دانلود فیلم لحظه زدن رکورد المپیک بهداد سلیمی 27 مرداد 95

دانلود فیلم لحظه زدن رکورد المپیک بهداد سلیمی 27 مرداد 95

کلیپ و عکس مراسم اهدای مدال به بهداد سلیمی المپیک ریو 2016 بیست و هفتم مرداد 1395

در ادامه مسابقات المپیک، وزنه بردار کشورمان قهرمان دسته ۱۰۵+ کیلوگرم جهان و دومین وزنه‌بردار ایرانی پس از حسین رضازاده ساعت 2:30 بر روی صحنه رفت.

مدال بهداد سلیمی را دزدیدند 

بهداد سلیمی که در حرکت یک ضرب رکورد المپیک را توانسته بود جا به جا کند با تصمیمات عجیب داوری در حرکت دو ضرب رو به رو شد تا در نهایت هیات ژوری او را از دور رقابت ها حذف کردند.


  بهداد سلیمی وزنه بردار نماینده 105+ کیلوگرم کشورمان به مصاف حریفان خود رفت و در انجام حرکت دوضرب ناکام بود. 
 
تک ضرب:
 
سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا و در رقابتی نزدیک با تالاخادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد. 
 
پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تالاخادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و گور میناسیان از ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.
دوضرب:
 
سلیمی برای حرکت اول خود وزنه 245 کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردن وزنه، اما دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام باشد. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه 245 کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری آن را قبول نکرد. در حرکت سوم نیز این وزنه‌بردار در مهار وزنه 245 کیلوگرمی موفق نبود.
 
در نهایت اعتراض های بهداد نتیجه نداد و از دور مسابقات کنار رفت.

 

دانلود فیلم حرکت تک ضرب و شکستن رکورد المپیک توسط بهداد سلیمی

دانلود فیلم رکورد شکنی لحظه ای تالاخادزه در المپیک ریو

دانلود فیلم حرکات دو ضرب بهداد سلیمی در المپیک ریو

دانلود فیلم شادی مردم مقابل منزل سلیمی پس از رکورد شکنی

 

سلیمی برای حرکت اول خود وزنه 245 کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردن وزنه، اما دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام شود. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه 245 کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار هم وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری قبول نکرد. در حرکت سوم این وزنه‌بردار در مهار وزنه 245 کیلوگرمی موفق نبود.

 کمیته بین‌المللی المپیک بعد از رکوردشکنی بهداد سلیمی وزنه‌بردار فوق‌سنگین کشورمان در المپیک 2016 به نماینده ایران تبریک گفت.

 

سلیمی قوی‌ترین مرد جهان و رکورددار حرکت یک‌ضرب در جهان برای نخستین‌ حرکت خود وزنه 206 کیلوگرم را درخواست داد که این وزنه را به راحتی بالای سر برد. این قهرمان کشورمان در دومین انتخاب خود، وزنه 211 کیلوگرم را درخواست داد و باز هم به راحتی این وزنه را مهار کرد. سلیمی در حرکت سوم وزنه 2016 کیلوگرمی را نیز بالای سر برد و رکورد یک ضرب المپیک را شکست.

 

 

 

تصاویر

سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا کرد و  در رقابتی نزدیک با تاخالادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد.

پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تاخالادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و نماینده ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران+فیلم

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.
به گزارش گروه فیلم و صوت ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.

تصاویر دردناک محمد بنا برای کشتی گیران
 

رنجبران///کار نشود///پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ریو

مرتبط در اینترنت

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | …

loveboy95.blogsky.com/…/27/…/نتیجه-وزنه-برداری-بهداد-سلیمی-در-المپیک-2016-…

۱۰ دقیقه پیش – نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو 2:30/وزنه … فیلم لحظه برنده شدن بهداد سلیمی 27 مرداد 95 + دانلود کلیپ زدن رکورد …

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + فیلم …

olympics2016.blogsky.com/…/27/…/نتیجه-وزنه-برداری-بهداد-سلیمی-چهارشنبه-27-م

۳۳ دقیقه پیش – نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + فیلم لحظه اهدای مدال بهداد سلیمی … چهارشنبه 27 مرداد 95 + کلیپ زدن وزنه 206 کیلوگرمی سلیمی المپیک ریو 2016 … ساعت 17:30 به وقت ایران فیلم وزنه زدن کیانوش رستمی,رکوردیکضرب کیانوش رستمی … دانلود فیلم کامل مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی در .

فیلم لحظه برنده شدن بهداد سلیمی 27 مرداد 95 | دانلود آهنگ | …

pasokhname-khordad95.ir/2016/08/…/فیلم-لحظه-برنده-شدن-بهداد-سلیمی-27-مرداد-9

۲۲ دقیقه پیش – فیلم لحظه برنده شدن بهداد سلیمی 27 مرداد 95 + دانلود کلیپ زدن رکورد المپیک ریو 2016 وزنه برداری بهداد سلیمیچهارشنبه 27 مرداد 1395 عکس مراسم …

۸ دقیقه پیش – نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه … فیلم لحظه برنده شدن بهداد سلیمی 27 مرداد 95 + دانلود کلیپ زدن رکورد …

دانلود فیلم کامل مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی در …

fantea.rozblog.com/…/دانلود-فیلم-کامل-مسابقه-وزنه-برداری-کیانوش-رستمی-در-المپی

۳ روز پیش – دانلود وزنه برداری کیانوش رستمی المپیک 2016,دانلود فیلم وزنه‌برداری کیانوش … وزنه برداری شگرد این چینی قدرتمند برای به هم زدن اعصاب حریفانش بود. …. دانلود فیلم لحظه طلا گرفتن المپیک ریوکیانوش رستمی دیشب 23 مرداد 95. ….. بهداد سلیمیو محمد رضا براری هر 2 در صحت سلامت کامل سپری می کنند و نیروهای .

ساعت شروع مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 …

www.neginjonoub.ir › ورزشي › كشتي و وزنه برداري

۱۷ ساعت پیش – نگین جنوب:ساعت شروع مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ۲۰۱۶ ریو در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم در تاریخ ۲۷ مرداد ۹۵ به شرح … ۱- بهداد سلیمی (ایران): رکورد ورودی ۴۵۰ کیلوگرم … دانلود فیلم شکست باباجان زاده مقابل حریف آلمانی درالمپیک ریو … دانلود کلیپ کتک زدن پسری که به دختر شیرازی تجاوز کرد + فیلم …

زمان مسابقه بهداد سليمي در المپيك 2016 – است

shomanews.com/fa/news/804891/زمان-مسابقه-بهداد-سليمي-در-المپيك-2016

۴ روز پیش – 1- بهداد سلیمی (ایران): رکورد ورودی 450 کیلوگرم … زمان ديدارها:چهارشنبه 27 مرداد ساعت 2:30 بامداد …. جدول توزیع مدال المپیک ریو 2016 تا این لحظه …

دانلود فیلم بی غیرت گفتن مجری شبکه ورزش به لیلا رجبی …

news99.blog.ir/…/دانلود-فیلم-بی-غیرت-گفتن-مجری-شبکه-ورزش-به-لیلا-رجبی-وا…

۴ روز پیش – برچسب ها:دانلود فیلم بی غیرت گفتن به لیلا رجبی,ماجرای بی غیرت … لیلا رجبی که بدون مربی اش به المپیک ریو اعزام شد ،حتی نتوانست رکوردهای ورودی اش را تکرار کند و … دانلود فیلم لحظه گفتن بی غیرت به لیلا رجبی >> لینک دانلود … برنامه و زمان مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک 2016 چهارشنبه 27 مرداد 95.

۱ روز پیش – بیوگرافی بهداد سلیمی , همسر بهداد سلیمی , زندگینامه بهداد سلیمی … در قائم‌شهر) وزنه‌بردار ایرانی دستهٔ فوق سنگین و دارندهٔ رکورد یک ضرب جهان در … ۳ روز پیش – یازدهمین و آخرین روز رقابتهای وزنه برداری بازی های المپیک 2016 ریو (27 مرداد) رقابت دسته … 90tv.ir/video/166639/فیلم-لحظه-مصدومیت-شدید-بهدادسلیمی.

عکس رکورد زدن بهداد در المپیک ریو – بازتاب 24

baztab24.com/search/?q=عکس+رکورد+زدن+بهداد+در+المپیک+ریو

بهداد سلیمی با رکورد مناسب توانست سهمیه المپیک ریو را کسب کند. … 2016 رقابت بهداد سلیمی در مسابقات وزنه برداری المپیک ریو از ساعت 2:30 بامداد امروز چهارشنبه 27 مرداد ماه 95 آغاز خواهد شد تا. … مصاحبه با بهداد سلیمی قبل از رقابت در المپیک ریو +فیلم … پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ریو.

۲۳ ساعت پیش – به گزارش گروه فیلم و صوت ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تصمیم عجیب کادر وزنه برداری و انصراف از زدنوزنه را در فیلم ذیل مشاهده کنید. … دانلود فیلم … رکورد وزنه برداری المپیک توسط روسلان نورالدینوف ازبکستانی در 105 کیلوگرم شکست+فیلم …. مصاحبه با بهداد سلیمی قبل از رقابت در المپیک ریو + فیلم.

تاریخ سازی هرکول ایران/ سلیمی رکورد یکضرب جهان و المپیک …

irctr.ir/…/تاریخ-سازی-هرکول-ایران-سلیمی-رکورد-یکضرب-جهان-و-المپیک-را-زد-244

۱۶ ثانیه پیش – به گزارش وبسایت نود، بهداد سلیمی وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران در … در دسته فوق سنگین المپیک، در حرکت یکضرب شروع به وزنه زدن کرد.

ویستا – سریعترین موتور جستجوگر خبر فارسی – اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های فارسی … بهداد سلیمی که از المپیک2012 لندن به بعد طلا نگرفته است،امشب برای تکرار قهرمانی در المپیک به میدان خواهد آمد. …. ایران; جهان; روزنامه; عکس; فیلم … سکوت این روزهای من مشکل‌تر از فریاد زدن است / پدرخوانده‌ها از پیروزی…

شروع رقابت بهداد سلیمی برای کسب مدال در ریو – سایت …

www.funbid.ir/search/?q=شروع+رقابت+بهداد+سلیمی+برای+کسب+مدال+در…

نتیجه و فیلم مسابقه بهداد سلیمی در المپیک ریو … لحظه به لحظه با المپیک ريو 2016؛ بهداد سليمي، نماینده 105 کیلوگرمی وزنه برداری … بازگشت بهداد سلیمی با مهار وزنه 205 کیلوگرمی/ امید برای وزنه زدن در المپیک … مولایی نیز با رکورد 181 کیلوگرم در حرکت یک ضرب مدال نقره گرفت. ….. جلد ایران ورزشی چهارشنبه 27 مرداد 95.

نتیجه فیلم مسابقه بهداد سلیمی در المپیک ریو – خبر روز

www.khabareruz.xyz/search/?q=نتیجه+فیلم+مسابقه+بهداد+سلیمی+در+المپیک

مسابقه بهداد سليمي در المپيک ريو 2016رقابت بهداد سليمي در مسابقات وزنه برداری … امروز چهارشنبه 27 مرداد ماه 95 آغاز خواهد شد تا جهان قویترین مرد المپيک را بشناسد. … گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بهداد سليمي وزنه بردار و دارنده رکورد یک …. سایت اخبار ورزش‌های قدرتی با گذاشتن ویدیوهایی از وزنه زدن بهداد سليمي، بهادر …

۲۲ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. – وزنه بردار فوق سنگین کشورمان با شکستن رکورد جهان به مدال طلای یکضرب فوق سنگین رسید. … ائتلاف امید به مذاق برخی خوش نیامد/ سکوت آگاهانه مشکل‌تر از فریاد زدن … لحظه شکسته شدن رکورد رضازاده (فیلم) … دانلود … درود بر بهداد سلیمی …. تور مالزی 27 مرداد 95 … خواستگاری روی سکوی قهرمانی المپیک (فیلم) …

المپیک 2016 ریودوژانیرو

olympics-2016-riodejaneiro.mihanblog.com/

دانلود افتتاحیه المپیک 2016 با کیفیت 1080p دانلود افتتاحیه المپیک ریو 2016 … سه شنبه 19 مرداد 1395 04:12 ب.ظ …. در مسابقات تیمی هر تیم 24 پرتاب – خلاف المپیک پیشین که 27 پرتاب بود – دارد. … به عنوان سریع‌ترین مرد ایران همراه بهداد سلیمی دارنده مدال طلای المپیک لندن با رکورد مجموع ….. دانلود فیلم های المپیک 2016 ریو.

شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 8/5/16

اخبار و برنامه المپیک ریو,نتایج و جدول المپیک 2016 ریو · برنامه, نتایج … گردن زدن پیرمرد سوری توسط جنایتکاران داعش! …لحظات دیدنی از بهداد سلیمی قوی‌ترین مرد جهان + فیلم ….. دانلود ‘ PicsArt’ بهترین نرم افزار ویرایش تصاویر و افکت گذاری … گزارش باکس آفیس: فروش Suicide Squad سقوط کرد و Sausage Party رکورد شکست.

خبرداغ

khabaredagh.ir/

داغ ترین ، بهنگام ترین و پربیننده ترین اخبار ورزشی ، حوادث ، سیاسی و اقتصادی ایران و جهان را در خبرداغ بخوانید.

عکس و فیلم ….. بخش اقتصادی الف/26 مرداد 95 …. درباره آتش زدن بنز و پورشه …. مجموع 396 کیلوگرم و شکستن رکورد المپیکمدال طلای وزن 85 کیلوگرم وزنه برداری را به دست آورد. …. ساخت و تبدیل ویدئو به GIF با دانلود نرم افزار “Video2me” … چهار روایت از لحظه بازگشت آزادگان … در انتظار درخشش نوروزی،رضایی و البته بهداد سلیمی.

فیلم هلاکت داعشی ها در کرمانشاه 26 مرداد 1395 | دانلود آهنگ جدید …. آخرین اخبار از المپیک ریو 2016 (95 05 10) فیلم در اینفیلم آخرین اخبار داغ روز و ورود تیم های . … در این فیلم کوتاه، لحظه دستگیری یکی از عناصر تکفیری که در خواب به . …. کتک زدنداعشی … زمان ( تاریخ و ساعت ) مسابقه وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ریو …

نتیجه فیلم مسابقه بهداد سلیمی در المپیک ریو – فارسی فان

far30-fun.ir/search/?q=نتیجه+فیلم+مسابقه+بهداد+سلیمی+در+المپیک+ریو

مسابقه بهداد سليمي در المپيک ريو 2016رقابت بهداد سليمي در مسابقات وزنه برداری … امروز چهارشنبه 27 مرداد ماه 95 آغاز خواهد شد تا جهان قویترین مرد المپيک را بشناسد. … گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بهداد سليمي وزنه بردار و دارنده رکورد یک …. سایت اخبار ورزش‌های قدرتی با گذاشتن ویدیوهایی از وزنه زدن بهداد سليمي، بهادر …

اوقات شرعی چهار شنبه ، 27 مرداد به افق ساری – جدید 2016

newsdownloaphoto.xyz/2016/08/17/اوقات-شرعی-چهار-شنبه-،-27-مرداد-به-افق-سار/

مصاحبه با بهداد سلیمی قبل از رقابت در المپیک ریو + فیلم · ضرورت احیاء و تقویت منابع آبهای زیرزمینی …. ارسال شده در مرداد ۲۷, ۱۳۹۵ نویسنده adminدسته‌ها / اخبار …

۵ روز پیش – ساعت بازی تکواندو فرزان عاشورزاده المپیک 2016 ریو |فیلم و … site-news.blogsky.com/. … جدول توزیع مدال المپیک ریو 2016 تا این لحظه … زمان مسابقه بهداد سلیمی . … برنامه روز چهارشنبه 27 مرداد 95 مسابقات ورزشکاران ایران در . … زمان ( تاریخ و ساعت ) مسابقه وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ریو. زمان ( تاریخ و …

فیلم کردی حرف زدن کیانوش رستمی در المپیک – صفحه نخست

jahansite.xyz/post/?q=فیلم+کردی+حرف+زدن+کیانوش+رستمی+در+المپیک

۴ روز پیش – گفتگوی کیانوش رستمی پس از رکوردشکنی در المپیک ریو+فیلم … مرداد از ساعت ۲:۳۰ در رقابتهای وزنه برداری بازی های المپيک ۲۰۱۶ ریو به … برای دانلود فيلم اینج … رکورد یک‌ضرب المپيک با 185 کیلوگرم در اختیار وزنه‌برداری از بلاروس است. …. به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا براری و بهداد سلیمی وزنه برداران …

دلیل حذف حرکت دوم وزنه بردار ایران اعلام شد – صفحه نخست

nazbid.xyz/post/?q=دلیل+حذف+حرکت+دوم+وزنه+بردار+ایران+اعلام+شد

مسابقات وزنه برداری بازی های المپیک 2016 ریو با شرکت 260 وزنه بردار از 94 کشور از … رکورد یک‌ضرب المپیک با 185 کیلوگرم در اختیار وزنه‌برداری از بلاروس است. … کیانوش در حرکت اول خود درخواست وزنه ۱۷۴ کیلوگرمی کرد که موفق به زدن این …. بهداد سلیمی پرداخته است که در زیر می‌آید:رقابت های وزنه برداری بازیهای المپیک ریو …

صحبتهای بهدادسلیمی؛ مرادی و انوشیروانی دقایقی قبل از … – …

video8.ir/3439/صحبتهای-بهدادسلیمی؛-مرادی-و-انوشیروا.html

کلیپ طلای سهراب مرادی | سهراب مرادی قهرمان المپیک 2016 شد + عکس و …En cache2 روز پیش … بر خلاف … انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵. RSS … صحبتهای بهدادسلیمی؛ مرادی و انوشیروانی دقایقی قبل از شروع مسابقات ….. لحظات دیدنی فوتبالی در قابتهایالمپیک ریو. play …. Blincam دوربین متصل به عینک که با زدن چشمک عکس می گیرد! 2:11.

۳۸ دقیقه پیش – پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ریو دارای ۳۱ …. همچنان به ضربه زدن به رضایی ادامه داد ، داور به رضایی اخطار کم کاری داد اما کشتی … دانلود. قاسم رضایی کشتی گیر فرنگی 98 کیلوگرم کشورمان در دومین …. با مدال برنز قاسم رضایی/ رکوردی که رضایی به جا گذاشت +فیلم و جدول, مشرق.

امشب بهداد سلیمی مسابقه داره – اخبار شهر ما

ourcitynews.com/post/?q=امشب+بهداد+سلیمی+مسابقه+داره

پست اینستاگرامی بهداد سلیمی قبل از اعزام به مسابقات المپیک ریو … مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بهداد سليميوزنه بردار و دارنده رکورد یک … المپیک ریو 2016 در این فیلم گزارشی از تمرینات و وضعیت روحی و جسمانی بهداد …. سليمي با تشریه لحظات دلهره آوری که هنوز ادامه دارد اظهار د … فال روز چهارشنبه 27 مرداد 1395.

فیلم | لحظه شکسته شدن رکورد المپیک و طلایی شدن کیانوش …

https://parsfootball.com/fa/97272/فیلم-لحظه-پر-افتخار-ایران-ایران-بر-زبا/

دانلود ویدئو لحظه شکسته شدن رکورد المپیک و طلایی شدن کیانوش رستمی. فیلم | لحظه پر افتخار ایران ایران بر زبان اولین طلاییالمپیکی ایران. نویسنده … تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ | ۵:۳۷ … Meysam27th July, 2016-10:48 AM … <<<پیش بینی لیگ برتر ایران، فصل 96-95 – جایزه ی هفتگی 500.000 ریال>>> … بهداد سلیمی.

در انتظار تاریخ سازی هرکول ایران/ سلیمی وزنه هایش را انتخاب …

buzdid.ir/post/4858629/در-انتظار-تاریخ…-/-سلیمی-وزنه-هایش-را-انتخاب-کرد?type…

مشاهده، پیشنهاد و امتیازدهی داغ ترین صفحات وب; چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵; ورود/ثبت نام … به گزارش وبسایت نود، بهداد سلیمیوزنه بردار دسته فوق سنگین ایران در بازی های المپیک ریو برای … پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی درالمپیک ریو … استراتژی عجیب براری در ریو/نماینده ایران ششم شد+فیلم و مصاحبه.

۱۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رضازاده همیشه می گفت باید پسرم این رکورد را جابه جا کند.» … در وزنه برداری اگر یك لحظه اشتباه كنی، وزنه می افتد. … من مطمئن هستم كه بهادر در المپیك بهتر از اینها ظاهر می شود. … من اگر آن زمان 27 ساله بودم، قطعاً بیشتر از این وزنه می زدم اما خب … در شرایط فعلی تنها امید ایران برای زدن ركورد، بهداد سلیمی است كه آن هم …

وزنه برداری دسته 105+ کیلوگرم – بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی (ورزشگاه ExCel) *همچنین برنامه … فیلم تصمیم عجیب کادر وزنه برداری ایران و انصراف از زدن وزنه.

حریف بهداد سلیمی در المپیک ریو 2016 – خبر جدید 95

jaadid.ir/حریف-بهداد-سلیمی-در-المپیک-ریو-2016.html

۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – حریف بهداد سلیمی از المپیک ریو ۲۰۱۶ محروم شد – مشرق …. ۵۱ دقیقه پیش – چهارشنبه, ۶ مرداد , ۱۳۹۵ || Wednesday, 27 July , 2016 … دوپینگ حریف …

روایت بهداد سلیمی از همسفری‌اش با داعش !!+ عکس – فان باز

funbuzz.ir/search/?q=روایت+بهداد+سلیمی+از+همسفری‌اش+با+داعش+!!%2B…

سليمي با تشریح لحظات دلهره آوری که هنوز ادامه دارد اظهار داشت: همه ترسیده بودند، هر آن منتظر … یازدهمین و آخرین روز رقابتهای وزنه برداری بازی های المپیک 2016 ریو (27 مرداد) … 1- بهداد سليمي (ایران): رکورد ورودی 450 کیلوگرم 2- مارت سیم(استونی):رکورد ورودی … او برای فیلم «آخر بازی» بازی خود را به حامد بهداد داد، قبل از آن بهداد در دفتر …

 رتبه: ۴٫۱ – ‏۱۳۶ نقد

شمر تعزیه و کتک زدن شمر تعزیه و فیلم کتک زدن شمر تعزیه و ضرب و شتم شمر تعزیه … در لحظه ای که شمر تعزیه در حال دور زدنبا سر امام بود یکی از تماشاچیان خشمگین به شمر … دانلود نرم افزار ویژه محرم; سریال های محرم 93 + تصاویر; بهنوش بختیاری … نوزاد دوسر در اندونزی متولد شد + تصاویردزدیدن پول های احسان حدادی در المپیک ریو!

دانلود فیلم قهرمانی کیانوش کیارستمی المپیک ریو 2016 – …

indexwar.ir/دانلود-فیلم-قهرمانی-کیانوش-کیارستمی-ا/

۳ روز پیش – ۹ ساعت پیش – دانلود فیلم لحظه زدن وزنه ۲۱۷ کیلوگرمی توسط کیانوش …. برچسب ها: کیانوش رستمی ، رکورد وزنه برداری ، المپیک ریو ۲۰۱۶ ، قهرمان … ….. بهداد سلیمی،کیانوش رستمی و سهراب مرادی المپیکی شدند ورزش > دیگر ورزشها … …. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ الأربعاء ٢١ شوّال ١٤٣٧ Wednesday, July 27, 2016 … فیلم/ …

رقابت هاى كشتى المپيك ريو – مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=رقابت+هاى+كشتى+المپيك+ريو

به گزارش ايسنا، در ديدار فينال رقابت هاي انتخابي المپيك، فرانسه و كانادا به مصاف هم … ٤٠ تيرانداز حاضر در اين رقابت ها در دو گروه و در قالب مرحله دقت با زدن ٣٠ تير با هم … 2016 ریو (27 مرداد) رقابت دسته به اضافه105 کیلوگرمگروه (A) بهداد سلیمی با … ورودی 450 کیلوگرم 4- روبین الکسانیان(ارمنستان): رکورد ورودی 450 کیلوگرم 5- …

مصدومیت های دردناک فوتبالبست ها | نوروز 95 – مدل لباس 95

www.newsms95.ir/2016/05/01/مصدومیت-های-دردناک-فوتبالبست-ها/

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مصدومیت های دردناک فوتبالبست ها +عکس – دانلود رایگان … … تصاویر روز جمعه 27 آذر 1394 | رایحون لذت آشپزی … (209)رکورد … … جردن نیوز » فیلم/تداوم حملات ددمنشانه تروریست ها به حلب ….. بهداد سلیمی مسابقاتالمپیک 2016 را از دست داد | مجله … ….. غیر ممکن فیلم لحظات دیدنی از دروازه خالی و گل نزدن غیر ممکن …

فیلم ضدغیرت فرهادی چگونه در ایران اکران می شود؟ – آکا

www.akairan.com/havades-akhbar/mashreghnews/news201681513151395648.html

۱۴ ساعت پیش – اکران،فرهادی،بی غیرتی،فروشنده،تجاوز به زن،دانلود فیلم … گرنه برای همیشه رهایش خواهد کرد عماد می پذیرد و فقط به زدن یک “سیلی” اکتفا می کند؛ سیلی که … آخرین تاریخ بروز رسانی 27 مرداد 95 ساعت 02:28. پایان کار کشتی فرنگی در المپیک با مدال برنز قاسم رضایی/ رکوردی که رضایی به جا گذاشت +فیلم و جدول.

ویدیوی درگیری – وبسایت رسمی برنامه نود

90tv.ir/…/اختصاصی-ویدیوی-درگیری-قلعه-نویی-و-محرمی-و-هواداران-در-جنجالی-ترین…

۳۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. – در این فیلم شاهد درگیری هواداران دو تیم با یکدیگر وسط چمن ورزشگاه آزادی هستید. … بود، در داربی ۳۰ دی اهل درگیری نبود و از همان لحظات اول درگیری می‌خواست سریع به رختکن برود. …. این بازی رو سه هیچ به نفع حریف زدن، بازی بعدی رو هم باختیم. …. های ورزشی چهارشنبه ۲۷ مرداد ۹۵; ۰۰:۲۱ حواشی حذف امید نوروزی از کشتی …

برندگان اول مارکت دورهمی اول مرداد ماه – فان سیتی

f30t.ir/search/?q=برندگان%20اول%20مارکت%20دورهمی%20اول%20مرداد%20ماه&page…

1- بهداد سلیمی (ایران): رکورد ورودی 450 کیلوگرم 2- مارت سیم(استونی): رکورد … تویچیف(ترکمنستان): رکورد ورودی 450 کیلوگرم زمان ديدارها: چهارشنبه 27 مرداد ساعت 2:30. …. دانلود دورهمی 11 اردیبهشت با حضور دکتر پرویز کردوانی و کمند امیرسلیمانی -آکا …. مدیری با تعجب نگاه کرد و در این لحظه در داخل استودیو شعر تیتراژ فیلم با …

هرکول ثابت می کند هنوز قوی ترین مرد جهان است

tareenha.xyz/post/?q=هرکول+ثابت+می+کند+هنوز+قوی+ترین+مرد+جهان…

رکورددارهای فوق سنگین وزنه برداری جهان:حرکت یک ضرب: بهداد سلیمی با 214 … در این فیلم هرکول پورآو در نقش اصلی بازی می‌کند و باید موضوع قتل را روشن کند. … عجيب ترين تجهيزات نظامي جهان/سفره سحری مدافعین حرم/لحظه هدف قراردادن ابوهریره سعودی …. فال روز چهارشنبه 27 مرداد 1395 …. شناگر آمریکایی رکورد المپیک را شکست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>