خبر کودتا در ترکیه شنبه 26 تیر 95

خبر کودتا در ترکیه شنبه 26 تیر 95

اخرین خبرها از کودتای ترکیه شنبه 26 تیر 95
خبر های جدید از ترکیه و کودتای اردوغات بیست و ششم تیر 95
علت کودتا در ترکیه 26 تیر 1395

ا استقرار گسترده نیروهای نظامی ترکیه در آنکارا پایتخت این کشور، مسدود ساختن تمامی خطوط ارتباطی به پایتخت ترکیه، کودتایی بزرگ در این کشور رقم خورد؛ کودتایی که اگر به صورت کامل موفقیت آمیز باشد، حکومت رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در  ۱۶ جولای ۲۰۱۶ به پایان خود رسیده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر اساس تصاویری که تاکنون منتشر شده، علاوه بر سیل سربازان به پایتخت ترکیه، تانک‌ها نیز برخی مسیرهای اصلی آنکارا را مسدود کرده‌اند و یک کودتای بزرگ را رقم زده‌اند. ارتش همزمان با مسدود کردن همه راه‌های زمینی و هوایی دسترسی به پایتخت ترکیه، عملیات خلع سلاح بخشی از پلیس ترکیه را سرعت بخشیده است. پرواز جنگنده‌های ترکیه را در ارتفاع پایین نشان می‌دهد که بیشتر برای رعب آفرینی کارکرد دارد.

نخست وزیر ترکیه هم اکنون در گفت وگو  با شبکه تلویزیونی ان تی وی  از یک شبه کودتا در ترکیه از سوی برخی عوامل ارتش سخن گفت، مردم ترکیه را به آرامش دعوت کرد و این‌گونه اقدامات را علیه دموکراسی خواند. بینالی ییلدیریم، نخست‌وزیر ترکیه گفته است آن دسته‌ای که در ارتش اقدامات امشب را انجام داده‌اند “بالاترین هزینه” را خواهند پرداخت. نخست وزیر ترکیه گفت نیروهای امنیتی فراخوانده شده‌اند تا “هر آنچه که لازم است را انجام دهند”.

همزمان با این موضع‌گیری‌ها، در حالی که برخی گزارش‌ها حکایت از آن دارد که رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه از سوی نیروهای امنیتی این کشور به نقطه‌ای امن منتقل شده، سی ان ان گزارش داده اردوغان در تعطیلات بوده و هنوز خبری از او نیست. پیش تر اعلام شده بود اردوغان از کاخ ریاست جمهوری فرار کرده که صحیح نیست. او اصلا در آنکارا و استانبول نبوده است

مدخل پل «بوسپوروس» در استانبول، رسانه‌های بین‌المللی از شنیده شدن صدای تیراندازی خبر داده‌اند. شبکه‌های اجتماعی که ظرفیت سازماندهی مقابله عمومی را در مقابل اقداماتی شبیه به کودتای نظامی را داشته، اکنون در ترکیه مسدود شده‌‍‌اند. گزارش‌هایی درباره قطع خطوط تلفن همراه در ترکیه حکایت دارد. همچنین مسیر دستیابی به فرودگاه آنکارا مسدوده شد و تمامی پروازها لغو شده است.

1:01- ارتش ترکیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد این کشور را به دست گرفته است. بیانیه ارتش ترکیه به این معناست که اگر کودتا به صورت کامل موفقیت آمیز باشد، حکومت رجب طیب اردوغان در نیمه شب ۱۶ جولای ۲۰۱۶ به پایان خود رسیده است. ارتش ترکیه اعلام کرد که سران کشور را دستگیر کرده است. ‏ژنرال حولوسی آکار، رییس ستاد مشترک ارتش، توسط گروهی ناشناس دستگیر شد اما مشخص نیست توسط کودتاگران یا نیروهای امنیتی طرفدار اردوغان دستگیر شده است.

1:02- برخی گزارش‌ها از شلیک هلیکوپتر های ارتش به ساختمان های امنیتی در آنکارا حکایت دارد. خبرگزاری رویترز از انفجار در مرکز آموزش نیروهای ویژه پلیس در آنکارا خبر داده است.

1:05- تلویزیون ترکیه و فرودگاه استانبول سقوط کرد. ‏پخش برنامه های شبكه TRT WORLD  قطع شده است TRT شبكه ملي تركيه است و  راديو در حال پخش بيانيه ى فرمانده ارتش است که می گوید: «از امروز ميخواييم جلوى اقدامات دولت رو بگيريم و با دموكراسى در كنار دنيا باشيم.»

1:07- فرمانده ارتش ترکیه: تمامى روابط با كشورهاى خارجى ادامه مى يابد و حكومت قانون در اولويت خواهد بود. ما برای دفاع از دموکراسی و حقوق بشر کودتا کردیم.

1:09- در بیانیه‌ ارتش گفته شد که کودتا برای حمایت از نظام جمهوری سکولار، حفظ وحدت ملت ترکیه، دولت ترکیه و نظام دموکراتیک آن بوده که از طرف نظام سابق (اردوغان) تهدید می‌شد.

1:14- حزب عدالت و توسعه ترکیه از هوادارانش خواست برای اعلام حمایت از رجب طیب اردوغان به خیابان‌ها بیایند.

1:20- تمامی گذرگاه‌های مرزی ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.

1:22- برخی گزارش‌ها حکایت از آن دارد، ارتش ترکیه از افراد حاضر در مقر حزب عدالت و توسعه خواسته این ساختمان را ترک کنند. ارتش ترکیه به تمامی نقاطی که احتمال می‌دهد اقدامات مقابله جویانه ضدکودتا از جمله بسیج طرفداران دولت از آنجا ساماندهی شود، هجوم برده است.

1:31- دیلی صباح به نقل از وزیر دادگستری: اینها از گروه گولن دستور می‌گیرند و مستقل از فرماندهی ارتش عمل می‌کنند.

1:33- درگیری میان مردم و ارتش رخ نداده اما گروه هایی از مردم در ترکیه برای برداشتن پول نقد جلوی ماشین های خودپرداز بانک ها صف بسته‌اند که نشان می‌دهد ترک‌ها پیش بینی یک بحران عمومی بزرگ را می‌کنند که حتی نظام بانکداری این کشور را نیز متوقف می‌سازد! در پمپ بنزین‌های ترکیه نیز وضعیت مشابهی رقم خورده است.

1:35- جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا که در مسکو به سر می‌برد گفته است امیدوار است که ترکیه صلح و ثبات داشته باشد.

1:40- قدرت‌های بزرگ و متحدین ترکیه، درباره وضعیت ترکیه سکوت کرده‌اند یا موضع خنثی اتخاذ کرده‌اند، و وقایع این کشور را دنبال می‌کنند. تنها برخی گزارش‌های تایید نشده حکایت از آن دارد که پادشاه قطر عنوان کرده است: «در صورت نیاز به کمک دولت قانونی ترکیه به این کشور نیروهای نظامی اعزام خواهیم کرد.«

1:47- چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه گفت: ما حاکمان اصلی ترکیه هستیم و کسی نمی‌نواند ما را کنار بگذارد.

1:48- ارتش در سراسر ترکیه مقررات منع آمد و شد (حکومت نظامی) اعلام کرد.

1:50- ستاد کل ارتش ترکیه اعلام کرده است که اردوغان آنکارا را به مقصد یکی از کشورهای همسایه (احتمالا قطر) ترک کرده است.

1:51- تاریکی مطلق در آنکار به وقوع پیوسته است. برق تمامی مناطق پایتخت ترکیه قطع شده است.

1:54- نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و مرزبانان هم مرز ایران ترکیه در حالت آماده باش قرارگرفتند. جنگنده های ارتش ایران بر فراز ارومیه و مرز هم اکنون در حال گشت زنی هستند. همزمان خبرگزاری اسپوتنیک وابسته به روسیه گزارش داده است جنگنده های ایرانی یک هواپیمای مسافربری ترکیه ای را در شمال غرب کشور تا تهران اسکورت کرده اند.

1:58- ⁧ کریستین امان پور مجری و تحلیل‌گر سی ان ان، کودتا ⁩ در ⁧ تركيه ⁩ را با کودتای سیسی علیه مرسی در مصر مقایسه نمود و نزاع سکولار و مذهبی را برجسته کرد.

1:59- پس از روسیه، وزارت امور خارجه فرانسه و وزارت امورخارجه آمریکا نیز از تمام شهروندانشان در ترکیه خواستند از محل اقامتشان خارج نشوند.

2:06- رجب طیب اردوغان در مصاحبه ای با سی ان ان ترک که از محل مخفی اقامتش از طریق گوشی تلفن همراه و نرم افراز اسکایپ انجام داد، از مردم خواسته به خیابان ها بیاید. او همچنین گفته است که به زودی بیانیه ای رسمی در مورد حوادث اخیر اعلام خواهد کرد.

2:09- پایگاه عرب پست به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک مدعی شده است که اردوغان با یک هواپیمای مسافربری راهی ایران شده و جنگنده‌های ایرانی هواپیمای وی را تا تهران اسکورت کرده‌اند. در عین حال خبرهای تایید نشده‌ای از درخواست پناهندگی اردوغان به آلمان منتشر شده است. ساعتی پیش گزارشی درباره اسکورت یک هواپیمای مسافربری ترکیه به تهران منتشر شده بود.

2:10- برخی گزارش‌ها از وقوع درگیری میان مردم عادی، نیروهای امنیتی و ارتش در خیابان‌های استانبول خبر می‌دهد. رسانه‌های محلی از شنیده شدن صدای تیراندازی در میدان تقسیم خبر داده‌اند.

2:12- پخش برخی شبکه‌های تلویزیون بین‌المللی از جمله یورونیوزِ ترکی در ترکیه قطع شد.

2:16- محمدجواد ظریف وزیرامورخارجه کشورمان در حساب کاربری‌اش در توییتر درباره وقوع بحران در ترکیه عمیقاً ابراز نگرانی کرده است.

2:19- یک هلیکوپتر نظامی به سوی ساختمان شبکه دولتی TRT ترکیه آتش گشوده است. این تلویزیون قطع شده است. همزمان پرواز وسیع هلی‌کوپترهای ارتش بر فراز آنکار استمرار دارد و به اهداف متعددی شلیک می‌کنند.

2:21- هزاران نفر از طرفداران اردوغان در شهرهای مختلف ترکیه در حمایت از او به خیابان‌ها آمده‌اند. احتمال می‌رود ارتش رفتار خشونت آمیزی در دستور کار قرار دهد که در این صورت احتمال کشتار وسیع وجود دارد.

2:22- دونالد ترامپ در توییتی عجیب نوشت: «ترک ها دارند کشورشان را پس می‌گیرند، با رییس‌جمهور شدنِ من، ما هم کشورمان را پس میگیریم!»

2:24- تمامی پروازهای به سمت ترکیه لغو شده است.

2:27- لحظاتی قبل جنگنده های واکنش سریع ارتش از تهران،اصفهان و همدان به همراه تیپ ویژه تکاوران کرمانشاه به تبریز اعزام شدند.

2:28- بوریس جانسون وزیر امور خارجه بریتانیا در توییتر نوشته است که به شدت نگران شرایط در ترکیه است، و سفارت این کشور در ترکیه موضوع را از نزدیک دنبال خواهد کرد

2:29- تیراندازی‌های ارتش در آنکارا، استانبول و سایر شهرها ادامه دارد. ارتش با تیراندازی قصد متفرق کردن تظاهرت کنندگان دارد که در حمایت از دولت به خیابان‌ها آمده‌اند.

2:31- فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفته است، با هیات نمایندگی اتحادیه اروپا در آنکارا در ارتباط است و از آنها درخواست شده تا در آرامش باشند.

2:33- برخی منابع مطلع، اسکورت هواپیمای اردوغان به تهران و حضور رئیس جمهور ترکیه در ایران را تکذیب کردند. همچنین تشکیل جلسه فوری شورای عالی امنیت ملی نیز تکذیب شد.

2:35- عبدالله گل، رئیس جمهور سابق ترکیه و از اعضای کلیدی حزب حاکم، با انتشار پیامی مردم را به مقاومت در برابر کودتاگران دعوت کرد و از سربازان ارتش خواست از کودتاگران جدا شوند

2:37- خبرگزاری رسمی سوریه از پیوستن سرویس اطلاعات ترکیه به ارتش خبر داد. در صورت عدم مقاومت سرویس اطلاعات ترکیه در مقابل ارتش، کار کودتاچیان به شدت راحت خواهد شد. این در حالی است که بالگردهای ارتش به سمت ساختمان اصلی سازمان اطلاعات و امنیت ترکیه در آنکارا تیراندازی کردند، که خبر همراهی سرویس اطلاعات ترکیه با ارتش را گزینه‌ای غیرمتحمل نموده است.

2:39- بان کی مون دبیرکل سازمان ملل خواستار برقراری آرامش در ترکیه شد.

2:40- در شرایطی که قرار بود گروهی از نمایندگان مجلس ترکیه در ساختمان این کشور جلسه‌ای برگزار کنند، تانک ها ساختمان پارلمان ترکیه را محاصره کردند و اقدام به شلیک نمودند. خبرنگار شبکه خبر کشورمان نیز گزارش داد، مردم در حال حرکت به سمت پارلمان ترکیه هستند.

2:41- دیلی صباح تصاویری منتشر کرده و نوشته که گروهی از مردم در واکنش به کودتا به خیابان ها ریخته اند. در دست تجمع کنندگان پرچم حزب عدالت و توسعه دیده می شود.

2:42- راشو تودی تصاویری منتشر کرده که می گوید از حواشی تیراندازی در ساختمان وزارت کشور ترکیه گرفته شده است.

2:43- رییس حزب خلق و جنبش قومی ترکیه مخالفت خود را با هرگونه کودتا اعلام کردند.

2:49- رسانه‌های سعودی به نقل از فتح‌الله گولن نوشته‌اند که او کودتا را محکوم کرده و خواستار بازگشت آرامش به کشور شده است.

2:50- نیروهای ارتش در اطراف فرودگاه آتاتورک از مقابل تظاهرکنندگان عقب نشینی کردند.

2:53- منابع مطلع از سلامت استاندار کرمان و هيات ايراني خبر داده اند. گفته می شود سفر وی یک سفر سیاسی و با اطلاع دولت و وزارت خارجه است.

2:59- علی شمخانی، دبیر شورای امنیت ملی کشورمان گفت: به دقت و با نگرانی وقایع ترکیه را تحت نظر داریم و بی ثباتی در این کشور را مخل امنیت و آرامش مردم می دانیم… کلیه مرزهای زمینی و هوایی مشترک تحت نظارت و کنترل کامل قرار دارد و اشراف جامع در این بخش حاکم است.

3:12- پخش اذان از مساجد برای مقابله با کودتا و حمایت از اردوغان آغاز شده است؛ اقدامی کم‌سابقه در تاریخ اسلام. رییس اداره دیانت ترکیه گفته است: خیزش علیه کودتایی که ملت ترکیه را هدف گرفته، یک وظیفه دینی است.

3:14- اس ام اس اردوغان به مردم تركيه از طريق اپراتور تلفن همراه: «اراده ملت صاحب است، در ميدان ملاقات خواهيم كرد.»

ارتش ترکیه با کودتا کشور را در دست گرفت + ویدیو

عامل کودتا در ترکیه 26 تیر 95 – کاملترین مرجع عکس ، …

www.fastcamp.ir/news/37393

۲ ساعت پیش – عامل کودتا در ترکیه 26 تیر 95 \n اخرین خبرها از کودتای ترکیه شنبه 26 تیر 95 \n خبر های جدید از ترکیه وکودتای اردوغات بیست و ششم تیر 95 …

عامل کودتا در ترکیه 26 تیر 95 – ماه رمضان 95 دانلود مداحی …

ramazan95.blogsky.com/1395/04/26/post-79/عامل-کودتا-در-ترکیه-26-تیر-95

۲ ساعت پیش – اخرین خبرها از کودتای ترکیه شنبه 26 تیر 95. خبر های جدید از ترکیه و کودتای اردوغات بیست و ششم تیر 95. علتکودتا در ترکیه 26 تیر 1395 …

اخرین خبرها از کودتای ترکیه شنبه 26 تیر 95 – دانلود آهنگ و …

loveboy95.blogsky.com/1395/…/26/…/اخرین-خبرها-از-کودتای-ترکیه-شنبه-26-تیر

۲ ساعت پیش – اخرین خبرها از کودتای ترکیه شنبه 26 تیر 95. خبر های جدید از ترکیه و کودتای اردوغات بیست و ششم تیر 95. علتکودتا در ترکیه 26 تیر 1395 …

وقوع کودتای نظامی در ترکیه؟ + ویدیو – سایت خبری تحلیلی …

www.tabnak.ir › صفحه نخست › سياست‌خارجي

نخستین تصاویر منتشر شده از این عملیات بزرگ ارتش ترکیه که هنوز ماهیت قطعی آن … این خبر لحظه به لحظه تکمیل می‌شود … جلد استقلال جوان/شنبه 26 تیر 95 …

آنا | اخبار لحظه به لحظه/ کودتا در ترکیه

www.ana.ir › بین‌الملل › خاور میانه و آفریقا

۲ ساعت پیش – شنبه 26 تیر 1395 – 02:05. کودتا در ترکیه. رسانه‌های خبری از وقوه یک کودتا در ترکیه خبر می‌دهند. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا، بخشی از …

روزنامه های شنبه 26 تیر 1395 – پایگاه خبری تحلیلی جامعه …

tnews.ir/news/eb3c66629105.html

۱ ساعت پیش – روی خط خبر loading … آخرین وضعیت کودتا در ترکیه | ورود تانک و پرواز جنگنده ها در آنکارا و استانبول آخرین وضعیت کودتا در ترکیه | ورود تانک و …

وضعیت اردوغان پس از کودتا در ترکیه | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/55433

۳ ساعت پیش – نخست وزیر ترکیه بامداد شنبه از کودتا در این کشور خبر داد. … شنبه, 26 تير 1395 :: Saturday, 16 July 2016. باز/بستن شدن فهرست. صفحه نخست …

کودتا در ترکیه / ارتش ترکیه: قدرت در دست ماست؛ کشور در …

www.asriran.com › صفحه نخست › بین الملل

۳ ساعت پیش – تاریخ انتشار: ۰۰:۴۴ – ۲۶ تير ۱۳۹۵ – 16 July 2016 … این در حالی است که شبکه های خصوصی ترکیه از اشغال این شبکه خبر داده و برنامه هایی زنده را در …

خبر فوری / کودتا در ترکیه | قانون”- نخست وزیر ترکیه از …

www.ghatreh.com/news/nn32695112/خبر-فوری-کودتا-ترکیه

نخست وزیر ترکیه از تلاش عده ای از افسران ارتش برای کودتا خبر داد · کودتا در ترکیه/ استانبول در سیطره … شنبه، 26 تیر 1395ساعت 00:502016-07-15بين الملل …

اخرین خبرها از کودتای ترکیه شنبه 26 تیر 95 – جوونی | …

www.javuni.ir/news/113415

۲ ساعت پیش – اخرین خبرها از کودتای ترکیه شنبه 26 تیر 95خبر های جدید از ترکیه و کودتای اردوغات بیست و ششم تیر 95علتکودتا در ترکیه 26 تیر …

روزنامه های شنبه 26 تیر 1395 | روزنامه های شنبه 26 تیر 1395 …

www.ghatreh.com/news/nn32695274/روزنامه-های-شنبه-تیر

۳ ساعت پیش – روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | شنبه 26 تیر 95 · روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد … کلید واژه ها: روزنامه – شنبه. آخرین اخبار سرویس: … محاصره و تصرف تانک های کودتا در ترکیه توسط مردم (عکس) …

اخبار لحظه به لحظه؛ وقوع کودتای نظامی در ترکیه + تصاویر – …

fa.abna24.com/service/europe/archive/2016/07/16/706098/story.html

۲ ساعت پیش – رسانه های ترکیه از وقوع کودتای نظامی در این کشور خبر دادند. به گزارش … 26 تیر 1395 – 01:17. فعل و انفعلات نظامی در استانبول؛ کودتا یا مانور؟

کودتای نظامی در ترکیه/ هواپیمای جنگنده بر فراز آنکارا – …

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950425000713

۳ ساعت پیش – شنبه 26 تیر 1395. GMT – 22:28 / تهران – 02:58 … نخست‌وزیر ترکیه بامداد شنبه از کودتای نظامی در این کشورخبر داد. ارتش ترکیه نیز در بیانیه‌ای …

جلد خبرورزشی/شنبه 26 تیر 95 | ایران سنتر

irctr.ir/news/جلد-خبرورزشیشنبه-26-تیر-95-297

جلد خبرورزشی/شنبه 26 تیر 95. … تغییرات پوست در بارداری، 8 تغییر · نخست وزیر ترکیه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد · ترامپ معاون اول خود را رسماً معرفی …

عکس و فیلم+خبر لحظه به لحظه از کودتای نظامی در ترکیه …

newdownload1395.rozblog.com/…/عکس-و-فیلمخبر-لحظه-به-لحظه-از-کودتای-نظامی…

فیلم جدید منتشر شده از کودتا نظامی ترکیه,خبر لحظه به لحظه از کودتای نظامی در ترکیه,آخرین خبر از … دانلود جدید 95 بازدید : 0شنبه 26 تير 1395 : 2:26 نظرات (0).

اولین واکنش عربستان به کودتا در ترکیه – آفتاب | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/17235788

دریافت خبر, : شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۳. منبع خبر, : … اولین واکنش عربستان به کودتا در ترکیه/ اردوغان در صحبت با تلویزیون… خبر آنلاین – شنبه ۰۱:۵۹

کودتای نظامی در ترکیه

www.irdiplomacy.ir/fa/page/1961215/کودتای+نظامی+در+ترکیه.html

۲ ساعت پیش – بیانیه ارتش ترکیه به این معناست که اگر کودتا به صورت کامل موفقیت آمیز باشد، حکومت رجب طیب اردوغان در نیمه شب ۱۶ جولای ۲۰۱۶ به پایان خود رسیده است. … از انفجار در مرکز آموزش نیروهای ویژه پلیس در آنکارا خبر داده است.

کودتا در ترکیه | خبر جدید از وقوع کودتای نظامی در ترکیه | …

www.kolbenews.ir/post/952/کودتای-نظامی-در-ترکیه.html

عکس و فیلم خبری جدید لحظه به لحظه از وقوع کودتای نظامی در ترکیه. 00. کلبه نیوز بازدید : 0 شنبه 26 تير 1395 : 1:59 نظرات (0). کودتای نظامی در ترکیه,.

کودتای نظامی در ترکیه/ارتش: قدرت در دست ماست/اعلام حکومت …

www.mehrnews.com/news/…/کودتای-نظامی-در-ترکیه-ارتش-قدرت-در-دست-ماست-اعلا…

نحست وزیر ترکیه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد. … قدرت در دست ماست/اعلام حکومت نظامی. کودتای ترکیه. شناسهٔ خبر: 3714208 – شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ – ۰۰:۴۶.

کودتای ترکیه خون آلود شد، یک نفر در استانبول کشته شد – …

www.shahrekhabar.com/world/1468618380355930

کودتای ترکیه خون آلود شد، یک نفر در استانبول کشته شد – وکیل ملت. … تاریخ انتشار: 26تير1395|02:03. | کد خبر: 179472 …

قسم | کودتای ترکیه

malikashtar.ghasam.ir/p6007/fa/news-details/291565/کودتای-ترکیه/

۴۰ دقیقه پیش – کودتای ترکیه. … رای به خبر : … الملل – 1 دقیقه پیش – شنبه 26 تیر 1395، ساعت 02:37 – – 32695576 رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه در پیامی …

اجتماعی » فیلم: پرواز f16 بر فراز ترکیه درپی کودتا – اخبار …

www.khabar.pichak.net/اجتماعی/فیلم_پرواز_f16_بر_فراز_ترکیه_درپی_کودتا

کودتا. آخرین به روز رسانی شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۴ … برترین ها: پرواز جنگنده F16 بر فراز آنکارا در پی کودتاینظامی در ترکیه. … درج خبر در 51 ثانیه پیش

آخرین اخبار کودتا در ترکیه/ آیا اردوغان در تهران است؟ – …

www.kurdpress.com/Fa/NSite/FullStory/?Id=109906

آخرین اخبار: فهرست موضوعات. صفحه اصلی · چند رسانه اي … آخرین اخبار کودتا در ترکیه/ آیا اردوغان در تهران است؟ … کد مطلب: 109906 | تاريخ: ۱۳۹۵/۴/۲۶ | ساعت: ۲ : ۱۶.

تصاویر/ کودتا در کشور ترکیه نیمه شب شنبه 26 تیر 95 | …

khabarche.ir/خبر/4943781/تصاویر–کودتا-در-کشور-ترکیه

۲ ساعت پیش – ترکیه نیمه شب شنبه بیست و ششم تیر ماه 1395 خبر تصاویر/ کودتا در کشور ترکیه.

اعلام کودتای نظامی در ترکیه؛ ارتش: قدرت در دست ماست – …

rytsas.com/…/اعلام-کودتای-نظامی-در-ترکیه؛-ارتش-قدرت-در-دست-ماست؛-تلویزیون-…

۴۶ دقیقه پیش – اعلام کودتای نظامی در ترکیه؛ ارتش: قدرت در دست ماست؛ تلویزیون ترکیه سقوط کرد+تصاویر. rytsas شنبه 26 تیر 1395-02:15 اخبار روز 3.

کودتا در ترکیه/ استانبول در سیطره نظامیان/ ییلدریم: مردم آرام …

www.khabaronline.ir/detail/556538/World/middle-east

۳ ساعت پیش – رسانه های خبری از مستقر شدن یگانی از ارتش ترکیه در مدخل پل «بوسپوروس» و مسدود شدن مسیر حرکت خودروهاخبر دادند. علت این اقدام ارتش هنوز …

واکنش ایران به کودتای ترکیه – دنیای بانک

donyayebank.ir/news/16630/واکنش-ایران-به-کودتای-ترکیه

دنیای بانک: محمد جواد ظریف از کودتای در ترکیه ابراز نگرانی عمیق کرد. دونالد ترامپ ابراز خرسندی … کد خبر: ۱۶۶۳۰. ۲:۳۲ -۱۳۹۵/۴/۲۶ … دنیای بانک, [١٦.٠٧.١٦ ٠١:٣٦].

حمله طرفداران گولن به کاخ ریاست جمهوری ترکیه/کودتا علیه …

www.mizanonline.ir/fa/news/197819

۳ ساعت پیش – کد خبر: 197819. تاریخ انتشار: 00:42 – 26 تير 13952016 July 16 … حمله طرفداران گولن به کاخ ریاست جمهوری ترکیه/کودتا علیه اردوغان قوت …

جلد خبرورزشی/شنبه 26 تیر 95 – دبلیوخبر

wwwkhabar.ir/7494189

چکیده خبر: جلد خبرورزشی/شنبه 26 تیر 95. … نخست وزیر ترکیه از کودتا در این کشور خبر داد/حضور ارتش ترکیه در خیابان هایاستانبول · امام جمعه کلاچای: دولت در …

آخرین اخبار مهم ایران و جهان – مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/live

شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ / Saturday, 16 July, 2016خبر آنلاین · 01:28 -فوری/ کودتا در ترکیه/ رجب طیب اردوغان گریخت / جام نیوز · 01:28 -غوغا در ترکیه / تلویزیون ایران …

کودتای نظامی در ترکیه/ فرودگاه و تلویزیون دولتی ترکیه …

aftabnews.ir/…/news/…/کودتای-نظامی-در-ترکیه-فرودگاه-و-تلویزیون-دولتی-ترکی

کد خبر: ۳۸۱۹۰۹. تعداد نظرات: ۱۳ نظر. تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۵ – ۰۱:۲۸ … نخست وزیر ترکیه بامداد شنبه از کودتا در این کشور خبر داد. 02:46- دیلی‌صباح مدعی شده …

عکس خبری/ تصاویر اولیه از کودتای نظامی در ترکیه – دیگه چه خبر

dgchekhabar.com/خبر/top/6664/…خبری/-تصاویر-اولیه-از-کودتای-نظامی-در-ترکیه

اخبار لحظه به لحظه؛ وقوع کودتای نظامی در ترکیه + تصاویر. 26 تیر 1395 – 01:17 … عکس خبری/ تصاویر اولیه از کودتاینظامی در ترکیه. به گزارش خبرگزاری …

اعلام کودتای نظامی در ترکیه؛ ارتش: قدرت در دست ماست؛ تجمع …

www.bartarinha.ir › اخبار روز › اخبار سیاسی

کد خبر: ۳۵۳۸۵۵. تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۵ – ۰۰:۴۸ … نخست‌وزیر ترکیه بامداد شنبه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد. خبرگزاری فارس: نخست وزیر ترکیه بامداد …

فوری/ ارتش ترکیه کودتا کرد – سایت خبری و تحلیلی جنوب …

www.jonoubiran.com/view/25950/فوری-ارتش-ترکیه-کودتا-کرد

۲۳ دقیقه پیش – رسانه های خبری از مستقر شدن یگانی از ارتش ترکیه در مدخل پل «بوسپوروس» و مسدود شدن مسیر حرکت خودروهاخبر دادند. علت این اقدام ارتش هنوز …

عکس عامل کودتا در ترکیه 26 تیر 95 | سایت آگهی استخدامی | …

estekhdam.tehranpatogh021.ir/عکس-عامل-کودتا-در-ترکیه-26-تیر-95/

۱ ساعت پیش – … تیر ۹۵. چه کسی کودتا کرد سقوط اردوغان در ترکیه ۲۶ تیر ۹۵ …. بر اساس … ان تی وی از یک شبه کودتا در ترکیهاز سوی برخی عوامل ارتش خبر داد.

کودتای ناکام در ترکیه – ایسنا

www.isna.ir/news/95040114262/کودتای-ناکام-در-ترکیه

۳ ساعت پیش – در حالی که برخی منابع خبری از درگیری‌های شدید در آنکارا خبر می‌دهند، نیروهای ارتش … شنبه / ۲۶ تیر ۱۳۹۵ / ۰۰:۵۵; دسته‌بندی: آسیا،خاورمیانه; کد خبر: …

آخرین تصاویر از کودتای ارتش در ترکیه

roozplus.com/fa/news/1677/آخرین-تصاویر-از-کودتای-ارتش-در-ترکیه

کد خبر: ۱۶۷۷. تاریخ انتشار:۲۶ تير ۱۳۹۵ – ۰۱:۰۱16 July 2016. آخرین تصاویر از کودتای ارتش در ترکیه روزپلاس. آخرین تصاویر از کودتای ارتش در ترکیه.

نخست‌وزیر ترکیه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد – دولت …

www.dolatebahar.com/…/نخست‌وزیر-ترکیه-از-کودتای-نظامی-در-این-کشور-خبر-داد

۲ ساعت پیش – به گزارش دولت بهار به نقل از فارس، نخست وزیر ترکیه بامداد شنبه از کودتا در این کشور خبر داد. 01:00- ارتش ترکیهدر بیانیه‌ای اعلام کرد که کشور …

کودتای نظامی در ترکیه / آخرین اخبار کودتای نظامی در ترکیه …

www.saat24.com/news/…/کودتای-نظامی-در-ترکیه-آخرین-اخبار-کودتای-نظامی-در-تر

کودتا در ترکیه / نخست‌وزیر ترکیه بامداد شنبه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد.در حالی که برخی منابع خبری از درگیری‌های شدید … جهان. شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ – ۰۱:۰۱ …

کودتای نظامی در ترکیه/ ارتش ترکیه در بیانیه ای اعلام کرد …

www.beytoote.com › اخبار › اخبار بین الملل

مجموعه: اخبار بین الملل: تاریخ انتشار : شنبه, 26 تیر 1395 01:01. اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید … نخست‌وزیر ترکیه بامداد شنبهاز کودتای نظامی در این کشور خبر داد.

کودتا در ترکیه – صفحه اصلی | Akhtar News Agency

akhtarnews.ir/tag/کودتا-در-ترکیه

اولین عکس منتشر شده از سیطره ارتش بر پل اول تنگه بسفر در استانبول. پل بغاز بخش آسیایی استانبول را به بخش اروپایی متصل می کند. شنبه 26 تير 1395 …

تابناک | www.tabnak.ir – اخبار فارسی – Shafaqna

monitor.shafaqna.com/FA/IR/sou/www.tabnak.ir/تابناک

تابناک | www.tabnak.ir | سایت اخبار ایران یک خبرخوان بین المللی است که آخرین خبرهای رسانه … وقوع کودتای نظامی در ترکیه؟ … جلد استقلال جوان/شنبه 26 تیر 95.

تلویزیون ترکیه قطع شد/ شایعات درباره اشغال … – روزنامه …

donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/1077962

۳ ساعت پیش – سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1395/04/26 ساعت انتشار:01:13:06 بازدید:76بار کد خبر: … کودتا در ترکیه همچنان در حال پیشروی است.

جدول لیگ برتر ایران اسپانیا انگلیس ایتالیا آلمان و… – خبر …

khabarpu.com/pu/varzesh-pu/jadval-league.htm

ورزش پو,اخبار ورزشی,ویدیو ورزشی,نتایج زنده,روزنامه ورزشی,جدول …. نخست‌وزیر ترکیه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد … جلد ایران ورزشی/شنبه 26 تیر 95.

9نفر در سانحه سقوط بالگرد اورژانس شیراز جان باخته اند | دمادم

damadam.ir › اخبار › ایران حادثه › حوادث

۳ ساعت پیش – جهت خواندن و پیگیری اخبار منتخب روز ایران و جهان به کانال تلگرام دمادم …. ۴۱ جلد خبرورزشی/شنبه 26 تیر 95 · ۴۲ كودتا در تركیه تایید شد / اردوغان …

شمانيوز

shomanews.com/

جديدترين اخبار ايران و جهان را در شبكه مردمي اطلاع رساني ،شمانيوز بخوانيد. … درباره ما · تماس با ما · پیوند ها · خبرنامه · جستجو. امروز ۲۶ تير ۱۳۹۵ | ساعت ۰۱:۰۹ …

ارتش ترکیه کودتا کرد – پویش

puyesh.net/fa/news/76098/ارتش-ترکیه-کودتا-کرد

کد خبر: ۷۶۰۹۸. تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۵ – ۰۰:۴۸. » سیاست … گفته می شود نظامیان حامی فتح الله گولن با هدف تصرف اماکن مهم آنکارا و ترکیه دست به کودتا زدند.

افسران فتح الله گولن کودتا کردند/ پرواز جنگنده ها و …

www.allnewspc.ir/افسران-فتح-الله-گولن-کودتا-کردند-پرواز/

منابع خبری از شرایط نظامی ترکیه خبر می دهند. … بازدید ها: 556,881; ورودی موتور جستجو: 2,640; کل نوشته‌ها: 51,443; کل کاربرها: 1; تاریخ به‌روزشدن سایت: 16/07/16 …

سرنوشت شوم طارمی و رضاییان / ارتش کودتا کرد، حکومت …

perspolisnews.com › صفحه اصلی › اخبار پرسپولیس › اخبار بازیکنان

سرنوشت شوم طارمی و رضاییان / ارتش کودتا کرد، حکومت ترکیه سقوط کرد! … توضیحات: نمایش از شنبه, 16 جولای 2016 01:08: نوشته شده توسط editor: دسته: اخبار بازیکنان: بازدید: 14. پرینت; ایمیل … 0 #5 عشق فقط پرسپوليس 2016-07-16 01:15.

کودتای نظامی در ترکیه/استانبول به کنترل ارتش درآمد | خبر 5

khabar5.com/News/1094320/b

نحست وزیر ترکیه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد. … در ترکیه/استانبول به کنترل ارتش درآمد. کودتای ترکیه. شناسهٔ خبر: 3714208 – شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ – ۰۰:۴۶.

جام نیوز :: JamNews – اردوغان از انجام کودتا در کشورش خبر داد

www.jamnews.ir/detail/News/687353

تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ – ۰۱:۳۰. رویترز گزارش داد: اردوغان از انجام کودتا در کشورش خبر داد. کودتاگران فرمانده ارتش ترکیهرا به گروگان گرفته‌اند. منابع خبری …

نخست وزیر ترکیه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد – آکا

www.akairan.com/havades-akhbar/shafaf/news20167161363130134.html

۲ ساعت پیش – فارس: نخست وزیر ترکیه بامداد شنبه از کودتا در این کشور خبر داد. 01:16- کودتاگران فرمانده … آخرین تاریخ بروز رسانی 26 تیر 95 ساعت 01:23.

فیات کرایسلر به هکرها جایزه می‌دهد – آخرین اخبار ایران و جهان

postnegar.ir/news/20160715238872/فیات-کرایسلر-به-هکرها-جایزه-می-دهد/

امروز شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۵. ایسنا … ها و هليكوپترهاي نظامي در پايتخت تركيه +عکس – نخست‌وزیر ترکیه بامداد شنبه ازکودتای نظامی در این کشور خبر داد.

کودتای نظامی در ترکیه/ فرودگاه و تلویزیون دولتی ترکیه … …

khabarone.ir/news/2717212

نخست وزیر ترکیه بامداد شنبه از کودتا در این کشور خبر داد. 01: 22- شبکه سی‌ان‌ان ترک به نقل از منابع آگاه گزارش … تاریخ خبر:۱۳۹۵/۰۴/۲۶ ۰۱:۳۱. کد خبر: 2717212.

فوری کودتا در ترکیه انجام شد | News File

newsfile.ir/news/فوری+کودتا+در+ترکیه+انجام+شد

نخست وزیر ترکیه بامداد شنبه از کودتا در این کشور خبر داد. … زمان انتشار : 26 تیر ,1395 ساعت : 01:28 کد خبر : 200960 پرینت” وزیر دادگستری ترکیه: در کودتا …

ویدئو | تیرباران ساختمان وزارت اطلاعات ترکیه توسط هلی …

nividar.com/news/578954f9870024e2c950a526

۲ ساعت پیش – در حالی رسانه‌های مختلف خبر از شنیده شدن صدای تیراندازی در استانبول داده‌اند که فیلم زیر تیرباران ساختمان وزارت …شنبه 26 تیر 1395 – 01:56.

بحران کودتا در ترکیه/ اردوغان: اجازه نمی دهیم به دموکراسی …

www.bornanews.ir/…/431834-بحران-کودتا-در-ترکیه-اردوغان-اجازه-نمی-دهیم-به-دموک…

استانبول حالت امنیتی گرفت و صدای تیراندازی خیابان وطن این شهر را که فرماندهی نظامی ترکیه در آن قرار دارد به … تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ ۰۱:۱۷:۱۷. استانبول حالت نظامی گرفت؛. بحران کودتا در ترکیه/ اردوغان: اجازه نمی دهیم به دموکراسی ضرری برسد.

نخست وزیر ترکیه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد – …

khabarparsi.com/khabar/?id=19814

شناسهٔ خبر: 3714208 – شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ – ۰۰:۴۶ … وی در گفتگو با شبکه تلویزیونی ان تی وی از یک شبه کودتا در ترکیه از سوی برخی عوامل ارتش خبر داد.

کودتای نظامی در ترکیه/ ترکیه در کنترل ارتش (در حال …

patagh-news.ir/1395/04/26/a859

کودتای نظامی در ترکیه/ ترکیه در کنترل ارتش (در حال تکمیل خبر). شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۱۶ ق.ظ. به گزارش “پاتاق نیوز” نخست وزیر ترکیه از کودتای نظامی در این …

کودتای نظامی در ترکیه / اردوغان به مکان امن منتقل شد / …

mazandmajles.ir/post/read/72109

پایگاه خبری مجلس مازندران مازندمجلس, کودتای نظامی در ترکیه / اردوغان به مکان امن منتقل شد. … کد مطلب : 69019 -تاریخ انتشار : شنبه 26 تیر 1395 -ساعت : 01:16.

SPI News | موتور حرفه ای خبرهای آنلاین و لحظه ای

spinews.ir/

حرفه ای ترین موتور جستجوگر خبر پارسی – آخرین اخبار سیاسی ، اخبار ورزشی ، اخبار اقتصادی ، اخبار فناوری ، اخبار اجتماعی … جلد خبرورزشی/شنبه 26 تیر 95.

ترکیه کودتا کرد ارتش ترکیه کودتا کرد اخبار از کودتا …

diakou.ir/post/585

رسانه های ترکیه خبر از تحرکات نظامی مشکوک در شهرهای استانبول و آنکارا می دهند. واحدهایی… … admin بازدید : 0 شنبه 26 تير 1395 زمان : 1:46 نظرات (0). فوری فوری.

ارتش ترکیه با کودتا کشور را در دست گرفت + ویدیو – …

www.sarkhat.com/fa/news/141539814/

بیانیه ارتش ترکیه به این معناست که اگر کودتا به صورت کامل موفقیت آمیز باشد، حکومت رجب طیب اردوغان در نیمه شب ۱۶ جولای ۲۰۱۶ به پایان خود رسیده است … خبرگزاری رویترز از انفجار در مرکز آموزش نیروهای ویژه پلیس در آنکارا خبر داده است.

آخرین اخبار دانش و فناوری – ویکی پی جی

www.wikipg.com/lastest_news/139/آخرین%20اخبار%20دانش%20و%20فناوری

منبع : yjc.ir || تاریخ انتشار : 02:00 || 26 – تير -95. 0. 0. کودتای ترکیه، سوژه طنز کاربران ایرانی +کامنت. ارتش ترکیه طی بیانیه ای اعلام کرد اختیار کشور را در …

رادکانا – خبرگزاری شهرستان کردکوی

radkana.ir/

امروز شنبه، 26 تیر سال 1395 | اکنون ساعت 02:03:43. صفحه اصلی · اخبار ….. کودتای نظامی در ترکیه/ فرودگاه آتاتورک و تلویزیون دولتی در تسخیر نیروهای کودتا …

کودتا خواب را بر چشمان ترکیه حرام کرد+فیلم – بتانیوز

betanews.ir › عمومی › پارسینه

۲ ساعت پیش – امروز: شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۵اخبار دریافتی امروز: 1540 خبر. 21 کاربر … کودتا خواب را بر چشمانترکیه حرام کرد+فیلم. تاریخ دریافت خبر: …

خبر زنده – اخبار 24 ساعته و لحظه به لحظه ایران و جهان

khabarezendeh.com/

گفتگوی مامور پلیس ترکیه با تسنیم درباره کودتای ارتش. یک مامور پلیس … عناوین روزنامه های ورزشی ۲۶ تیر ۹۵/ خداحافظ مرد نکونام+تصاویر. خبرگزاری دانشجو …

خبر گزاری ایرسا » کودتای ترکیه

www.irsanews.com/?cat=464

۳ ساعت پیش – امروز : شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۶. خبر گزاری ایرسا. پایگاه خبری و اطلاع رسانی … خبرگزاری ایرسا نیوز :کودتا در ترکیه– فوری ارتش ترکیه طی بیانیه ای …

قیمت خودرو برلیانس H330,مشخصات خودرو برلیانس,عکس H330

lavdan.ir/p/khodro/saipa-H300-خودرو-برلیانس.htm

شنبه,۲۶ تیر ۱۳۹۵ / 16-07-2016 July …. نخست‌وزیر ترکیه از کودتای نظامی در این کشور خبر داد … ارتش ترکیه پل های اصلیاستانبول را بست / کودتا در ترکیه.

نسیم آنلاین | خبر کودتا در ترکیه صحیح است/ عصر اردوغان …

nasimonline.ir/Content/…/خبر-کودتا-در-ترکیه-صحیح-است-عصر-اردوغان-به-سرآمده

خبر کودتا در ترکیه صحیح است؛ اردوغان تقریبا کل ترکیه را علیه خود بسیج کرده است، … شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵۱:۲ … با یا بدون کودتا، عصر اردوغان به سرآمده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>