کمک به نیازمندان حتی با هزار تومان و لباس های کهنه +خیلی مهم

کمک به نیازمندان حتی با هزار تومان و لباس های کهنه +خیلی مهم

کمک به موسسات خیریه حتی با هزار تومان یا لباس و اسباب بازی های کهنه

معرفی وبسایت و موسسات خیریه و نیازمند به کمک های مردمی – تا پایان صفحه رو حتما مطالعه کنید

*****

آسایشگاه خیریه کهریزک

موسسه خیریه کهریزک مأمنی مطمئن برای نیازمندان واقعی است، غیر انتفاعی و غیر دولتی. هیچ شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی در آن سهمی ندارد و کسی حق برداشت مبلغی به عنوان سهم یا سود ندارد.

تلفن :  9-56525804 (9821+)

برای کمک به سالمندان کهریزک بر روی بنر زیر کلیک کنید

http://kahrizak.com/fa/

نتیجه تصویری برای سایت آسایشگاه خیریه کهریزک

******

بنیاد خیریه دست های مهربان

بنیاد خیریه دست های مهربان با اخذ مجوزهای رسمی و شماره ثبت 21674 در سال 1386 تاسیس و فعالیت خود را با تمرکز بر حمایت و توانمندسازی زنان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست آغاز نموده است.

کمکهای غیر نقدی شامل: وسایل آموزشی، کمک آموزشی و تحصیلی، اسباب بازی، لوازم مورد نیاز برای تکمیل جهیزیه مددجویان، پوشاک نو و مواد غذایی قابل نگهداری 

021-66431102

برای اهدای کمک به بنیاد خیریه دست های مهربان بر روی بنر زیر کلیک کنید

***

موسسه محک

مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان ” محک ” از سال 1370 و با شماره ثبت 6567 جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 14 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کزده است.

برای کمک به کودکان سرطانی محک بر روی بنر زیر کلیک کنید

جدید

مرکز معلولین بچه های آسمان

بچه های آسمان مجموعاً در حدود 200 معلول ذهنی و جسمی به علاوه تعداد 50 نفر کودک خیابانی را تحت پوشش و سرپرستی دارد. ساختمان فعلی توسط فردی خیر وقف این کودکان شده. مکان نگهداری قبلی این بچه ها که در واقع مرکز اصلی توانبخشی و نگهداری معلولین ذهنی بچه های آسمان است در منطقه اوشان فشم مستقر است.

برای کمک به کودکان معلول مرکز بچه های آسمان بر روی بنر زیر کلیک کنید

نتیجه تصویری

بنیاد خیریه کودکان اوتیسم

بنیاد خیریه کودکان اُتیسم انجمنی است که از سال ۱۳۸۹ تاسیس شد و برای افراد مبتلا به طیف اُتیسم و خانواده های آنان فعالیت می کند.

برای کمک رسانی به کودکان اوتیسم بر روی بنر زیر کلیک کنید

نتیجه تصویری برای بنیاد خیریه کودکان اوتیسم

موسسه خیریه زنجیره امید

مؤسسه خیریه بین المللی زنجیره امید در تاریخ ۵ تیرماه ۱۳۸۶ با شماره ثبت ۲۲۸۷۶ تأسیس شد . هدف اصلی این مجموعه فراهم نمودن خدمات پزشکی و درمانی به کودکان زیر ۱۸ سال بی بضاعتی است که از بیماریهای قلبی و ارتوپدی و ناهنجاریهای ترمیمی و پلاستیک رنج می برند .

نتیجه تصویری

موسسه آموزشی حمایتی نیکوکاری رعد

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در سال ۱۳۶۳ با هدف ارائه خدمات آموزشی و حمایتی به معلولین جسمی – حرکتی جهت اتکاء بیشتر به خویشتن و حضور موثر و فعال در اجتماع به عنوان یک سازمان غیر دولتی (NGO) تاسیس شد .

برای کمک رسانی به این موسسه بر روی عکس زیر کلیک کنید

نتیجه تصویری

موسسه خیریه مهرآفرین ( کمک به زنان بی سرپرست و بد سرپرست)

مهم ترین فعالیت های موسسه خیریه مهرآفرین عبارت اند از: توانمندسازی و پشتیبانی از زنان نیازمند و آسیب پذیر (بی سرپرست و بد سرپرست) و کودکان بازمانده از تحصیل به ویژه کودکان کار و خیابان، تلاش برای برپایی مراکز آموزشی ( در سطوح مختلف ) برای گروه هدف موسسه ( کودکان کار و خیابان ، دانش آموزان نیازمند بازمانده از تحصیل)، آموزش زنان، نوجوانان،‌خصوصاَ کودکان برای ارتقای سطح فرهنگ و مقاوم ساختن آنها در برابر مشکلات، با تمرکز روی آموزش و سوادآموزی، حمایت تحصیلی از دبستان تا دانشگاه به امید قطع فقر در این نسل از خانواده، آموزش مادران در تربیت کودکانشان. برگزاری تورهای تفریحی/ آموزشی برای مادران، کودکان و نوجوانان نیازمند و کاهش انواع آسیب‌های وارده بر قشر ضعیف جامعه (زنان و کودکان) از طریق حمایت‌های .

برای کمک رسانی به زنان بی سرپرست و خیریه مهر آفرین بر روی بنر زیر کلیک کنید

شماره تماس:88206708

نتیجه تصویری

**

موسسه مهر نور

برای کمک رسانی بر روی بنر زیر کلیک کنید

دانلود عکس

کمک به نیازمندان حتی با هزار تومان و لباس های کهنه

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>