واریز عیدی 200 هزار تومانی 25 اسفند 94 شایعه یا واقعیت؟

واریز عیدی 200 هزار تومانی 25 اسفند 94 شایعه یا واقعیت؟

واریز عیدی نوروز 95 , عیدی سال 95 200 هزار تومان , عیدی دولت 26 اسفند 94, دولت عیدی می دهد؟

واریز عیدی 200 هزار تومانی دولت به مردم

واریز عیدی ، عیدی

اخیرا پیامی با عنوان واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم دست به دست می چرخد حالا می خواهیم بدانیم ماجرای واریز عیدی پر سروصدا چیست؟

خبر فوری***دولت روحانی اعلام کرد: به تمامی ملت ایران جهت خرید لباس نو و مایحتاج سال جدید به هر نفر مبلغ 200 هزار تومان پرداخت می شود.

تاریخ واریز بیست و پنجم اسفند ماه 1394، اعلام شده است و مبلغ ذکر شده به حساب افراد سرپرست خانوار واریز می شود.»

«چه عجب دل مسئولان به رحم آمده است!»

این پیامی است که این روزها دست به دست در میان مردم در فضای مجازی می چرخد و به دنبال آن، بسیاری این پرسش را مطرح می کنند که آیا چنین خبری صحت دارد و آیا واقعا دولت روحانی برای واریز پول به حساب مردم دلش به رحم آمده است یا خیر؟!

منتشر شدن چنین پیام هایی بیش از هر چیزی این پیام نگران کننده را به همراه دارد که انگار هنوز تبعات مهلک واریز پول نقدی به حساب مردم، آن طور که باید آشکار نشده و هنوز چنین تلقین می شود که واریز پول به حساب مردم جزو وظایف دولت است که از انجام آن کوتاهی می کند.

مطالبه دریافت پول نقدی از کجا شکل گرفت؟

واریز پول نقدی به حساب مردم، نخستین بار در دو دولت نهم و دهم بدعت گذاری شد. زمانی که دولت تصمیم گرفت در طرحی به نام هدفمندی یارانه ها قیمت حامل های انرژی را اصلاح کند و با توجه به اینکه قیمت نفت- به عنوان منبع اصلی درآمد دولت- صعود کرده و به بیش از بشکه ای 140 دلار رسیده بود و به این ترتیب درآمدهای دولت نسبت به پیش بینی ها به شکل چشم گیری افزایش یافته بود، دولت می توانست فارغ بالانه و به شیوه ی دلخواه اش طرح هدفمندی یارانه ها را اجرا کند.

شیوه ی دلخواه آن دولت نیز این بود که با رویکردی عوام گرایانه ترجیح داد به جای تخصیص منابع موجود برای صرف هزینه های اصلاح ساختارهای اقتصاد کشور، سرمایه گذاری های زیربنایی و هزینه های عمرانی و… آن را به صورت نقدی میان مردم تقسیم کند.

اقدامی که گرچه بسیاری از اقتصاددانان از ابتدای اجرای این طرح نسبت به تاثیرات نامناسب آن هشدار داده بودند، ولی بسیاری از تبعات ناخوشایند آن بعدها حتی سال های بعد مشخص شد.

از مهم ترین تبعات هدفمندی یارانه ها در قالب توزیع پول نقدی در میان مردم، افزایش نقدینگی و تورم بود، اتفاقی که موجب کاهش توان خرید خانوار و انقباض سفره اقشار فرودست جامعه شد. ولی ایجاد تورم فقط یکسوی ماجرا بود، مشکلاتی از قبیل بالا رفتن آمار بیکاری در کشور به دلیل توزیع پول نقد میان خانوار مناطق محروم و پر جمعیت و از بین بردن انگیزه کار کردن در میان آن ها، از دیگر تبعات اجرای طرح هدفمندی یارانه ها بود.

در کنار این موارد و فارغ از مسائل ریز و درشت اجتماعی و زیست محیطی که اجرای طرح هدفمندی یارانه ها بر اقتصاد کشور تحمیل کرد، نکته ی قابل توجه این است که دولت وقتی اجرای هدفمندی یارانه ها را در قالب اصلاح قیمت حامل های انرژی و توزیع یارانه های نقدی در میان مردم در سال 1390 اجرا کرد که بیش از 119 میلیارد دلار درآمد نفتی داشت.

این در حالی است که با سقوط قیمت نفت به زیر بشکه ای سی دلار در سال 1394، درآمد نفتی دولت زیر 20 میلیارد دلار تخمین زده شده است و به این ترتیب دولت با کسری شدید بودجه مواجه است که برای تامین بخشی از آن مجبور است از بودجه عمرانی هزینه کند.

علاوه بر این، در سال جاری مجموع بدهی های دولت به پیمان کاران و بانک ها در حدود 380 هزار میلیارد تومان برآورد شده است. بدهی که یادگار دولت گذشته است و به زعم بسیاری از کارشناسان باعث کاهش توان پرداخت پول توسط بانک ها و خوابیدن پروژه های عمرانی و به نوعی ایجاد رکود در بازار شده است و اگر دولت بتواند بخشی از بدهی های خود را پرداخت کند، می تواند به ایجاد رونق در بازار کمک کند ولی علی رغم وجود این همه هزینه دولت سالیانه نزدیک به 40 هزار میلیارد یارانه پرداخت می کند که منافع قابل توجهی هم برای اقتصاد کشور به همراه ندارد.

آیا ادامه پرداخت یارانه های نقدی اهداف سیاسی دارد؟

بسیاری از اقتصاد دانان حوزه رفاه اجتماعی معتقدند از ابتدا شیوه اجرای هدفمندی یارانه ها غلط بود و دولت می بایست بخشی از یارانه هایی که پرداخت می کند را به طرقی به جز توزیع پول نقدی، به اقشار نیازمند جامعه تخصیص می داد؛ با این همه دولت پیشین با اهداف سیاسی و به قصد جلب نظر بخشی از جامعه این شیوه را برگزید و تبعات ناخوشانید آن را به اقتصاد کشور تحمیل کرد.

اکنون نیز گرچه دو سال و نیم از زمان روی کار آمدن دولت یازدهم می گذرد و این دولت نیز از همان ابتدای کار نسبت به توزیع پول نقد در میان مردم انتقادات شدیدی را مطرح کرده است ولی هنوز علی رغم کسری بودجه و نبودن منابع مالی لازم برای پرداخت یارانه ها، قاطعیت لازم را در حذف اقشار بی نیاز جامعه از این طرح به خرج نمی دهد. به زعم بسیاری این رفتار دولت یازدهم هم به احتمال قوی اهداف سیاسی پشت سر دارد و دولت مصلحت خود را در این می بیند که به این راه ادامه داده و همچنان پول نقدی را به صورت ماهیانه در میان مردم توزیع کند تا بخشی از حمایت خود را از دست ندهد.

مردم از دریافت یارانه ها استقبال می کنند

وقتی دولت یازدهم از متمولان خواست که خودشان از دریافت یارانه ها انصراف دهند، فقط هشت درصد از جمعیت کشور حاضر شدند که برای ثبت نام یارانه های نقدی اقدام نکرده و از دولت پول نقدی دریافت نکنند.

این در حالی است که بنا بر آمارهای غیر رسمی اکنون نزدیک به یک سوم از جمعیت ایران زیر خط فقر قرار داشته و باید از طرق مختلف مورد حمایت دولت قرار بگیرند و ما بقی باید از دریافت یارانه ها حذف شوند.

با این حال تجربه تلاش برای انصراف داوطلبانه از دریافت یارانه ها نشان می دهد که بخش بزرگی از جمعیت کشور علی رغم نیازمند نبودن به کمک مالی، دریافت پول نقدی از دولت را حق مسلم خود تلقی کرده و بر ادامه دریافت این پول پافشاری می کنند. رد پای این تمایل که در هشت سال دولت نهم و دهم ایجاد شد و قوت گرفت، به ویژه در همین پیامک هایی قابل پی گیری است که این روزها دست به دست می چرخد و با مطرح کردن این عبارت که «دل دولت بالاخره به رحم آمد»، به دروغ واریز عیدی های چند صد هزار تومانی از سوی دولت به حساب مردم را وعده می دهد.

البته این پیامک ها توضیح نمی دهد که در صورتیکه واقعا دل دولت به رحم آمده باشد و تصمیم بگیرد 200 هزار تومان عیدی به حساب هر ایرانی واریز کند، در شرایط افت قیمت نفت و بدهکاری سنگین دولت به بانک ها و پیمان کاران، منابع مالی آن را از کجا تامین خواهد کرد؟ و در صورت اقداماتی از قبیل چاپ پول و توزیع آن در میان مردم، یعنی شبیه به چیزی که در دولت قبل اتفاق افتاد، چنین رفتاری چه تبعاتی برای اقتصاد کشور به همراه خواهد داشت؟

واریز عیدی 200 هزار تومانی دولت به مردم واقعیت دارد؟

 

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

www.parsine.com/…/واریز-200-هزار-تومان-عیدی-توسط-دولت-به-مردم-شا

۲ ساعت پیش – واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ … تاریخ واریز بیست و پنجماسفند ماه 1394، اعلام شده است و مبلغ ذکر شده به حساب …

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

shafaonline.ir/…/واریز-200-هزار-تومان-عیدی-توسط-دولت-به-مردم-شایعه-…

۲۴ دقیقه پیش – تاریخ واریز بیست و پنجم اسفند ماه 1394، اعلام شده است و مبلغ ذکر شده به حساب افراد سرپرست خانوار واریز می‌شود.» «چه عجب دل مسئولان به رحم آمده …

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

www.ghatreh.com/…/واریز-هزار-تومان-عیدی-توسط-دولت-مردم-شایعه-واق

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ دولت 52 هزار میلیارد تومان کسر آورد … سه شنبه، 25 اسفند 1394 ساعت 09:262016-03-15اقتصادي …

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

www.ghatreh.com/…/واریز-هزار-تومان-عیدی-توسط-دولت-مردم-شایعه-واق

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به … سه شنبه، 25 اسفند 1394 ساعت 10:562016-03-15اقتصادي …

واریز 200 هزار تومان عیدانه 94 به مردم شایعه یا واقعیت

wikipedia.nasrblog.com/واریز-200-هزار-تومان-عیدانه-94-به-مردم-شایعه-ی

۲۰ دقیقه پیش – واریز 200 هزار تومان عیدانه 94 به مردم شایعه یا واقعیت … بلوکه شده,خبر عیدی 300 هزار تومانی روحانی,يارانه عيدانه دولت روحاني,خبر ریختن عیدی همراه …

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت …

khabarfarsi.com/n/16062028

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ خلاصه خبر … سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ساعت ۱۱:۲۰ … به رحم آمدن دل دولت، خنده دار است یا گریه دار؟

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت …

khabarche.ir/…/4200614/واریز-200-هزار-تومان-عیدی-توسط-دولت-به-مرد…

۵ ساعت پیش – خبرچه واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ … منبع باشگاه خبرنگاران سه شنبه 25 اسفند 1394 ساعت 08:10.

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت …

tnews.ir/news/367659405657.html

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ زمان دریافت خبر : سه‌شنبه 25 اسفند 1394ساعت 8:14. این روزها پیامکی در میان مردم دست به دست می شود …

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت …

tnews.ir/news/973459417505.html

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ زمان دریافت خبر : سه‌شنبه 25 اسفند 1394ساعت 11:1. این روزها پیامکی در میان مردم دست به دست می شود …

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

monitor.shafaqna.com/FA/IR/3844300

۴ ساعت پیش – واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ … گزیده روزنامه های 25 اسفند 1394. – جماران … هزینه سبزی‌ پلو با ماهی شب عید.

واریز 200 هزار تومان عیدانه دولت به مردم صحت دارد؟ – کلکسیون

collections.rozblog.com/…/واریز-200-هزار-تومان-عیدانه-دولت-به-مردم-ص…

واریز 200 هزار تومان عیدانه به مردم صحت دارد؟, خبر واریز 200 هزار تومان عیدانهبه مردم صحت دارد؟, عیدانه 94 … کلکسیون بازدید : 23 سه شنبه 25 اسفند 1394 : 12:50 نظرات (0) … خبری صحت دارد و آیا واقعا دولت روحانی برای واریز پول به حساب مردم دلش به رحم آمده است یا خیر؟ ….. تعطیلی مدارس در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه از شایعه تا واقعیت.

واریز عیدی 200 هزار تومانی دولت به مردم واقعیت دارد؟ | نوروز 95

www.promdress95.ir/2016/…/واریز-عیدی-200-هزار-تومانی-دولت-به-مردم…

۵۷ دقیقه پیش – واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ www.yjc.ir › وب‌گردی … تاریخ واریز بیست و پنجم اسفند ماه 1394، اعلام شده است و مبلغ ذکر شده به حساب ….. اخرین اخبار از زمانواریز عیدی سال 94 تاریخ پرداخت یارانه … …. 25-شرکت‌های دولتی مجازند حداکثر به میزان یک ماه حقوق و مزایای مندرج در احکام …

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت …

news.anboh.in/n/16059664

۲ ساعت پیش – واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ … سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ساعت ۰۸:۱۳ … به رحم آمدن دل دولت، خنده دار است یا گریه دار؟

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت …

pajvak.com/…/واریز-200-هزار-تومان-عیدی-توسط-دولت-به-مردم-شایعه-یا

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ … فوری اردوغان برای اسکان پناهندگان سوری. کد خبر: ۲۷۸۲۳۱. تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ – ۱۱:۱۴. جامعه …

واریز 200 هزار تومان عیدانه دولت به مردم صحت دارد؟

fun.iq9.ir/news/20685

۲۱ دقیقه پیش – واریز 200 هزار تومان عیدانه به مردم صحت دارد؟, خبر واریز 200 هزار تومان عیدانهبه … به مردم شایعه یا واقعیت, شایعه واریز 200 هزار تومان عیدانه 94 به مردم, زمان واریز … مردم واریز می کنه, عیدانه صیصد هزار تومانی روحانی,عید 95 و کمک 200 هزار. … تاریخ واریز بیست و پنجم اسفند ماه 1394، اعلام شده است و مبلغ ذکر شده به …

واریز ۲۰۰ هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

funkade.in/واریز-200-هزار-تومان-عیدی-توسط-دولت-به-مرد/

۳۲ دقیقه پیش – واریز ۲۰۰ هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ … زمان دریافت خبر: سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۳ …

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

sedayeqazvin.ir/Pages/OthersNews-834860.aspx

تاریخ واریز بیست و پنجم اسفند ماه 1394، اعلام شده است و مبلغ ذکر شده به حساب … دارد و آیا واقعا دولت روحانی برای واریز پول به حساب مردم دلش به رحم آمده است یا خیر؟

اخبار،اخبار اقتصادی,جدیدترین اخبار اقتصادی و بازرگانی …

www.beytoote.com/news/economy-news/

واریز یارانه,ترخیص کالا اخبار,اخبار راقتصادی,یارانه ها,خبر اقتصادی مشاغل خانگی … وزیر یا اقتصاد دولتی …. اجاره روزانه S500، یک‌میلیون و 200 هزار تومان! … میوه شب عید استان تهران از ۲۰ اسفند توزیع می‌شود …. پشت صحنه شایعات ضدبرجام …. دلیل افزایش 2 میلیون تومانی تندر اتوماتیک/ آیا ساندرو بیشتر از قیمت واقعی خود به …

مقدار افزایش حقوق کارمندان بهمن 94 | دانلود آهنگ | سرگرمی …

download2016movie.ir/2016/01/…/مقدار-افزایش-حقوق-کارمندان-بهمن-9

۳۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مقدار افزایش حقوق کارمندان بهمن 94 افزایش 30 درصدی حقوق کارمندان در … کوزه برایعید نوروز 95 · خبر اعدام بابک زنجانی شایعه یا واقعیت ؟ … وی افزود: برای پرداخت‌های جاری تا سقف 162 هزارمیلیارد تومان پرداخت … چون ماهیانه ما 200 … … افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان و پرداخت آن از ابتدای سال برای اولین …

مطالب عمومي – اتاق گفتگو – مطالب عمومي – Bourse24.ir – بورس …

bourse24.ir/forum/cat.php?cat=1

۵ روز پیش – شنیده ها از عرضه سهام این نیروگاه به قیمت 10هزار تومان و یا 8هزار تومان دردوشنبه … شده بود که زمان قطعی این واگذاری که آخرین عرضه سال 94 خواهد بود، مشخص شد. به این ترتیب ، دوشنبه آینده 24 اسفند، 32 میلیون و 200 هزار سهم … شب عیده وکارمندا عیدی وحقوق میخوان این کم بود خبهمنم اضافه شد فکر کنم تمام سودهام پرید.

آرشیو اخبار بانکی

banki.ir/akhbar

وضعیت طلا، سکه، ارز، بورس در نیمروز دوشنبه 24 اسفند 94 … برای استفاده از انواع تسهیلات مسکن باید در ازای هر ۵۰۰ هزار تومان یک برگه اوراق خریداری و به بانک …

پدر شیطان صفت به دختر 5 ساله‌اش هم رحم نکرد-ضرب و شتم تا …

wikiwb.ir/news/1457989032bp0a3

07:33:17 سه شنبه 25اسفند -1394 yjc.ir به دختر دختر دفاع رحم سرحد شیطان صفت … واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ -11 دقيقه قبل.

ادامه فیلمبرداری «به دنبال بهاران» از ۲۰ فروردین در …

www.itkhabar.net › اخبار › سینما و تلویزیون

واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟ بررسی کوتاه تویوتا هایلندر هیبریدی … it۱۳۹۴/۱۲/۲۵ سینما و تلویزیون Leave a comment 0 Views.

خبر واریز 220 هزار تومانی مایحتاج زمستانی – خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=خبر+واریز+220+هزار+تومانی+مایحتاج+زمستانی

عیدی ۶۸۸ هزار تومانی کارمندان تا آخر بهمن ماه واریز می‌شود … 94/08/23 – 14:00 شماره: 13940823000872 براساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها … عکس سکه ده هزار توماني منتشر شده در تلگرام سکه ده هزار توماني ، سکه ده هزار توماني تلگرامی واقعی است؟ … قیمت ها یا تامین اعتبار طرح وام 25میلیونی خودرو و وام کالا مصیب عظما نیست اما واريز …

ساب موزیک | آیا 220 هزار تومان دولت به حساب به سرپرستان …

blog.submusic.ir/…/آیا+220+هزار+تومان+دولت+به+حساب+به+سرپرستان…

۳۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – زمان واریز یارانه نقدی آذر ماه 94 … قیمت ساعت ۳۰ هزار تومان بوده و هر کدام نفری ۱۰هزار تومن پرداخت … یارانه مردم عربستان اگر به واحد تومان حساب کنید هر دقیقه ای 200 تک … عوامل تاثیر گذار در این امر فروش خودرو با وام 25 میلیونی بود و از سوی … یارانه نقدی آذرماه ساعت ۲۴ امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

الف – تبعيض فاحش در پرداخت حقوق کارمندان از خزانه بيت المال

alef.ir/vdci35arwt1auz2.cbct.html?204195

۱۴ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. – انتخابات 94 … به عنوان مثال فردي با سابقه خدمت کمتر در سال ۱۳۹۱ حدود ۶۹۰ هزار تومان …. در تير يا اسفند هر سال، براي افزايش حقوق و مزاياي خود به تکاپو مي افتادند. ….. سلام واقعیت تلخ را فرمودید واقعا تفاوت حقوق معلمین و سایر کارکنان … اضافه کار که اینهم متاسفانه از عید دو مرحله و هر بار کمتر از200 تومان داده اند …

شايعه پرداخت عيدى به مردم در اسفند ماه 94 – مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=شايعه+پرداخت+عيدى+به+مردم+در+اسفند+ماه+94

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – حقوق اسفند ماه نوازندگان ارکستر‌ها پرداخت شد / مبالغ کامل است؟ … 25-1-2016 ورزشی جام نیوز 3 … می شود اما باید دید این شایعه آیا به واقعیت نزدیک می شود یا خیر. … یارانه 45.500تومانی اسفند 94 ساعت 24 پنجشنبه 20 اسفندماه واریز می شود. … ماه امسال، نزدیک به 2 تریلیون و 200 هزارمیلیارد ریال به حدود پنج میلیارد …

اخرین جزییات از تغییر قیمت خودرو با وام 25 میلیون تومانی + …

pixlove.blog.ir/…/اخرین-جزییات-از-تغییر-قیمت-خودرو-با-وام-25-میلیو…

۲۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – جدول و جزئیات وام 25 میلیونی خرید خودرو اخرین جزییات از تغییر قیمت … اس ام اس و متن های جدید تبریک عید سعید قربان 94 … عکس + شایعه مرگ علی ضیا حادثه منا واقعیت یا شایعه … وام خودرو25میلیون تومان شد | جزئیات کارت‌های وام 10میلیونی … برخی روایت‌ها خبر از ۹ هزار میلیارد تومان کالای مانده در انبارها خبر …

درس‌هایی از دیجی‌کالا و درآمد روزانه 1 میلیارد و 200 میلیون …

www.khoshfekri.com/4681/lessons-from-digikala-success-for-startups/

۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – درس‌هایی از دیجی‌کالا و درآمد روزانه 1 میلیارد و 200 میلیون تومانی آن، … حالا شما می توانید ریش تراش و یا بیگودی هم از دیجی کالا بخرید. …. که با این ترافیک خرید آن هم در ایام قبل از عید نشان از برنامه ریزی …. 25 اسفند 1392 در 10:50 ق.ظ … به طور متوسط روزانه ۲۰۰۰ سفارش دارد که متوسط قیمت هر یک ۶۰۰ هزار تومان است.

خانم ها این لاک را خریداری نکنند-باشگاه خبرنگاران|لاودان

lavdan.ir/l.php?u=خانم-ها-این-لاک-را-خریداری-نکنند…

صفحه اول روزنامه های امروز 25 اسفند 1394 · آخرین وضعیت …. تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ – ۰۸:۳۴واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

ایسنا – هدفمندي يارانه‌ها

isna.ir/fa/tag/9cc9d5cd13d10bbe/هدفمندي%20يارانه‌ها

آخرین یارانه 94 زودتر از موعد پرداخت می‌شود. یارانه نقدی اسفند ماه، ساعت 24 روز پنجشنبه همزمان با 20 اسفند، به حساب … یارانه آذرماه شب گذشته به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان واریز و قابل برداشت شد. … 200میلیارد تومانی که یک ماه پیش وعده پرداخت آن از محل درآمد هدفمندی یارانه‌ها به صنعت …. حذف یارانه به‌خاطر سفرهای خارجی شایعه است.

اعطای کارت رفاهی ماه رمضان به فرهنگیان – قیمت طلا و سکه

www.iranjib.ir/shownews/…/اعطای-کارت-رفاهی-ماه-رمضان-به-فرهنگیان/

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – چهارشنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ … وی با اشاره به برخی شایعات درخصوص تقارن اعطای پرداخت‌های رفاهی با … 26 خرداد ماه 94، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعتبار لازم برای اولین پرداخت … تو کشوری که من توش زندگی میکنم و متاسفانه یا خوشبختانه عضو ….. 27سالمه کل دارایی من یه گوشی 200هزاری و ماهی 200هزار تومان درآمد ندارم.

شایعه پرداخت 300 هزار تومنی به هر نفر – خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?q=شایعه+پرداخت+300+هزار+تومنی+به…

پرداخت حدود 13 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه توسط بانک ملی ایران … برگ سبز چای تاکنون دو سوم مطالبات چایکاران پرداخت شده و حدود 25 تا 30 درصد آن باقی مانده …. منتشر شده در تلگرامسکه ده هزار تومانی ، سکه ده هزار تومانی تلگرامی واقعی است؟ … مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: 200 هزار نفر از …

آخرین اخبار مهم ایران و جهان – مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/live

به‌رحم آمدن دل دولت، خنده‌دار است یا گریه‌دار؟ – این روزها پیامکی در میان مردم دست به دست می‌شود که در آن ازواریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم خبر می‌دهد. … بررسی شایعات و ابهامات درباره انتخابات فدراسیون فوتبال / در چه صورت دوباره نامزدها …. های ورزشی 25 اسفند – تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی سه شنبه 25 اسفند 94 به …

Bourse News

www.boursenews.ir/

کشف قیمت 7400 تومان “دماوند” در حالی بود که سهام این شرکت با سود 9926 … حمله شاخص به هدف 90 هزارواحدی / بورس عیدی می دهد ! … کنتورسازی با شرکت باران زمان تحویل پایان سال 94 برای 200 هزار دستگاه ذکر شده و … اول اسفند ماه جاری بارگیری شده می تواند تا پایان امسال به دست خریدار برسید یا خیر. … در روزهای 25و 26 اسفند ماه؛ …

ایا سیصد تومان برای یارانه 94 صحت دارد – تفریحی

tafrihy.net/note/view/39488-ایا+سیصد+تومان+برای+یارانه+94+صحت+دارد

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – اخباراخبار اقتصادی و بازرگانیآیا یارانه نقدی 120 هزار تومان میشود؟ … ریخت 900 خانوار صحت دارد عیدی کارمندان در آیا دادن عیدی اسفند ماه94 به مردم چقدر … 94 من و آیا واقعا من جزو 45هزار تومان برای ایا انصراف از وام 25 میلیونی صحت دارد …. انجام دهد اجازه تردد 9 هزار و 200 دستگاه تاکسی فرسوده در محدوده زوج یا فرد داده نمی …

افزایش سرمایه چیست؟ روش‌های افزایش سرمایه کدام است؟

www.bourseiness.com › آموزش بورس برای تازه‌کاران

۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. – در این حالت شرکت یا سود انباشته کافی ندارد و یا تصمیم استفاده از … هر سهم جدید مبلغ یک هزار ریال (قیمت اسمی سهم) نیز به حساب شرکت واریز کند. … گواهی حق تقدم خرید سهام شرکت الف در بورس، حدودا 50 تومان خواهد بود: …. کاملا واقعی و به مدت محدود (تا ساعت 24 روز 29 اسفند 94). صرفه جویی پس از عید : 0 تومان ، هیچ!

سارال خبر | ورود موج سرما در 30 آذر ماه واقعیت است یا شایعه …

saralkhabar.com/…/ورود-موج-سرما-در-30-آذر-ماه-واقعیت-است-یا-شایعه؟_خ…

۲۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – افزایش 32 درصدی قیمت مواد غذایی،عیدی دولت به مردم در اولین عید نوروز پسا برجام …… به گزارش سارال خبر، به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های … اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کند. …. اعلام می‌کنم/ روحانی94:امسال هدف دولت رونق اقتصادی است/روحانی اسفند94: …

پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها …

www.farhangiannews.ir/rss-34-پربیننده%20ترین%20خبرهای%204ساع…

زمان انتشار : 24 اسفند ,1394 ساعت : 19:40 کد خبر : 138604 پرینت” لاریجانی در …. کرد که بیشتر شرکت های واردکننده ی خودرو، نماینده ی رسمی یا واقعی برندهای معتبر … با نزدیک شدن به E3 2016، بازار شایعات داغ و داغ تر می شود. … آگهی های استخدام سراسر ایران | سه شنبه 25 اسفند 94 — ایران استخدام … وی افزود: از این میزان 32 هزار .

یارانه نقدی هر ایرانی یک شبه 73500 تومان شد/ مرادی – فردا

www.fardanews.com/…/یارانه-نقدی-هر-ایرانی-یک-شبه-73500-تومان-شد…

واریز مابه تفاوت مرحله اول و دوم هدفمندسازی یارانه ها که 28 هزار تومان است، 28 اسفند 90 انجام شد که ممکن است این مبلغ ماهیانه یا به صورت دوماهه باشد. … 25. پاسخ. برای من هم sms درخواست انصراف اومده ولی متاسفانه برای افرادی که درآمدشون چندین برابر بنده هست مابه …… این عید باید چن نفر ایرانی مزه عید بودن رو از تو تلویزیون بچشن.

اخرین اخبار از واریز کردن یارانه و عیدی اسفند 93 – دانلود آهنگ …

downloadahangaa.blogsky.com/…/اخرین-اخبار-از-واریز-کردن-یارانه-و-ع

۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – offdate.ir/list/زمان+واریز+عیدی+یارانه+بگیران+94.html …. عیدی میدهد؟,زمان برداشت کمک مالی دولت برای نوروز زمان واریز کمک 200 هزار تومانی دولت به …

Car.ir: بانک اطلاعات خودرو, قیمت خودرو ,اطلاعات فنی خودرو

www.car.ir/

اتومبیل, بانک اطلاعات خودرو، قیمت خودرو، قیمت ماشین،قیمت اتومبیل, مقایسه و انتخاب ماشین ,خودرو, نرخ خودرو، خرید خودرو، فروش خودرو، ماشین دست دوم، خودرو دست دوم …

خدمات بیمه سلامت به مهاجران قانونی افغانستانی در ایران /ثبت …

af.farsnews.com/social/news/13941005000134

۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – زردابی افزود: حق سرانه بیمه پایه سلامت برای ایرانی‌ها 258 هزار تومان … مرحله ثبت نام از25 ماه عقرب امسال شروع و به مدت دو ماه تا 25 جدی ادامه دارد. … دارای کارت آمایش یا هویت معتبر می‌باشند، تحت پوشش بیمه سلامت قرار خواهند گرفت. … می‌شوند، سرانه پرداخت آنها در هر 6 ماه 97 هزار و 200 تومانتعیین شده است. … ۱۳۹۴ اسفند.

روزنامه ایران | شماره :6174 | تاریخ 1394/12/24

iran-newspaper.com/

تعداد دانلود : 153197 دفعه. ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند; اِلأِثنين ٤ جمادي الثانيه ١٤٣٧; Monday, March 14, 2016 … ایران واقعیت افزوده (آوا). شماره : 6174 /. ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ …

خبرگزاری تسنیم – نوبخت: بودجه تصویب نشود، افزایش …

www.tasnimnews.com/…/نوبخت-بودجه-تصویب-نشود-افزایش-حقوق-ندا…

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – 5 هزار میلیارد تومان دیگر به صورت اوراق تا پایان امسال عرضه می شود. … توافق شد از 10 اسفند تا پایان امسال، کار رسیدگی به بودجه در کمیسیون تلفیق آغاز شود. … ما 800 میلیارد تومان به تفکیک 4 مبلغ 200 میلیاردی که به 4 بانک داده شد، … آقای رئیس جمهور فرمودند نرخ سود تسهیلات یا نرخ تورم نباید دستوری باشد.

تقدیر مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره پست بانک از مدیران و …

212.16.76.92/news/0f4259374128.html

زمان دریافت خبر : دوشنبه 24 اسفند 1394 ساعت 16:0 … فرحی مدیرعامل ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته طی سال 94، موفقیت ها را حاصل تلاش تمامی کارکنان و مدیران دانست و گفت: در سال 95 باید … صفحه نخست روزنامه های ورزشی 94.12.25 / اختلاف بین طارمی و برانکو! … واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

سردبیر

www.sardabir.com/

گزارشی درباره صحت و سقم شایعه خرید تمامی منازل محله ناظر توسط مرحوم آیت ا. …. در این‌باره اشتباه کردند و وقتی متوجه اشتباه خود شدند اکنون واقعیت را می‌گویند. …. روز شنبه با انتقاد از رسانه های این کشور که براساس ‘استنباط خود و یا موارد سیاسی’ …… وام 120 میلیون تومانی زوج های جوان در شهرهای بالای 200 هزار نفر از 1.7 میلیون تومان …

مبلغ عیدی و پاداش آخر سال 93 کارمندان چقدر است ؟

www.sefidak.com/news-day/مبلغ-عیدی-سال-93

۳ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – یعنی کارمندان حداقل 700 هزار تومان کمتر از کارگران عیدی و پاداش ميگيرند. … یا حقوق 90 روز کار کارگر به او عیدی و پاداش پایان سال پرداخت کند. … کارفرمایان میتوانند این مبلغ را از ابتدای بهمن ماه تا پایان اسفند به نیروهای خود پرداخت کنند. …. مبنی بر افزایش 25 درصدی حقوق کارمندان دولت در سال 94 شنیده میشد، …

افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 94 کی واریز میشه …

downloadfrees.in › دسته‌بندی نشده

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ببخشید میشه زمان دقیق واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی رو و از کار … افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی از کی درسال94 پرداخت … … اما متاسفانه بعضی ها خجالت میکشن یا براشون گرون تموم میشه بگن،واقعیت همین هس > … پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان از اردیبهشت/ 700 هزار تومان – بیتوته.

اسفند 93 – ..:: وزنه سیاسی ::..

vaznesiasy.parsiblog.com/Archive/اسفند+93/

+نوشته شده در چهارشنبه 93 اسفند 27ساعت ساعت 11:52 عصرتوسط تدبیر آنی | 2 نظر … سرانجام برسانند و یاممکن است هاشمی رفسنجانی به خاطر حکم دادگاه فرزند متخلف و … و در این حال مغازه دار یک اسکناس 2 هزار تومانی و دو تا سکه ی 500 تومانی روی میز …. معلمان کشور به چشم می خورد، ادعای غیر واقعی رئیس جمهور را، مورد تأئید قرار نداد!

همه چیز درباره عیدی و پاداش آخر سال – شهرخبر

www.shahrekhabar.com/economic/142224720009194

۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – عیدی کارگران امسال بین یک میلیون و 200 هزار تومان تا یک میلیون و 800 هزار تومانتعیین شده است. با اینحال عیدی کارمندان دولت 503 هزار تومان خواهد …

تحلیل تکنیکال و بنیادی سهام در بازار بورس | آرتا تحلیل …

bourse62.shiektarinha.ir/

تکذیب یک شایعه موجب صف فروش سهم مقبول روزهای گذشته شد … این شرکت 25 میلیارد تومانی در برابر پیش بینی سود 150 ریالی هرسهم سال مالی جاری، در …. تومان رسیده که افزایش سرمایه 100 یا 200 درصدی این شرکت با نامه هفته گذشته مدیرعامل بعد …. شرکت پالایش نفت تهران در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 95 مبلغ دو هزار و 626 …

مجوز ناگهانی دولت برای ترخیص خودروهای ممنوعه وارداتی

khabarduni.ir/news/236651

۶ روز پیش – اعلام نتایج المپیاد مرحله اول 94 95 … واریز حقوق اسفند 94بازنشستگان کشور … واریز 200 هزار تومان عیدی توسط دولت به مردم شایعه یا واقعیت؟

سایت جماران – مرکز پژوهش های مجلس از افزایش حداقل 25 درصدی …

www.jamaran.ir/…/افزایش_حداقل__25_درصدی_دستمزد_معلمان_در_سال_…

۳ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ناشناس: امیدوارم که واقعیت داشته باشه اما فکر نکنم شایعه ای بیش …. ای کاش مسئولین برای سال 94-95 قانون بومی کردن فرهنگیان که دغدغه …. ق ن: آخرش چند درصد 25 /یا 24/6 یا همه دروغ و هو و جنجال است و به همان 14/ مثل بقیه کارمندان می شود . … مطالبات و معوقه های حقوقی دروغی بیش نیست امروز سوم اسفند در بعضی نقاط …

بوشهرنیوز

www.bushehrnews.com/

بوشهرنیوز: علی جمادی گفت: اجرا و تعیین تکلیف پرونده‌های سالیان قبل یا مرده یا … رهبری با صدور پیامی از حضور حماسی مردم استان در انتخابات هفتم اسفند قدردانی کرد. …. گفت و گو با لیلا حاتمی و علی مصفا بعد از شایعههای داغ … توصیه هایی در خصوص آجیل های عیدواریز یارانه اسفند … اجاره روزانه بنز یک‌ میلیون و 200 هزار تومان.

- صفحه – خانه

www.ghatre.com/news/subcat-saipa1376-23-50.html

تولید خودرو از 803 هزار دستگاه گذشت در 11 ماهه منتهی به بهمن ماه امسال، … ابلاغ و از 25 اسفند 94 لازم الاجرا است؛ جريمه عبور از چراغ قرمز، 200 هزار تومان. … هر گونه حركات نمايشي مانند دور زدن درجا و ياحركت موتورسيكلت بر روي يك چرخ در ….. با نزديك شدن به ايام پاياني سال و عيد نوروز بازار خودروهاي اجاره اي نيز مورد توجه قرار گرفته است.

ایران نیدز-نیازمندیهای مشاغل و برندهای ایران|نیازمندیهای ایران …

www.iranneeds.com/

عناوین روزنامه های امروز شنبه 15 اسفند … آزار جنسی دختری در یزد شایعه یا واقعیت؟ … امروزی را مرور می‌کنیم که با قیمتی کمتر از ۱۰۰ هزار دلار، چنین سطح قدرتی را در اختیار شما قرار می‌دهند. … گرانی بلیط قطار از25 آذر ماه 94 … به‌زودی پرداخت عیدی ۱۳ میلیون شاغل مشمول قانون کار به مبلغ ۱۴۲۴۰۰۰ تومان تا نهایتا ۲۱۳۶۰۰۰ تومان آغاز می‌شود …

زمان واریز یارانه نقدی این ماه چندم است دی ماه 94

www.khabarnewss.ir/post/66

یارانه اسفند ۹۳,زمان واریز یارانه نقدی اسفند ماه ۹۳,یارانه فروردین 94,واریز . …. 25A4B94F00000578-0-image-m-36_1423837738250 . …. حدف یارانه 200 هزار ثروتمند تایید شد – تاکوما …. 70 هزار تومان عیدی خانوارها اول اسفند ماه پرداخت می شود یارانه عیدی زمان پرداخت ….. تاریخ دقیق و واقعی روز پدر سال 94:: دانلود آهنگ جدید با لینک .

کارت شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول اسفند 94

langarnet.rzb.ir/post/2374

۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – شارژ رایگان ایرانسل عید مشترکین سیم کارت اعتباری همراه اول می توانند … کاملا مفتی و رایگان از هزار تا بیست هزار تومان شارژ رایگان ایرانسل و همراه … …. شارژ رايگان ایرانسل 5 اسفند ماه 93ساعت 6 به بعد بزنیدشاید به همه یا به اونایی … … 12 دسامبر 2015 3 شارژ همراه اول 25 مهر 94 :: شارژ رایگان ایرانسلو همراه اول …

برچسب ها – 500 تومان – آفتاب

https://aftabnews.ir/fa/tag/35/500%20تومان

تومانی سال جاری حداقل عیدی پایان سال مشمولان قانون کار… 974 هزار و 250 تومانواریز یارانه نقدی بهمن در روز 22 بهمن … مهر السنت 500 درهم نقره یا همان سه هزار و. … تومانتیبا22 میلیون و 200 هزار تومانپژو 206 تیپ 236 میلیون. …. طرح ویژه نوروزی پلیس راهور از 25 اسفند تا 15 فروردین اجرا می شود … تکذیبشایعه بازشماری آرا در اصفهان …

عیدی و مستمری مددجویان کمیته امداد گیلان واریز می‌شود

www.tabnakgilan.ir/…/عیدی-و-مستمری-مددجویان-کمیته-امداد-گیلان-واری

۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – عیدی و مستمری مددجویان کمیته امداد گیلان 25 اسفند واریز می‌شود … امسال در این طرح 13 هزار کودک دارای سو‌ء‌تغذیه با سرانه 90 هزار تومان در ماه کمک‌رسانی شدند. …. صحبت های مهم آیت الله هاشمی درباره شورای نگهبان و تندروهای داخلی / شایعه وخامت حال مدیر … پشت پرده‌ی انفجار نارنجک در «آزادی»/ کینه‌ی دشمن یا بهانه‌ی دوست؟

عیدی مدیران دولتی چقدر است؟ – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/534969/عیدی-مدیران-دولتی-چقدر-است

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تبصره 1- پرداخت هر گونه وجه دیگری به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) یا … و هشتادهزار (6.880.000) ریال از محل بودجه مصوب صندوق بازنشستگی … اشتغال‌زایی پسابرجامی از رویا تا واقعیت … جزئیات عیدی پایان سال کارگران/ پرداخت از اول اسفند … بغیر از خورده موذده ها فکر کنم یه 200 برابر عیدیکارمندای عادی باشه

اقتصاد آنلاین – میانگین حقوق در آموزش‌وپرورش چقدر است؟

www.eghtesadonline.com/…/میانگین-حقوق-در-آموزش‌وپرورش-چقدر-است…

۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – یه معلم سه ماه در تابستان و 20 روز در تعطیلات عید و اگر معلم مقطع راهنمایی و …. من معلمم با سابقه 25 سال و فوق لیسانس زیر حکمم 1150 هزار تومان است و با ….. اقا یا خانم کارمند بانکی من ابدارچی بانک با مدرک سوم راهنمایی ونمرات ضعیف … می کنم یعنی با متوسط 200 نفر سر و کار دارم ضمنا کارمند بانک ساعت 7 صبح تا …

خودرونگاران – آخرین یارانه سال 94 فردا واریز می شود

khodronegaran.ir/detail/News/424553/2

۶ روز پیش – شرط رنو برای خرید پارس‌خودرو روایتی واقعی از علی دایی که پیشتر نشنیده اید … روایت اکونومیست از رسوایی اعمال نرخ جدید جرایم رانندگی از 25 اسفند داستان … عید با چه خودرویی به مسافرت برویم؟ … قیمت انواع خودرو داخلی+ جدول اجاره روزانه S۵۰۰، یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تومان! …… قیمت بنزین افزایش می‌یابد یانه؟

عصر اقتصاد – صفحه اول

www.asre-eghtesad.com/

آخرین اخبار ایران و جهان. آخرین یارانه نقدی امسال، امشب واریز می شود* · ماموريت ويژه رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي از سوي رييس جمهور براي حل مشكلات ورزش كشور*.

مدیرعامل سازمان – – بایگانی محتوا – حرف راست

www.harferast.ir/archive?title=مدیرعامل%20سازمان

شست و شوی 25 اسفند … شنیده های شبکه نیوزبه واقعیت پیوست … مدیرعامل سازمان سازمان تامین اجتماعی از افزایش ۴۰ هزار تومانی حق خوار و بار و مسکن ….. حقوق و عیدی 650 هزار نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و نیز واریز فوق‌العاده‌های … شبکه نیوز » مدیرعامل آب منطقه ای مازندران با اشاره به شایعاتی مبنی بر استعفایش …

استان مازندران – ایرنا

www.irna.ir/mazandaran

نوشهر – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف و ضبط 32 هزار و 650 عدد انواع مواد … ساری- ایرنا- بسته های ویژه عید نوروز توسط معاون سیاسی امنیتی استاندار و جمعی از …. حقوق معوقه کارگران نساجی مازندران تا 25 اسفند پرداخت می شود … ادارات و شرکتهای بهشهر 40 میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکارند ….. شایعه یا واقعیت؟

یارانه چه کسانی قطع می‌شود؟ – سایت خبری تحلیلی تابناك …

www.tabnak.ir › صفحه نخست › سياسي

۱۳ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – هم اکنون ۴۰۰ هزار میلیارد‌‌‌‌‌ تومان پروژه ملی و استانی نیمه تمام د‌‌‌‌‌اریم، هراند‌‌‌‌‌ازه اتمام … اما شاید‌‌‌‌‌ این سؤال مطرح شود‌‌‌‌‌ که آیا امکان حذف سه د‌‌‌‌‌هک وجود‌‌‌‌‌ د‌‌‌‌‌ارد‌‌‌‌‌ و یا این که …. است ماليات اگر اهل عمليد مالياتواقعي بگيريد بمنظور پرداخت يارانه … 10:25 – 1392/07/13 ….. هزار تومن كرايه خونه ميدم،200هزار قسط به بانك ملي ميدم براي وام رهن خانه.

اولین تجربه رانندگی با تندر 90 اتوماتیک | دنده 6 – مجله …

dande6.com/20687/اولین-تجربه-رانندگی-با-تندر-90-اتوماتیک.html

۱۵ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. – … تندر را افزایش داده است و نزدیک به 7-8 میلیون تومان در مقایسه با نمونه … عقب و جلو تندر اتوماتیک به معنای واقعی کلمه بد و ضعیف جلوه می کند. … پس از گذشت 150 الی 200 هزار کیلومتر، نیازی به تعمیر جلو بندی یا … بنده سمند ال ایکس 92 دارم می خام ال نود 94 دنده اتومات یا معمولی بگیرم به …. اسفند 6ام, 1394 0:33.

تالار گفتگوی کاربران – اصفهان آهن

www.esfahanahan.com/pages/view/pageid/1293/lang/fa

به نظر بنده کوتاه مدت موثر است ولی با رونق یا حتی به دلیل جبران کاهشی قیمتها …. یعنی ممکنه شایعات درست باشه و جلو چشم تمام مردم منافع خریدار را مراعات نکنند ؟ … هزينه بهره بپردازد كه اگر ظرفيتش 200 هزار تن باشد يعني كيلويي 50 تومان بهره. …. افت قیمت کالا بخصوص آهن آلات و میلگرد است پس تا واقعی شدن قیمتها عجله نکنید.

موسسات مالی و اعتباری – خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/tags/2838/موسسات-مالی-و-اعتباری

یکشنبه 23 اسفند 1394 – 19:00:00 … بازپرداخت طلب مردم از موسسه ثامن الحج تا 20 میلیون تومان … بازپرداخت وجوه سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن الحجج تا سقف200میلیون ریال افزایش می یابد. … اقتصادنیوز نوشت: دو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس پیشهادهایی را برای بهبود و ساماندهی هفت هزار موسسه مالی و اعتباری موجود در کشور …

[PDF]18 بهمن 1394 – سازمان تامین اجتماعی

www.tamin.ir/file/file/64458

۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – از 35 هزار میلیارد تومان می رسد، در حالی که دارایی های صندوق ….. تامین اجتماعی معادل 25 میلیارد دالر پروژه در … تامین اجتماعی یک برند هتل 5ستاره یا بیمارستان های مدرن در …. هزینه دارو را به خود اختصاص داده و در سال 94 شاهد رشد 100 ….. برای مثال در سال 2013 آمریکا نزدیک به 200 هزار تن صادرات پسته داشت، در حالی که.

88/04/01 – 88/04/31 – SPORTS DIGEST

www.sportsdigest.blogfa.com/8804.aspx

۳۱ تیر ۱۳۸۸ ه‍.ش. – زمان واریزی عیدی ۶۸۸ هزار تومانی کارمندان …. جلد شوت/ پنجشنبه 13 اسفند 94 – تابناک …. به اين دليل كه يا درميان مربيان كشور ما توانايى و قدرت وجود دارد و كسى به آن اعتماد … شايعه شده 100 ميليون از رقم قرارداد علي كريمي با پرسپوليس را … تومان درخواست كرده و اگر باشگاه استقلال اين مبلغ را پرداخت نكند يا بايد …

سازمان حج و زیارت استان اصفهان > نگارخانه

isfahan.haj.ir/Default.aspx?tabid=85

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت : تعطيل شدن يا نشدن حج درحوزه اختي. …. نام نويسي اينترنتي کاروان های حج تمتع از 23 تا 25 بهمن ماه ….. چکیده: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از ثبت نام بیش از 750 هزار نفر از مشتاقان زیارت …… شنبه مورخ 7/3/94 در سالن اجتماعات خانه معلم شماره 3 اصفهان با حضور بیش از 200 نفر از مدیران و عوامل …

جزئیات و زمان توزیع میوه شب عید در استان تهران | دانلود …

model2016-photo.ir/…/جزئیات-و-زمان-توزیع-میوه-شب-عید-در-استان/

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ۴ ساعت پیش – میوه شب عید امسال استان تهران از 20 اسفند ماه با افزایش تعداد جایگاه های … جزئیات سود و اقساط وام 160 میلیون تومانی خرید مسکن.

اخباربانک – وام ۴ درصدی در بانک مهر ایران چگونه پرداخت می شود؟

akhbarbank.com/vdcgxu9x.ak9qn4prra.html

۴ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – که بعد از پرداخت وام و کسر مبلغ تقریبا 8 هزار تومان ماه بعد از مشتری گرفته میشه …. انصافا وام بانک قرض احسنه مهرایران واقعیت داردو من تاکنون چندبار برای ….. دوم اینکه هرسال قبل عید به اندازه مبلغ یه قسط کارمزد می گیرن و 200 تومن از ….. این بانک صرفا وام بدون سپرده نداره مگر موارد درمانی یامواردی که از طرف دولت …

نحوه پرداخت وام 25 میلیون تومانی خودرو – شبکه خبری پچ پچ

pechpech.net/news/20441/نحوه-پرداخت-وام-25-میلیون-تومانی-خودرو

۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – واقعیت هایی که فقط با اشعه ایکس قابل مشاهده اند! +18 ….. نحوه پرداخت وام ۲۵ میلیونتومانی خودرو … با وام 25 میلیون تومانی چه خودروهایی می توان خرید؟ … معمایی که دو ساله شد؛ خلبان پرواز «ام‌اچ 370» یک قهرمان بود یا یک قاتل؟ اجاره روزانه S500، یک میلیون و 200 هزار تومان … ایده های سبزهعید در سفره هفت سین ۹۵.

زمان واریز حقوق دی ماه 94 فرهنگیان | داورنیوز – laserland.ir

7elegrami-rzb.web.laserland.ir/…/زمان+واریز+حقوق+دی+ماه+94+فرهنگیا

25, 2015 – تاریخ واريز یارانه های اسفند 93 و فروردين 94 و اردي . … زمان واريز یارانه فروردين ۹۴ + مبلغ یارانه نقدي ۹۴ – عید نوروز 94زمان دقیق واريز یارانه ….. با افزایش حقوق فرهنگيان یا پرداخت مطالبات آنان مصاحبه و از رسانه ملی اعلام شود… …. بیش از یک میلیون و 200 هزار بازنشسته داریم که زیر یک میلیون توماندر ماه حقوق می‌گیرند.

آرازپرس- متفرقه

www.arazpress.ir/News/متفرقه/13

راهنمای خرید عید با 688 هزار تومان از آجیل تا مانتو ! سیمرغ …. با این خوراک خوش طعم رژیمی تا عید وزن تان را کم کنید! …. هنرمندانی که در سال 94 از بین ما رفتند: از هما روستا تا علی طباطبایی … ظهور بیگانگان فضاییشایعه یا واقعیت؟ …… 100 تا 200 هزار عمل جراحی زیبایی بینی در کشور انجام می‌شود» این آمار هرچند رسمی نیست اما

کلاهبرداری 200میلیارد تومانی مسکن – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/1955597863975821375

۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تصویر کلاهبرداری 200میلیارد تومانی مسکن … به این پرونده تعیین وقت شده است یاخیرتصریح کرد: فعلا چیزی مشخص نیست و … وکیل مطهری شنبه هفته گذشته همزمان با عید مبعث از صدور کیفر خواست و … علی مطهری که اسفند سال 93 برای سخنرانی در دانشگاه شیراز به این شهر سفر ….. 25 بانک در یک خیابان تهران.

مجلس بودجه را تصویب نکند، افزایش حقوق نداریم/هنوز بیش از …

www.dolat.ir/TextVersion/Detail/?Id=275704&Serv=3

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – 5 هزار میلیارد تومان دیگر به صورت اوراق تا پایان امسال عرضه می شود. … شد از 10اسفند تا پایان امسال، کار رسیدگی به بودجه در کمیسیون تلفیق آغاز شود. … آقای رئیس جمهور فرمودند نرخ سود تسهیلات یا نرخ تورم نباید دستوری باشد. …. سخنگوی دولت درباره پرداخت عیدی کارمندان دولت گـفت: پرداخت عیدیو حقوق از …

[PDF]یکشنبه شانزدهم اسفند ماه 94 – صندوق اعتباری هنر

honarcredit.ir/Layers/View/Images/Madules/Archive/…/94.12.16.pdf

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – شـایعه را همیشـه عـده ای علیـه شـخص یـا عـده ای دیگـر درسـت منی کننـد، …. گفــت: ابتــدا بایــد ببینیـم آنهـا چــه عیـدی بـرای مــا در نظــر گرفته انـد؟ … در بخش بعدی مراسم، جوایز جوانان زیر 25 سال از سوی بنیاد محسن رسول اف و جشن تصویر سال اهدا شد. ….. ایـن 200 هـزار تومـان را اینجـا نگـه داریـد تـا بـه آن برگردیـم.

چگونه یک پولدار بورسی بشویم؟ – تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=264035

۷ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – یا بد نیست شاخص بورس لندن 3500 واحد است و شاخص بورس داوجونز … و دلار و سکه خریدند؛ دلار 3400 تومان و سکه یک میلیون و 400 هزار تومانی. … اگر او هم به شایعات توجه می کرد الان یک خانم ثروتمند نبود … گذاری کنید به حساب کارگزار واریز و فیش آن را به همراه فرم تکمیل شده …. قیمت سکه و ارز در 18 اسفند 94.

آخرین اخبار داعش – 1

www.wikipg.com/news_tag/داعش

منبع : farsnews.com || تاریخ انتشار : 02:44 || 25اسفند -94 … منبع : isna.ir || تاریخ انتشار : 02:20 ||25اسفند -94 …. هشدار داده اند که تلفن همراه نیروهایشان نباید مجهز به دوربین یا برنامه ریزی پیشرفت . … نحوه فعالیت داروخانه در تعطیلات عید- جزئیات اعزام تیم درمانی ایران به کرکوک … روایتی واقعی از دایی که تاکنون نشنیده‌اید.

سخت افزار: مشاوره و بررسی گجت های دیجیتال

www.sakhtafzarmag.com/

دستگاه واقعیت افزوده مایکروسافت یا همان هولولنز آنقدر جذابیت دارد که هنوز به … حواشی و شایعات تمام شد،تکلیف کارت گرافیک Fury X2 کاملا مشخص شد! …. راهنمای خرید دوربین عکاسی دیجیتال با قیمت کمتر از 1 میلیونتومان (اسفند ماه 94 … راهنمای خرید تلفن هوشمند با قیمت بین 500 هزار تا 1 میلیون تومان (بهمن ماه ….. 25بهمن, 1394 …

كازرون نما | سايت جامع شهرستان كازرون

www.kazeroonnema.ir/

فرمانداری ویژه،خیال واهی یا واقعیت دست یافتنی؟ … صبح روز چهارشنبه 19 اسفند ماه به همت انجمن میراث پریشان، همایش درختکاری با حضور 200 کودک و خانواده هایشان در …

كارآموزان آموزشگاه شهید باهنر صنعت نفت اهواز – تالار گفتمان

karamoozan-naft-ahvaz.mihanblog.com/post/315/offset/270/…/back

۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … بهار توی ایام نوروز واریز گردید و این اولین باری نیست که چنین اتفاقی صورت می … حداقل دستمزد روزانه كارگران قراردادی از اول سال 94 برابر است با 237475 ریال.بن كارگری بصورت ماهیانه یكصد و ده هزار تومان. … كمك هزینه مسكن 200 هزار ریال. … درست میگه بن کارت شرکت نفت و گاز پارس دراسفند ماه پرداخت گردید.

اخذ مجوز موسسه مالی ثامن الحجج (ع) تا پایات سال – شما نیوز

shomanews.com/…/اخذ-مجوز-موسسه-مالی-ثامن-الحجج-(ع)-تا-پایات-سال

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – چرا در دوران مسئولیت شما این فرایند مجوز دادن یا ندادن طول کشید؟ … میزان سرمایه ۱۵۰میلیارد تومانی را از جیب سهامداران خودشان واریز کردند، رسیدگی … و حتی رئیس‌کل بانک مرکزی برای اینکه جلوی برخی شایعات ناصحیح را …. حتی مجوز پذیره‌نویسی ثامن هم به‌عنوان عیدی آقای تهرانفر در آستانه عید …. جمعه ٢١ اسفند ١٣٩۴

اخبار :: شايعات :: شنيده ها www.bourex.info

pro.bourex.info/viewtopic.php?p=1260673&sid…

۶ روز پیش – 17پست

94/12/19 :: 14:55 … امروز همچنین شاخص سهام آزاد شناور با رشد 234 واحدی به رقم 88 هزار و 952 … ویا نقد و اقساط به قیمت پایه هر سهم 157 میلیون و 406 هزار و 628 تومان و 8 ….. بعد از تصویب مجمع بلافاصله تا پیش از شب عید سال 95 واریز خواهد شد. … سرمایه‌گذاری غدیر بین 15 تا 25 درصد از ارزش قرارداد را پرداخت و مابقی …

اسلایدر – خوزستان چه خبر؟ – اخبار روز استان خوزستان و کشور

09379533151.blogfa.com/category/…/www.bayanaldawraq.blogfa.com?…

نتایج قطعی انتخابات مجلس خبرگان در تهران اعلام شد 94/12/10 …. شیرعلیزاده تصریح کرد: البته در مورد جرائم انتخاباتی واقعیت مطلب آن است که قانون … اعمال نرخ جدید جرایم رانندگی از ۲۵ اسفند94 … کیلو 6500 تومانعرضه می شود اما اگر از قیمت هر کیلو 7 هزار تومان بیشتر شود مرغ ….. عیدی بازنشستگان کشوری پرداخت شد 94/12/6.

جهان نيوز – پرداخت وام ازدواج ۵ میلیونی از امروز

jahannews.com/fa/doc/news/282896/پرداخت-وام-ازدواج-۵-میلیونی-امروز

يکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ , 13 March 2016 ….. دقیقا موافقم کدوم پنج م وام همون سه تومنه که من بدبخت باشوهرم از عید ثبت نام کردیم ….. با وام ازدواج باید جهیزیه بخرییم یا سیسمونی؟ … 3 ملیون میدن طی سه سال هر سال از 70 هزارتومن تا 110 هزار تومن ازت کارمزد … با سلام بهمن ماه سال جاری تشکیل برونده داده مبلغ وام را 3000000 تومان می باشد …

مشکل بر سر راه افزایش حقوق 95 کارمندان | اولین ها

news.avalinha.com/post/477758.html

نوبخت با اشاره به گزارش خزانه گفت: تا تاریخ 22 بهمن، 20 هزار میلیارد تومان برای … روستایی در حال پرداخت هستیم که سر جمع اینها 25 هزار میلیارد تومان می شود. … آقای رئیس جمهور فرمودند نرخ سود تسهیلات یا نرخ تورم نباید دستوری باشد. …. و برنامه‌ریزی کشور گفت: عیدی ۶۸۸ هزار تومانی کارمندان دولت تا آخر بهمن ماه واریزمی‌شود.

رشد 30 درصدی تقاضای مسکن – عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اقتصادی

۵ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – متوسط قیمت آپارتمان 50 متری؛ 200 میلیون تومان. … حجم ماهانه معاملات خرید مسکن در تهران از ابتدای سال 93 تا ابتدای دی ماه 94، همواره کمتر از … 4درصدی در قیمت ایجاد شد –کاهش یا افزایش در حد 100 تا 200 هزار تومان- … فاز کنونی پیش‌رونق مسکن به دلیل همجواری با نقل‌وانتقالات شب عید –جابه‌جایی‌های ماه‌های بهمن و اسفند- …

جوان تایمز: خانه

javantimes.ir/

نماینده دیگر می گوید فقط 200 هزار تومان حقوق می گیرد/حقوق ماهانه یک نماینده مجلس در ایران … به‌رحم آمدن دل دولت، خنده‌دار است یا گریه‌دار؟ …. آگهی استخدام 25 اسفند 94 … مذاکره محرمانه با شرکت دانمارکی برای توسعه لایه نفتی پارس جنوبی/ پیش‌بینی منتقدان ‌IPC به واقعیت می‌پیوندد؟ … میزو Pro 6 با 6 گیگابایت رم همراه خواهد بود [شایعه].

جزئیات عیدی پایان سال کارگران/ پرداخت از اول اسفند | پگاه …

economic.pegahonline.ir/…/جزئیات-عیدی-پایان-سال-کارگران-پرداخت-از…

بنز C200 عیدی خریداران گوشی‌‌های پرچمدار ال‌‌جی … ضمن اینکه آلومینیوم جنوب احداث واحد دوم خود را نیز در منطقه لامرد و یا پارسیان … پس از جلسه کمیته اجرایی AFC/ رای نهایی 25 اسفند اعلام می شود/ عمان، امارات و …. در مجموع حدود 94 هزار میلیارد تومان باید برای 118 فروند انواع ایرباس پرداخت شود. …… شایعه استفاده از هورمون در صنعت طیور.

اخبار و گزارشات کارگری ۱۲ و ۱۳ اسفند ۱۳۹۳: asre-nou.net

asre-nou.net/php/view.php?objnr=33942

۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – این 200 هزار تومان صرفاً هدیه ناچیزی از طرف مدیریت است و اصل مبلغی که …. اعتراضات معلمان و پرستاران هشداری جدی به دولت بود/ احتمال واکنش کارگران به مزد 94 …. با اعتصاب ها و تجمع مقابل استانداری یا کارخانه مربوطه اعتراض شدید خود را … 25 اسفند دو ماه دستمزد معوقه و 28 اسفند عیدیو پاداش کارگران پرداخت بشود.

اخبار بامدادی چهارشنبه 19 اسفند 94 – شرکت کارگزاری سهام بارز

www.ebarez.com/listed…/%23اخبار+بامدادی+چهارشنبه+19+اسفند+94

۶ روز پیش – دیروز هر سکه طرح جدید با رشد 3 هزار تومانی به قیمت یک میلیون و 16 هزار تومان معامله شد. … انتظار می‌رود مشخص تر شدن مسیر دلار و نزدیک شدن به عید با افزایش … بنابراین نرخ سود واقعی هم اکنون در سطح 4/ 23 درصد قرار گرفته است. …. درصد رشد داشته باشد، درحالی که در 11ماهه سال 94 این رقم با 25 درصد رشد به روزانه …

خبرهای دنیای اقتصاد 17 اسفند 1393 – donya-e-eqtesad.com …

srv6.khabarfarsi.net/w/donya-e-eqtesad.com/date/13931217

خبرهای دنیای اقتصاد 17 اسفند 1393 – donya-e-eqtesad.com … مدت هاست این شایعه وجود دارد که اگر هنگام درخواست پول از خودپرداز رمز کارت خود را … 14 درصد از 680 هزار میلیارد تومان در اختیار 6 مؤسسه غیرمجاز … گزارش بازار بورس 17 اسفند ماه … از انتشار اسکناس 5 هزار تومانی و ایران چک 50 هزار تومانیبا طرح جدید از بهار 94 خبر داد و …

اخبار – قیمت لحظه ای ارز,قیمت لحظه ای دلار,حواله دلار,صرافی صدف

sarafisadaf.com/fa/news/

قیمت مسکن اگرچه به قیمت واقعی خود رسیده است، اما 80 تا 90 درصد قیمت مسکن مربوط به …. در تمام این مقاطع، سکه طلا با وجود تعطیلی بازار جهانی طلا و نوسانات صفر یا جزئی … سکه در سه یکشنبه شهریور، به ترتیب 13، 8 و 6 هزار تومان رشد کرده است. ….. همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که 25 تیر 94 صورت گرفت دور …

عیدی بازنشستگان کشوری واریز شد – مشرق

mashreghnews.net/fa/news/…/عیدی-بازنشستگان-کشوری-واریز-شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت «عیدی» به حساب بازنشستگان کشوری خبر داد. … شایعه حضور خانواده احمدی مقدم در پارتی+تصویر … دوربین گلکسی S7 بهتر است یا آیفون 6S؟ … افزایش 15درصدی نرخ بلیت اتوبوس از 25اسفند … 503 هزار تومان است که این مبلغ هم اینک به حساب یک میلیون و 200 هزار …

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>