سعید عبدولی مدال برنز گرفت 25 مرداد 95 + فیلم کشتی عبدولی

سعید عبدولی مدال برنز گرفت 25 مرداد 95 + فیلم کشتی عبدولی

سعید عبدولی مدال برنز المپیک ریو را گرفت مسابقه سعید عبدولی کلیپ فیلم المپیک 2016 ریو

کشتی سعید عبدولی فرنگی 75 کیلوگرم رده‌بندی 01:55 کسب مدال برنز

 

دانلود کشتی عبدولی و کسب مدال برنز کلیک کنید

 

عبدولی برنزی شد/یک مدال سهم شاگردان بنا در روز نخست

سعيد عبدولي با شکست حریف مجارستانی در رقابت هاي وزن 75 كيلوگرم كشتي فرنگي المپيك 2016 به مدال برنز رسید.
به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت هاي وزن 75 كيلوگرم كشتي فرنگي بازي هاي المپيك 2016 برزيل، از ساعت 17:30 امروز (به وقت ايران) در سالن كاري اوكا شماره 2 شهر ريودوژانيرو آغاز شد و سعيد عبدولي نماينده كشورمان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل مارك مادسن دارنده مدال نقره جهان از دانمارك با نتيجه يك بر يك شكست خورد اما با توجه به حضور اين كشتي گير در ديدار فينال، عبدولي به گروه بازنده ها رفت.
عبدولي در اين گروه با پیروزی 2 بر 2 مقابل ويكتور نمس از صربستان به دیدار رده بندی رسید.
وی براي كسب مدال برنز با شکست 5 بر 2 پيتر باسكي از مجارستان صاحب مدال برنز شد تا شاگردان بنا در روز نخست به یک مدال برسند.
یک مدال پاداش جنگندگی عبدولی

برنز برای صورت زخمی کشتی ایران کم بود

سعید عبدولی با برد 5 بر 2 مقابل باسکی مجارستانی مدال برنز المپیک ریو را از آن خود کرد.


 

به گزارش “ورزش سه”، کشتی طوفانی سعید عبدولی برای کسب مدال برنز 3 امتیاز پی در پی را همان ثانیه های ابتدایی داشت. یک خاک به همراه خارج شدن پای پیتر باسکی این امتیازات را برای ایران داشت. عبدولی فنون را یکی پی از دیگر می زد اما سوبلس باسکی اختلاف را به حداقل رساند تا کشتی 3 بر 2 شود. وقت اول با همین امتیاز به اتمام رسید تا عبدولی شانس بیشتری برای حضور روی سکو داشته باشد.
حمله های پی در پی عبدولی فرنگی کار مجار را مجبور به ادامه کار در گارد دفاعی داشت و همین مساله اخطارهایی پی در پی را برای باسکی همراه می آورد اما فرنگی کار ایرانی مبارزه را در سرپا دنبال می کرد تا اینکه در یکی از حملات خود پای باسکی را از تشک خارج کرد تا به همراه یک اخطار دیگر امتیازات 5 بر 2 به سود عبدولی شود. 

پیکار دو کشتی گیر برای کسب مدال برنز در نهایت با همان امتیاز 5 بر 2 به سود عبدولی به پایان رسید تا صورت زخمی اولین مدال کشتی ایران را به دست بیاورد.

ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران در نوشته ای بلند زحمات ستاره کشتی فرنگی ایران در سال های اخیر تشکر کرد.


 

 

 

به گزارش “ورزش سه”، صفحه اینستاگرامی چهره های مختلف هنری، ورزشی و دیگر اشخاص مطرح به حمایت از حمید سوریان بعد از حذف در المپیک پرداخته اند تا خستگی راه قهرمانی به تن این پسر طلایی نماند. کریم انصاری فر ملی پوش فوتبال ایران در یکی از حمایت ها نوشته است:
وقتی بازنده ای حال و حوصله هیچکس و هیچ چیز را نداری. حتی حال نداری به رختکن بروی. دوست داری همانجایی که هستی، بمانی و دنیا با تو کاری نداشته باشند. حوصله خودت را هم نداری. خدا می داند که چه فکرهایی به سرت می زند. اینکه خانواده ات نشسته اند و دارند شکست تو را می بینند. اینکه یک ملت را نا امید کرده ای. مدام خودت را شماتت می کنی. فقط دلت می خواهد گریه کنی. جلوی مردم شرمنده هستی و با خودت فکر می کنی این پایان زندگی است؟ در آن لحظه فکر می کنی بهتر است ساکت را جمع کنی و برای همیشه بروی ولی قشنگی زندگی به همین زمین خوردن ها و بلند شدن هاست.
امشب وقتی تصویر حمید سوریان را روی پله های کنار تشک دیدم در حالی که بغض کرده بود، فهمیدم که دارد همین فکرها را می کند. خیلی بد است که قهرمان ملی ات را این شکلی ببینی. اینقدر مستاصل و خسته. قسمت تلخ ماجرا این است که می دانی می توانست ببرد و در کمال ناباوری باخت.
حالا قصه تمام شده و حمید باخته. از لحظه شکست او، خیلی حرف ها زدند و خیلی نقدها کردند. در این لابلا برای من شنیدن خبر خداحافظی او به مراتب دردناکتر بود. دارم فکر 10 سال بعد را می کنم. روزی که همه دور هم جمع شده ایم و می گوئیم مثل حمید سوریان هیچوقت متولد نشد و تو سرمان می کوبیم که کاش آن شکلی بدرقه اش نمی کردیم. این قهرمانی که الان داریم برای حمله به صفحه اش نقشه می کشیم و می گوئیم او کشتی گیر نبود و به درد نمی خورد، همان کسی است که با مدال هایش، خاطرات شیرین زیادی را در ذهن مان کاشت. به خدا تلخی امشب، یک دهم خاطرات شیرینی نیست که حمید به زندگی مان بخشید….قهرمان جهان 2005
قهرمان جهان 2006
قهرمان جهان 2007
قهرمان جهان 2009
قهرمان جهان 2010
قهرمان المپیک 2012
قهرمان جهان 2014
ممنون آقای سوریان 

 

نتیجه مسابقه کشتی عبدولی در المپیک 2016 | فیلم کامل …

nemonesoal.blog.ir/…/نتیجه-مسابقه-کشتی-عبدولی-در-المپیک-2016-فیلم-کامل-با…

۸ ساعت پیش – برچسب ها: نتیجه کشتی سعید عبدولی در المپیک 2016، نتیجه کشتی … ریو 24 مرداد 95، کشتی :: ورزش 3، پخش زنده و نتیجه کشتی فرنگی سعید … به گزارش “ورزش سه”، اولین دیدار سعید عبدولی در جدول بازنده ها برای رسیدن به مدال برنز ریو با … اما امتیاز آخر را حریف گرفت تا عبدولی هم سرنوشت سوریان دچار شود.

نتیجه کشتی شانس مجدد سعید عبدولی در المپیک 2016 | …

nex1-music.nasrblog.com/نتیجه-کشتی-شانس-مجدد-سعید-عبدولی-در-المپیک-2016-…

۴ ساعت پیش – به گزارش “ورزش سه”، حمید سوریان و سعید عبدولی دو فرنگی کار ایرانی که … و عبدولی این شانس را داشته باشند تا در گروه شانس مجدد برای مدال برنز بجنگند. … 95 به وقت تهران در برابر آلمات کبیسپایف قزاقستانی قرار خواهد گرفت.

دانلود فیلم کشتی شکست سعید عبدولی از حریف دانمارکی …

www.kolbenews.ir/…/دانلود-فیلم-کشتی-شکست-سعید-عبدولی-حریف-دانمارکی-الم…

۶ ساعت پیش – دانلود فیلم شکست سعید عبدولی از حریف دانمارکی, دانلود فیلم کشتیفیلم مدال گرفتن سهراب مرادی المپیک 2016 | کسب دومین مدال طلا, 0, 44, kolbenews … دانلود قسمت 24 بیست و چهارم سریال پریا شنبه 23 مرداد 95, 0, 59, kolbenews … مادسن باشد تا در صورت فینالیست شدن او، سعید برای مدال برنز تلاش کند.

دومین شوک به کشتی فرنگی/ عبدولی هم کشتی خود را واگذار کرد

www.ghatreh.com/news/…/دومین-شوک-کشتی-فرنگی-عبدولی-کشتی-خود-واگذار-ک…

۷ ساعت پیش – فیلم | از قهرمانی دومین وزنه بردار ایران تا شروع مسابقات کشتی فرنگی | اخبار ورزشی · سوریان مغلوب حریف ژاپنی شد/ شوک به تیم ملی کشتی فرنگی ایران … وی در دور دوم از ساعت 18:36 امروز (یکشنبه) به مصاف مارک اورگارد مادسن دانمارکی قرار گرفت. … سعید عبدولی به دیدار رده بندی رفت/ یک گام تا کسب مدال برنز …

پخش آنلاین رقابت سعید عبدولی در رده بندی المپیک | نماینده

www.ghatreh.com/news/…/پخش-آنلاین-رقابت-سعید-عبدولی-رده-بندی-المپیک

شکست «حمیدسوریان» و «سعید عبدولی» در رقابت های کشتی المپیک … دوشنبه، 25 مرداد 1395 ساعت 00:422016-08-14ورزشي … شد با نتیجه 2 بر 2 و به دلیل گرفتن امتیاز آخر ویکتور نمس صربستانی را … عبدولی برای کسب مدال برنز المپیک باید به مصاف پیتر باشی از مجارستان برود. … عبد ولی حریف صرب را شکست داد +فیلم …

عبدولی برد؛ یک کشتی تا گرفتن برنز | عبدولی موفق شد …

www.ghatreh.com/news/nn33182415/عبدولی-برد-کشتی-گرفتن-برنز

دو مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت · 5 + 1 · یارانه ها · مسکن مهر · قیمت جهانی طلا …دوشنبه، 25 مرداد 1395 ساعت 00:252016-08-14ورزشي … تلخ ترین لحظه ورزشی نابغه کشتی ایران/ وقتی سوریان از حال رفت + فیلم …

فیلم | سعید عبدولی اینگونه به یک قدیمی برنز المپیک ریو …

www.ghatreh.com/…/فیلم-سعید-عبدولی-اینگونه-قدیمی-برنز-المپیک-ریو-رسید

سعید عبدولی در فرصت مجددی که برای کسب مدال به دست آورد توانست حریف خود را شکست دهد و به یک قدمی مدال برنز برسد. – …فیلم | گزارش پیش بینی کارشناسانان و قهرمانان کشتی ایران از نتایج المپیک ریو 2016 · المپیک ریو/ سعیددوشنبه، 25 مرداد 1395ساعت 01:052016-08-14ورزشي … عبدولی برد؛یک کشتی تا گرفتن برنز …طلای ریو آن طرف غول های فرنگی :: ورزش 3

www.varzesh3.com/news/1349583/طلای-ریو-آن-طرف-غول-های-فرنگی

۱ روز پیش – سعید عبدولی دو دور اول استراحت دارد اما رقبای مطرح او سدهای سختی هستند … یکشنبه 24 مرداد08:15 … قهرمان آسیا 2016 آسیا در تایلند و ویکتور نمس صرب کشتی خواهد گرفت. … در وزنی که در آن 20 نفر شرکت کردند در گروه سعید ، جلفالکیان قهرمان بزرگ کشتی ارمنستان، دارنده مدال برنز جهان در … نود تا نود (95/05/23).

عبدولی در یک قدمی برنز / صورت زخمی کشتی جنگید و برد | …

khabarone.ir/news/3216498

۱ ساعت پیش – سعید عبدولی با پیروزی در اولین دیدار شانس مجدد مقابل نمس صرب به دیداره رده بندی … به گزارش “ورزش سه”، اولین دیدار سعید عبدولی در جدول بازنده ها برای رسیدن به مدال برنز ریو با … عبدولی برد؛ یک کشتی تا گرفتن برنز, پارسینه …. بررسی شانس کسب مدال برنز سوریان و عبدولی در ریو+فیلم, باشگاه خبرنگاران.

عبدولی برد؛ یک کشتی تا گرفتن برنز | خبروان

khabarone.ir/news/3216575

۱ ساعت پیش – فیلم/ خلاصه دیدار تیم‌های آرسنال – لیورپول دارای ۱۸ خبر مرتبط … سعید عبدولی به دلیل حضور کشتی گیر دانمارکی در فینال، با شانس مجدد باز هم به … 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت, عصر ایران.

عبدولی برای مدال برنز می‌جنگد | خبروان

khabarone.ir/news/3216654

۱ ساعت پیش – عبدولی برد؛ یک کشتی تا گرفتن برنز, پارسینه. ۱۴ دقیقه پیش … 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت, عصر ایران … بررسی شانس کسب مدال برنز سوریان و عبدولی در ریو+فیلم, باشگاه خبرنگاران.

خبر فارسی: جستجوگر هوشمند خبری

khabarfarsi.com/

سوریان به زندگی برگشت/ حمید برای برنز می جنگد – انتخاب – ۱ ساعت پیش; اخلاقی و …. از هفته اول لیگ برتر فوتبال این کشور در لندن برابر آرسنال قرار گرفت. …. به گزارش ایسنا، سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری با اشاره به کسب دومین مدال طلا ….. خبرگزاری خبرآنلاین: همان طور که پیش بینی می شد سعید عبدولی نتوانست در …

شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 8/13/16

2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس .. …

www.asriran.com › صفحه نخست › ورزشی

۶ ساعت پیش – 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت. نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با توجه به صعود حریف دانمارکی اش … دانلود پروژه ها و سورس های آماده میکس فیلم … تور مشهد 25 مرداد 95 (از تبریز) … جوان کازرونی را گرفت 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس …

عبدولی برد؛ یک کشتی تا گرفتن برنز – 0

www.farsipu.com/sport/عبدولی-برد-یک-کشتی-تا-گرفتن-برنز-234290.html

۲ ساعت پیش – عبدولی موفق شد حریف صرب خود را هم شکست دهد. … سعید عبدولی به دیدار رده‌بندی راه رفت · جلد گل/دوشنبه 25 مرداد 95 · جلد استقلال … یک قدمی برنز / صورت زخمی کشتی جنگید و برد · نادال به نیشی کوری هم باخت/مدال برنز به تنیسور …فیلم/ شوک بنا پس از حذف سوریان · جلد خبرورزشی/دوشنبه 25 مرداد 95 · زیبایی‌های …

برتری عبدولی در شانس مجدد و حضور در رده‌بندی/ شاگرد بنا …

www.tasnimnews.com/…/25/…/برتری-عبدولی-در-شانس-مجدد-و-حضور-در-رده-بندی-…

۲ ساعت پیش – به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، سعید عبدولی پس از راه‌یابی به گروه بازنده‌های وزن 75 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2016 مقابل ویکتور نمس از صربستان قرار گرفت. این کشتی در پایان به … عبدولی وارد گروه بازنده‌ها شد/ شاگردان بنا به‌دنبال مدال برنز. نظرات. دیدگاه های ارسال …

اولین پیروزی کشتی فرنگی ایران/ عبدولی به مدال برنز …

khabarone.ir/news/3216485

۱ ساعت پیش – عبدولی برد؛ یک کشتی تا گرفتن برنز, پارسینه. ۱۴ دقیقه پیش … کشتی فرنگی المپیک ریو 2016؛ سعید عبدولی به دیدار رده بندی رسید, طرفداری … بررسی شانس کسب مدال برنز سوریان و عبدولی در ریو+فیلم, باشگاه خبرنگاران.

کلیپ دریافت مدال برنز سعید عبدولی در المپیک 2016 : مجله …

mag.roidbaz.ir/2016/08/15/کلیپ-دریافت-مدال-برنز-سعید-عبدولی-در-ال/

دسته‌بندی نشده; آگوست 15, 2016. بدون دیدگاه … مجدد حمید سوریان المپیک 2016 ریو | نتیجه و فیلم، دو مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ … … به گزارش “ورزش سه”، حمید … شانس عبدولی و … دانلود فیلم کشتی سعید عبدولی حریف دانمارکی 24 مرداد 95 المپیک 2016. ….. نوروزیان: برای گرفتن مدال نیاز به حمایت بیشتر هستیم – …

الف – سعید عبدولی به دیدار رده‌بندی رفت/ یک گام تا کسب مدال …

alef.ir/vdcba8bfarhbwap.uiur.html?38txt

سعید عبدولی نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در بازی‌های المپیک … عکس و فیلم … تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۸ ….. واکنش سهراب مردای به گرفتن طلای المپیک/با آن مشکلات؛حتی باورم نمی شد بگذارند بیایم المپیک.

اولین پیروزی کشتی فرنگی ایران/ عبدولی به مدال برنز …

sp.shafaqna.com/FA/IR/1178192

۱ ساعت پیش – جلد پیروزی/دوشنبه 25 مرداد 95. – تابناک ورزشی … سعید عبدولی به دیدار رده‌بندی رفت/ یک گام تا کسب مدال برنز… محمد بنا: چیزی برای گفتن ندارم/ سوریان: حیف شد، بد تمام شد!+فیلمعبدولی برد؛ یک کشتی تا گرفتن برنز.

سعید عبدولی به دیدار رده‌بندی رفت/ یک گام تا کسب مدال …

sport.shafaqna.com/FA/0251373

۲ ساعت پیش – دو برنز در انتظار کشتی فرنگی/ عبدولی و سوریان در شانس مجدد. – ورزش 3 … سعید عبدولی به شانس مجدد رفت/ تلاش برای کسب مدال برنز. – فارس ورزشی … نیم صفحه اول روزنامه پیروزی چاپ فردا / 25 مرداد … ضربه فنی فوق العاده که سوریان را به المپیک بازگرداند+فیلم. – باشگاه … اسطوره شنا پنجمین مدال طلا را هم گرفت.

زمان کشتی شانس مجدد سعید عبدولی المپیک 2016 یکشنبه …

www.blog.zonashop.ir/post/…/زمان-کشتی-شانس-مجدد-سعید-عبدولی-المپیک-2016.ht…

۴ ساعت پیش – برنامه دو فرنگی کار ایران برای یورش به مدال برنز به شرح زیر است: … کیلوگرم از ساعت ٢٣:٣٦ دقیقه به وقت تهران در برابر آلمات کبیسپایف قزاقستانی قرار خواهد گرفت. … دانلود فیلم کشتی سعید عبدولی حریف دانمارکی 24 مرداد 95 المپیک 2016 … نتیجه فیلم مسابقات ورزشکاران ایران در 25 مرداد 95 المپیک 2016

آخرین اخبار مهم ایران و جهان | سرویس ورزش

vista.ir/live/service/8/1/ورزش

یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ / Sunday, 14 August, 2016 … نود · 20:09 -دو مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت / ایسنا … 19:38 -کشتی فرنگی المپیک ریو 2016؛ سجادی: داوری کشتی عبدولی مشکلی نداشت، بازهم مدال … 19:27 -نوروزیان حذف شد/ تیرانداز ایرانی در جایگاه ببیست و ششم المپیک قرار گرفت …

عبدولی برای مدال برنز می جنگد – جستجوگر اخبار تی نیوز

tnews.ir/news/14b368516373.html

به گزارش افکارنیوز ، سعید عبدولی پس از راه یابی به گروه بازنده های وزن 75 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازی های المپیک 2016 مقابل ویکتور نمس از صربستان قرار گرفت. این کشتی در پایان به نتیجه تساوی 2 – 2 … زمان دریافت خبر : دوشنبه 25 مرداد 1395ساعت 0:47. به گزارش افکارنیوز ، سعید عبدولی پس از راه یابی به …

هرلحظه، 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به …

harlahze.com/…/2-مدال-برنز-المپیک-در-انتظار-ایران-سعید-عبدولی-هم-به-شانس-مجدد…

۴۰ دقیقه پیش – به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های کشتی فرنگی المپیک 2016 مارک … این نتیجه عبدولی نیز به مرحله شانس مجدد برود و برای رسیدن به مدال برنز … تور مشهد 25 مرداد 95 (از تبریز) … گیر کردن سر دختر بچه چینی در میان حصار محافظ راه آهن (فیلم) … کیانوش رستمی دلاور، رکورد جدید برای المپیک برپا کرد و طلا گرفت+ …

2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس …

news.shomalgardi.com/…/2-مدال-برنز-المپیک-در-انتظار-ایران-سعید-عبدولی-هم-به-…

۴ ساعت پیش – 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت. نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با توجه به صعود حریف …. تور مشهد 25 مرداد 95 (از تبریز) … جان یک جوان کازرونی را گرفت 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/سعید عبدولی هم به … ترامپ: اوباما و کلینتون بنیانگذاران داعش اند! (فیلم) …

پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها – …

www.farhangiannews.ir/rss-34-پربیننده%20ترین%20خبرهای%204ساعت%20گذشت…

15 قانون مذاکره برای گرفتن بهترین پیشنهاد شغلی — چطور در دنیای …. روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح دوشنبه 25 مرداد 95 — ایران استخدام آگهی های …. حمید سوریان ستاره 59 کیلوگرم کشتی فرنگ ایران و جهان برای دفاع از طلای لندن خود روی تشک می رود. … حمید سوریان و سعید عبدولی برای رسیدن به مدال برنز تلاش خواهند کرد.

فيلم/ كشتي سعيد عبدولي با كشتي گير كره اي و حق خوري و …

www.yeknet.ir/…/فيلم-كشتي-سعيد-عبدولي-با-كشتي-گير-كره-اي-و-حق-خوري-و-نا…

۸ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – فيلم كشتي حذف سعيد عبدولي و ناداوري كره ايفيلم كشتي سعيد عبدولي و … بازی های آسیایی ( کشتی ديدار رده بندي ) : سعید عبدولی برنز گرفت … آتن و دارنده 2 مدال برنز جهان و نفر دوم بازی‌های آسیایی گوانگجو از کره‌جنوبی شد و از حضور در فینال بازماند. ….. دانلود گلهای بازی پرسپولیس استقلال جمعه 27 فروردین 95.

اولین پیروزی کشتی فرنگی ایران/ عبدولی به مدال برنز …

www.mizanonline.ir/…/اولین-پیروزی-کشتی-فرنگی-ایران-عبدولی-به-مدال-برنز-ن…

۲ ساعت پیش – تاریخ انتشار: 00:25 – 25 مرداد 13952016 August 15 … اولین پیروزی کشتی فرنگی ایران/ عبدولی به مدال برنز نزدیک شد … به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان از ریو، سعید عبدولی در نخستین دیدار خود در مرحله … پایان رسید اما از آنجایی که عبدولی امتیاز آخر را کسب کرده بود، پیروز میدان لقب گرفت.

فیلم/ حمید سوریان چگونه ضربه شد؟ – تیترنو

www.titreno.com/fa/news/1814705/فیلم-حمید-سوریان-چگونه-ضربه-شد-

تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۵ … خبر آنلاین عبدولی برد؛ یک کشتی تا گرفتن برنز عبدولی موفق شد حریف صرب خود را هم شکست دهد. … جام جم آنلاین صعود سعید عبدولی به دیدار رده‌بندی المپیک نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با پیروزی … 1ورزش عبدولی با شکست کشتی‌گیر صرب به مدال برنز نزدیک شد …

عبدولی در یک قدمی برنز / صورت زخمی کشتی جنگید و برد | دمادم

damadam.ir › اخبار › ورزش ۳ › ورزشی

۱ ساعت پیش – عبدولی در یک قدمی برنز / صورت زخمی کشتی جنگید و برد … سعید عبدولی ساعت ٠١:٠٢ دقیقه بامداد امروز برای کسب مدال برنز با باسکی از مجارستان رو به رو خواهد شد. … سهراب ایران طلای المپیک را ذوب کرد/ اصفهان هم از ریو زر گرفتفیلم · ۴ اعلام نتایج کنکور ۹۵ تا ساعت ۹ صبح چهارشنبه · ۵ انتخاب مجدد رییس‌جمهور …

سعید عبدولی به دیدار رده‌بندی رفت/ یک گام تا کسب مدال …

servicekhabari.com/58082

۱ ساعت پیش – سعید عبدولی نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در بازی‌های … وی در دیدار رده‌‌بندی برای کسب مدال برنزبه مصاف پیتر باسی از مجارستان خواهد رفت. … فیلم/شکست شوکه‌‌آور سوریان در اولین گام/ نابغه نفس نداشت! … طلای شنای ۴ در ۱۰۰ متر امدادی زنان و مردان برای آمریکا/فلپس بیست و سومین طلا را هم گرفت …

عبدولی برد تا به مدال برنز نزدیک شود – خبرگزاری برنا

www.bornanews.ir/بخش-ورزشی…/445762-عبدولی-برد-تا-به-مدال-برنز-نزدیک-شود

فرنگی‌کار وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی ایران با غلبه بر حریف صربستانی‌ خود در … به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سعید عبدولی که در دور اول رقابت های وزن ۷۵ … شدن این حریف دانمارکی، عبدولی هم به گروه شانس مجدد آمد تا برای کسب مدال برنز به …. ۱۹:۳۴ لازلو: نوروزیان بهتر از خدمتی نتیجه گرفت; ۱۹:۳۰ استارت شیاطین با برد …

تنیس المپیک؛ نیشیکوری با شکست دادن نادال برنز گرفت | …

irctr.ir/news/تنیس-المپیک-نیشیکوری-با-شکست-دادن-نادال-برنز-گرفت-778

۵۱ دقیقه پیش – وبسایت رسمی برنامه نود – تنیس بازی ژاپنی موفق به کسب مدال برنز … تابناک از کشتی جنجالی عبدولی در ریو · جلد شوت/دوشنبه 25 مرداد 95 · نابغه …

عبدولی به دیدار رده بندی رسید | باشگاه خبرنگاران

khabarpu.com/k.php?u=2LnYqNiv2YjZhNuMINio2Ycg2K/…2KjYp9i02q/…

تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۰:۲۱. اندازه فونت. نسخه چاپی … سعيد عبدولي با شکست حریف صربستانی در رقابت هاي وزن 75 كيلوگرم كشتي فرنگي المپيك 2016 به دیدار رده بندی رسید. به گزارش … وی براي كسب مدال برنز به مصاف پيتر باسكي از مجارستان خواهد رفت. … لحظات سخت سوريان بعد از شکست در مسابقه المپیک + فیلم.

2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس .. …

khabarezendeh.com/…/2-مدال-برنز-المپیک-در-انتظار-ایران-سعید-عبدولی-هم-به-شان…

۵ ساعت پیش – نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با توجه به صعود حریف دانمارکی … 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت …. تور مشهد 25 مرداد 95 (از تبریز) … جوان کازرونی را گرفت 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم … ترامپ: اوباما و کلینتون بنیانگذاران داعش اند! (فیلم) …

2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به … – …

newslist.ir › اخبار › ورزشی › عصر ایران

۵ ساعت پیش – 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت. نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با توجه به صعود حریف دانمارکی اش … دانلود پروژه ها و سورس های آماده میکس فیلم … تور مشهد 25 مرداد 95 (از تبریز) … جوان کازرونی را گرفت 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس …

شمانيوز

shomanews.com/

امروز ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ | ساعت ۲۳:۴۰ … برابر مصر قرار گرفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر و با امتیاز های 28 – 26، 25 – 22،25 – 16 حریف خودرا شکست داده و در اولین …. سعید عبدولی به شانس مجدد رفت/ تلاش برای کسب مدال برنز فارس … ساعت ديدار اخلاقی و باباجان زاده در كشتي فرنگي المپيك … اعلام میانگین حقوق معلمان در سال 95 (۳ نظر) …

کشتی سعید عبدولی ساعت چند – بازتاب 24

baztab24.com/search/?q=کشتی+سعید+عبدولی+ساعت+چند

فیلم/ کشتی المپیک؛ باخت جنجالی سعید عبدولی … وی در دور دوم از ساعت 18:36 امروز (یکشنبه) به مصاف مارک اورگارد مادسن دانمارکی قرار گرفت. … کشورمان در جدول بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو باقی ماند و شانس کسب مدال برنز را پیدا کرد. … المپیک · روز جهانی آب آکا · بانک صادرات ایران هیات مدیره خبرتصویب صورتهای مالی 24 مرداد 95 …

زمان مبارزه سوریان عبدولی برای مدال برنز مشخص شد – اخبار …

ourcitynews.com/post/?q=زمان+مبارزه+سوریان+عبدولی+برای+مدال+برنز…شد

2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت. نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با توجه به صعود حریف دانمارکی اش به دیدار … پس از اعلام دوپینگ این ورزشکار، IOC تصمیم گرفت مدال برنز او را پس بگیرد تا این مدال به …. فالروز دوشنبه 25 مرداد 1395 … به جای سلفی عکس 3 بعدی بگیرید فیلم.

فیلم/ کشتی المپیک؛ باخت جنجالی عبدولی ** شکست سعید …

www.linkjoo.ir/?page=matn&code=linkjoo19141471106622321

۶ ساعت پیش – زمان مبارزه سوریان و عبدولی برای مدال برنز۱۳۹۵/۰۵/۲۵ … که به خاطر گرفتن اخطار آخر رقم خورد اعتراض شدید کشتی گیر کشورمان را به همراه داشت.

sporttv.ir- صفحه نخست

sporttv.ir/

۱۹:۳۳ سجادی: داوری کشتی عبدولی مشکلی نداشت; ۱۹:۲۴ کمیته بین المللی المپیک بدنبال …. ۲۰:۰۱ آمریکا در مسابقات روئینگ ۸ نفره بانوان طلا گرفت; ۱۹:۲۰ تیم هندبال آلمان برابر اسلوونی به …. عبدولی وارد گروه بازنده‌ها شد/ شاگردان بنا به دنبال مدال برنز …..۱۳۹۵/۰۵/۲۵. روسیه. -. ایران. ۲۲:۳۰. والیبال المپیک ۲۰۱۶ زنده از شبکه سه …

طرفداری: صفحه اصلی

www.tarafdari.com/

کشتی فرنگی المپیک ریو 2016؛ سعید عبدولی هم به شانس مجدد راه یافت ….. گیشه طرفداری؛ 25 مرداد؛ حکم اخراج منصوریان در دست قرمزها … اگر مایکل فلپس یک کشور محسوب می شد با 21 مدال طلای المپیکش در تاریخ همه … قایق های بادبانی المپیک ریو 2016؛ بخش RS:X مردان؛ قایقران هلندی طلا گرفت، … رتبه کشور طلا نقره برنز مجموع.

فیلم/ خلاصه و گلهای دربی 82؛ پرسپولیس 4 – 2 استقلال – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/…/فیلم-خلاصه-و-گلهای-دربی-82-پرسپولیس-4-2-استقلا…

يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ – 2016 August 14 ١٧:٠:٢٠ …. عکس/ سبقت گرفتن با دوچرخه از روی دیوار … فیلم/ دربی جذاب و دیدنی در کنار پیشکسوتان سرخابی …. 27 فروردین 95 از ساعت 5 تا7 بهترین ساعات زندگیم بود 6666666666 …. زمان مبارزه سوریان و عبدولی برای مدال برنز · فیلم/ … فیلم/ کشتی المپیک؛ باخت جنجالی سعید عبدولی.

خبرگزاری دی اسپورت | تنها مرجع اخبار لیگ 1 ، 2 و 3 فوتبال

www.dsport.ir/

شاگردان بنا به دنبال مدال برنز … سجادی: داوری کشتی عبدولی مشکلی نداشت …. عناوین روزنامه های ورزشی 95/05/24 … رحیم زهیوی – حسن بیت سعید (استقلال خوزستان) • ایمان مبعلی (نفت تهران). 3گل …. زادمهر: در مورد رضاییان برانکو تصمیم گرفت.

کمیسیون انرژی حذف کارت سوخت را رد کرد – صفحه نخست

jahansite.xyz/news/27379

فیلم/ کشتی المپیک؛ باخت جنجالی سعید عبدولی. پیامکی که پسر … تولید انرژی الکتریکی اسکاتلند توسط توربین های بادی از مصرف این کشور پیشی گرفتمدال برنز تنیس مختلط برای تنیسور های جمهوری چک … فال روز دوشنبه 25 مرداد 1395.

وداع تلخ نابغه از المپیک/سوریان ضربه فنی شد

www.khabarsoo.com/sport/195098

حميد سوريان در رقابت مرحله شانس مجدد مسابقات وزن 59 كيلوگرم كشتي فرنگي بازي … فينال، سوريان به گروه بازنده راه يافت تا رقابت خود را براي كسب مدال برنز ادامه دهد. … ضربه فنی شدن سوریان مقابل قزاقستان+فیلم۰۰:۰۰ – ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ … لحظه به لحظه باکشتی سعید عبدولی/ سناریوی حذف عبدولی با شکست مقابل مادسن کلید خورد.

فیلم فحاشی عبدولی در المپیک – سایت تفریحی و سرگرمی …

tareenha.xyz/post/?q=فیلم+فحاشی+عبدولی+در+المپیک

در ادمه رقابت‌های کشتی فرنگی المپيک 2016 ریو، سعید عبدولي نماینده وزن 75 کیلوگرم ایران … عبدولي برای حضور در مرحله شانس مجدد و داشتن شانس رسیدن به مدال برنز باید منتظر …. در این دیدار سوفیا ولیکایا 31 ساله و نایب قهرمان المپيک لندن در مقابل هموطن جوان خود یانا اگوریان 22 ساله قرار گرفت. ….. فال روز دوشنبه 25 مرداد 1395.

دانلود فیلم کشتی شکست حمید سوریان مقابل اوتای … – دانلود …

newdownload1395.rozblog.com/…/دانلود-فیلم-کشتی-شکست-حمید-سوریان-مقابل-…

۵ ساعت پیش – شکست حمید سوریان مقابل اوتای ژاپنی المپیک 2016,دانلود فیلم کشتی سوریان … سوريان در دور نخست به مصاف َشی نی بو اوتا از ژاپن دارنده مدال های نقره و برنز . …. کلیپ کشتی شکست سعید عبدولی المپیک 2016 ریو 24 مرداد 95 … دانلود سریال پریا 24 مرداد 95 قسمت 25 بیست و پنجم با حجم کم و لینک مستقیم

۲ مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس …

irannewsagency.ir/1395/05/24/2-مدال-برنز-المپیک-در-انتظار-ایران-سعید/

۵ ساعت پیش – تاریخ انتشار: ۲۰:۰۲ – ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ – 14 August 2016. صفحه نخست » ورزشی. 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت. نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با توجه به صعود حریف دانمارکی …. تور مشهد25 مرداد 95 (از تبریز) … ترامپ: اوباما و کلینتون بنیانگذاران داعش اند! (فیلم) …

عکس/ عروس قهرمان بوشهری تو نماد غیرتی – Nividar نیویدار

nividar.com/news/57b0aed6870024e2c959e192

۴ ساعت پیش – یکشنبه 24 مرداد 1395 – 22:18 … نخستین پیروزی برای عبدولی ثبت شد/ یک گام دیگر تا مدال برنز · پایان تلخ نابغهکشتی فرنگی در …

باز هم ناداوری در حق عبدولی در المپیک ریو – صفحه نخست

nazbid.xyz/post/?q=باز+هم+ناداوری+در+حق+عبدولی+در+المپیک+ریو

عبدولي باز هم باخت و انداخت گردن ناداوري ورزش > کشتیسعید عبدولي هم مثل … مثل همیشه هم پیرمرد دانمارکی با اتخاذ تصمیم و استراتژی درست از سعید امتیاز گرفت و برد. … به مدال برنز باید منتظر حضور رقیب دانمارکی در فینال این وزن باشد در غیر این صورت از دور ….. فال روز دوشنبه 25 مرداد 1395فیلم واترپلو المپیک 2016 زنان.

کاپ | پایگاه خبری تحلیلی کاپ | اخبار فوتبال

cup.ir/

… 21:25 لیگ برتر انگلیس/ آرسنال در خانه با باخت شروع کرد، کلوپ خط و نشان کشید; 21:06 … 19:50 کشتی وزن 75 کیلو گرم؛ شکست سعید عبدولی مقابل حریف دانمارک / المپیک ….. دوشنبه 25 مرداد ….. دو قدم مانده به مدال/رقبای عبدولی برای رسیدن به مدال برنز … پیکان یک استقلال یک( هفته چهارم لیگ برتر 96-95)/ گزارش تصویری.

2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس …

www.sarkhat.com/fa/news/141652265/

۵ ساعت پیش – تاریخ انتشار: ۲۰:۰۲ – ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ – 14 August 2016. صفحه نخست » ورزشی · 2 مدال برنز المپیک در انتظار ایران/ سعید عبدولی هم به شانس مجدد رفت. نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با توجه به صعود حریف دانمارکی …. تور مشهد 25 مرداد 95 (از تبریز) … ترامپ: اوباما و کلینتون بنیانگذاران داعش اند! (فیلم) …

فیلم/ جوان نابینایی که در حرم امام رضا شفا پیدا کرد – …

wwwkhabar.ir/8183788

دولت بهار: در این فیلم می بینید جوانی که بر اثر اسید پاشی به صورتش نابینا شده بود در حرم امام رضا شفا پیدا کرد. … به گزارش دبلیوخبر و به نقل از دولت بهار مرداد … رئیس بنیاد شهید: تحت پوشش قرار گرفتن ۴۰۰ نفر از خانواده شهدای مدافع حرم/ نیمی … کشتیفرنگی ایران/ عبدولی به مدال برنز نزدیک شد · ◇ صعود سعید عبدولی به …

برای خرید حافظه همراه چقدر باید هزینه کرد؟ +جدول – hit counter

nazaninha.xyz/news/27414

زمان مبارزه سوریان و عبدولی برای مدال برنز. فیلم/ این ضربه‌فنی امید … فیلم/ کشتی المپیک؛ باخت جنجالی سعید عبدولی. پیامکی که پسر جوان … فال روز دوشنبه 25 مرداد 1395 · نکاتی در مورد … برای انتخاب مدرسه چه معیارهایی باید در نظر گرفت؟ 1 · ایسوس 3 را با … نتیجه بازی والیبال ایران مصر 23 مرداد 95 فیلم · اینجا ایران است 99.

عبدولی از دستیابی به مدال برنز بازماند/پنجمی برای فرنگی …

www.ilna.ir/…/303440-عبدولی-از-دستیابی-به-مدال-برنز-بازماند-پنجمی-برای-فرن…

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سعید عبدولی فرنگی کار وزن 75 کیلوگرم ایران در دیدار رده بندی رقابت های … مقابل حریفی از کشور میزبان از دستیابی به مدال برنز بازماند و پنجم شد. … جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۹ ۱۲ اوت ۲۰۱۶ … عکس · فیلم · کاریکاتور · رسانه‌ها · ویژه نامه … به گزارش ایلنا، نخستین روز از رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ساعت …

عبدولی به دیدار رده بندی رسید – جدید 2016

newsdownloaphoto.xyz/2016/08/15/عبدولی-به-دیدار-رده-بندی-رسید/

دست نادال به مدال برنز نرسید · نتیجه زیارت امام رضا (ع) مطابق احادیث شیعه چیست؟ خلاصه بسکتبال آمریکا …. عبدولی به دیدار رده بندی رسید. سعيد عبدولي با شکست حریف صربستانی در رقابت هاي وزن ۷۵ كيلوگرم كشتي فرنگي المپيك ۲۰۱۶ به دیدار رده بندی رسید. لینک منبع. ارسال شده در مرداد ۲۵, ۱۳۹۵ نویسنده adminدسته‌ها / اخبار …

مهمترین اخبار ورزشی – پارسی نیوز

parsinews.ir/news/important/3

شانس مدال سوریان قوت گرفت/ صعود کشتی گیر ژاپنی به نیمه نهایی … یکشنبه 24 مرداد – 18:25 … لحظه به لحظه با کشتی سعید عبدولی/ سناریوی حذف عبدولی با شکست مقابل … حسرت نابغه در کسب دومین مدال طلا/شانس سوریان برای مدال برنز + فیلم … و انتقالات و شروع مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در فصل 96-95 را اعلام کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>