خبر حکم شلاق پرونده احسان حدادی + ماجرای شکایت از حدادی

خبر حکم شلاق پرونده احسان حدادی + ماجرای شکایت از حدادی

پرونده اخلاقی احسان حدادی و حکم شلاق,جزئیات جدید خبر فساد اخلاقی احسان حدادی,مصاحبه با وکیل شاکی پرونده حدادی,ماجرای مشکل اخلاقی احسان حدادی

داستان فساد اخلاقی احسان حدادی

,حکم شلاق احسان حدادی,درباره پرونده احسان حدادی ,چرا احسان حدادی به ایران بازنگشت,پرونده احسان حدادی, فساد اخلاقی احسان حدادی, احسان حدادی,خبر جدید از دادگاه  احسان حدادی,

 

داستان فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان شاکی پرونده+ماجرای حکم شلاق:

احسان حدادی ورزشکار دو میدانی و پرتاب دیسک که در المپیک 2012 لندن مدال نقره بدست اورد بعد از ناکامی و حذف از المپیک ریو در حالی که همه منتظر او بودن هنوز به ایران برنگشته است.

صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده فساد اخلاقی حدادی، پرتابگر دیسک می گوید، اگر احسان به ایران نیاید، وثیقه اش را به اجرا می گذاریم.

اجرای حکم شلاق احسان حدادی

«یک هفته دیگر هم گذشت ولی باز هم از احسان حدادی خبری نیست. بعضی، از اجرای قطعی حکم او خبر می دهند و بعضی هم مصر هستند که حدادی برای فرار از اجرای حکم دیگر به ایران برنمی گردد. با توجه به حد 100 شلاقی که برای او در نظر گرفته شده، این احتمال دوم کم کم به واقعیت نزدیک تر می شود.

حدادی قبل از این که در بازی های المپیک شرکت کند، درگیر یک پرونده فساد اخلاقی شد. هر چند سعی مسوولان ورزش و خانواده او این بود که این موضوع رسانه ای نشود اما حضور او در دادگاه از چشم نمایندگان رسانه ها دور نماند. همان قبل المپیک حکم صادر شد و قرار این بود که حدادی به یکی از شهرهای دورافتاده تبعید شود اما نزدیک بودن المپیک و این که حدادی شانس مدال است، کمیته ملی المپیک را مجاب کرد تا پادرمیانی کند و اجرای حکم به بعد از المپیک موکول شود. اما حدادی در همان دور اول مسابقات پرتاب دیسک حذف شد و تنها بحثی که بعد از این شکست شد، بهانه ای بود که آورده بود:زانویش مصدوم بوده، یک روز در میان 65 آمپول تزریق می کرده و به خاطر همین نتوانسته پرتاب خوبی داشته باشد. چند روزی هم درگیری ها این بود که می شود به یک نفر این همه آمپول تزریق کرد یا نه که البته نظر پزشکی نه بود. شاکی حدادی منتظر بود که او با ورزشکارانی که مسابقات شان در همان هفته اول به پایان رسیده بود، به ایران برگردد اما هنوز خبری از او نشده و به نظر می رسد شاکی او هم از بازگشت حدادی ناامید شده است.

صمد خرمشاهی، وکیل شاکی پرونده احسان حدادی می گوید، اگر او روزهای آینده به ایران نیاید، وثیقه سنگینی که دارد، ضبط می شود.

ماجرای فساد اخلاقی احسان حدادی | حکم شلاق | مصاحبه با وکیل شاکی پرونده

متن این مصاحبه در زیر می آید:

بازگشت احسان حدادی به ایران و اجرای حکمش با مشکل روبه رو شده، شما اقدامی کرده اید؟ 

این که او به ایران برمی گردد یا نه، من نمی دانم. این بستگی به تصمیم شخصی خودش دارد. از ابتدا که این موضوع پیش آمد ما دوست نداشتیم علنی شود. به هر حال این شخص قهرمان ملی است و مدال گرفته. شخصیت شناخته شده ای است و با وجود مسائلی که پیش آمده بود، نمی خواستیم اتفاقاتی بیفتد که شخصیتش خدشه دار شود اما متاسفانه با راهنمایی های غلطی که شد، ایشان مسائلی را عنوان کردند که با واقعیت یکی نبود. ما سفارش ها و توصیه هایی هم داشتیم که موضوع به نحو مطلوب حل و فصل شود ولی متاسفانه باز هم راهنمایی های غلط این اجازه را نداد و در نهایت ایشان محکوم شد.

بعضی ها نظرشان این بود که تبعید در مقابل جرمی که اتفاق افتاده، حکم خیلی سنگینی نیست. 

نه اصلا این طور نیست. مجازات در ارتباط با افراد مختلف می تواند با برخوردهای مختلفی همراه باشد. برای یک فرد بزهکار یا بی نام و نشان تبعید می تواند حکم سبکی باشد و فرد بتواند 10 سال هم راحت در تبعید زندگی کند اما برای شخصی که نیاز دارد در محل اصلی زندگی اش باشد و فعالیت کند، یک روز تبعید هم سخت است. مراجعه روزانه به نیروی انتظامی و معرفی، برای کسی که مشغله و اسم و رسم مهمی دارد، سخت است.

می گویند جرم اصلی را دوست احسان مرتکب شده. متهم ردیف اول اوست و محکومیتش سنگین تر است. 

نه. متهم ردیف اول احسان است و در شکایت اولیه هم شخص مورد نظر، او بوده. در دادنامه به عنوان متهم ردیف اول از او نام برده شد. البته محکومیت احسان و دوستش یکسان است.

محکومیت فقط تبعید است؟ 

نه 100 ضربه شلاق هم هست و مجازات حدی است.

این ضربات شلاق قابل تبدیل به پول هست؟ 

نه نیست. ضربات باید زده شود. البته خود تبعید هم حکم سبکی نیست. احسان با ضمانت آزاد شده و دستور موقت گرفته اند که حکم اجرا نشود. به نظر من او از نظر روحی به هم ریخته بود و به همین دلیل نتوانست در بازی های المپیک هم افتخارات گذشته را تکرار کند.

نگران اجرای حکم شلاق نیستید؟ همان طور که گفتید احسان چهره ملی است و خدشه دار شدن این چهره شاید به نفع شما و موکل تان نباشد. راه دیگری برای مجازات نبود؟ 

بحث این است که احساسات موکل من هم جریحه دار شده. کسانی که تجربه این اتفاق را داشته اند، می دانند که موکل من چه شرایطی را پشت سر گذاشته و چه وضعیت ناگواری داشته. در این جرائم حداکثرمجازات اعدام است. اگر مسائلی ثابت می شد، بعید نبود این پرونده هم حکم اعدام بگیرد. در این جرائم قانون گذار برای کسی تبعیض قائل نمی شود. شاید مجری قانون با توجه به شرایطی که جرم اتفاق افتاده و شخصیت مجرم تخفیفی داده باشد اما تبعیض وجود ندارد.

الان احسان نیست و اجرای حکم چه می شود؟ 

از لحاظ قانونی ضامن دارد. وثیقه سپرده اند. ضامن اخطار می گیرد و باید حاضر شود. اجرای احکام مقرراتی دارد. این طور نیست که نباشد و حکم اجرا نشود.

پدر احسان هفته پیش به «تماشاگران امروز» گفته بود حکم بدوی است و آنها فرصت تجدیدنظر دارند. 

نه اصلا این طور نیست. حکم قطعی است و حتی تایید هم شده است.

با وکیلی هم صحبت کرده بود. نظر او این بود که با توجه به این که جرم اخلاقی است و حکم تبعید هم سنگین نیست، می شود از طریق مراجع بین المللی احسان را به ایران برگرداند. سخت گیری ها فقط روی حکم هایی مثل اعدام و شلاق است.

این یک حکم داخلی و مربوط به یک بحث خصوصی است. به نظر نمی آید که مراجع بین المللی بخواهند دخالت کنند. حتی برای برگرداندن احسان به ایران هم نیازی نیست از این مراجع کمک گرفت. وثیقه سنگینی گذاشته و این وثیقه ضبط می شود. احسان شرایطش را دارد و می تواند بدون مشکل در آمریکا زندگی کند.

وثیقه به نفع موکل شما ضبط می شود؟ 

نه به نفع دولت.

می توانید بگویید مبلغ وثیقه چقدر است؟ 

نه. ولی این را بدانید که مبلغ سنگینی است.

گفته شد که موکل شما برای حل موضوع پیشنهاد داده بود احسان مبلغی را پرداخت کند. 

آدرس اشتباه همین است. موکل من به هیچ عنوان حاضر نبود پولی بگیرد. اطرافیان و دوستان ایشان مسائلی را مطرح کردند که با واقعیت منطبق نبود. موکل من هم به قدری ضربه روحی سنگینی خورده بود که حاضر نبود شکایت را با پول معاوضه کند. آنها حتی به موکل هم تهمت ناروا زدند و گفتند که او می خواسته اخاذی کند. اگر موکل من پیشنهاد پول داده بود و قصدش اخاذی بود، محکومیتی هم در کار نبود. موکل من نمی خواست این موضوع در این حد بازتاب داشته باشد و نظرش این بود که مساله بین خودمان حل و فصل شود ولی در شرایطی که وضعیت روحی خوبی نداشت، به او تهمت ناروا هم زدند.

شما می گویید پیشنهاد مالی در کار نبوده، نظر شما و موکلتان برای حل موضوع چه بود؟ 

مسائلی هست که نمی شود مطرح کرد. من یا هر وکیل دیگری وظیفه داریم در جهت احقاق حقوق موکل کار کنیم اما این را هم به یاد داریم که می شود بین دو طرف رفاقت و گذشت برقرار شود. معمولا قاضی دادگاه هم طرفین را به صلح دعوت می کند. به هر حال شخصیت ورزشی ایشان هم تاثیرگذار بود ولی متاسفانه در همان مراحل اولیه ذهن شان را خراب کردند و حتی حاضر نشدند اتهام را بپذیرند. الان هم دوست نداریم شخصیت ملی کشور تابعیت کشور دیگری را بگیرد و سرمایه ما از دست برود.

وظیفه اجرای احکام هم این است که حکم را اجرا کند. قانون برای همه یکسان صادر می شود. وقتی حکمی صادر می شود نباید تبعیضی قائل شوند و قوه قضاییه باید در اجرا قاطعیت داشته باشد. اگر خلاف این اتفاق بیافتد، قاطعیت قوه قضاییه زیر سوال می رود.

خوشبختانه اجرای احکام تا به امروز اهمالی نکرده و بنده هم به عنوان وکیل تکلیف خودم می دانم که موضوع را پیگیری کنم.

 وضعیت موکل تان چطور است؟ 

ضربه روحی سنگینی خورده. یک مدت تعادل روحی اش را از دست داده بود. از نظر روحی مشکلات زیادی داشت. شوک شده بود. به هر حال الان نمی توانم بگویم خوب است یا نه. هنوز مشکل دارد.

پشیمان نیست که چرا تحت تاثیر اسم احسان با او در ارتباط بوده؟ 

نمی دانم این را باید از خودش بپرسید.

می شود با خودش صحبت کرد؟ 

فعلا نمی تواند صحبت کند. شرایط خوبی ندارد.

فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق احسان حدادی

منبع : فرارو /نمناک/

علت برگشت نکردن احسان حدادی به ایران+شایعه پناهندگی

ماجرای فساد اخلاقی احسان حدادی | حکم شلاق | مصاحبه با وکیل …

www.kolbenews.ir/post/1612/فساد-اخلاقی-احسان-حدادی.html

۳ ساعت پیش – داستان فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان شاکی پرونده+ماجرای حکم شلاق … بعضی، از اجرای قطعی حکم او خبر می دهند و بعضی هم مصر هستند که حدادی برای فرار از اجرای … متهم ردیف اول احسان است و در شکایت اولیه هم شخص مورد نظر، او بوده.

حکم شلاق احسان حدادی – ایندکس وار

indexwar.ir/حکم-شلاق-احسان-حدادی/

داستان فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان شاکی پرونده+ماجرای حکم شلاق. ۰۰٫ کلبه نیوز بازدید : ۰ یکشنبه ۱۴ … حکم شلاق و تبعید برای احسان حدادیخبر ایرونی.

علت برنگشتن احسان حدادی به ایران از برزیل | ماجرای دادگاه …

mypixlove.blogsky.com/…/علت-برنگشتن-احسان-حدادی-به-ایران-از-برزیل-ماجرای-داد…

۷ روز پیش – احسان حدادی ورزشکار دو میدانی و پرتاب دیسک که در المپیک 2012 لندن مدال نقره … گرفته در پی شکایت دختری ازاحسان حدادی باعث ایجاد پرونده قضایی … به گزارش تسنیم : حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت دختر جوانی … و کنار خبر می‌رسد که این ورزشکار درگیر پرونده‌ای شخصی در دادگاه است.

پناهندگی احسان حدادی | آیا احسان حدادی پناهنده شده؟ | فساد …

kaber.ir/?p=80900

۲ ساعت پیش – داستان فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان شاکی پرونده+ماجرای حکم شلاق: احسان حدادی … «یک هفته دیگر هم گذشت ولی باز هم از احسان حدادی خبری نیست. بعضی، … متهم ردیف اول احسان است و در شکایت اولیه هم شخص مورد نظر، او بوده. در دادنامه …

ماجرای پرونده فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق برای احسان حدادی :: …

fast-music.ir/post/ماجرای-پرونده-فساد-اخلاقی-و-اجرای-حکم-شلاق-برای-احسان-حدادی

۷ ساعت پیش – ماجرای پرونده فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق برای احسان حدادی فساد اخلاقی و … بعضی، از اجرای قطعی حکم اوخبر می دهند و بعضی هم مصر هستند که حدادی برای فرار از … متهم ردیف اول احسان است و در شکایت اولیه هم شخص مورد نظر، او بوده.

علت برنگشتن احسان حدادی به ایران از برزیل – گلستان24

www.golestan24.com/بخش…/31718-علت-برنگشتن-احسان-حدادی-به-ایران-از-برزیل

۷ روز پیش – احسان حدادی ورزشکار دو میدانی و پرتاب دیسک که در المپیک 2012 لندن مدال … دلیل دوم ماجرای دادگاه او هست که تازگی ها قوت بیشتری گرفته در پی شکایت دختری از احسان حدادی باعث ایجاد پرونده قضایی برای او … به گزارش تسنیم : حکم تبعید وشلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت دختر جوانی … اخبار مرتبط …

داستان فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان شاکی پرونده+ماجرای …

newsdownloaphoto.xyz/2016/09/04/داستان-فساد-اخلاقی-احسان-حدادی-از-زبان/

۳ ساعت پیش – … خاطره اسدی از صاحبان صفحات جعلی هم‌نام خودش شکایت کرد+اینستاپست · دانلود سریال فراری از قصر 14 شهریور 95 …. داستان فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان شاکی پرونده+ماجرای حکم شلاقماجرای فساد اخلاقی احسان حدادی | حکم شلاق | مصاحبه با وکیل شاکی پرونده … کلبه نیوز | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق | حکم 100 شلاق برای فساد …

faradl.com/2016/09/04/ماجرای-فساد-احسان-حدادی-و-حکم-شلاق/

۸ ساعت پیش – ماجرای پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی و اجرای حکم شلاق … بعضی، از اجرای قطعی حکم او خبر می دهند و بعضی هم مصر هستند که حدادی برای …. موکل من هم به قدری ضربه روحی سنگینی خورده بود که حاضر نبود شکایت را با پول معاوضه کند.

اخبار احسان حدادی

tnews.ir/Tags/احسان-حدادی

اخبار احسان حدادی. … ماجرای پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان وکیل شاکی پرونده؛100 ضربه شلاق در انتظار نائب … اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟

حدادی و شلاق – هاب سیتی

https://hubcity.ir/search/?q=حدادی+و+شلاق

این مرد دیروز پس از محاکمه با حکم قضات دادگاه به 99 ضربه شلاق محکوم شد. … ایسنا مطالب مرتبط: بازگشت احسان حدادي به ایران به دلیل مشکلات مالی! … شلاق بازیگر بازیگر مشهور که با شکایت دختری جوان راهی دادگاه شده بود، هر چند از اتهام تجاوز به ….حدادي قبل از این که در بازی‌های المپیک شرکت کند، درگیر یک پرونده فساد اخلاقی شد.

علت برنگشتن احسان حدادی از برزیل چیست ؟ – روزگاران

roozegaran.com/1395/06/08/13597/ehsan-haddadi/

۶ روز پیش – اخبار داغ · سبک زندگی … احسان حدادی ورزشکار دو میدانی و پرتاب دیسک که در المپیک ۲۰۱۲ لندن … دلیل دومماجرای دادگاه او هست که تازگی ها قوت بیشتری گرفته در پی … و زمان رسیدگی به این پرونده به بعد از بازگشت از برزیل موکول شده بود، … حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت دختر جوانی …

علت اصلی برنگشتن احسان حدادی به ایران و جیم شدنش – خبر …

90tvnamnak.parsiblog.com/…/علت+اصلي+برنگشتن+احسان+حدادي+به+ايران+و+جيم+…

۶ روز پیش – نتیجه تصویری برای علت اصلی برنگشتن احسان حدادی … روزنامه «همشهری» همان روزها ماجرای این پرونده را این‌طور شرح داده بود: «این … به گزارش تسنیم : حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت دختر جوانی مبنی بر …

علت فرار و نیامدن احسان حدادی به ایران ⋆ – سایت عاشقانه لاو 98

www.love98.ir › متفرقه › عکس بازیگران

۷ روز پیش – ماجراهای احسان حدادی … بعد از ناکامی غیرمنتظره احسان حدادی در المپیک ٢٠١۶، انتقادات زیادی به … و کنار خبر می‌ رسد که این ورزشکار درگیر پرونده‌ای شخصی در دادگاه است … را درگیر این مسائل نکند و زمان رسیدگی به این پرونده به بعد از بازگشت … حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت دختر جوانی …

احسان حدادی پناهنده شد ؟ | ماجرای پناهندگی احسان حدادی + عکس – …

photokade.com/عدم-بازگشت-احسان-حدادی-به-ایران/

۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – علت عدم بازگشت احسان حدادی به ایران,پناهندگی احسان حدادی,احسان حدادی پناهنده شد,ماجرای دادگاه احسان حدادی چیست,شکایت دختری از احسان حدادی,پرونده … و کنار خبر می‌ رسد که این ورزشکار درگیر پرونده‌ای شخصی در دادگاه است … به گزارش تسنیم : حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت دختر جوانی …

ماجرای پرونده احسان حدادی و شکایت دختری جوان – نود تی وی ایران

90tv.iran.sc/tag/ماجرای+پرونده+احسان+حدادی+و+شکایت+دختری+جوان

ماجرای پرونده احسان حدادی و شکایت دختری جوان – بزرگترین پایگاه خبری ایران بلاگ. … به گزارش تسنیم : حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت …

ماجرای فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان شاکی پرونده+داستان …

www.news96.ir › اخبار روز

۲ ساعت پیش – ماجرای فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان شاکی پرونده+داستان حکم شلاق … ادعای گلوبو اسپورته/ شکایت بارسلونا از انتقال گابی‌گل به اینتر.

ماجرای دادگاه احسان حدادی و عدم بازگشت به ایران – بلاگ زوناشاپ

www.blog.zonashop.ir/post/536/ماجرای-دادگاه-احسان-حدادی-و-عدم-بازگشت-به-ایران.html

عدم بازگشت احسان حدادی به ایران,ماجرای دادگاه احسان حدادی,پرونده تجاوز احسان حدادی … اما از گوشه و کنار خبر می‌ رسد که این ورزشکار درگیر پرونده‌ای شخصی در دادگاه است … به گزارش تسنیم : حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت …

اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟

toyana.ir/post/اجرای+حکم+۱۰۰+ضربه+شلاق+برای+احسان+حدادی؟

ماجرای پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان وکیل … … که حدادی برای فرار از اجرای … ۱۰۰ ضربه شلاق هم … هم حکمسبکی نیست. احسان با . … آخرین اخبار تهمت – بازدید.

علت برگشت نکردن احسان حدادی به ایران+شایعه پناهندگی – …

namnak.nasrblog.com/علت-برگشت-نکردن-احسان-حدادی-به-ایران.html

۶ روز پیش – ماجرای پرونده احسان حدادی,چرا احسان حدادی به ایران برنگشت؟,پناهندگی احسانحکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت دختر جوانی مبنی بر … رئیس فدراسیون دو و میدانی کشورمان گفت: خبر پناهنده شدن احسان حدادی …

علت برنگشتن احسان حدادی به ایران – دانلود آهنگ جدید

musicyaab.ir/علت-برنگشتن-احسان-حدادی-به-ایران/

آخرین تک آهنگ ها; آخرین فیلم ها; آخرین سریال ها; آخرین اخبار معروف ها … احسان حدادی ورزشکار دو میدانی و پرتاب دیسک که در المپیک ۲۰۱۲ لندن مدال نقره … ماجرای پرونده دادگاه. به گزارش تسنیم : حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایتدختر جوانی مبنی بر آزار و اذیت، محکوم شده بود، از سوی دیوانعالی کشور تأیید شد.

عدم بازگشت احسان حدادی به ایران + ماجرای دادگاهش · پاتوق-90 …

patogh-90.ir/2016/08/28/عدم-بازگشت-احسان-حدادی-به-ایران-ماجرای/

۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پاتوق-90،آهنگ جدید،حوادث،اخبار،فال،سرگرمی،آشپزی …. ماجرای دادگاه احسان حدادی چیست,شکایت دختری از احسان حدادی … درگیر این مسائل نکند و زمان رسیدگی به این پرونده به بعد از بازگشت از برزیل موکول شده بود، حالا … به گزارش تسنیم : حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت دختر جوانی مبنی …

ماجرای مهاجرت احسان حدادی به آمریکا و بازنگشتنش به ایران | …

liligol.com › اخبار

۶ روز پیش – احسان حدادی پرتابگر دیسک کشورمان بعد از ناکامی در المپیک 2016 هنوز … خانه » اخبار » ماجرای مهاجرت احسان حدادی به آمریکا و بازنگشتنش به ایران … را درگیر این مسائل نکند و زمان رسیدگی به این پرونده به بعد از بازگشت از … به گزارش تسنیم : حکم تبعید و شلاق یکی از ورزشکاران کشور که با شکایت دختر جوانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>