زمان و تاریخ نهایی حذف کلی کارت سوخت بنزین

زمان و تاریخ نهایی حذف کلی کارت سوخت بنزین

علت حذف کارت سوخت بنزین زمان حذف کارت سوخت بنزنی کی هست ؟ چرا کارت سوخت برداشته می شود ؟

کارت سوخت

ایسنا، عباس کاظمی گفت: کارت سوخت بنزین به طور رسمی با ابلاغ دولت از سامانه سوخت رسانی کشور حذف می‌شود و تاکنون تاریخ دقیقی برای حذف آن از سوی دولت اعلام نشده است.

وی درباره زمان حذف کارت سوخت بنزین از سامانه سوخت‌رسانی کشور اعلام کرد: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی تا زمان ابلاغ مصوبه از سوی دولت نمی تواند هیچ تاریخی را برای حذف کارت سوخت بنزین اعلام کند.

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده های نفتی درباره تصمیم مجلس شورای اسلامی برای حذف کارت سوخت بنزین اظهار کرد: عرضه بنزین در جایگاه ها از سال ٩٤ تاکنون (١٦ ماه) بدون کارت انجام شده است، اما تنها با ابلاغ مصوبه دولت کارت سوخت به طور رسمی از سامانه سوخت رسانی کشور حذف می شود.

مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تاکید بر این که سامانه هوشمند سوخت به اهداف پیش بینی شده دست یافته است، گفت: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران تابع قانون است و هر تصمیمی درباره سامانه گرفته شود، ما اجرا می کنیم.

وی با اشاره به این که هدفمان از حذف کارت سوخت راحتی مردم بوده است، افزود: حفظ کارت سوخت بنزین با توجه شرایط کنونی و منطقی شدن قیمت بنزین، مهار قاچاق و رشد مصرف، تنها ١٢٠ میلیارد تومان هزینه به دولت تحمیل می‌کرد.

کاظمی ادامه داد: برطرف کردن مشکل افزایش مصرف و قاچاق سوخت را باید در واقعی شدن قیمت ها جستجو کرد و با ساز وکارهای مناسب زمینه سودآوری را در این زمینه از میان برد.

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده های نفتی درباره حفظ سامانه هوشمند کارت سوخت گفت: زیرساخت های این سامانه را برای مهار مصرف و قاچاق گازوئیل حفظ می کنیم.

وی افزود: برای بهبود وضع مصرف، مهار قاچاق و واقعی کردن قیمت گازوئیل، پیشنهاد حفظ سامانه هوشمند کارت سوخت این فرآورده را دادیم که هم اکنون بر اساس پیمایش، اطلاعات بارنامه و در آینده جی پی اس (GPS) به دنبال منطقی کردن مقدار مصرف و مهار قاچاق این فرآورده هستیم.

به گفته کاظمی، چاره کاهش مصرف و قاچاق سوخت در کشور قطع یارانه های انرژی است که بدون شک با خلاصی از یارانه ها می‌توان به توسعه زیرساخت های حمل و نقل ریلی، درون و برون شهری دست یافت.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: هم اکنون رشد مصرف بنزین در کشور به ٣,٢ درصد رسیده، در حالی که رشد مصرف انرژی در کشور بالای ٦ درصد است.

وی اعلام کرد: برخلاف رشد مصرف انرژی در کشور ما شاهد افزایش غیرمنطقی مصرف بنزین در کشور نبودیم، از طرف دیگر میزان قاچاق بنزین در این ١٦ ماهه در هفت شهر مرزی کشور منفی پنج درصد بوده است.

به گزارش وزارت نفت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه (سوم شهریورماه) در ادامه رسیدگی به لایحه اصلاح قانون بودجه سال ١٣٩٥ با حذف بند «ح» تبصره ١٤ قانون بودجه ١٣٩٥ رای به حذف کارت سوخت دادند.

مجلس نهم در روزهای پایانی کار خود با ارائه مصوبه‌ای خواستار توزیع بنزین با کارت سوخت و دو نرخی شدن بنزین شده بود که بحثهای فراوانی را از ٢٩ فروردین ماه میان مجلسی‌ها و دولتی‌ها رقم زد.

مسئولان وزارت نفت بارها با حضور در کمیسیون انرژی مجلس توضیحات لازم را برای حذف کارت سوخت ارائه کرد که پس از گذشت پنج ماه از ابلاغ این مصوبه نمایندگان با رای و اعمال نظر کارشناسی کارت سوخت بنزین را از چرخه توزیع سوخت کشور حذف کردند.

مهمترین استدلالی‌ که از سوی حامیان حذف کارت سوخت همواره بیان می‌شود، این است که  هدف اجرای طرح کارت هوشمند سوخت بنزین، کنترل مصرف، کاهش واردات، حذف قاچاق بنزین، زمینه سازی برای تک نرخی و واقعی شدن قیمت بنزین، فرهنگ‌سازی برای جایگزینی سوخت سی ان جی، صرفه‌جویی ارزی و مدیریت مصرف سوخت بود که همگی به سرانجام رسیده است و دیگر توجیهی برای نگهداری و صرف هزینه سالانه ٢٠٠ میلیارد ریالی حفظ این سیستم وجود ندارد.

همچنین با توجه به کاهش قیمت جهانی نفت و در نتیجه کاهش قیمت فوب خلیج فارس بنزین و افزایش پلکانی قیمت در داخل، قاچاق این فرآورده نفتی توجیه اقتصادی ندارد؛ بنابراین نیازی به تداوم استفاده از این کارت ها برای جلوگیری از قاچاق بنزین و ایجاد مزاحمت برای مردم وجود ندارد.

عصر خودرو – زمان حذف کارت سوخت مشخص نیست

www.asrekhodro.com/News/93088/زمان-حذف-کارت-سوخت-مشخص-نیست

۱۲ ساعت پیش – وی درباره زمان حذف کارت سوخت بنزین از سامانه سوخت‌رسانی کشور اعلام کرد: … تا زمان ابلاغ مصوبه از سوی دولت نمی تواند هیچ تاریخی را برای حذف کارت … مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: هم اکنون رشد مصرفبنزین در …. تداوم افزایش قیمت سوخت در امارات · مقصد نهایی کارت سوخت کجاست؟

برچسب ها – کارت سوخت – فرارو

fararu.com/fa/tag/1/کارت%20سوخت

سختی است مجلس تصمیم گیری برای حذف کارت سوخت را… به دولت واگذار کرده … کند و از آن تاریخ عرضه هرگونه سوخت به کلیه… کد خبر: … در زمان مشابه ما از کارت سوخت و بنزین سهمیه… مصرف … حفظ کارت های سوخت و به طور کلی سامانه هوشمند… کد خبر: …

زمان حذف کارت سوخت مشخص نیستبه گزارش صبحانه ، عباس …

khazesh.ir/…/زمان+حذف+کارت+سوخت+مشخص+نیستبه+گزارش++صبحانه+،+عباس+کا…

زمان حذف کارت سوخت مشخص نیستبه گزارش صبحانه ، عباس کاظمی گفت: کارت سوخت بنزین به طور رسمی با ابلاغ دولت از سامانهسوخت رسانی کشور حذف می شود و تاکنون تاریخ دقیقی برای حذف آن. … عباس کاظمی گفت: کارت سوخت بنزین به طور رسمی با ابلاغ دولت از سامانه سوخت رسانی کشور حذف می . … های سوخت و به طور کلی سامانه .

زمان حذف کارت سوخت مشخص نیست – قلم نیوز

ghalamnews.ir/fa/news/6036/زمان-حذف-کارت-سوخت-مشخص-نیست

۸ ساعت پیش – وی درباره زمان حذف کارت سوخت بنزین از سامانه سوخت‌رسانی کشور اعلام کرد: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی تا زمان ابلاغ مصوبه از سوی دولت نمی تواند هیچ تاریخی را برای حذف کارتملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: هم اکنون رشد مصرف بنزین در … فیلم/ رقابت نهایی مهسا جاور در المپیک ریو …

وزیر نفت: کارت سوخت بنزین حذف نمی‌شود :: شبکه خبری دز

deznn.com/main/…/وزیر%20نفت:%20کارت%20سوخت%20بنزین%20حذف%20نمی‌ش…

کد خبر : ۲۲۱۲۲۰ تاریخ خبر: ۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ساعت ۱۱:۵۶ … نیز به دولت برای بررسی و تائید نهایی خواهد رفت اما این قراردادها دیگر نیازی به تصویب در مجلس شورای اسلامی ندارد. … زنگنه با بیان اینکه زمان زیادی تا اجرای قراردادها به سبک و سیاق جدید نداریم، اظهار کرد: … کارت سوخت بنزین حذف نمی‌شود / فعلا برای افزایش قیمت برنامه‌ای نداریم

حذف کارت سوخت بنزین در انتظار ابلاغ دولت است

tnews.ir/news/305a69947350.html

۸ ساعت پیش – معاون وزیر نفت اعلام کرد کارت سوخت بنزین به طور رسمی با ابلاغ دولت از … کرد: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی تا زمان ابلاغ مصوبه از سوی دولت نمی تواند هیچ تاریخی را برای حذف کارت سوخت بنزین از سامانه سوخت رسانی کشور اعلام کند. … اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های با آزمون و بدون آزمون دوره های …

تاریخ حذف کارت سوخت مشخص نیست – جستجوگر اخبار تی …

tnews.ir/news/95b469946520.html

۱۰ ساعت پیش – وی درباره زمان حذف کارت سوخت بنزین از سامانه سوخت رسانی کشور اعلام کرد: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی تا زمان ابلاغ مصوبه از سوی …

سرانجام کارت سوخت‌ و سهمیه‌بندی گازوئیل

www.entekhab.ir/fa/news/261403/سرانجام-کارت-سوخت‌-و-سهمیه‌بندی-گازوئیل

وی تاکید کرد: اگر سهمیه‌بندی سوخت اجرا نمی شد امروز مصرف بنزین در کشور دو برابر … به گفته پیغمبرزاده ، تصمیم نهایی هنوز اتخاذ نشده و در مراحل کارشناسی قرار دارد. … شد دوباره کارت‌های سوخت احیا شود با کمترین هزینه و زمان بتوان این کارت‌ها را به … پیغمبرزاده ادامه داد: برنامه ای برای حذف کارت سوخت گازوئیل وجود ندارد و در برنامه …

برچسب ها – کارت سوخت – هشت صبح

8sobh.ir/fa/tag/1/کارت%20سوخت

چراغ سبز به مصرف بی‌رویه و قاچاق با حذف کارت سوختبنزین بدون کارت سوخت استفاده کند … کارت … به کارت سوخت مجهز کند و از آن تاریخ عرضه. … عرضه کارتی بنزین و زائد توصیف کردن سامانه هوشمند سوخت. …. یا کارت سوخت جایگاهداران نهایینشده است عباس کاظمی با. … بیژن زنگنه در بازدید از سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی.

کارت سوخت بنزین حذف و گازوئیل ماندنی شد – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/…/کارت-سوخت-بنزین-حذف-و-گازوئیل-ماندنی-شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ – ۰۵:۵۹ … این وزارتخانه همانند شرکت ملی نفت، گاز و پتروشیمی در این کمیسیون … وی افزود:از جمله خبرهای مهم در هفته اخیر بحث حذف کارت سوخت بود، که … درمورد کارت سوخت بنزین حذف آن است که منتظر تصمیم گیری نهایی دولت است. … زمان اعلام تقویم زمان‌بندی انتخابات ریاست‌جمهوری.

برچسب ها – کارت سوخت – آفتاب

aftabnews.ir/fa/tag/1/کارت%20سوخت

کد خبر: ۳۹۲۵۸۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹. تأیید لایحه اصلاح قانون بودجه 95. شدن بنزین برداشتن الزام دولت به حذف کارت سوخت بخشودگی… کد خبر: ۳۹۲۳۷۹ تاریخ …

سناریوهای دولت برای کارت های سوخت – روزنامه دنیای اقتصاد

donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/943836

سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد تاریخ خبر:1395/02/11 ساعت انتشار:00:08:10 … به گزارش ایرنا، وزارت نفت بارها در واکنش به ادعاهای مربوط به حذف کارت سوخت اعلام کرده … در حال حاضر، بیشتر دارندگان خودرو در زمان مراجعه به جایگاه ها، از کارت سوخت … سهمیه های خاص و یا تخفیف در قیمت بنزین است که البته هیچ کدام نهایی نشده اند.

سرنوشت کارت سوخت در دست دولت | خبروان

khabarone.ir/news/3468708

۸ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – غلامرضا تاج‌گردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز امروز در گفت‌وگو با ایسنا بر این مساله تاکید … برخی رسانه‌ها از اظهارات کاظمی، مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی خبر دادند که تصمیم نهایی برای حذف کارت سوخت بنزین با دولت است و هنوز چیزی در … آخرین خبر از زمان حذف کارت سوخت, فردا.

مقصد نهایی کارت سوخت کجاست؟

hotnewsx2.rzb.myblogreader.xyz/post477458.html

۱۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نمودار رشد پدیده مقصد نهایی کارت سوخت در گذر زمان. … پیش بینی حذف کارت سوخت و بنزین دو نرخی در اصلاحیه بودجه ۹۵ …۴ اسفند ۱۳۹۱ ه‍. … سلام باداشتن نام و نام خانوادگی مبدا و مقصد و تاریخ پرواز ایا میشه بلیط پرواز مو که مال چند . …. او با سوءاستفاده از کارت ملی مرد معلم سیمکارتی را خرید و مزاحم تلگرامی خودش شد.

پایتخت – مقصد نهایی کارت سوخت کجاست؟

www.paytakhtpress.ir/fa/doc/news/84291/مقصد-نهایی-کارت-سوخت-کجاست

۱۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – برخی کارشناسان معتقدند که تک نرخی شدن بنزین بهانه مناسبی برای حذف کارت سوخت نیست اما … که معایبکارت سوخت بر محاسن آن می چربد چراکه طولانی شدن زمان سوخت … شفاف سازی آماری و تدوین برنامه مناسب در میزان و قیمتسوخت سهمیه ای و غیر … جلیل سالاری مدیرعامل سابق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیز …

کارت سوخت حذف می‌شود – سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار …

www.tabnak.ir › صفحه نخست › اقتصادي

رتبه: ۹۸% – ‏۶۲٬۸۹۲ نقد

در صورتی که قیمت بنزین تک نرخی شود کارت‌های سوخت حذف می‌شوند. … تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ – ۱۴:۳۸ 12 February 2014 … نرخی شدن بنزین تصمیم نهایی اتخاذ نشده است و در صورت نهایی شدن، راجع به حذف یا ….. و جایگاه ها هم با کلی هزینه مجهز به دستگاه های دارای کارتخوان شده اند حذف آن بی معنی و هدر دادن بیت المال و پول مردم است.

سامانه کارت سوخت از بین نمی‌رود – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/2526813828670699956/سامانه-کارت-سوخت-از-بین-نمی‌رود

۶ روز پیش – کارت سوخت بنزین قرار است بزودی حذف شود و مردم برای سوخت‌گیری دیگر … بنزین، با عباس کاظمی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و … با اجرای طرح توزیع سوخت نفت‌گاز بر اساس پیمایش، از زمان اجرای این طرح … البته همان‌طور که اشاره کردید، تصمیم نهایی برای حذف کارت سوخت بنزین با دولت است و …

خبرهای تابناک | خبر فارسی

khabarfarsi.com/تابناک

به گزارش تابناک ورزشی،تیم های ملی ایران و چین فردا از هفته دوم مقدماتی جام جهانی 2018 … حج پیامی را خطاب به همه مسلمانان جهان ارسال کرد که در مدت زمان کوتاهی پس از این پیام موجی در …. معاون وزیر نفت اعلام کرد کارت سوخت بنزین به طور رسمی با ابلاغ دولت از سامانه سوخت رسانی کشور حذف می شود اما تاکنون تاریخ دقیقی اعلام نشده است.

جزئیات جدید حذف کارت سوخت – جديدترين اخبار ايران و جهان …

www.momtaznews.com/جزئيات-جدید-حذف-کارت-سوخت/

وی با تشریح جزئیات ابطال این تعداد کارت سوخت افزود: این کار که رویکرد … هاشمی با اشاره به اینکه از سال ۹۱ مصرف بنزین روند افزایشی داشت و در آذرماه سال ۹۲ هم شاهد … با سن کارکرد ۱۵تا ۲۵سال، مهلت تعیین شد و به مرور زمان سهمیه سوخت آنها ابطال شد و … موتورسیکلتی عمری زیر ۱۰سال دارد و به دلیل نداشتن پلاک ملی، کارت سوخت اش …

برچسب ها – کارت سوخت – shoroonline.ir

shoroonline.ir/fa/tag/1/کارت%20سوخت

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دولت مکلف به دو نرخي کردن بنزين و حفظ کارت سوخت شد. حفظ کارت سوخت است. … کد خبر: ۷۰۴۵تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ … پروژه ملی دیتا سنتر کارت سوخت و مدیر بانکداری مدرن. … زمان حذف کارت سوخت بنزین تعیین نشده/منتظر تصمیم هیات دولت. … کارت سوخت به جمع بندی نهایی نرسیدیمسخنگوی دولت در پاسخ.

حذف یا ماندگاری کارت سوخت، یک یا چند نرخی شدن بنزین؟

kasbokarnews.ir/fa/…/حذف-یا-ماندگاری-کارت-سوخت،-یک-یا-چند-نرخی-شدن-بنزین؟-/

در حالی که همچنان بحث میان حامیان و مخالفان کارت سوخت ادامه دارد، اما به نظر می‌رسد احتمال حذفتاریخ : 15/فروردين/1395 – 11:08 کد خبر : 25382 … شده که نهایی شدن هرکدام از این دو سناریو به افزایش نرخ بنزین در سال 95 منتهی خواهد شد. … درزمان مراجعه به پمپ بنزین‌ها به جای کارت سوخت شخصی از کارت سوخت جایگاه‌داران استفاده می‌کنند.

اقتصاد ایران آنلاین – بنزین دو نرخی به تاریخ پیوست

www.eghtesadeiranonline.com/vdcjh8ettuqevxz.fsfu.html

۳ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – توجه جدی بانک ملی ایران به انجام مسئولیت‌های اجتماعی … با الحاق بندی به تبصره هدفمندی مقرر شد: کارتهوشمند سوخت الزامی شده و پرمصرف ها به … کارت های سوخت توسط مالکان خودرو، گفته‌اند: در صورتی که مالکان خودرو مشکلی در زمان …. کردن یارانه‌ها: دلایل اجرا و کسری احتمالی منابع» در زمینه حذف کارت سوخت به صورت …

آدرس های غلط زنگنه به مجلس برای حذف کارت سوخت – عیارآنلاین

ayaronline.ir/1395/05/204315.html

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – بررسی دلایل مختلف بیان شده توسط وزیر نفت برای حذف کارت سوخت مانند عدم … هم به تصویب رسید و فردا در جلسه علنی وضعیت نهایی آن مشخص خواهد شد. … شانا در تاریخ ۵ اردیبهشت ماه ۹۵ گفت: «دو نرخی بودن قیمت بنزین فساد می‌آورد و … بنزین دو نرخی منتشر نکرده و حتی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی …

الف – وزیر نفت: کارت سوخت حذف نمی‌شود/ قراردادهای نفتی …

alef.ir/vdcaymne649nau1.k5k4.html?385241

زنگنه با بیان اینکه زمان زیادی تا اجرای قراردادها به سبک و سیاق جدید نداریم، … کارت سوخت بنزین حذف نمی‌شود / فعلا برای افزایش قیمت برنامه‌ای … تاریخ انتشار : جمعه ۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳ … و تائید نهایی خواهد رفت اما این قراردادها دیگر نیازی به تصویب در مجلس شورای اسلامی ندارد. ….. امضای سند معاملات با ارز ملی ایران و روسیه.

روزنامه هدف و اقتصاد – سرفصل

hadafeconomic.com/Template1/Article.aspx?AID=16853

۵ ساعت پیش – وي درباره زمان حذف کارت سوخت بنزين از سامانه سوخت‌رساني کشور اعلام … تا زمان ابلاغ مصوبه از سوي دولت نمي تواند هيچ تاريخي را براي حذف کارت سوخت بنزين اعلام کند. … نهايي با همه اعضا در خصوص آنچه که بر روي آن مذاکره مي کنيم، فراهم شود. … اين بخش و به طور کلي ديگر زمينه هاي توسعه نفتي قابل قبول نيست و …

بنزین تک نرخی حتمی است/ سهمیه 700 تومانی کارت‌ها همچنان …

www.yjc.ir › اقتصادی › اقتصاد و انرژی

تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ – ۱۱:۵۵ … وی تصریح کرد: کسانی که در کارت سوخت خود بنزین 700 تومانی دارند این سهمیه …سوخت کشور از تک نرخی شدن بنزین استقبال می‌کنند چرا که در زمان عرضه … تنها 48 ساعت تا تعیین تکلیف نهایی …. خسته نباشید باحذف سهمیه بنزین و در آینده با حذف یارانه خدمات بزرگی به ملت عرضه خواهید داشت.

برچسب ها – سامانه هوشمند سوخت – 598

www.598.ir/fa/tag/1/%20سامانه%20هوشمند%20سوخت

ثالث هشدار پایانی درباره قطع سهمیه سوخت در زمان سوخت… سهمیه گازوئیل … شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی سامانه هوشمندسوخت و… کد خبر: ۳۸۲۱۹۴ … برنامه حذف سهمیه گازوئیل خودروها … اتصال کارتهای سوخت جایگاهداران به نازل های بنزینهستیم تا… سوخت … سناریوهای حفظ کارت سوخت روی میز وزیر نفت/ هیچ سناریویی نهایی نیست.

سایت خبر اقتصادی | khabareghtesadi.com

khabareghtesadi.com/

بورس ارز بازارارز تبلت خودرو سكه لپ‌تاپ گوشي گوشي ….. معاون سازمان ملی استاندارد: … ابلاغ نرخ سود تک‌رقمی تسهیلات مسکن،برنامه‌ مالي براي پردیس و تاسیس نهادهای … بانک مرکزی سیستم ارزیابی و نمره دهی به بانک های کشور را تقریبا نهایی کرده و در …حذف کارت سوخت بنزین در انتظار ابلاغ دولت است/تداوم سهمیه بندی گازوییل.

حذف كارت سوخت اشتباه بزرگ دولت – شما

shomanews.com/fa/news/802833/حذف-كارت-سوخت-اشتباه-بزرگ-دولت

۲۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اصلاحیه جدیدی مبنی بر حذف کامل کارت سوخت در کمیسیون انرژی مطرح شد و … کنترل مصرف سوخت در کشور و با هدف کاهش مصرف بنزین دولت اقدام به …

احتمال حذف کارت سوخت بنزین قوت گرفت – حمایت

www.hemayatonline.ir/mobile/detail/11683

تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱/۱۶ – ۲۱:۲۴ … حذف کارت‌های بنزین همانطور که مد‌افعانی د‌ارد‌، منتقد‌ان جد‌ی‌ هم د‌ارد‌. … د‌رمورد‌ کارت سوخت بنزین حذف آن است که منتظر تصمیم گیری نهایی د‌ولت است. … از جایگاه‌های سوخت، شاهد‌ افزایش مد‌ت زمان سوخت‌گیری و شکل‌گیری صف‌های … مد‌یرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورد‌ه های نفتی گفت: «زمانی که بنزین به …

تکیلف کارت های سوخت بنزین و گازوئیل مشخص شد – نمناک

namnak.com/کارت-های-سوخت.p29064

رتبه: ۵ – ‏۴ نقد

تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395 … نفت و معاونان شرکت های تابعه این وزارتخانه همانند شرکت ملی نفت، گاز و پتروشیمی در … وی افزود:از جمله خبرهای مهم در هفته اخیر بحث حذف کارت سوخت بود، که زنگنه در این مورد … درمورد کارت سوخت بنزین حذف آن است که منتظر تصمیم گیری نهایی دولت است. … زمان واریز و برداشت یارانه نقدی مرداد 95.

زمان حذف کارت سوخت بنزین تعیین شده – دانلود رایگان با …

new95.rozblog.com/post/257/زمان-حذف-کارت-سوخت-بنزین-تعیین-شده/

۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – زمان حذف کارت سوخت بنزین تعیین نشده www.entekhab.ir/fa/news/. … سهميه باقيمانده در کارت سوخت موتوسيکلتها نيز تا تاريخ ياد شده (12 … افزود: در جلسه …. تعیین نهایی دستمزد ۹۵ به سه شنبه آینده موکول شد. …. کارت سوخت صادر شده است که به طور کلی با تک‌نرخی شدن بنزین، دیگر این کارت‌ها فایده‌ای ندارند.

طرح جدید حذف کارت بنزین کلید خورد – جوان

javanonline.ir/fa/news/797950/طرح-جدید-حذف-کارت-بنزین-کلید-خورد

تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۵ – ۱۲:۱۳ … مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، مصرف بنزین در ١٠٤ روز گذشته … ضرورت به‌کارگیری کارت سوخت در زمان چند نرخی بودن بنزین، قیمت پایین و …. زمان نهایی برخورد با نجومی‌ها را اعلام کنید (۵ نظر).

استعلام مانده بنزین کارت سوخت

chartblogs.ir/search/استعلام+مانده+بنزین+کارت+سوخت

۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کارت سوخت بنزین حذف می شود/کارت سوخت گازوئیل می ماند. جمعه 20 فروردین 1395 ساعت 16:06:18. سخنگوی کمیسیون انرژی به نقل از زنگنه:کارت سوخت بنزين حذف می شود/کارت سوخت …. سامانه استعلام تعداد سیم کارتبا شماره ملی … سوز را که کارت هوشمند سوخت ندارند، به این کارت مجهز نماید و از آن تاریخ، عرضه هرگ.

عصر نفت – پاسخ‌های کارشناسی به همۀ ادعاهای زنگنه در مورد …

www.asrenaft.com/fa/doc/…/پاسخ-های-کارشناسی-همۀ-ادعاهای-زنگنه-مورد-کارت-سوخت

۲ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – استدلال‌هایی که این روزها وزیر نفت با هدف حذف کارت سوخت بنزین با نمایندگان … لایحۀ اصلاحیۀ دولت که ابتدا در جلسه روز 29 تیرماه کمیسیون برنامه و بودجه رد …. بنابراین بنزین دونرخی، گرچه ممکن است الزاماً وضعیت نهایی قیمت‌گذاریسوخت … [2] مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش: تولید بنزین در کشور افزایش می …

كارت هوشمند سوخت – مقالات

smartcard.blogfa.com/category/2

بعد می‌بیند که آمپر بنزین دقیقا 15 لیتر را کم نشان می دهد و دست آخر هم نتیجه می گیرد … برنامه ثريا با موضوع کارت هوشمند سوخت، مسئله حذف آن و راهکارها و پيشنهادها بر روي آنتن …. مقایسه آمار فعالیت مجموعه های پالایشگاهی ایران از زمان آغاز به کار اولین … مصرف کننده نهایی تا حد زیادی منعکس کننده سیاستهای قیمت گذاری ملی است.

ایرنا – احتمال ماندگاری کارت سوخت در سال 95/افزایش تردید در …

www8.irna.ir/fa/News/82018960/

کد خبر: 82018960 (5253177) | تاریخ خبر: 14/01/1395 | ساعت: 11:57| … این گروه معتقدند در صورت حذف سامانه هوشمند وکارت سوخت، وزارت نفت مهمترین … بر اساس یکی از پیشنهادها، برای آن دسته از دارندگان خودرو که در زمان مراجعه به جایگاه ها به جای کارت سوختبنزین را اعلام کرده اند، به گونه ای که وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی …

تصمیم تغییر قیمت بنزین با دولت است » گروه نشریات ابرار

homepage.abrarnews.com/15342-تصمیم-تغییر-قیمت-بنزین-با-دولت-است.html

۲۸ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به گزارش مهر، کارت هوشمند سوخت که تا چند سال قبل هم در سطح دولت و هم در سطح جامعه کلی برای خود طرفدار پیدار کرده بود با حذف سهمیه‌های بنزین این روزها به … نسبت به حفظ کارت هوشمند بنزین و عرضه دو نرخی آن برنامه ریزی و اقدام کند. … نهم با اعلام اینکه لایحه حذف این مصوبه بنزینی مجلس نهم در زمان اصلاح بودجه سال …

وب سایت پیام آنلاین – اخبار > جریمه برای بنزین زدن بدون …

tct.ir/?fkeyid=&siteid=2&pageid=585&newsview=77241

۲۰ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وزارت نفت بارها در واکنش به ادعاهای مربوط به حذف کارت سوخت اعلام کرده است که … سید ناصر سجادی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در این خصوص … زمان نهایی شدن طرح‌های جدید برای استفاده از کارت‌های سوخت، هنوز اعلام نشده اما با … بیش از نیم‌قرن تاریخ پرفراز و نشیب شرکت، کوشیدند و همت کردند و در سرمای …

سهمیه سوخت به تاریخ پیوست + قیمت جدید بنزین سوپر و …

dande6.com/25275/کارت-سوخت-به-تاریخ-می-پیوندد؟.html

۳ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – براین اساس، از این به بعد بنزین برای خودروهای شخصی، با حذف نرخ … کرد و این بار برخلاف افزایش قیمتبنزین کارت سوخت خودروهای شخصی را در آخرین ماه بهار شارژ نکرد. … تاکنون بصراحت برنامه اجرایی و زمان بندی خود را درباره اجرای مرحله سوم … بنا به آخرین آمار اعلام شده از سوی شرکت ملی نفت، قیمت هر تن بنزین …

یک مقام آگاه در گفت‌وگو با فارس: سهمیه تاکسی‌ها از امشب می …

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940305000208

۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – این مقام آگاه ادامه داد: مصوبه دولت مبنی بر اختصاص سهمیه سوخت … و بدون اعلام قبلی مسئولان از ابتدای خرداد ماه سال جاری حذف شد و بنزین به طور کلی از … گزارش ویدئویی فارس از پایان تراژدی کارت سوختفیلم/ حذف یارانه بنزین قشر متوسط … کرد قیمت سوخت در سال جدید افزایش پیدا نخواهد کرد اما گویا تاریخ انقضای …

پیشنهاد وزارت نفت برای حذف کارت سوخت بنزین از اول مهرماه – …

www.dolatebahar.com/…/-پیشنهاد-وزارت-نفت-برای-حذف-کارت-سوخت-بنزین-از-اول…

۸ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – با این کار، حفظ یا حذف کارت سوخت به دولت واگذار شده و دولت نیز اعتقادی به حفظ آن ندارد.«عباس کاظمی» مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش. … پیشنهادهای مجلس برای اصلاح برنامه ششم در حوزه آموزش‌وپرورش … های نفتی ایران روز گذشته با بیان اینکه تصمیم نهایی برای حذف کارت سوخت بنزین با دولت است و هنوز چیزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>