اندازه نرمال الت مردان سایز طبیعی سینه و واژن زن و دختران

اندازه نرمال الت مردان سایز طبیعی سینه و واژن زن و دختران

اندازه طبیعی سینه دختران، سایز طبیعی پستان،سایز استاندارد آلت پسران اندازه نرمال واژن دختر اندازه سینه ها و سلامتی دختران، سلامت پستان در زنان، زیبایی سینه

سایت کودک ، نی نی آکاسلامت بانوان بهداشت خانم ها

اندازه طبیعی سینه دختران، سایز طبیعی پستان،اندازه سینه ها و سلامتی دختران، سلامت پستان در زنان، زیبایی سینه

اندازه طبیعی سینه دختران,سایز طبیعی پستان,اندازه سینه ها و سلامتی دختران

اندازه طبیعی سینه دختران,سایز طبیعی پستان,اندازه سینه ها و سلامتی دختران,سلامت پستان در زنان,زیبایی سینه,سلامت پستانها,سلامتی پستانها,پستانهای زنان

پستانهای زنان
همانطور که همه ما می دانیم رسیدن به دوران بلوغ با تغییرات محسوسی همراه است. این تغییرات در مورد افراد مختلف باجنسیت های متفاوت فرق دارد. مثلا در مورد دختران رشد سینه ها ، عادت ماهانه و .. مطرح هست. در این مقاله از سایت آکاایران به یک نگرانی خانمها و دختر خانمهای عزیز می پردازیم و آن پرداختن به سینه ها و سایز سینه ها است که اغلب موجبات نگرانی برخی از خانمها است. در ادامه با ما  همراه باشد.

نکاتی در رابطه با پستان های زنان و دختران
اندازه طبیعی سینه دختران,سایز طبیعی پستان,اندازه سینه ها و سلامتی دختران

پستانهای زنان

۱- رشد پستان: پستان یک زن ۲۰ ساله شامل چربی، غدد شیری و ماده ای به نام کولاژن یا کلاژن است (که باعث پیوند بافتها به هم و سفت نگه داشتن پستان می شود). اما به تدریج با بالا رفتن سن، غدد شیری و کولاژن تحلیل رفته و جای خود را به چربی بیشتر می دهد و این چربی اضافی باعث افتادن پستانها می شود. راهی برای جلوگیری از این روند نیست ولی پوشیدن سینهبندی که زیرش سیم دارد روند افت پستانها را کند می کند.

 

۲- وزن پستانها: اگر وزنتان بالا رفته و پستانهایتان بزرگ شده اند گناه وزن اضافی را به گردن آنها نیندازید. یک جفتپستان سایز یک چهارم A پوند، سایز B نیم پوند، سایز C سه چهارم پوند وD یک پوند وزن دارد.

 

۳- پوست پستان: پوست ناحیه پستان به خاطر کشیده شدن آن بسیار نازکتر از پوست بقیه بدن است و به همین خاطر سریعتر دچار خشکی می شود.

حتما با استفاده از یک کرم سفت کننده پستانها را مرطوب نگهدارید. این کرمها باعث تحریک کولاژن و الاستین شده و حاوی عنصر ضد اشعه ماوراء بنفش و عنصر رتینول (ضد چروک) هستند. در عین حال از کرمهای مرطوب کننده معمولی مثل وازلین و آکوافور هم غافل نشوید.

 

۴- مو روی پستان: تقریبا همه زنها چند تاری مو (بین ۲ تا ۱۵ تار) روی پستان و نوک پستان دارند. قانون کلی این است که هر چه رنگ موی سر و پوست تیره تر باشد، احتمال داشتن مو روی نوک پستان بیشتر است. اگر این موها آزارتان می دهد، می توانید هر چند وقت یک بار موم بیندازید. اما اگر چند تار مو بیشتر نیست، استفاده از موچین راحت تر است. اول با الکل اطراف موها را ضدعفونی کنید. موها را با موچین بردارید و بعد با یک محلول ضد باکتری ماساژ دهید. با این کار یکی دو هفته ای از شر موها خلاص خواهید بود.

 

۵- نوک پستان: اندازه و شکل نوک پستان آدمها با هم تفاوت دارد. جهت آنها هم متفاوت است. نوک پستان می تواند سر بالا، سرپایین، به چپ، یا به راست باشد. حتی جهت نوک دو پستان بعضی از زنها با هم متفاوت است. همه این ها بستگی به نوع رشد هاله تیره دور نوک پستان دارد.

 

۶- سیکل پستانها: تغییر در میزان هورمونهای بدن باعث تغیر حالت مداوم پستانها است. در روزهای اول پس از عادت ماهانه به خاطر توازن هورمونها بافت پستان از همیشه نرم تر است. در میانه دوره به خطر هورمون استروژن پستانها حساستر می شود و بالاخره در هفته قبل از عادت ماهانه به خاطر میزان بالای پروژسترون پستانها متورم و کمی دردناک می شود. در ای حالت اگر خیلی اذیت می شوید می توانید از یک مسکن استفاده کنید و مصرف چای و قهوه را کم کنید.

 

۷- زمان مراجعه به دکتر: اگر نوبت معاینه پستانهایتان رسیده است، بهترین موقع همان هفته اول پس از عادت ماهانه است چون پوست پستان نرمتر است و اگر غده یا رشد غیر عادی وجود داشته باشد تشخیص راحت تر است.

 

۸- جراحی پلاستیک پستان: تابحال حدود ۲ میلیون زن در آمریکا پستانهایشان را جراحی پلاستیک کرده اند و هر سال هم ۲۵۰ هزار نفر به این تعداد افزوده می شود. متوسط سن زنانی که جراحی می شوند ۳۴ است. ۹۰ درصد پس از زایمان این کار را می کنند و اکثرا دو سایز پستانهایشان را بزرگ می کنند. حدود ۶ درصد از کسانی که جراحی می شوند ناراضی هستند و برای دستکاری مجدد یا برداشتن ژلاتین دوباره زیر تیغ می روند.

 

۹- خطر جراحی: تقریبا در ۱۰ درصد از موارد ژلاتین تخت می شود یا نشتی می کند و یا باعث چروک شدن پستان می شود و باید جایگزین یا کلا برداشته شود. مشکل دیگر سفت شدن بافت زخم مانند دور ژلاتین است که مستلزم یک جراحی مجدد است. در ضمن همیشه خطر عفونت و خونریزی پس از جراحی هم هست.

 

۱۰- آفتاب سوختگی: حتی از زیر سینه بند هم امکان آفتاب سوختگی پستان هست. سینه بند فقط به اندازه یک کرم ضد آفتاب با SPF پنج تا هفت عمل می کند. حتما اگر قصد دارید به ساحل دریا بروید یا حمام آفتاب بگیرید از یک کرم ضد آفتاب با SPF حداقل ۱۵ و محافظ ماوراء بنفش (نوع AوB) استفاده کنید وگرنه دچار چروک زود رس و لکه های قهوه ای خواهید شد.

 

۱۱- مراقبت از پوست اطراف پستان: منطقه بالا و میان دو پستان پر از غدد چربی است و به همین خاطر راحت لک می شود و خال در می آورد. در ضمن هر چه پستانها بزرگتر باشد، بیشتر عرق می کند و محل تجمع باکتری می شود. با استفاده از پودرهای جذب کننده در منطقه زیر و میان دو پستان از جمع شدن و مسدود شدن حفره های پوست جلوگیری کنید. در ضمن هر روز خصوصا پس از ورزش این دو منطقه را با دستمالهای باکتری کش تمیز کنید و اگر خواستید بعد از تمیز کردن از یک تونر حاوی کمی اسید سالیسیلیک استفاده کنید.

۱۲- شکاف بین دو سینه: اندازه پستانها ربط زیادی به زیبایی شکاف بین سینه ندارد. بیشتر حالت سینه و موقعیت سینهروی بدن است که مهم است.

در ضمن پهنای بدن هم مهم است. اگر بدن از زیر بغل به پایین باریک باشد، شکاف بین سینه ها زیباتر خواهد بود.

 

برخی از باورهای نادرست درزمینه سایز سینه
کمتر خانمی را میتوان یافت که از سایز سینه های خود کاملا راضی باشد ، یا حس میکنند سینه های بسیار بزرگی دارند و یا برعکس از کوچکی سینه های خود گله مند هستند ، اما آیا این تفاوتها میتواند روی سلامت و کارایی سینه های دخترها تاثیر بگذارند؟ :
به طور کلی، سایز سینه تغییر چندانی در عملکردهای بیولوژیکی آن ایجاد نمی کند. در زیر به برخی از باورهای نادرست درزمینه سایز سینه اشاره می کنیم.

۱) سایز سینه تاثیری در میزان توانایی تولید شیر ندارد

ازآنجاکه سایز سینه بیشتر به بافت های فیبروز و چربی موجود در آن بستگی دارد تا مقدار غدد شیر، خانم هایی که سینه های بزرگترین دارند، لزوماً شیر بیشتری تولید نمی کنند.

تولید شیر در سینه از طریق هورمونی تحریک می شود و برحسب تقاضا افزایش می یابد.

افزایش دفعات شیردهی به نوزاد تولید شیر را بالا می برد. بااینکه خیلی از عوامل مثل خستگی، استرس و افسردگی می تواند بر تولید شیر تاثیر بگذارد، لازم نیست استرس کوچک بودن سینه هایتان را هم به بقیه استرس های مادرانه تان اضافه کنید چون سایز سینه تاثیری در توانایی شیردهی شما ندارد.

۲) سایز سینه تاثیری در احتمال ابتلا به سرطان سینه یا درمان آن ندارد

محققان دریافته اند که سایز سینه تاثیری در احتمال ابتلا به سرطان سینه ندارد. علاوه بر این، سایز سینه تغییری در دیدگاه درمانی شما نیز ایجاد نمی کند. متداولترین نوع سرطان سینه از پوشش سلول ها در غدد تولید شیر ایجاد می شود.

ازآنجا که خانم هایی ک سینه های بزرگتری دارند، لزوماً غدد شیری بیشتری ندارند، درنتیجه دلیلی ندارد که این خانم ها بیشتر در معرض ابتلا به سرطان سینه قرار داشته باشند. اگر سینه های بزرگی دارید و نگران توانایی خود برای تشخیص و درمان سرطان سینه هستید، یادتان باشد که تحقیقات به نگرانی های شما صحه نمی گذارد.

تنها احتیاط لازم این است که چاقی نشان داده است که احتمال بروز سرطان سینه را بالا می برد. زنان چاق سینه های بزرگتری دارند اما براساس تحقیقاتی که در بالا به آنها اشاره شد، به نظر می رسد که چاقی عامل تعیین کننده تری است تا بزرگ بودنسینه ها. انباشته شدن چربی های بیشتر، سطح استروژن را بالاتر می برد به همین خاطر است که افراد چاق بیشتر در صدد ابتلا به سرطان سینه هستند.

۳) سایز سینه تاثیری در میزان درد شما طی ماموگرافی ندارد

در یک تحقیق که در آن از خانم ها درمورد میزان دردشان سوال شد، خانم هایی که سینه های بزرگتری داشتند لزوماً درد بیشتری را گزارش ندادند. اجازه ندهید ترس شما از درد باعث شود نتوانید آزمایشتان را به درستی انجام دهید.
ناراحتی های فیزیکی و احساسی واقعیت دارند

از باورهای نادرست که بگذریم، سایز سینه می تواند بر سلامت روزانه خانم ها تاثیر زیادی داشته باشد. برای مثال، خیلی از خانم ها که سینه های بزرگتری دارند، بیشتر دچار ناراحتی های جسمانی مثل درد کمر، گردن، شانه ها و سردرد می شوند.

برای بعضی از این خانم ها، سینه بندهایی که بهتر اندازه سینه شان باشد راه حل خوبی است. علاوه بر این، پایین آوردن وزن برای کاهش چربی های سینه نیز میتواند کمک کننده باشد. باوجود این تلاشها، خیلی از خانم ها جراحی سینه برای کاهش سایز آن را برای راحتی از شر آن دردها و مشکلات لازم می دانند.

شکی نیست که سایز سینه تاثیر شگرفی بر سلامت روانی و احساسی خانم ها دارد. از این گذشته، نادیده گرفتن اهمیتی که فرهنگ ما به سایز سینه می دهد، غیرقابل انکار است. از دوران بلوغ تا بزرگسالی، خانم ها با هنجارهای ایدآلیستی مواجه می شود و بطور مداوم وضعیت خود را با این هنجارها مقایسه می کند.

تعصبات خاصی همیشه متوجه خانم هایی که سینه های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک دارند بوده است. زن یا دختری که سینههای بزرگی دارد ممکن است از نظر جنسی زیر سوال رود و خانم یا دختری هم که سینه های کوچکی دارد ممکن است احساس حقارت کند.

اندازه طبیعی آلت تناسلی چقدر است؟

اندازه آلت تناسلی مردان-این روزها شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنت پر شده از تبلیغات دستگاه‌ها و داروهای مختلف افزایش اندازه آلت تناسلی مردان، اما واقعا اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان در سنین مختلف چقدر است؟ این سوالی است که در اینحا یک استاد دانشگاه و متخصص به آن پاسخ داده است.

دکترمحمدرضا صفری‌نژاد، رئیس انجمن علمی سلامت خانواده ایران و استاد دانشگاه علوم پزشكی ارتش در پاسخ به فردی که در نامه‌ای پرسیده بود: «…من 38 ساله هستم اما اندام تناسلی ام رشد نكرده و در وضعیت كودكی باقی مانده است؛ در حالت نعوظ 4 سانتی متر است و زمانی كه از این حالت خارج می شود، مانند آلت یک نوزاد است.

آیا برای بیماری من درمانی وجود دارد؟ من به پزشكان زیادی مراجعه كرده ام که برخی دارو تجویز كرده اند و برخی گفته اند وزن كم كن و برخی گفته اند جراحی کن! بارها داروهایی مصرف كرده ام که ثمربخش نبوده و دستگاه های توانبخشی ای هم كه اكنون وجود دارند برایم قابل استفاده نیستند. لطفا راهنمایی ام كنید… »، اینگونه پاسخ داد: با توجه به شرح حالی که این خواننده گرامی ارائه کرده اند، به نظر می رسد که دچار کوچکی واقعی آلت تناسلی هستند ولی متاسفانه خیلی دیر نسبت به درمان مشکل خود اقدام کرده‌اند.

در یک دهه اخیر، بسیاری از مردان  درباره اندازه آلت تناسلی خود اظهار نگرانی می‌کنند و کم نیستند والدین پسربچه هایی که آنها نیز همین نگرانی را دارند.

 

عوامل تعیین کننده اندازه آلت تناسلی

اندازه آلت تناسلی مردان-اندازه آلت تناسلی بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود. اندازه آلت تناسلی در طی بلوغ تغییر می کند .رشد آلت تناسلی بین سنین 10 تا 14 سالگی شروع می شود، البته این زمان در بعضی پسر بچه ها زودتر و بعضی دیرتر است.

در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش موهای تناسلی آغاز می شود. رشد آلت تناسلی ابتد ا در طول و سپس در قطر صورت می گیرد. اندازه متوسط آلت تناسلی افراد بالغ در حالت معمولی (شل) بین 6تا 11 سانتی متر است. نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلت تناسلی شان باید تا یک تا دو سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند.

همچنین ابعاد بدن فرد، طول آلت تناسلی را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر فردی چاق و سنگین وزن باشد آلت تناسلی او کوچکتر به نظر می آید. چون توسط بافتهای بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو می رود. این حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده نامیده می شود. تعدادی از حالات طبی وجود دارند که بر اندازه آلت تاثیر می گذارند. اینها در زمان تولد آشکار هستند و نیازمند مداخله طبی هستند.

اندازه آلت تناسلی,اندازه آلت تناسلی مردان,اندازه آلت مردان,طول آلت تناسلی,طول آلت

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان+جدول

کوچکی واقعی اندازه آلت تناسلی مردان می تواند سبب تبعات روانی ناگوار و مشکلات عدیده در زندگی زناشویی شود.

البته مثل هر بیماری دیگری، کوچکی واقعی آلت تناسلی مردان یا «کوچکی مرضی دستگاه تناسلی » تعریف علمی خاص خودش را دارد و صرف ادعای فرد دلیل وجود مشکل در وی نیست. ممکن است که فرد انتظارات خاصی از خود داشته باشد ولی این دلیلی بر وجود بیماری نیست. هر پسربچه بالای 1سال که طول دستگاه تناسلی اش در حالت کشیده، کمتراز 9/ 1 سانتی متر است، باید مورد بررسی قرار گیرد.

 

تشخیص زودرس و به موقع «کوچکی واقعی آلت تناسلی » دارای اهمیت بسیار زیادی است، چون با درمان مناسب و به موقع، این کودکان تقریبا دستگاه تناسلی طبیعی خواهند داشت.

اندازه آلت تناسلی در سن بلوغ رابطه مستقیم با زمان درمان دارد. هرچه درمان زودتر انجام شود، اندازه آلت تناسلی در سن بلوغ نزدیکتر به میزان طبیعی خواهد بود.

برای درمان «کوچکی واقعی آلت تناسلی » 2 راه وجود دارد؛ یکی از راههای درمان کوچکی آلت تناسلی، دارودرمانی است که معمولا تا قبل از 14 سالگی موثر است و دیگری عمل جراحی است که بعد از سن بلوغ انجام می شود.

هیچ دستگاهی که مورد تایید مجامع علمی معتبر باشد، جهت تغییر اندازه آلت تناسلی وجود ندارد. دستگاه هایی که در اینترنت یا شبکه های ماهواره ای تبلیغ می شوند هیچ نتیجه و کارکردی ندارند. این دستگاه ها نه تنها بی فایده هستند، بلکه در مواردی عوارض زیانبار شدیدی را نیز به همراه دارند.

ضمن اینکه اخیرا عده ای سودجو، داروهایی را تبلیغ و عنوان می‌کنند که این داروها صددرصد موثر و تضمینی هستند ولی به نظر بنده هیچ تضمینی وجود ندارد…..

منبع:سلامت نیوز

اندازه آلت تناسلی, اندازه آلت تناسلی مردان, اندازه آلت مردان, طول آلت تناسلی, طول آلت, بزرگ کردن آلت

باید بدانیم که این فشارهای خارجی و داخلی به هر حال وجود دارند، و درنتیحه باید دختر ها و خانم های جامعه را تشویق کنیم که از وضعیت ظاهری خود در هر صورت احساس راحتی کنند و به هیچ وجه تحت تاثیر باورها و شایعات موجود قرار نگیرند.

خطر آخر برای همه خانم ها این است که نباید به خاطر سایز سینه هایتان توقع زیاد یا کم از بدنتان داشته باشید. به ویژه، باید بدانید که توانایی شما در

شیردهی و خطر ابتلا به سرطان سینه که دو مورد از مهمترین مشکات و دغدغه های مهم سلامتی خانم هاست، کاملاً با سایزسینه بی ارتباط است.

سلامت بانوان بهداشت خانم ها – pezeshkan.org

ابربرچسب : بزرگ کردن سینه ، پستانهای سفت و بزرگ ، چگونه پستانهایی سفت داشته باشیم ، عمل سینه ، بزرگ کردنپستان ، بزرگی سینه ، سینه خوش فرم ، عمل پستان ، سایز پستان ، کوچک کردن سینه ، چگونه پستانهای سفت داشته باشیم ، سایز سینه ، کوچکی سینه ، سینه کوچک ، چگونه پستانی سفت داشته باشیم ، چگونه پستانهای سفتی داشته باشیم؟ ، جراحی سینه ، سینه سر بالا

اندازه نرمال آلت تناسلی در مردان چقدر است؟ – نیک صالحی

www.niksalehi.com/new/archives/130109.php

۱۹ آذر ۱۳۸۹ ه‍.ش. – لازم است بدانید آلت تناسلی با اندازه طبیعی چگونه است یا چگونه باید … ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﯾﻦ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺖ ﻋﺎﺩﯼ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺗﺎ %۱۰۰ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺖ ﻧﻌﻮﻅ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺳﺎﯾﺰ ﭘﯿﺪﺍ … ﺍﯾﻨﺴﺖ ﮐﻪ ﻭﺍﮊﻥ ﺯﻧﺎﻥ ﻃﻮﺭﯼ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺁﻟﺖ ﻣﺮﺩﺍﻧﻪ ﻣﻄﺎﺑﻘﺖ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ . …. دانستنیهای جراحی زیبایی بینی و سینه …. سردار آزمون مهاجم ایرانی در کنار دختر شایسته روسیه!

اندازه استاندارد الت تناسلی مرد ها چقدر است – دوترکه

2tarke.com/2504/اندازه-استاندارد-الت-تناسلی-مرد-ها/

۱ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سوالی که اینجا پیش میاد اینه که اندازه استاندار آلت تناسلی مردان چقدر است ؟ … برای مدتی طولانی سایز متوسط آلتتناسلی مردان ۶.۵ اینچ ( CM 16.5 ) تصور می شد ! … اما بطور طبیعی آلت مردانگی شما وقتی در حالت تحریک و نعوظ کامل کمتر از ۷.۶ ( هفت … تحقیقات اخیر: دختر ها در مسائل جنسی دست کمی از پسر ها ندارند !

مشاوره جنسی – اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و …

mednote.mihanblog.com/post/24

از طرفی تنها 20 درصد لذت جنسی مربوط به دخول آلت مرد در واژن زن است و سایر اندام ها و نوازش‌ها و … اندازه متوسط آلت افراد بالغ در حالت معمولی(شل) بین۶ تا ۱۱ سانتی متر است. ….. متر وعرض 2/5 الی 3 سانتی متر است خیلی نگرانم لطفا بگید که آیا اندازه ها نرمالاست یا نه؟ … »روش هایی برای بزرگ کردن سینه دختران و زنان بدون عمل جراحی

قطر مناسب آلت تناسلی مردانه باید چقدر باشد تا زن لذن ببرد؟ …

www.girlha.blogsky.com/…/قطر-مناسب-آلت-تناسلی-مردانه-باید-چقدر-باشد-تا-زن-لذ…

۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. – قطر مناسب آلت تناسلی مردانه باید چقدر باشد تا زن لذن ببرد؟ … افزایش سن , یعنی یک دختر باکره 37 ساله واژناون به اندازه 20 سالگی … مردا با روشهای درست و غلط میتونن 1 – 2 بار سایز الت رو افزایش بدن ( داروهای گیاهی , جراحی , کار گذاشتن ایمپلنت و. …. عکس جاستین بیبر در حال بوسیدن دختر و گرفتن سینه اش !

تاثیر طول آلت تناسلی و نوع بکارت در لذت جنسی

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1266-penis-size-hymen

هر چند مطالب زیادی در مورد طول آلت تناسلی مردان در پایگاه اطلاع رسانی تنظیم … ها ندارد ، بدین ترتیب برای زنان فرقی ندارد آلت تناسلی 13 سالنتیمتر باشد یا 18 … چرا مردان به دنبال افزایش سایز آلت تناسلی هستند ؟ … جهانی اندازه آلت تناسلی مردان ایرانی در منطقه ای هستند که طبیعی ترین اندازه آلت … خشکی واژن … کیست سینه در زنان …

حقایقی درباره افزایش سایز آلت تناسلی مردان | عصرعلم

www.asreelm.com/facts-about-penis-size/

۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. – اندازه طبیعی و نرمال آلت تناسلی مردان و روشهای بزرگ کردن آلت و میزان تاثیر آنها … از نظر علمی و عملی، تنها راه برای افزایش سایز آلت، جراحی است و تمام روشهایی … این یک حقیقت است که اندازه ی اندام تناسلی چندان اهمیتی ندارد و زنان به این خاطر … در صورت تحریک و تهییج جنسی، اندازه واژن تا حدود 10 سانتی متر میرسد.

آلت مردی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/آلت_مردی

آلت تناسلی مرد (یا کیر) اندامی است بدون استخوان و غضروفی در انسان مذکر که بافت … در صورت ریخته شدن منی در مهبل زن، ممکن است تخمک زن با اسپرم‌های مرد ترکیب شده و زن … هرچند نتایج تحقیقات معتبر در زمینه اندازه آلت مرد تا حدی با یکدیگر اختلاف … وفشار بر روی پوست، سایز آلت تناسلی در حالت نعوظ چند برابر بزرگتر شود.

دکتر رهام صادقي – اندازه الت

www.roham.ws › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات مردان › اندازه آلت تناسلی

19پست

آلت مردانه در حالت شل اندازه ای بین 5/8 سانتیمتر تا 5/10 سانتی متر دارد. … در حالت نعوظ افزایش سایز پیدا می کنند و این در حالی است که افراد با آلت بزرگ حداکثر … کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . …. کهاندازه آلت من در حالت نعوظ چیزی در حدود 14-15 سانتی متر و در حد مینیمم طبیعی …

اندازه طبیعی آلت | مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/tag/اندازه-طبیعی-آلت/

دستگاه آمیزشی مردان از بیضه و کیسه های منی، غده پروستات، غده های کوپر، آلت و مجراهایی که واسطه بین این اجزاء است، تشکیل یافته است.

از اعداد جنسی چه می دانید؟ – بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/numbers2-know.html

آلت تناسلی اندازه بیضه,الت تناسلی مردانه الت تناسلی ضخامت پرده بکارت اندازه آلتواژن,دانستنیهای جنسی,دستگاه تناسلی مردان طول اسپرم دستگاه تناسلی زنان.

حداقل دازه ی الت برای نزدیکی باید چقدر باشد؟ایا برای همسر …

www.takbid.com/حداقل-اندازه-ی-الت-برای-نزدیکی-باید-چقد/

دازه ای که در آلت مرد بیشترین اهمیت را دارد معمولا قطر آلت است نه طول آن چرا که معمولا … آلتی با طول مناسب واژن همسر رسیدن آلتدر هنگام نزدیکی به نقطه ی جی در تهای واژن زن … به عنو مثال مرد باید قسمت های مهم و احساسی زن که گردن – سینه – نوک سینه و در …

مهر 1392 – نقش عشق درآمیزش جنسی – blogfa.com

kumkum.blogfa.com/1392/07

یه مرد نرمال روزی چندبار باید سکس کنه؟ … سایز سر آلت نسبت به بقیه ی آلت متناسب هست یا کوچکتر از حد معموله ! … بنابراین حتی اگر پرده بكارت او به یک علت طبیعی و بدون دخول آلت ، مانند وارد شدن یک شی در واژن به صورت تصادفی ، پاره شود ، آن شخص … با این توضیح که وقتی اولین نزدیکی و دخول صورت گرفت دیگر دختر باکره …

همه چيز درباره اندازه آلت تناسلي مردان – پرتال جامع جوونی دات کام

javony.com/1389/08/02/16964/

۲ آبان ۱۳۸۹ ه‍.ش. – زمانی که عضلات آلت تناسلی زن بتواند آلت مرد را در بر بگیرد دیگر مشکل طول … که این نوع درمان کاملا بی نتیجه بوده و راه های افزایش سایز عبارتند از : ? … و ۵ تا از ۹ بیمارعمل شده تونستند نزدیکی طبیعی داشته باشند. ….. تقریبا ۲ سال است که آلتمن مثل قبل راست نمی شود در هنگام نعوظ اندازه ی نرمال برای سکس را …

هنر رابطه زن و مرد – راهنمای جنسی آقایان

anyasha.blogfa.com/cat-23.aspx

۹ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – اندازه طبیعی آلت تناسلی در حالت نعوظ بین 5 تا 7 اینچ یا 13 تا 18 سانتیمتر است. … از آنجا که واژن در هنگام مقاربت منفبض شده و آلت تناسلی مرد را در بر می گیرد …. صورت گيرد در زنها قسمت داخلی رحم کمی تنگتر ميشود نوک سينه ها کمی سفت ….. مسايلي از قبيل بدحجابي، روابط ناسالم و آزاد دختر و پسر، برخي از …

طول آلت تناسلی مردان – Askanswer مرکز مشاوره سلامت ایران …

askanswer.ir/65/طول-آلت-تناسلی-مردان

با سلام طول آلت تناسلی بنده 13 سانتی متر است، سوالی که دارم این است اندازه … نکته مهم دیگر که شاید بیشتر مردان به آن توجه نمی کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . … برای طبیعی بودن سایز آلت است اندازه گیریسایز پوبومئال آ لت در حالت کشیده شده است … اندازه نرمال طول آلت جنسی.

آیا سایز سینه در رابطه جنسی زناشویی مهم است؟ – فراناز

www.faranaz.com/does-breast-size-matter-in-marriage.html

آیا سایز سینه در رابطه جنسی زناشویی مهم است سایزسینه ها در تحریک جنسی و سکس چقدر تاثیر دارد … همه چیز درباره اندازه مناسب سینهو نقش آنها در تحریک جنسی و سرطان پستان … برخی دختر خانمها با توجه به پیامها و جک های مربوط به علاقه پسرها به سایز سینه ۸۵ تصور می کنند …. زنی که با گاز گرفتن آلت مرد متجاوزش انتقام گرفت.

اندازه آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد – زیست شناسی biology

zest.persianblog.ir/post/180/

زمانی که عضلات آلت تناسلی زن بتواند آلت مرد را در بر بگیرد دیگر مشکل طول وجود نخواهد داشت.به یاد داشته باشید که در حالت عادی آلتتناسلی نمی توان طول آن را پس …

راز های روابط زناشوئی که زنان میانسال بشما نمی گویند – لیدیز

www.ladieez.com › زندگی › خواندنی ها

4- اندازه آلت تناسلی مرد با سایز دستشان ارتباط مستقیم دارد. اندازه انگشت حلقه … بوی تعرق مرد میتواند باعث تحریک زنان شود، اما بوی بدنی در حد نرمال. در تحقیقات …

اگه آلت مردی از 12 سانتی متر کم تر باشه نمیتونه همسرشو …

khbartar.blog.ir/…/اگه-آلت-مردی-از-12-سانتی-متر-کم-تر-باشه-نمیتونه-همسرشو-ار…

کوچکی سایز سینه های خانم و نارضایتی شوهر ….. بهAli 25من با نظر شما موافقم ی دختر تا زمانی ک آلت ی مرد و ندیده و لمس نکرده نمیتونه تشخیص …. اینو بدونید طول واژن دخترا 9 سانته و بعد از اون به دهانه رحم می رسه من سال سه رشته ‍‍ﭙزشکی …. در واقع اندازه نرمال نرمال آلت باید نهایت ۱۳ سانت باشه تا به اوج برسی خودت اولا و دوما اگه سر آلتت …

اطلاعات پزشکی در مورد حاملگی، مسائل جنسی

hamelagi-s.blogfa.com/

یك مرد با اندازه آلت تناسلی 10 تا 16 سانتی متر می تواند لذت كامل جنسی را در هنگام … كیفیت آمیزش و پیش نوازی است و اندازه آلت طبیعی تاثیری در میزان لذت ندارد. از طرفی تنها 20 درصد لذت جنسی مربوط به دخول آلت مرد در واژن زن است و سایر اندام ها … با اولین تجربه یک دختر در مقاربت ، پرده بکارت جراحت میابد و موجب خونریزی میشود .

از کوچکی آلت تناسلی رنج می برید؟پس بخوانید | جدید 95 – …

www.rahafun.com/کوچکی-آلت-تناسلی-رنج-می-برید.html

آموزش مسائل زناشویی,اس ام اس ,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,مدل,دختر ….. در حالت طبیعی حدود 5-3 سانتیمتر از آلت تناسلی مردداخل شکم وی قرار دارد . … مثلاً بندرت ممکن است اندازه و قطر آلت تناسلی یک مرد در حالت کشیده حدوداً به اندازۀ یک خرما باشد. …. و یاسایز سینه بزرگ برای یک هیکل متوسط به پایین ناهنجاری محسوب میشود

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان+جدول – Jensi Teb :: home page

jensiteb.com/سایز%20طبیعی%20آلت.html

جديدترين دستگاه دراروپا جهت درمان ناتواني ج ن – س ي ، افزايش قطر , درازا و سايز كلي آلت … این دستگاه بافت های سینه را با تحریک چربی و مایعات این بافت ها (به عنوان مهم … اندازه آلت تناسلی مردان-این روزها شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنت پر شده از تبلیغات … افزایشاندازه آلت تناسلی مردان، اما واقعا اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان در سنین …

آشنایی با مسائل جنسی (ورود زیر 18 سال ممنوع) – نسخه قابل چاپ

reyhan.samenblog.com/print/252.htm

این کار سبب می شود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد. … پرده بکارت بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقاً در ورودی دهانه واژنقرار دارد. … اگر در این مرحله تخمک به رحم برسد و توسط اسپرم مرد باردار شود، به دیواره های بالشت مانند رحم ….. در حالت طبیعی کناره های آلت در نزدیکی نوک آن از یک لایه پوست، معروف به پیش پوست پوشیده …

اندازه طبیعی سینه دختران، سایز طبیعی پستان،اندازه سینه ها …

www.akairan.com/koodak/hygiene-lady/breast-Size.html

اندازه طبیعی سینه دختران,سایز طبیعی پستان,اندازه سینه ها و سلامتی دختران … لمس کردن آلت تناسلی همسرم- لمس کردن سینه های همسرم- لمس شدن یا تحریک شدن آلتم توسط … آشنایی با ژنیکوماستی – بزرگ شدن پستان در مرد – علل، درمان …… ترشحات زنان، ترشحات خانم ها، علل ترشحات زنان، ترشحات عفونی، ترشحات واژن، ترشحات سینه.

دکتر شهرام شهروز – ارگاسم طبيعي زنان و مشكلات مربوطه

stive1348.blogfa.com/post-25.aspx

در مردان:آلت نعوظ پیدا کرده و مجرای ادرار به طور مکرر منقبض میگردد. … بزرگی آرئول و بزرگی سینه, بزرگ شدن لابیا ها, کوچک شدن سر کلیتوریس,تورم دو سوم خارجی … نرمال, کلیتوریس بازگشت به حالت نرمال, واژن بازگشت به حالت نرمال, رحم برگشت به حالت نرمال, … اندازه آلت تناسلی مرد بر روی ارضای زن هیچ گونه تاثیر خاصی ندارد.

پاسخ به اولین سری سوالات جنسی و زناشویی – خانواده – سلامت …

www.salamatnews.com › خانواده

۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. – خانمم همچنان دختر است دکترهم رفتیم هیج مشکلی نداشتیم لازم به ذکر است که من به … ابتدا با انبوه تبلیغات به مردالقاء می‌کنند که اندازة آلت تناسلی وی کوچک … سایز خوب طبیعی آلت تناسلی چند سانت هست ؟ …. همه ی موارد هم رعایت میشه و رابطه جنسی نرمال و خوبی داریم اما نمی دونم چی شده 3-4 ماه مدام دچار این پروسه میشم!

مشکلی به نام گشادی واژن در زنان – شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/50272/مشکلی-به-نام-گشادی-واژن-در-زنان

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – گشادی واژن بدون انجام زایمان طبیعی، علتی جز ژنتیک ندارد و گاه حتی ممکن است عدم تناسب بین آلت مرد و واژن زن (کوچک بودن آلت مرد ) علت اصلی ایجاد … وزنه مخروط واژن، جسمی وزن دار در اندازه تامپون های معمولی (پنبه های دوران قاعدگی) است؛ مخروط …. مشکلی به جز خلط اومدن از سینه ندارم که الان چندساله همش خلطمیاد در واقع

بزرگ کردن اندام تناسلی مردانه -سراب يا واقعيت (اخبار …

forum.iransalamat.com/اندازهآلتمردان…/بزرگ-کردن-اندام-تناسلی-مردانه-سراب-يا-…

۱۱ مرداد ۱۳۸۳ ه‍.ش. – سلام مي خواستم درباره اندازه طبيعي الت تناسلي مردان بالغ نكاتي بدانم. … در 80 % مردان , اندازه آلت تناسلی , بین 7.5 تا 17 سانت در حالت نعوظ متغیر است. …. اگر صحبت از بزرگ کردن عضلات سینه ورزشکاران با مواد شیمیایی و یا پماد های … استمنا ربطی به اندازه الت ندارد دختران چه باکره باشند یا نباشند به ارگاسم …

بی خیال بیا اینجا…

sasansalar21.blogfa.com/

۶ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – زناشویی ایران هات نیوز سوال جنسی اول : شهوت جنسی زنان ۷ برابر مردان است ….. اين مسئله اي كاملاً نرمال وطبيعي است و بايد آن را بپذيريد. …. برخلاف تصور برخی که می پندارند پرده بکارت دختران در داخل واژن قرار دارد،پرده بکارت که از جنس دیواره واژن می باشد … -انجام نزدیکی و فعالیت جنسی با مرد – دخول آلت تناسلی.

گوناگون – مطالب جنسی

elp2013.blogfa.com/category/5

اندازه آلت تناسلی مرد بر روی ارضای زن هیچ گونه تاثیر خاصی ندارد. … دو سانتی متر داخل واژن قرار گرفته که یک مرد با سایز معمولی هم می تواند به راحتی آن نقطه را تحریک کند. …. در این حالت ممکن است سر زن به روی سینه ی مرد باشد که بیشتر در مورد زنهای …. که برای جلوگیری از رشد پستان ها بود و توسط دختران جوان استفاده میشد و نوعی …

اندازه طبیعی سینه دختران,سایز طبیعی پستان,اندازه سینه ها و سلامتی دختران,سلامت پستان در زنان,زیبایی سینه,سلامت پستانها,سلامتی پستانها,پستانهای زنان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>