خبر و علت بستری شدن مهدی ماهانی +عکس و بیوگرافی

خبر و علت بستری شدن مهدی ماهانی +عکس و بیوگرافی

مهدی ماهانی در بیمارستان,مهدی ماهانی کیست؟,بیماری قلبی مهدی ماهانی,بیوگرافی مهدی ماهانی,عکس جدید مهدی ماهانی

ماجرای بیماری مهدی ماهانی

بستری شدن مهدی ماهانی به دلیل بیماری قلبی+عکس و بیوگرافی:

بیوگرافی مهدی ماهانی بازیگر سینما و تلویزیون:

مهدی ماهانی متولد ۲۶ اردیبهشت سال ۶۲ در بیمارستان الوند تهران می باشد .او بچه ی اول خانواده است و فقط یک برادر دارد به نام مهیار که از او کوچک تر است. ماهانی دوران کودکی و نو جوانی خود را در خانه ای واقع در هفت تیر گذرانده است. او پدرش را خیلی دوست دارد و حصابی پدر دوست است . او در دبیرستان ریاضی خوانده و سپس در دانشگاه رشته مهندسی عمران خوانده است.او به عنوان دستیار صحنه، دستیار کارگردان و خیلی از عناوین دیگر در سینما حضور داشته اما اولین حضور حرفه‌ای اش در بازیگری به (( پسران آدم )) باز می‌گردد. او پس از آن در چهار چنگولی سعید سهیلی زاده هم نقشی کوتاه ایفا کرده است. سپس در فیلم سینمایی خیابان بیست و چهارم که هنوز اکران نشده هم در نقش اصلی مقابل دوربین رفته و در سریال دلنوازان در نقش دکتر فرهاد زند است.

ماجرای بیماری قلبی مهدی ماهانی:

ساناز جهان آرایی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام خبر بستری شدن مهدی ماهانی بازیگر کشورمان به دلیل بیماری قبلی در بیمارستان را منتشر کرد. مهدی ماهانی جمعه ۱۲ شهریور ۹۵ در بیمارستان بستری شده است و قرار است عمل جراحی روی قلبش انجام شود.

مهدی ماهانی , مهدی ماهانی بیماری ,  بیماری قلبی مهدی ماهانی , مهدی ماهانی بازیگر , عکس مهدی ماهانی در بیمارستان

متن ساناز جهان آرایی :

دوست هنرمند و خوبم به علت بیماری قلبی بستری شده

از شما عزیزان التماس دعا دارم

ماهانی جان امیدوارم فردا عمل خوبی داشته باشی..

خوشحالم که پر انرژی هستی

با آرزوی سلامتی برای این بازیگر خوب کشومان

عیادت آرش برهانی از مهدی ماهانی در بیمارستان:

آرش برهانی جمعه شب ۱۲ شهریور ۹۵ از مهدی ماهانی بازیگر خوب کشورمان عیادت به عمل آورد و جویای وضعیت وی شد. طبق اخرین خبرها مهدی ماهانی به دلیل عارضه قلبی قرار است روز شنبه ۱۳ شهریور ۹۵ تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

آرش برهانی و مهدی ماهانی در بیمارستان

ملاقات سارا خوئینی ها و سیاوش خیرابی از مهدی ماهانی:

سارا خوئینی ها در صفحه اینستاگرامش نوشت : متاسفانه خبری در ارتباط با سکته و حمله ی قلبی مهدی ماهانی عزیز منتشر شده که به این صورت نبوده و باعث نگرانی دوستان و خانواده ی دوست عزیزمون شده ، مهدی جان به علت ناراحتی قلبی فردا صبح به امید خدا عمل خواهد کرد …آرزوی سلامتی برای دوست و همکار خوب و با اخلاقمون دارم

عیادت سارا خوئینی ها و سیاوش خیرابی از مهدی ماهانی

منبع:آمازینگ/نمناک/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>