانلود برنامه دید در شب قسمت 24 (720p) با لینک مستقیم | 864 مگابایت …. ساعات عمر من همگی غرق غم گذشت – سید حمیدرضا برقعی + کلیپ.

دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی – نوا فیلم

navafilm.ir/دانلود-برنامه-دید-در-شب-حمید-رسایی/

۷ ساعت پیش – دانلود برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی, دانلود رایگان قسمت 23 برنامه … تهیه کننده و کارگردان: رضا رشیدپور | موضوع: اجتماعی، مصاحبه ای …

دانلود برنامه دید در شب با حضور پوریا پورسرخ قسمت 23 …

far30music.com › سریال › دید در شب

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دانلود برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور با کیفیت عالی TVRip … تصاویرمصاحبه رشیدپور با پوریا پورسرخ : ( برای نمایش کامل روی پیش …

دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی – آیناز …

www.aynazchat.ir/دانلود-مصاحبه-برنامه-دید-در-شب-با-حضور-ح/

۳ ساعت پیش – دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با حضور حمید رسایی – آیناز چت | وبلاگ آیناز … تبلیغ محصول شما در این مکان با کمترین هزینه همین حالا با ما تماس …

دانلود فیلم کلیپ مناظره دادکان و رسایی در ورزش از نگاه دو 28 …

www.yeknice.com/post/101

۲۹ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – دانلود فیلم کلیپ مناظره دادکان و رسایی در ورزش از نگاه دو 28 آذر 93/کلیپ مناظره دادکان و رسایی در ورزش … این برنامه با مهمانانی چون حجت الاسلام حمید رسایی … آن آدم ها باید دید که … دانلود کاملمصاحبه برنامه دید در شب با پوریا پورسرخ.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>